Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Россияне к нам принесли войну

Скромный прораб

Рекомендовані повідомлення

7 хвилин тому, Черномор сказав:

Візаві сама писала, що в неї присутні помилки, бо строче з телефону - у себе не помічає, іншим зауваження робе.

21.09.2022 в 14:32, Черномор сказав:

Пока севасморяки в "выиграше" из-за невыездных с украины - ино крюинги позаменяли экипажи, например, с одесской капитании на новоросийскую (севастопольцы к ней "приписаны"
 

 

 

Це було 21 вересня. Дату видно чи очі повилазили? Помилка? З допису в допис? Ні, це не помилка, це системно пишеться назва країни з маленької літери. І то є образа державності. Якщо пам'ятаю, ще раніше 21-го, з приводу того, що назва держави писалась з маленької літери, було зроблено зауваження від модератора.

  • Лайк 2
  • Дякую 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

17 хвилин тому, MaxS сказав:

‼️Перші російські мобілізовані почали здаватися в полон Силам Оборони за допомогою проекту «Хочу жити» від Координаційного штабу з питань поводження з військовополоненими.

 

26-річний росіянин Михайло Куликов з Орська був відправлений на фронт в Україну через п’ять днів після отримання повістки. Проте ще перебуваючи на росії зателефонував на «гарячу лінію» проекту «Хочу жить» та отримав інструкції, як правильно та безпечно здатися в полон українцям. 

 

☝️Сподіваємося, що його приклад наслідують тисячі російських окупантів, які не хочуть вмирати на війні проти України! ⬇️

цікаво почитати цю інструкцію) 

тут треба розвідником від природи, щоб живим здатись без досвіду і при такому трешаку

  • Лайк 1
  • Хаха 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

15 минут назад, Вячеслав63 сказал:

Мовний патруль, як каже Ірина?

Ця пані наразі далека щодо розуміння ролі мови та використовує свої повноваження в просуванні власних ідей. Зловживання очевидні.

  • Лайк 1
  • Дізлайк 5
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

4 минуты назад, allanek сказал:

це системно пишеться

Знов за рибу гроші, як то кажуть - для мене головне інформація, а хто країну краще любить, то історія розсудить. Інста заблокована, фейсбук заблокований, багато ресурсів з розширенням домену ю-єй заблоковані, дякувати Славі, дав наводку на сайт, де мона ще поспілкуватись.

  • Дізлайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

5 минут назад, МаТраС сказал:

цікаво почитати цю інструкцію) 

тут треба розвідником від природи, щоб живим здатись без досвіду і при такому трешаку

І моя жінка каже - "А як вони зможуть здатися? Або свої розстріляють, або наші". 

  • Сумно 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 хвилину тому, Черномор сказав:

Знов за рибу гроші, як то кажуть - для мене головне інформація, а хто країну краще любить, то історія розсудить. Інста заблокована, фейсбук заблокований, багато ресурсів з розширенням домену ю-єй заблоковані, дякувати Славі, дав наводку на сайт, де мона ще поспілкуватись.

вайбер наче не блокують

  • Хаха 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Ну даже не знаю как прокомментировать, видео "молитвы" можно в паблике телеги найти

 

 

IMG_20221004_195953_198.jpg

Змінено користувачем dr.alf
  • Хаха 10
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

3 минуты назад, Черномор сказал:

Знов за рибу гроші, як то кажуть - для мене головне інформація, а хто країну краще любить, то історія розсудить. Інста заблокована, фейсбук заблокований, багато ресурсів з розширенням домену ю-єй заблоковані, дякувати Славі, дав наводку на сайт, де мона ще поспілкуватись.

Олег, не звертай уваги на таких "патріоток", хай строчать.

Змінено користувачем Вячеслав63
  • Лайк 1
  • Дізлайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Генсек НАТО отримав заявку України про вступ до Альянсу, – Офіс президента

focus.ua/uk/voennye-novosti/531762-gensek-nato-poluchil-zayavku-ukrainy-o-vstuplenii-v-alyans-ofis-prezidenta

Підтримка українцями вступу до НАТО побила історичний рекорд — соцопитування

focus.ua/uk/ukraine/531582-podderzhka-ukraincami-vstupleniya-v-nato-pobila-istoricheskiy-rekord-socopros

"Щодо підтримки вступу НАТО по українських регіонах, то найвищою вона виявилася у Києві (90%), на Заході України (86%) та в Центрі (86%). На Півдні та Сході ці показники склали 81% та 69% відповідно. Цікаво, що найнижчий рівень підтримки вступу до Північноатлантичного альянсу зафіксовано серед груп 40-49 років, 30-39 років і 18-29 років (80% і по 81% відповідно), а найвищий — серед осіб віком 50-59 років (85%) та 60+ років (85%)."

Путін що не робить - а результат зворотній.

Змінено користувачем Вячеслав63
  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

13 хвилин тому, Вячеслав63 сказав:

образи співрозмовника -

Що за істеріка? Як тільки ваш черномор почав мені тикати,  він втратив звання "співрозмовника" . Що заслуговує, те і має. І чого репетувати через таку дрібничку? Це вам не назву держави, з дописа в допис, писати з маленької літери.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

4 минуты назад, МаТраС сказал:

вайбер наче не блокують

В "дыре" - казала настя, як удасться, до того ж вайбер то месенджер, хоча більше ватсапом користуюсь для спілкування (наприклад, з шурином в ньюзеланд, рибаче на промислі).

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

3 минуты назад, allanek сказал:

Як тільки ваш черномор почав мені тикати

Перші почали тикати мені ви, знайдіть ті пости, хоча мабуть я все ж таки старше вас.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

2 минуты назад, allanek сказал:

Що за істеріка? Як тільки ваш черномор почав мені тикати,  він втратив звання "співрозмовника" . Що заслуговує, те і має. І чого репетувати через таку дрібничку? Це вам не назву держави, з дописа в допис, писати з маленької літери.

 По-моєму, це у вас істерИка. І давайте не будемо засмічувати форум виясненням, хто з нас більший патріот. До речі, шукати ворогів серед своїх - це теж кацапська риса. 

  • Дізлайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

4 минуты назад, allanek сказал:

Як тільки ваш черномор почав мені тикати,  він втратив

Як добре, в англомовному світі не започаткували звичку величати окремих людей на ви. 

 

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

3 минуты назад, Черномор сказал:

Перші почали тикати мені ви, знайдіть ті пости, хоча мабуть я все ж таки старше вас.

Олег, я можу помилятися, але, їй, по ходу, теж за 60.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Тільки що, Черномор сказав:

Перші почали тикати мені ви, знайдіть ті пости, хоча мабуть я все ж таки старше вас.

В мене нема такої звички. Але все колись буває вперше. Кому важливо щось довести, той шукає і приводить дописи, як доказ. Як це зробила я, коли довела, що назва держави, системно писалася з маленької літери.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 година тому, MaxS сказав:

Букринський плацдарм цим сук..м ще має зарахуватися. Скільки людей різники вбили.

Коли мій дід чоросвиточник форсував Дніпро, він був червоний від крові.

  • Сумно 3
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

7 минут назад, allanek сказал:

В мене нема такої звички. Але все колись буває вперше. Кому важливо щось довести, той шукає і приводить дописи, як доказ. Як це зробила я, коли довела, що назва держави, системно писалася з маленької літери.

Ви ведете себе антиконструктивно, нападаючи на проукраїнськи налаштованих жителів окупованих територій. І це все лише заради власного возвеличення. 

  • Лайк 2
  • Дізлайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

58 минут назад, MaxS сказал:

‼️Перші російські мобілізовані почали здаватися в полон Силам Оборони за допомогою проекту «Хочу жити» від Координаційного штабу з питань поводження з військовополоненими.

 

26-річний росіянин Михайло Куликов з Орська був відправлений на фронт в Україну через п’ять днів після отримання повістки. Проте ще перебуваючи на росії зателефонував на «гарячу лінію» проекту «Хочу жить» та отримав інструкції, як правильно та безпечно здатися в полон українцям. 

 

☝️Сподіваємося, що його приклад наслідують тисячі російських окупантів, які не хочуть вмирати на війні проти України! ⬇️

 

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

41 хвилину тому, karbo сказав:

Ця пані наразі далека щодо розуміння ролі мови та використовує свої повноваження в просуванні власних ідей. Зловживання очевидні.

А публічні обговорення дій, згідно Правил караються...

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

6 минут назад, Vinsol2009 сказал:

А публічні обговорення дій, згідно Правил караються...

Це не обговорення дій модератора, а його особистості. Чорномора обговорюють, мене як лише хотіли. Нік Ірина нічим не відрізняється від інших..тож вважаю, що юзер під певним ніком помиляється. 

 

Звідки у вас стільки страху! І це в час коли українці гинуть, здобуваючи волю. Якщо не гідно себе персона веде, то вказувати, а не боятися покарання.

Гидко це.

Змінено користувачем karbo
  • Лайк 3
  • Дізлайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Цитата

Перші російські мобілізовані почали здаватися в полон

А обіцяли, що обставини потрапляння не озвучуватимуть, щоб ті що здались не отримали статтю за поребриком. Чи він домів уже не хоче?

А нахіба він тутка нам?

Змінено користувачем porterlv
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • InSAn змінив заголовок на Россияне к нам принесли войну

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...