Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Россияне к нам принесли войну

Скромный прораб

Рекомендовані повідомлення

1 час назад, Canton сказал:

А в это время...

"Як розповідають очевидці (на нараді було більше 30 людей), сьогодні, мер Харкова Терехов на нараді бився в істериці, що місто обстрілюють тому що в Харкові стоять ЗСУ.

Спойлер

Що через обстріли які провокують військові, він не може почати навчальний процес в школах. Угу. В школах. Навчання. За 21 км від кордону. І вимагав щоб військових негайно вивели з міста. Посилався на якесь розпорядження з верху. При чому де розміщуватися тим хто захищає місто, Терехова не хвилює. Відновлення та інші військові речі, теж пофіг. Кажуть, що в окопах вистачить місця всім.
 Виглядає так, що Терехову було б зручніше якби взагалі ніхто не чинив опір. Якби здати місто без боя та й усе. Але крім ватного сприяння Харкова Тереховим, є ще наше сприяння. За яке віддали життя тисячі синів та доньок України. В якому Харків це форпост, в якому від Харкова 20 км до кордону. В якому Харків це стіна для ворога на кордоні. Кажуть, Терехову військові заважають розводити іноземців на інвестиції для "відновлення міста". Бо ніхто не хоче вкладати гроші в прифронтове місто. Звичайно, це важливо. Але тільки в тому випадку, коли Харків вільний а не окупований.
 Нагадаю. Від державного кордону до окружної 21 км. Якщо військових не буде в місті, як того хоче Терехов, всі Харків'яни ризикують якось вранці прокинутись від лязгу російських танків під вікном." Р. Доник

 

Вибачте, але звучить, як "одна бабця сказала".

Слова можуть бути вирвані з контексту, про що він насправді говорив і що мав на увазі...

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

19 минут назад, 90BCO сказал:

Вибачте, але звучить, як "одна бабця сказала".

Слова можуть бути вирвані з контексту, про що він насправді говорив і що мав на увазі...

Ну тут як сказати, це ж написав не якийсь ноунейм, а відомий харківський волонтер. Тому я б взяв до уваги. 

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

58 хвилин тому, John_ сказав:

Відлов скажених тваринок кацапського походження😂😂😂

 

"В Америці незадоволену проукраїнським мітингом росіянку поклали обличчям в асфальт

В США під час мітингу українців проти війни незадоволена станом речей росіянка підійшла до поліції. 

Вона висловила їм своє невдоволення, обурено вислухала аргументи проти і, плюнувши на поліцейського, вирішила гордо видалитись. Але гордо не вийшло. Її спочатку затримали, вона розплювалась ще раз, після чого її поклали ротом в землю. 

Цікаво, а якщо в рашці плюнути на омонівця, на пляшку у скільки літрів тобі запропонують сісти у відділку?"

десь читав, що плюнути там  в наш час , то за це серйозно можуть покарати.чуть не замах..

Змінено користувачем МаТраС
  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

5 годин тому, Canton сказав:

Зря смеешься - это я с белгородского паблика стырил...на полном серьезе обсуждают

image.thumb.png.2cff54526568e15e2665d3e621a67b6f.png

 

Русняві канали намагаються сперти вибухи на Білгородщині на Україну, але вже відомо що один з офіцерів російських ракетних військ вніс координати саме цього об'єкту за наказом Сердюкова, щоб далі звинуватити Україну. 

Ракета летіла з території Білорусі.

  • Лайк 1
  • Дякую 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

9 часов назад, iiigolkin сказал:

Підкажіть будь ласка, це блядство чи ні? Не можу розібратись...

 

IMG_1127.MOV 16 \u041c\u0411 · 33 загрузки

 

9 часов назад, loader сказал:

Працюєте проти чинної влади в критичний момент? )

До чого тут чинна влада? Мосейчук - тупа вівця й працює на аудиторію рагулів. Напевно вона меньш токсична ніж влащенкі/гордони/чаплигі, але це не точно...

  • Дізлайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Дякуємо нашим Полякам за таку організацію та підтримку!!!

 

IMG_20221011_224049.thumb.jpg.16d978e5ca962410cb20369a8b21c817.jpg

  • Лайк 13
  • Дякую 3
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

7 часов назад, laritus сказал:

це я так розумію вамбат вже радіє успіхам росіян?!? Або для чого це викладати (щоб ватники пораділи, що деякі прогнози не справджуються?)? Ці прогнози робилися ще тоді, коли Білорусь не передавала РФ свої запаси ракет зі складів та не було іранських дронів (!!!) (Арестович прогнозував про 48 ракет в липні 2022 р.) - це по-перше. По-друге, експерти - це не ворожка, а всежтаки люди, які прогнозують володіючи інформацією станом на сьогодні коли дають прогноз, тому дійсно вони теж іноді помиляються (різниця в тому, що експерти помиляються рідше ніж звичайні люди, тому до їхньої думки прислухаються, як прислухаються до прогнозів синоптиків адекватні люди і ці адекватні люди не дивуються, що прогноз синоптиків може іноді не співпадати). По-третє і це головне РФ за один день вистріляла якусь величезну частину своїх недоторканних запасів (ми це скоро зрозуміємо яку саме частину) і те, що вона це зробила до початку опалювального сезону - це хоч і не добре, але менш погано ніж проблема з енергетикою яку потрібно відновлювати взимку (це складніше).

Стосовно радощів вомбата в унісон з руснею не заперечую. Ба більше- це стосується будь-якого хардового прихільника його секти і я багато разів про цей феномен писав. А стосовно вказаних експертів в мене дещо інши думки. Вчора ролик Фейгіна з Арестовичем побив їх попередній рекорд за весь час війни - пряму трансляцію подивилось більше 600тис. Так що це напевно перший випадок, коли мені доводиться визнати, що безхатько має рацію й призначення Арестовича таки заспокоювати вовчиць... А "експертиза" Жданова завжди робиться від стелі. Навіть не так - він расповсюджує відверту хню в стилі таблоїдів.

  • Лайк 5
  • Дякую 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

2 часа назад, Вячеслав63 сказал:

Сам Маск в Twitter опроверг, что он общался с Путиным незадолго до написания своего "мирного плана". Изобретатель утверждает, что разговаривал с диктатором только однажды – 18 месяцев назад. Темой общения был космос.

censor.net/ua/news/3373081/mask_pogovoryv_z_putinym_pered_publikatsiyeyu_myrnogo_planu_dlya_ukrayiny_zmi

Як вірно помітив Піантковський - звідкі в мозоку геніального аутиста Маска взагалі міг виникнути вислів "Хрущов містайк" без зовнішнього впливу?

2 часа назад, loader сказал:

Ну тут як сказати, це ж написав не якийсь ноунейм, а відомий харківський волонтер. Тому я б взяв до уваги. 

Та й взагалі росповідь Доніка не виглядає фантастичною. Я щось не чув що після семи місяців бомбордувань/обстрилів мерія Харківа почала декомунізацію...

1 час назад, iiigolkin сказал:

image.thumb.png.2cff54526568e15e2665d3e621a67b6f.png

 

Русняві канали намагаються сперти вибухи на Білгородщині на Україну, але вже відомо що один з офіцерів російських ракетних військ вніс координати саме цього об'єкту за наказом Сердюкова, щоб далі звинуватити Україну. 

Ракета летіла з території Білорусі.

Чудовий початок. Тре не зупинятись, та пускати ракети із белорусії по лікарнях/дитячих майданчіках/центральних вулицях мегаполисів московії. Най звинувачують нас.

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

2 години тому, Vikctor сказав:

Чудовий початок. Тре не зупинятись, та пускати ракети із белорусії по лікарнях/дитячих майданчіках/центральних вулицях мегаполисів московії. Най звинувачують нас.

Коли два божевільних диктатори сперечаються — не треба втручатись.
Хай самі, тільки не треба нас вплутувати. Не треба звинувачувати, ми тут ні до чого...

  • Лайк 3
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

9 часов назад, 90BCO сказал:

Вибачте, але звучить, як "одна бабця сказала".

Слова можуть бути вирвані з контексту, про що він насправді говорив і що мав на увазі...

Был бы не Роман - я бы тоже сказал ОБС и не постил бы даже...

А вот ему верю на 100500%. Имею основания...

  • Дізлайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 час назад, Canton сказал:

Был бы не Роман - я бы тоже сказал ОБС и не постил бы даже...

А вот ему верю на 100500%. Имею основания...

Ну, виходить - "далі буде"...

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

5 минут назад, 90BCO сказал:

Ну, виходить - "далі буде"...

ви собі не уявляєте яка кількість населення здатна бачити тільки одним оком. і то шоколадним. і ним вони бачать всі проблеми виключно в тому, що одразу не підставили його кацапам...

  • Лайк 3
  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 минуту назад, US7IGN сказал:

ви собі не уявляєте яка кількість населення здатна бачити тільки одним оком. і то шоколадним. і ним вони бачать всі проблеми виключно в тому, що одразу не підставили його кацапам...

Можливо.

Мене тішить тільки той факт, що в моєму найближчому оточенні таких немає.

Ті,що були - вже десь поруч з "карабльом".

  • Лайк 1
  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 час назад, Canton сказал:

Был бы не Роман - я бы тоже сказал ОБС и не постил бы даже...

А вот ему верю на 100500%. Имею основания...

Если бы Роман сам был свидетелем, то да. Но он говорит со ссылкой на неких анонимных очевидцев, поэтому я пока все же подожду с выводами.

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 час назад, Canton сказал:

Был бы не Роман - я бы тоже сказал ОБС и не постил бы даже...

А вот ему верю на 100500%. Имею основания...

Давайте по-другому - аргументы и факты.

Вот факты (www.city.kharkov.ua/ru/) , всё остальное - ОБС :

image.png.f27a29b9892502c6d9a09d64d8776871.png

Змінено користувачем 90BCO
  • Сумно 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

18 хвилин тому, Alvalk сказав:

Если бы Роман сам был свидетелем, то да. Но он говорит со ссылкой на неких анонимных очевидцев, поэтому я пока все же подожду с выводами.

на сторінці в ФБ, де розміщено цей допис, є відео де терехов каже що треба домовлятись і тоді  і зараз, і вирішення тільки дипломатичним шляхом🤢...так, це відео не з наради, але його позиція зрозуміла

 

Змінено користувачем irina1969
  • Лайк 2
  • Дякую 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

22 минуты назад, Alvalk сказал:

поэтому я пока все же подожду с выводами.

А это не для выводов, а для информации...ждем'c...

PS. Зная Романа не один год, уверен - он 100 раз перепроверил инфу... у него с инфогигиеной налажено, преподавать может...

Змінено користувачем Canton
  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 минуту назад, irina1969 сказал:

на сторінці в ФБ, де розвіщено цей допис, є відео де терехов каже що треба домовлятись і тоді  і зараз, і вирішення тільки дипломатичним шляхом🤢...так, це відео не з наради, але його позиція зрозуміла

Ирина, я не хотел это видео приводить в качестве аргумента,..но раз так вышло - пусть будет...

Харьковчане немного в курсе, "почем в Одессе рубероид"(С)...

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Тільки що, Canton сказав:

Ирина, я не хотел это видео приводить в качестве аргумента,..но раз так вышло - пусть будет...

Харьковчане немного в курсе, "почем в Одессе рубероид"(С)...

вчора мої харків"яни цей пост перепостили, а от друзям я вірю  більше ніж Роману 

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

3 минуты назад, irina1969 сказал:

каже що треба домовлятись

В 14-м годе уже видел в руководстве морского города "домовляльщиков".

  • Дякую 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

6 минут назад, irina1969 сказал:

на сторінці в ФБ, де розміщено цей допис, є відео де терехов каже що треба домовлятись і тоді  і зараз, і вирішення тільки дипломатичним шляхом🤢...так, це відео не з наради, але його позиція зрозуміла

 

Интересно, с кем и о чем он собирался договариваться!?

Рассиянский ИГИЛ, не о чем договариваться не собирается...

  • Лайк 1
  • Дякую 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • InSAn змінив заголовок на Россияне к нам принесли войну

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...