Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Россияне к нам принесли войну

Скромный прораб

Рекомендовані повідомлення

1 час назад, Бездомный сказал:

якби Україна почала шалено опиратися за Донецьк у2014 - му , війна була б програна ще тоді 

 

Колону Гіркіна не треба було пропускати в Донецьк. Ну, і Гудку треба було не тільки гудіти. Але ж він вибрав іншу сторону. не захотів підтримати Україну, на відміну від "бородатої бабусі". Там же була точно така історія, як із західною підтримкою України. Якби не було б успіху у Гіркіна, - його б не підтримали. Все в залежності від розвитку ситуації. 

Змінено користувачем Вячеслав63
  • Лайк 3
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

3 минуты назад, Alvalk сказал:

Чувствуется теоретег, который там не был

Я ж говорю, там все заебись для вас)

 

4 минуты назад, Alvalk сказал:

Главное  - чтобы долбо@бов было поменьше, которые как губка впитывают все, что вещают ОРТ, Г+Г и другие зависимые каналы. Таких и у нас-то пруд пруди

А я про шо? Пруд пруди це десь 25%)

 

7 минут назад, Alvalk сказал:

У нас искандеров вообще не будет. Но повышенные расходы на армию после победы мы обязаны будем иметь.

И конечно же за счёт дорог , школ и больниц 

:pozor:

 

  • Лайк 1
  • Хаха 3
  • Сумно 1
  • Дізлайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

13 минут назад, ЧортПобьєрі сказал:

Не різні, в результаті все одно одне і теж.Більшість- створює правила  і кожен хто хоче жити з цією більшістю має ці правила виконувати

суспільство неоднорідне. для всіх в ньому є місце. а правила лише для тих, хто їх приймає...

  • Лайк 1
  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

8 годин тому, TaurosRMK сказав:

Знову у вас якісь фантазії і перекручення слів, як результат такі висновки. Завязуйте додумувати то, що не було сказано/написано, може тоді і голові спокійніше буде.

В такому разі, що Ви тут робите? Вам ця тема не потрібна - вона про політику.

Ви навіть не можете пояснити свою  точку зору.

  • Лайк 1
  • Дякую 1
  • Дізлайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

27 хвилин тому, ЧортПобьєрі сказав:

Не хочеться ? Ну мабуть є якісь безлюдні острови де немає суспільства.Накрайняк - криївка десь в Карпатах.

  Дуже дякую за дозвіл.

27 хвилин тому, ЧортПобьєрі сказав:

Не різні, в результаті все одно одне і теж.

Ніт. В законі написано одне - суспільство вимагає інше. Плювало воно на свої ж закони. 

27 хвилин тому, ЧортПобьєрі сказав:

Більшість- створює правила  і кожен хто хоче жити з цією більшістю має ці правила виконувати.

Меншість створює правила для більшості. Сама меншість при цьому плювала і на закони і на правила.

Змінено користувачем vadimv
  • Лайк 3
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 хвилину тому, US7IGN сказав:

суспільство неоднорідне. для всіх в ньому є місце. а правила лише для тих, хто їх приймає...

Хто не приймає правил - живе як обізяна без роду, племені і постійного місця проживання.

  • Лайк 3
  • Дізлайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

12 хвилин тому, Alvalk сказав:

Чувствуется теоретег, который там не был.

Чувствуется, что практик не был в местах с нормальными дорогами.

  • Лайк 1
  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

4 хвилини тому, vadimv сказав:

  

Меншість створює правила для більшості. Сама при цьому плювала і на закони і на правила.

Ніхто Вам не забортняє взяти стяг в руки і вийшовши на Майдан сказати - народ я не такий підарас як та меншість.Давайте за мною, і створити такі правила як вважаєте за потрібне.

Змінено користувачем ЧортПобьєрі
  • Дізлайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Можна скоротити до цього:

4 хвилини тому, ЧортПобьєрі сказав:

Хто не приймає правил - живе

А хто приймає - масово гине.

Змінено користувачем vadimv
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 минуту назад, mastervovik сказал:

Я ж говорю, там все заебись для вас)

Одна из отличительных особенностей долбо@ба - решать или говорить что-то за других. 

4 минуты назад, mastervovik сказал:

И конечно же за счёт дорог , школ и больниц 

Вторая  отличительная черта долбо@ба - неспособность понять причинно-следственные связи. Не будет у нас никогда дорог, школ и больниц без сильной армии. 

 

 

  • Лайк 6
  • Дякую 4
  • Хаха 1
  • Дізлайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

5 хвилин тому, ЧортПобьєрі сказав:

Давайте за мною

Я в пастухи не наймався.

Змінено користувачем vadimv
  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

2 хвилини тому, Alvalk сказав:

 

Вторая  отличительная черта долбо@ба - неспособность понять причинно-следственные связи.Не будет у нас никогда дорог, школ и больниц без сильной армии. 

 

 

І з великою кількістю долбо@обів-також не буде

  • Лайк 3
  • Дякую 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

5 хвилин тому, vadimv сказав:

Можна скоротити до цього:

А хто приймає - масово гине.

Якраз навпаки- масово гинуть ті хто вважає себе самими хитрими- найближчий приклад схід України: та шо ,мы под Росией не сможем прожить?

  • Лайк 2
  • Дізлайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

4 хвилини тому, vadimv сказав:

Я в пастухи не наймався.

Я знаю .Ви по : а поп@здеть...

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

18 минут назад, vadimv сказал:

Меншість створює правила для більшості. Сама меншість при цьому плювала і на закони і на правила.

Ешё один зелебобик? :grin:

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Бомж і Шляктрафить, два москаля, обоє за наших а які різні підходи. Один волочить сюди усі помиї руськага міра а другий тролить тонко і безперестанку.

Обоє фігньою займаються але наскільки по різному сприймаються. :)

  • Лайк 1
  • Хаха 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 хвилину тому, ЧортПобьєрі сказав:

Якраз навпаки- масово гинуть ті хто вважає себе самими хитрими- найближчий приклад схід України: та шо ,мы под Росией не сможем прожить?

Це у вас самі хитрі? Тоді у мене для вас погані новини.

  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Апетит росте під час їжі - В Харьковской области заявили о стремлении войти в состав России

ТАСС, 6 июля. Власти и жители освобожденных территорий Харьковской области стремятся к тому, чтобы регион вошел в состав России. Временная гражданская администрация содействует этим настроениям людей, сообщил ТАСС глава ВГА области Виталий Ганчев.

"Наше управление идет к тому, что все-таки мы стремимся в Россию. И все люди сейчас, когда слышат от руководства, что здесь установилась власть, есть определенная вертикаль, они уже видят нормативно-правовые документы, которые мы издаем, видят, как заходит сюда рубль, очень плотно, занимая основную нишу экономики, и люди уже начинают перестраиваться", - сказал Ганчев.

Он отметил, что жители задают множество вопросов по получению гражданства РФ.

Ранее Ганчев сообщил, что примерно 20% территории Харьковской области освобождено. По его словам, обстановка в освобожденных районах остается напряженной. Множество населенных пунктов подвергаются обстрелам со стороны Вооруженных сил Украины, сохраняется опасность работы диверсионных групп. 

От же ж падлюки.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

6 хвилин тому, ЧортПобьєрі сказав:

Я знаю .Ви по : а поп@здеть...

Використовую форум за призначенням.

Змінено користувачем vadimv
  • Хаха 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

38 хвилин тому, mastervovik сказав:

Хлопці, вам треба на Росію їхать 

Империя порохоботской мечты!

Дорог нет, школ нет, больниц нет и ТД, но есть армия , язык и вера, шо ещё для счастья надо?

В Украине вы счастливы не будете, менталитет другой, у нас даже после окончания войны, искандеры не будут на первом месте. Мы не хотим ни кого кошмарить, на бы жить спокойно, шоб нас не спасали...

 

 

 

 

 

Я не отношу себя ни к каким ботам, но буду счастлив, когда на границе с мордором будет стоять забор с автоматическимт пулеметными турелями, а за забором реактивная дальнобойная артилерия. Вот тогда можно и дороги строить и сады опрыскивать, но для начала надпись  ,  развалинами кремля удовлетворен.

  • Лайк 1
  • Дякую 2
  • Хаха 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

2 хвилини тому, Vinsol2009 сказав:

Вот тогда можно и дороги строить и сады опрыскивать

Цитата

Прежде, чем тратить большие деньги на оборону, надо создать людям жизнь, которую стоило бы защищать.

 

  • Лайк 2
  • Дякую 1
  • Дізлайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

3 хвилини тому, porterlv сказав:

Бомж і Шляктрафить, два москаля, обоє за наших а які різні підходи. Один волочить сюди усі помиї руськага міра а другий тролить тонко і безперестанку.

Обоє фігньою займаються але наскільки по різному сприймаються. :)

Завжди дивував термін "москалі" - а остальним кацапам дуже обідно ,між іншим.Ви думаєте вони менше люблять українців?

Гарний нік👍.Але заміна  зараз не на часі.От після війни...

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 хвилину тому, vadimv сказав:

Прежде, чем тратить большие деньги на оборону, надо создать людям жизнь, которую стоило бы защищать.

Так не буває- не можливо народити дитину не виносивши її.

  • Лайк 4
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 минуту назад, vadimv сказал:

Прежде, чем тратить большие деньги на оборону, надо создать людям жизнь, которую стоило бы защищать.

А без достойной обороны сюда придут (точнее - уже пришли) другие, кто хочет создать тут совсем другую жизнь. Вы не заметили разве?

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Тільки що, ЧортПобьєрі сказав:

Так не буває

Ну тобто Фнляндії (звідки ця цитата) не існує.

Тоді у мене для вас ще гірщі новини.

  • Дякую 1
  • Дізлайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • InSAn змінив заголовок на Россияне к нам принесли войну

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...