Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Россияне к нам принесли войну

Скромный прораб

Рекомендовані повідомлення

2 минуты назад, irina1969 сказал:

вчора мої харків"яни цей пост перепостили, а от друзям я вірю  більше ніж Роману 

Никто и не сомневается...я же сказал - по Терехову Харьковчанам давно все ясно и известно...

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

15 часов назад, Canton сказал:

Шебекино Белгородской обл.

Сейчас.

Уже пишут ВСУ, а не всякую хню...

ВСУ обстреляли подстанцию в Шебекино (С)

photo_2022-10-11_16-32-53.jpg

photo_2022-10-11_16-43-23.jpg

В Разумном тоже была веселуха...

Кроме этого еще и склад с боеприпасами. Были фото с разлетом по прилегающей территории, но их быстро подчистили...

photo_2022-10-11_17-58-40.jpg

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

5 минут назад, DimaF сказал:

Интересно, с кем и о чем он собирался договариваться!?

 

Со своей совестью...

"Вовремя предать - это не предать, это предвидеть..."(С)

  • Лайк 1
  • Дякую 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

6 минут назад, Canton сказал:

Никто и не сомневается...я же сказал - по Терехову Харьковчанам давно все ясно и известно...

Що, навіть не намагається зробити вигляд, що перефарбувався?

В нас, наприклад, Труханов прикидається патріотом. Бо зараз це "політично доцільно" 

  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

4 минуты назад, Alvalk сказал:

Що, навіть не намагається зробити вигляд, що перефарбувався?

В нас, наприклад, Труханов прикидається патріотом. Бо зараз це "політично доцільно" 

Під час війни скрізь відчувається зрада.

Десь це вже було...

image.png.60fdbf5830328644b5ec962419728363.png

  • Хаха 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Только что, 90BCO сказал:

Під час війни скрізь відчувається зрада.

Десь це вже було...

 

Особливо це відчувається на цьому форумі. Традиція, "аднака".

  • Лайк 2
  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

9 хвилин тому, Alvalk сказав:

Що, навіть не намагається зробити вигляд, що перефарбувався?

В нас, наприклад, Труханов прикидається патріотом. Бо зараз це "політично доцільно" 

Взагалі дивно що у прифронтовому місті не введено військово-цивільну адміністрацію на чолі з нормальним військовим командиром.

  • Лайк 6
  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

13 годин тому, Canton сказав:

 Нагадаю. Від державного кордону до окружної 21 км. Якщо військових не буде в місті, як того хоче Терехов, всі Харків'яни ризикують якось вранці прокинутись від лязгу російських танків під вікном.

...як це було в Сумах...

Змінено користувачем vadimv
  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

22 минуты назад, Canton сказал:

А это не для выводов, а для информации...ждем'c...

PS. Зная Романа не один год, уверен - он 100 раз перепроверил инфу... у него с инфогигиеной налажено, преподавать может...

Я встану на сторону Терехова. Полно учебок ВСУ, НГУ в населенных пунктах рядом с мирнямом. Писать где не буду из понятных причин. И прилет туда вопрос времени. По крайней мере на лето могли бы поставить палатки, лесов полно и под Киевом и под Харьковом.

Я из двух лет службы, полтора провел в палатке и ничего не случилось. Солдат на то и солдат, чтобы ноги мокрые были.

  • Лайк 1
  • Конфуз 2
  • Дізлайк 12
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

13 годин тому, AOZ1 сказав:

Неокрепший ум великого бизнесмена промыт профессиональным вербовщиком.

Як конечно не специалист, но когда (давно) смотрел интервью Маска (по разным поводам), то сложилось четкое мнение, что чувак не в себе.

Он где-то на Марсе. Примерно, как Агузарова.

  • Лайк 5
  • Хаха 3
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

35 минут назад, Canton сказал:

Никто и не сомневается...я же сказал - по Терехову Харьковчанам давно все ясно и известно...

А обрали його мабуть масіяні...

  • Лайк 2
  • Хаха 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

12 годин тому, МаТраС сказав:

десь читав, що плюнути там  в наш час , то за це серйозно можуть покарати.чуть не замах..

Біологічна зброя

  • Хаха 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 година тому, 90BCO сказав:

Мене тішить тільки той факт, що в моєму найближчому оточенні таких немає.

Ті,що були - вже десь поруч з "карабльом".

В Болгарії. Теща.

  • Хаха 3
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

10 минут назад, AOZ1 сказал:

 

Я из двух лет службы, полтора провел в палатке и ничего не случилось. Солдат на то и солдат, чтобы ноги мокрые были.

Порівнювати службу в мирний і військовий час це ідиотизм. Як і заганяти всіх в польові умови без необхідності. Солдати мають перебувати там де це найбільш безпечно якщо вони не на бойовому чергуванні. І ноги треба берегти. 

  • Лайк 13
  • Дякую 4
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

16 хвилин тому, AOZ1 сказав:

Я встану на сторону Терехова.

Для любителей путина это несложно.

  • Лайк 3
  • Дякую 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

30 хвилин тому, AOZ1 сказав:

Полно учебок ВСУ, НГУ в населенных пунктах рядом с мирнямом. Писать где не буду из понятных причин.

по них гатили ракетами незалежно від перебування там військових. навіть там вже де років 20 нікого не було

 

32 хвилини тому, AOZ1 сказав:

Я из двух лет службы, полтора провел в палатке и ничего не случилось. Солдат на то и солдат, чтобы ноги мокрые были.

як працює радянська військова школа добре видно по кацапських чмобіках 

  • Лайк 4
  • Дякую 1
  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Ось, - скотиняки...

Не на те гроші Притула збирає....

 

***

 

білорусь зняла зі зберігання та відправила у Білгородську область першу партію танків Т-72 .

12.10.2022

www.5.ua/svit/bilorus-zniala-zi-zberihannia-ta-vidpravyla-u-bilhorodsku-oblast-pershu-partiiu-tankiv-t-72-289881.html

 

  • Сумно 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

38 минут назад, loader сказал:

Порівнювати службу в мирний і військовий час це ідиотизм. Як і заганяти всіх в польові умови без необхідності. Солдати мають перебувати там де це найбільш безпечно якщо вони не на бойовому чергуванні. І ноги треба берегти

Где я сказал про ВСЕХ? Люди видят то что они хотят. А когда учебка, разницу с боевой частью объясить? Находится рядом или с многоэтожками или с важным инфраструктурным объектом это идиотизм. 

  • Дякую 1
  • Дізлайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

49 хвилин тому, vadimv сказав:

сложилось четкое мнение, что чувак не в себе.

В нього сіндром Аспергера. Він не скривав цього.

Синдром Аспергера – це одне з п'яти загальних порушень розвитку людини, яким характерні серйозні труднощі в соціальній взаємодії. Іноді його називають формою високофункціонального аутизму, при якому здатність функціонувати відносно збережена.

"Засновник SpaceX і глава Tesla Ілон Маск заявив, що у нього синдром Аспергера. 

Зізнання Маск зробив під час гумористичної програми Saturday Night Live на телеканалі NBC, на яку він був запрошений ведучим.

«Мій виступ сьогодні – історичний, адже я стану першим ведучим SNL з Аспергером. Принаймні першим, хто в цьому зізнався», - сказав він.

Під час свого монологу Маск також звернувся до тих, кого могли зачепити його неоднозначні висловлювання у соцмережах: «Всім, кого я образив, хочу сказати: Я перевинайшов електромобілі та відправляю людей на Марс на космічному кораблі – ви справді думали, що я буду стриманим нормальним хлопцем?», – додав засновник SpaceX."

 

 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

7 минут назад, AOZ1 сказал:

Где я сказал про ВСЕХ? Люди видят то что они хотят. А когда учебка, разницу с боевой частью объясить? Находится рядом или с многоэтожками или с важным инфраструктурным объектом это идиотизм. 

Та ви прочитайте що написали спочатку. Скільки прильотів вже було по учебках вам мабуть теж не відомо. Тому такі питання будуть вирішувати військові, а не люди котрим "Солдат на то и солдат, чтобы ноги мокрые были." Більш того я міг би продовжити дискусію, але саме через питання безпеки робити цього не буду.

Змінено користувачем loader
  • Лайк 3
  • Дякую 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

12 минут назад, loader сказал:

Та ви прочитайте що написали спочатку. Скільки прильотів вже було по учебках вам мабуть теж не відомо. Тому такі питання будуть вирішувати військові, а не люди котрим "Солдат на то и солдат, чтобы ноги мокрые были."

Именно поэтому учебки надо загонять в лес, а не размещать там, где шарахаются идиоты с телефонами с соседних многоэтажек. И еще хуже рядом с инфраструктурными объектами. Чтобы потом не думать, а куда они целились.     

Военные новой школы поставили батарею рядом с Троещинской ТЭЦ. Да времени разбираться не было. Без претензий. Но учебки вполне можно за пределы мегаполисов вынести.

Змінено користувачем AOZ1
  • Дякую 1
  • Дізлайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

49 минут назад, MaxS сказал:

як працює радянська військова школа добре видно по кацапських чмобіках 

В советской военной школе предполагался нормальный коммандир и нормальный старшина. У кого их не было была беда. У кого были, было и сытно и сухо. Даже в лесу. Я так понимаю, что в мордоре всех нормальных уже в пакеты упаковали. И слава богу. 

  • Дякую 2
  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

2 години тому, Canton сказав:

В Разумном тоже была веселуха...

Кроме этого еще и склад с боеприпасами. Были фото с разлетом по прилегающей территории, но их быстро подчистили...

photo_2022-10-11_17-58-40.jpg

Але не все в рашці так погано, дещо змінюється на краще:
image.thumb.png.8cfb49bc1184bb8a7458d2a09b491157.png

  • Лайк 2
  • Хаха 12
  • Конфуз 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 час назад, AOZ1 сказал:

Я встану на сторону Терехова. Полно учебок ВСУ, НГУ в населенных пунктах рядом с мирнямом. Писать где не буду из понятных причин. И прилет туда вопрос времени. По крайней мере на лето могли бы поставить палатки, лесов полно и под Киевом и под Харьковом.

Я из двух лет службы, полтора провел в палатке и ничего не случилось. Солдат на то и солдат, чтобы ноги мокрые были.

У березні в Чернігові, один мій "знайомий", спитав у солдата, чому вони окопуються біля під'їзду, на що йому солдат відповів ударом саперної лотатки в голову, "знайомий" встиг прикрити голову рукою, більше питань не задавав. Так чомусь згадалось)))

  • Лайк 1
  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

11 годин тому, allanek сказав:

Я перевинайшов електромобілі

Ця смілива заява не відповідає дійсності.

Наскільки я пам'ятаю історію створення першої Тесли (родстера) - прототип було побудовано зовсім іншими людьми.

А всі інші Тесли - на основі цього прототипу (за участю тих самих людей).

Заслуга Маска в основному полягає в тому, що він винайшов спосіб масово продавати цю недопиляну недоробку.

Змінено користувачем vadimv
  • Хаха 3
  • Дізлайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • InSAn змінив заголовок на Россияне к нам принесли войну

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...