Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Россияне к нам принесли войну

Скромный прораб

Рекомендовані повідомлення

18 хвилин тому, karbo сказав:

Ви ведете себе антиконструктивно, нападаючи на проукраїнськи налаштованих жителів окупованих територій. І це все лише заради власного возвеличення. 

Карбо, з якого біса ви, рузькомірєц, звертаєтесь до мене з моралізаторством?

Змінено користувачем allanek
  • Лайк 2
  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

4 минуты назад, allanek сказал:

Карбо, з якого біса ви, рузькомірец, звертаєтесь до мене з моралізаторством?

З якого такого ви  взяли, що я маю бодай найменше відношення до руського"міра"?

Це наклеп. Ви брехлива істота 

Пора кликати адміна. 

Змінено користувачем karbo
  • Хаха 1
  • Дізлайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

29 хвилин тому, allanek сказав:

В мене нема такої звички. Але все колись буває вперше. Кому важливо щось довести, той шукає і приводить дописи, як доказ. Як це зробила я, коли довела, що назва держави, системно писалася з маленької літери.

є такі люди,які не люблять напрягатися. особливо, з телефона.

чесно кажучи,то і я частенько забиваю, серед друзів і тп, що в курсі про це.

 інтеллектуальний ввід херню всяку пише,я прибрав. то, по ходу, пів дня треба ,щоб грамотно писати в тел.

може він такий же?)

 

  • Хаха 3
  • Дізлайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 хвилину тому, karbo сказав:

Це наклеп. Ви брехлива істота 

 "Що, знов"(с) Вище я виклала ролік для таких, як ви. Не думала, що з вами все так погано, але допомогти вам нема чим, тому що політичка хоч і закрита, але ж читати їі можна. Це, якщо когось пам'ять підводить, мене ні, не підводить.

Щось сьогодні вся кацапня розворушилась.

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

12 минут назад, karbo сказал:

З якого такого ви  взяли, що я маю бодай найменше відношення до руського"міра"?

Це наклеп. Ви брехлива істота 

Пора кликати адміна. 

Там інший спеціаліст потрібен.

  • Дізлайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

6 хвилин тому, МаТраС сказав:

може він такий же?)

В мене також Т9 виправляє за мною, як йому заманеться, я розумію про що ви. Тоді в нього дуже дивний телефон, який тільки назву нашої держави пише з маленької літери.

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

3 минуты назад, allanek сказал:

 "Що, знов"(с) Вище я виклала ролік для таких, як ви. Не думала, що з вами все так погано, але допомогти вам нема чим, тому що політичка хоч і закрита, але ж читати їі можна. Це, якщо когось пам'ять підводить, мене ні, не підводить.

Щось сьогодні вся кацапня розворушилась.

Шановні пенсіонери, заспокойтесь!

 

  • Лайк 1
  • Хаха 8
  • Сумно 1
  • Дізлайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

2 часа назад, vovova сказал:

Даже не знаю, как это описать. просто послушайте.

зрадників зневажають навіть ті , кому вони  сталися в нагоді (с) 

  • Лайк 3
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

7 минут назад, Бездомный сказал:

зрадників зневажають навіть ті , кому вони  сталися в нагоді

То так, але там половина, а може ще більше, котрих примусово забрали, бо для мордора вони "разменная монета".

Змінено користувачем Черномор
  • Лайк 2
  • Дізлайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 минуту назад, Черномор сказал:

То так, але там половина, а може ще більше, котрих примусово забрали, бо для мордора вони "разменная монета".

Просто, наразі, бути руським - дуже погано.

І це тільки початок...

  • Лайк 9
  • Дякую 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

17 минут назад, Черномор сказал:

То так, але там половина, а може ще більше, котрих примусово забрали, бо для мордора вони "разменная монета".

взяв до рук зброю проти Народу України ? 

- здохни мразь  

Змінено користувачем Бездомный
  • Лайк 10
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

10 минут назад, Черномор сказал:

То так, але там половина, а може ще більше, котрих примусово забрали, бо для мордора вони "разменная монета".

Вам повістка ще не приходила?

Що робитимете, коли прийде?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

16 минут назад, 90BCO сказал:

Просто, наразі, бути руським - дуже погано.

І це тільки початок...

Може росіянином? А то виходить плутанина - "русский", "россиянин", "русскоязычный". Українською все ясно - "росіянин", що чітко вказує на приналежність Росії. "Російськомовний", до речі, теж на це вказує. 

Змінено користувачем Вячеслав63
  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

На початку нападу писав декільком людям з рашки, з якими пересікався в онлайні, що з війни нічого доброго не буде і чого вони там мовчать. Покрили матами так, ніби я їх пограбував, зі стандартними лозунгами "ето ната виновата і омерика". Але проскакували думки, що якщо дійде до мобілізації в рф, то вони ні за що не підуть, краще втечуть. Хоча казали що швидше Україну знищать, ніж їм знадобиться мобілізація. Були послані подальше. А от недавно, коли могилізацію все ж оголосили, я поцікавився "як там справи", чи вже втекли? )) По реакції було зрозуміло що шото пішло не так і треба долг родіні віддавати, і тікати вже пізно і нема куда. І що путін ще навіть не починав, а якщо треба, то і 10 млн мобілізують. Але на подальші питання чому вони готові терпіти це, відповідь у всіх була одинакова - ніхто не хоче в тюрму або получити тягла від омона. Піти на війну вони готові, а сісти в тюрму або получити від ментів бояться.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 минуту назад, Вячеслав63 сказал:

Може росіянином? А то виходить плутанина - "русский", "россиянин", "русскоязычный". Українською все чітко - "росіянин", що чітко вказує на приналежність Росії. "Російськомовний", до речі, теж на це вказує. 

кацапощелепний

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

5 минут назад, 90BCO сказал:

Що робитимете, коли прийде?

Ну ось, погані роздуми на ніч...

  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

41 хвилину тому, karbo сказав:

З якого такого ви  взяли, що я маю бодай найменше відношення до руського"міра"?

 

Дуже легко перевірити. Якщо ментальні роги  і ратиці стирчать - то точно кацап. А на якій мові і звідки пише - байдуже.

  • Лайк 5
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Предательница Украины после ликвидации любовника-оккупанта уехала в Польшу как беженка:lol:

Любительница российских оккупантов "переобулась в воздухе" и под видом патриотки Украины уехала в Польшу как беженка. Активисты пытаются найти молодую коллаборантку из Запорожской области, которая сдавала врагам местных партизан и ветеранов АТО, чтобы призвать предательницу к ответу.Речь идет о жительнице села Нестерянка Виолетте Маевской, которая закрутила роман с "кадыровцем" Шамилем. Оккупанты поставили этого чеченского боевика "комендантом" в н.п. Нестерянка, Копани и Мирное Пологовского района.Бойцы ВСУ обнаружили штаб этого интервента и с помощью дрона скорректировали огонь по захватчику. В итоге любовь Виолетты разорвало в буквальном смысле слова.Девушка, узнав о смерти любовника-"кадыровца", в слезах бросилась к останкам "коменданта", и в тот же день в своем Instagram написала, что назовет своего сына, который когда-нибудь родится от другого мужчины, именем Шамиль."Все над этим посмеялись и уже забыли. Но у истории есть продолжение. Оказывается, Виолетта после смерти Шамиля, которому она сдала в родной Нестерянке и ближайших селах всех АТОвцев и патриотов, налепила украинский флаг на аватарки в соцсетях, а затем выехала в Польшу, где сейчас скрывается под видом беженки""Все, кто знает что-нибудь о возможном местонахождении этого животного в Польше - пишите @gnilaachereshnya или gnilaacereha@gmail.com. Ни одна коллаборантская сволочь не останется неосужденной!"

_kolazh_872_650x410.jpg

photo_2022-09-28_20-49-00 (2).jpg

 

Змінено користувачем Бездомный
  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

3 минуты назад, MaxS сказал:

Дуже легко перевірити. Якщо ментальні роги  і ратиці стирчать - то точно кацап. А на якій мові і звідки пише - байдуже.

А хто буде це константувати?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

У відкритому доступі з’явився список того, що буде включати нова американська військова допомога Україні.

«Байден пообіцяв продовжувати підтримувати Україну, яка захищається від російської агресії, стільки, скільки буде потрібно, зокрема шляхом надання сьогодні нового пакету безпекової допомоги на суму 625 мільйонів доларів, який включає додаткове озброєння та обладнання, включаючи HIMARS, артилерійські системи та боєприпаси, а також броньовані машини», – повідомили у Білому Домі.

чотири ракетні системи М142 HIMARS;

16 155 мм гаубиць (ймовірно М777);

75 тис. снарядів 155 мм калібру;

500 високоточних артилерійських снарядів (ймовірно M982 Excalibur);

1 тис. снарядів RAAM, які створюють протитанкові мінні поля;

16 105 мм гаубиць (ймовірно M119);

30 тис. 120 мм мінометних снарядів;

200 бронемашин MaxxPro з посиленим протимінним захистом;

Міни Claymore;

200,000 набоїв для стрілецької зброї;

інше обладнання.

mil.in.ua/uk/news/novyj-paket-dopomogy-ssha-zbilshyt-kilkist-artyleriyi-ukrayiny/

4-1.jpg

  • Лайк 9
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

8 хвилин тому, Вячеслав63 сказав:

А хто буде це константувати?

Яка краса. Той, що верещав про помилки, сам вляпався в лайно :pozor:

Констатація-констатувати.

 

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

15 хвилин тому, Бездомный сказав:

Предательница Украины после ликвидации любовника-оккупанта уехала в Польшу как беженка:lol:

Любительница российских оккупантов "переобулась в воздухе" и под видом патриотки Украины уехала в Польшу как беженка. Активисты пытаются найти молодую коллаборантку из Запорожской области, которая сдавала врагам местных партизан и ветеранов АТО, чтобы призвать предательницу к ответу.Речь идет о жительнице села Нестерянка Виолетте Маевской, которая закрутила роман с "кадыровцем" Шамилем. Оккупанты поставили этого чеченского боевика "комендантом" в н.п. Нестерянка, Копани и Мирное Пологовского района.Бойцы ВСУ обнаружили штаб этого интервента и с помощью дрона скорректировали огонь по захватчику. В итоге любовь Виолетты разорвало в буквальном смысле слова.Девушка, узнав о смерти любовника-"кадыровца", в слезах бросилась к останкам "коменданта", и в тот же день в своем Instagram написала, что назовет своего сына, который когда-нибудь родится от другого мужчины, именем Шамиль."Все над этим посмеялись и уже забыли. Но у истории есть продолжение. Оказывается, Виолетта после смерти Шамиля, которому она сдала в родной Нестерянке и ближайших селах всех АТОвцев и патриотов, налепила украинский флаг на аватарки в соцсетях, а затем выехала в Польшу, где сейчас скрывается под видом беженки""Все, кто знает что-нибудь о возможном местонахождении этого животного в Польше - пишите @gnilaachereshnya или gnilaacereha@gmail.com. Ни одна коллаборантская сволочь не останется неосужденной!"

_kolazh_872_650x410.jpg

photo_2022-09-28_20-49-00 (2).jpg

 

Ти вже в Польщі?

  • Лайк 1
  • Хаха 3
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

6 часов назад, DimaF сказал:

В этой теме пока ничего нового.

Помойку "севполит форум" давно не читаю, там уже ху*ло на Марсе референдум проводит)

Да нет. Там как раз сейчас обсуждают, а в этом месяце их ребята перегруппируются из Херсона или в начале следующего. А так же обсуждают реально ли удержать перешеек 😉 

  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • InSAn змінив заголовок на Россияне к нам принесли войну

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...