Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Россияне к нам принесли войну

Скромный прораб

Рекомендовані повідомлення

31 минуту назад, Агидель сказал:

большинство сограждан ведутся на чисто внешнюю картинку, не вникая суть.

Дикие люди...дети гор...

  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 час назад, 7351 сказал:

Перелом будет нескоро. Запад урезает поставки оружия, - Агиль Рустамзадэ

 

Сразу скажу - не смотрел видео. Уже не тот темперамент, чтобы отсидеть пол-пары (45 мин). 

Откуда дядя знает о динамике поставок? 

На мій холопський розум информация о движении вооружений в мире настолько засекречена, что даже ребятам из Азербайджана достать достоверную инфу, мягко говоря, очень сложно. 

  • Лайк 11
  • Хаха 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 година тому, Vikctor сказав:

В Держдумі РФ пропонують скасувати визнання незалежності Литви...

 

Може таки заяви допоможуть нарешті європейцям зрозуміти, що москалі не зупиняться на нас...

А це вже поганий знак.

Час навчитися негайно вірити Росії, коли вона погрожує нападом.

  • Лайк 3
  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

22 минуты назад, Propeller сказал:

Сразу скажу - не смотрел видео. Уже не тот темперамент, чтобы отсидеть пол-пары (45 мин). 

Откуда дядя знает о динамике поставок? 

На мій холопський розум информация о движении вооружений в мире настолько засекречена, что даже ребятам из Азербайджана достать достоверную инфу, мягко говоря, очень сложно. 

По-перше він орієнтується на подіі на фронті і дуже добре збирає факти із відкритих джерел. На відміну від попсового Жданова та заспокійливого Арестовича цей дядько бувший війсковий й дуже добре знається на цій справі. Арестович начебто теж війсковий в мінулому, але його компетентність не очевидна...  По-друге західни лідери або міністри сами залюбки надають всю необхідну інформацію. Останнім часом бувають виключення і заяви про постачання надходять значно пізніше ніж зброя з'являється у війсках. Сподіваюсь це тенденція а не поодинокі випадки...

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 час назад, US7IGN сказал:

і тут клятий ПАП!

Кстати 12 пикапов привез для ВСУ. Ну наворовал-то он, конечно намного больше, вот и пускай делится

  • Лайк 3
  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

33 минуты назад, Музей сказал:

А це вже поганий знак.

Час навчитися негайно вірити Росії, коли вона погрожує нападом.

Ну я думаю, как раз в Литве с этим проблем нет - они голову в песок прятать не будут.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

54 минуты назад, Музей сказал:

А це вже поганий знак.

Час навчитися негайно вірити Росії, коли вона погрожує нападом.

нас, тем кто в Украине, на этот знак как то не очень пугает...:)

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

2 часа назад, Vikctor сказал:

В Держдумі РФ пропонують скасувати визнання незалежності Литви...

 

Може таки заяви допоможуть нарешті європейцям зрозуміти, що москалі не зупиняться на нас...

„Капиталисты сами продадут нам веревку, на которой мы их повесим.“ Это же касается и нынешних европейцев. Думаю если рашка будет давить танками восточные земли Германии, то западные будут продолжать покупать газ и "не злить путина", ибо вдруг он остановится.

 

  • Хаха 3
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

А в это время...

Арахамия для суда подтвердил, что российский олигарх Абрамович помог спасти 400 тысяч украинцев, – The Times 

Источник: https://censor.net/ru/n3346781

www.thetimes.co.uk/article/roman-abramovich-one-of-uks-top-taxpayers-jgwz3jvqq

  • Лайк 1
  • Хаха 1
  • Конфуз 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

2 часа назад, 7351 сказал:

Перелом будет нескоро. Запад урезает поставки оружия, - Агиль Рустамзадэ

 

Я це постив днів 3 тому. 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

31 минуту назад, Alvalk сказал:

Кстати 12 пикапов привез для ВСУ. Ну наворовал-то он, конечно намного больше, вот и пускай делится

Даремно ви про 12 пиікапів написали))) Бо я у відповідь напишу про 290 пікапів, які для ЗСУ придбали два з чотирьох співзасновників мережи АТБ... І доречі всі пікапи міцубіши, а не кітайськи  придбани ПОП.:) Статки у найвеличнішого думаю більше...

  • Лайк 5
  • Хаха 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

9 минут назад, Vikctor сказал:

Даремно ви про 12 пиікапів написали))) Бо я у відповідь напишу про 290 пікапів, які для ЗСУ придбали два з чотирьох співзасновників мережи АТБ... І доречі всі пікапи міцубіши, а не кітайськи  придбани ПОП.:) Статки у найвеличнішого думаю більше...

Только почему то дошло 8 из 290.

Геращенко поверить - себя обмануть.

И Китайцы была первая поставка когда очень быстро надо было,  последующие уже Мицу L200. Плюс ко всему упакованные по самое не могу под конкретную задачу для конкретного подразделения. Там цена удваивается, если не утраивается, Сейчвс суммарно уже под сотню штук.

А какие грузовики куплены! Легенда! На подходе уже...

Змінено користувачем Canton
  • Лайк 4
  • Хаха 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

17 минут назад, Canton сказал:

А в это время...

Арахамия для суда подтвердил, что российский олигарх Абрамович помог спасти 400 тысяч украинцев, – The Times 

Источник: https://censor.net/ru/n3346781

www.thetimes.co.uk/article/roman-abramovich-one-of-uks-top-taxpayers-jgwz3jvqq

В нашем доме, попрошу не выражаться! 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

5 минут назад, Firetuf сказал:

Коли? Як?

знову митниця/прикордонники прогавили :ROFL:

  • Лайк 1
  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

5 минут назад, irina1969 сказал:

кітайськи  придбани ПОП :hlop:

 саме так

287050417_3217863851815743_163377758864499210_n.jpg

Так а може то не mitsubishi, а mitsabushi? Китайці можуть ))))

  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

5 минут назад, TaurosRMK сказал:

Так а може то не mitsubishi, а mitsabushi? Китайці можуть ))))

 

FB_IMG_1654711983578.jpg

  • Лайк 1
  • Дякую 1
  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Кстати, я не очень понимаю стоит ли тратить деньги на такие пикапы? Машина класс, без пытань!
Но на мой куцый взгляд как раз китаятина сюда больше подошла бы, типа, поломалась - выбросил и по факту купить можно было бы втрое больше.

Эти дорого ремонтировать да и нечем будет, а с тем топливом и бездором, что на фронте, хз как оно будет ходить.

 

 

 

 

  • Лайк 3
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

34 минуты назад, Vikctor сказал:

Даремно ви про 12 пиікапів написали))) Бо я у відповідь напишу про 290 пікапів, які для ЗСУ придбали два з чотирьох співзасновників мережи АТБ... І доречі всі пікапи міцубіши, а не кітайськи  придбани ПОП.

Вот значит не зря я написал. Я ж как раз для тех и дал информацию, кто знает про основателей АТБ, а про ПАП ничего, кроме того, что он барыга, знать не хочет. А он на регулярной основе покупает. Вот они, "кітайськи  придбани ПОП" (с)

image.thumb.png.ff920133e723baedbd41871b1f95c01c.png

Upd: ну вот... в этот раз меня Ирина опередила... еще и фотка та же самая :)

Змінено користувачем Alvalk
  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

6 минут назад, Фрай сказал:

Но на мой куцый взгляд как раз китаятина сюда больше подошла бы, типа, поломалась - выбросил и по факту купить можно было бы втрое больше.

Вот так летишь на передке со срочным заданием, внезапно поломалась - выбросил, и пешком пошел. Замечательная идея 

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

5 годин тому, Скромный прораб сказав:

Деточка, я из Харькова, а не из ебеней, мне на заработки не надо было ездить

С 2000 по 2010 в Харькове работы было в количестве дохера, пока овощ не нарисовался..

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 годину тому, Propeller сказав:

Сразу скажу - не смотрел видео. Уже не тот темперамент, чтобы отсидеть пол-пары (45 мин). 

Откуда дядя знает о динамике поставок? 

На мій холопський розум информация о движении вооружений в мире настолько засекречена, что даже ребятам из Азербайджана достать достоверную инфу, мягко говоря, очень сложно. 

Як на мене, щоб робити висновки треба, як мінімум, послухати інформацію, потім порівняти з іншими джерелами.

Виходячі з Ваших висновків -- не треба взагалі читати, дивитись та слухати будь-кого -- все ж "настільки засекречено".

А ще все може бути відвертою брехнею або дезінформацією!

Як це все переварити "холопському розуму", щоб "дах не поїхав"!

Зара всім нелегко, не тільки "ребятам из Азербайджана", хоча вони вже здобули перемогу зовсім недавно  -- тому допомагають нам, чим можуть.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

29 минут назад, Canton сказал:

Только почему то дошло 8 из 290.

Геращенко поверить - себя обмануть.

И Китайцы была первая поставка когда очень быстро надо было,  последующие уже Мицу L200. Плюс ко всему упакованные по самое не могу под конкретную задачу для конкретного подразделения. Там цена удваивается, если не утраивается, Сейчвс суммарно уже под сотню штук.

А какие грузовики куплены! Легенда! На подходе уже...

Я тільки за. Но пам'ятаю що перши були саме кітайські. Ще цікаво актуальну порівняну таблицю подивитись, де вказана загальна сума допомоги ЗСУ серед олігархів. В той що була наприкінці квітня я криголама не бачив здається...

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Цитата

На сайте президента Украины зарегистрировано семь петиций о непредоставлении гражданства Украины российскому журналисту Александру Невзорову.

 

  • Хаха 3
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • InSAn змінив заголовок на Россияне к нам принесли войну

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...