Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Россияне к нам принесли войну

Скромный прораб

Рекомендовані повідомлення

Повітряні сили Литви отримали безпілотник Bayraktar TB2 разом зі зброєю для нього та скоро передадуть його Збройним Силам України.

Про це сьогодні повідомило Міноборони Литви.

Безпілотник разом з боєприпасами доставлено зі Стамбула до Литви.

mil.in.ua/uk/news/lytva-otrymala-bayraktar-tb2-dlya-ukrayiny-i-skoro-peredast-jogo-zsu/

01-3.jpg

FUPjTFbWAAEUYml.jpg

  • Лайк 6
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 минуту назад, Kirill_Dnepr сказал:

Ну штош, дам себе волю сделать смелые выводы, что секретные переговоры в Швейцарии прошли как надо :) 

для Корбана?

  • Хаха 3
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

9 минут назад, US7IGN сказал:

для Корбана?

Напрасно ёрничаете.

Корбан сказал, что в Днепре "почти Израиль" в плане безпеки (тьфу-тьфу).

Хотите верьте, хотите - проверьте !

  • Хаха 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

15 хвилин тому, Kirill_Dnepr сказав:

Ну штош, дам себе волю сделать смелые выводы, что секретные переговоры в Швейцарии прошли как надо :) 

Можливо правильні, але такі не кошерні!)

  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Президент Володимир Зеленський у вечірньому зверненні у вівторок, 5 липня, прокоментував рішення Генштабу ЗСУ щодо отримання дозволів військовозобов'язаними, призовниками та резервістами.

с 4.00

 

  • Дякую 1
  • Хаха 1
  • Дізлайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

7 хвилин тому, Propeller сказав:

Президент Володимир Зеленський у вечірньому зверненні у вівторок, 5 липня, прокоментував рішення Генштабу ЗСУ щодо отримання дозволів військовозобов'язаними, призовниками та резервістами.

с 4.00

 

дивно. до війни він так на ебонатізм різний не реагував оперативно. люди міняються

  • Лайк 2
  • Дізлайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Ігор Фріс (FB)  слуга народа

8 мин.  · 

Як і вангував.

Прилетіло в Генштаб за подібні ініціативи від Президента.

І завтра певно добавлять.

Хоча так, закон є.

Правда «воєнний час» і «воєнний стан» місцями поплутані.

Та й місце перебування з реєстрацією за місцем постійного проживання не сходяться….

Замість того щоб ліси рятувати від Кабміну, цілий день відповідає і консультував по перетину меж областей.

Злість бере…

  • Дізлайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 час назад, Бездомный сказал:

Германия - Черниговскую область

Ой не повезло черниговцам. Если они будут восстанавливать так же как нам вооружение поставляют.... 

  • Хаха 6
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

45 минут назад, XL.pro сказал:

️Нове звернення президента України:

Сьогодні в суспільстві виникло багато суперечок щодо рішення Генштабу ЗСУ щодо отримання певних дозволів для військовозобовʼязаних, призовників і резервістів. 
Я бачу, що є різні оцінки такого рішення, є нерозуміння та обурення. Доручив міністру оборони, начальнику Генштабу і Головнокомандувачу ЗСУ завтра доповісти мені всі деталі стосовно рішення про затвердження Порядку отримання дозволів. Прошу Генеральний штаб надалі не ухвалювати без мене подібних рішень.

IMG_20220705_201748_098.thumb.jpg.2bab26c45841d319adda3790cdabd6c2.jpg

  • Лайк 1
  • Хаха 4
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

7 минут назад, Propeller сказал:

Ігор Фріс (FB)  слуга народа

8 мин.  · 

Як і вангував.

Прилетіло в Генштаб за подібні ініціативи від Президента.

І завтра певно добавлять.

Хоча так, закон є.

Правда «воєнний час» і «воєнний стан» місцями поплутані.

Та й місце перебування з реєстрацією за місцем постійного проживання не сходяться….

Замість того щоб ліси рятувати від Кабміну, цілий день відповідає і консультував по перетину меж областей.

Злість бере…

IMG_20220705_201753_062.thumb.jpg.fe08015d919d3a9d321a3f838c054af8.jpg

  • Хаха 3
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Військовозобов'язаним не потрібні дозволи для пересування Україною – радниця Залужного .

 

Військовозобов'язані чоловіки можуть вільно пересуватися Україною, без отримання дозволу в територіальних центрах комплектування та соціальної підтримки (колишні військкомати).

За її словами, оголошення з боку Генерального штабу стосувалося виключно впорядкування обліку осіб, які збираються змінити місце проживання або місце реєстрації.

Так, військовозобов'язаний має звернутися до центру комплектування, знятися з обліку та вирушити і стати на облік в новому місці. Процедура така ж, як і раніше.

 

www.5.ua/suspilstvo/viiskovozoboviazanym-ne-potribni-dozvoly-dlia-peresuvannia-ukrainoiu-radnytsia-zaluzhnoho-281713.html

 

Змінено користувачем Privet
  • Лайк 2
  • Хаха 3
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

52 минуты назад, 7351 сказал:

Українські волонтери отримали експортну ліцензію Італії на закупівлю броньованої техніки для Збройних Сил України.

Партія з одинадцяти бронеавтомобілів MLS SHIELD призначена для батальйону Десантно-штурмових військ ЗСУ.

Бронеавтомобілі, які вироблені в Італії, вже готові до завантаження та відправки до України.

Так уже пару, дней как обсуждали.  Там же шоколадный барыга 45 млн оплатил, а теперь Бирюков и ко собирают вторые 45 млн (уже больше половины собрано)

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

6 минут назад, Alvalk сказал:

Ой не повезло черниговцам. Если они будут восстанавливать так же как нам вооружение поставляют.... 

Я в кінці 90-х, на окраїні Берліна, купляв з рук, морозильну камеру АЕГ (до цього часу працює - відмінна техніка). Так от проїжджаючи на ту окраїну бачив будівлі, побиті снарядами, кулями, не відбудовані ще з війни. Сильно здивувався. Як і відсутності центрального опалення в старих чотирьохповерхових будинках на площі Кеті Колвітц, де звичайно бузять на 1 травня, в центральній частині міста. 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

8 минут назад, Privet сказал:

Військовозобов'язаним не потрібні дозволи для пересування Україною – радниця Залужного .

 

Військовозобов'язані чоловіки можуть вільно пересуватися Україною, без отримання дозволу...

 

Блин, а я уже успел придбати дозвіл...

Опять протупил !😂

  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Только что, 90BCO сказал:

Блин, а я уже успел придбати дозвіл...

Как??? Покинув свое место проживания??? Расстрел на месте!

  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

6 часов назад, Фрай сказал:

...Вы поаккуратней с уважением, бо не дай бог захотите его лично высказать

 

Та там вже черга із бажаючих висловити все що накипіло, та навіть більше. Моджахет вон розшукує сивочолого у Бахмуті, щоб особисто віддячити за вісім років за гратами...

 

  • Лайк 1
  • Дізлайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

3 минуты назад, Alvalk сказал:

Как??? Покинув свое место проживания??? Расстрел на месте!

На блокпосту спрацював інший дозвіл, що могу їздіти без дозволу.

Але,все одно - розстріляли!

  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

5 хвилин тому, Alvalk сказав:

Так уже пару, дней как обсуждали.  Там же шоколадный барыга 45 млн оплатил, а теперь Бирюков и ко собирают вторые 45 млн (уже больше половины собрано)

З того, що мені про це кілька раз потрапило на очі -- якось так виходило, що Порошенко, начебто, сам домовився, та сам проплатив, причому всю суму.

А з цієї новини ясно, що він тільки дав гроші, як і багато багато українців, які відносно своїх статків, дали набагато більше для ЗСУ -- тільки не кричать про це на весь світ.

  • Лайк 1
  • Дізлайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Только что, 7351 сказал:

З того, що мені про це кілька раз потрапило на очі -- якось так виходило, що Порошенко, начебто, сам домовився, та сам проплатив, причому всю суму.

То мабуть якась жовта преса.  Дивіться першоджерела. У Порошенко та Бірюкова  все висвітлювалось як є. Насправді  мені все одно, хто там більше домовлявся, точно знаю одне - вони добре розуміються та працюють разом, і це теж одна з цеглин, які  наближають  нашу перемогу.  

А оце все:

8 минут назад, 7351 сказал:

А з цієї новини ясно, що він тільки дав гроші, як і багато багато українців, які відносно своїх статків, дали набагато більше для ЗСУ

лише відмазка, захисна реакція тих, для кого Петро як червона ганчірка для бика, щоб в них не було вибуху мозоку. Будьте вже об'єктивні, він ще починаючі  з 2014 року багато грошей в захист країни і продовжує робити це зараз. Судіть по справах, а не по тому, що по Г+Г кажуть.

  • Лайк 9
  • Дякую 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 годину тому, 90BCO сказав:

Ну, трохи для Дніпрян :

m.facebook.com/story.php?story_fbid=pfbid02JtoDLFUxTU22ttzVXYzE3nfqZ7xFMrRdXWMQtxWUT2fRWDJqSrWDndRghm2P1Hejl&id=100008607374994

А чем калибры гасят?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

12 хвилин тому, Alvalk сказав:

а не по тому, що по Г+Г кажуть.

Це Ви так канал об'єднаних новин, який по всіх тв каналах іде, називаєте?

Там про Порошенка взагалі не говорять.

 

12 хвилин тому, Alvalk сказав:

Судіть по справах

Для мене є і будуть -- сданий без бою Донецьк з мільйоном українців, та мінські капітуляції -- це нічим не перебити.

Було і багато ще ганебних "подвигів".

Особисто для мене він зрадник -- яких би адвокатів він собі не найняв.

Змінено користувачем 7351
  • Лайк 3
  • Дізлайк 4
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

27 минут назад, 7351 сказал:

З того, що мені про це кілька раз потрапило на очі -- якось так виходило, що Порошенко, начебто, сам домовився, та сам проплатив, причому всю суму.

А з цієї новини ясно, що він тільки дав гроші, як і багато багато українців, які відносно своїх статків, дали набагато більше для ЗСУ -- тільки не кричать про це на весь світ.

Не тільки Порошенко піариться - Метінвест закупив 20 "швидких" для розвідників

ua.korrespondent.net/business/companies/4490860-metinvest-zakupyv-20-shvydkykh-dlia-rozvidnykiv

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 годину тому, XL.pro сказав:

️Нове звернення президента України:

Сьогодні в суспільстві виникло багато суперечок щодо рішення Генштабу ЗСУ щодо отримання певних дозволів для військовозобовʼязаних, призовників і резервістів. 
Я бачу, що є різні оцінки такого рішення, є нерозуміння та обурення. Доручив міністру оборони, начальнику Генштабу і Головнокомандувачу ЗСУ завтра доповісти мені всі деталі стосовно рішення про затвердження Порядку отримання дозволів. Прошу Генеральний штаб надалі не ухвалювати без мене подібних рішень.

Может лучше попросить моносброд заняться своим пряиым делом и привнсти законодатедьсьво в слответствии с требовантямт воемени, а не пиаритьмя изобоажать из себя заблтливого отца нации?

  • Лайк 3
  • Дякую 2
  • Дізлайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • InSAn змінив заголовок на Россияне к нам принесли войну

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...