Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Россияне к нам принесли войну

Скромный прораб

Рекомендовані повідомлення

5 минут назад, vadimv сказал:

Так а я напомню, о чем:  

Ну и где цитата из Конституции о том, что санкции против граждан Украины ей противоречат?

Й заразом подібну цітату із скажемо конституції США не погано б побачити. Бо я чомусь не впевнений що 200 років тому існувало таке поняття як санкції... Але це не забороняє дядькові Сему застосовувати санкції скажемо по відношенню до власних громадян чи американських компаній, яки співпрацюють з московією обходячи сакції американського уряду. Як до того іранського уряду чи північно корейського.

Так що невигласи то окремі порохохвойди.

  • Лайк 2
  • Дізлайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

26 хвилин тому, irina1969 сказав:

Господь не дозволяє

музей.png

Я була про тебе поганої думки, але не настільки.

Як тобі таке? Погано бачиш...

Адекватна людина вибачилася би за брехню, але ти не лише правила форуму порушила, але і Universal Declaration of Human Rights.

Screenshot_20221202-170919_Chrome.jpg

Змінено користувачем Музей
  • Хаха 3
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

19 минут назад, Корнил сказал:

помітив таку особливість, як тільки на деякий час припиняються ракетні удари, зразу підіймають свої голови порохоботи і зеленоботи та продовжують свою нескінченну битву за справедливість..як же це все заїбало

Цікаво де зеботи Підняли голову?

Один Вітя як дон Кіхот в шоколад вимазався та змить не може. Та і зелеботом його назвать можна з великою натяжкою))

  • Хаха 4
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 час назад, Canton сказал:

1/ Антикор - ФСБ сайт

fake.net.ua/reestr/infosmitniki/item/antikor

2. Рейтер, на который они ссылаются - не знают о такой новости.

3. Новость есть только в желтых свинособачих свйтах

Все признаки ИПСО

А так?

www.epravda.com.ua/rus/news/2022/09/14/691486/

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 хвилину тому, mastervovik сказав:

Цікаво де зеботи Підняли голову?

Один Вітя як дон Кіхот в шоколад вимазався та змить не може. Та і зелеботом його назвать можна з великою натяжкою))

я в цій херні особливо не розбираюсь і не хочу, зеботи чи антіпорохоботи мені однаково, дивує як їм досі не набридло стільки часу один одного кусати?

  • Дякую 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 хвилину тому, Корнил сказав:

я в цій херні особливо не розбираюсь і не хочу, зеботи чи антіпорохоботи мені однаково, дивує як їм досі не набридло стільки часу один одного кусати?

Щойно почула, як одна тітонька, шо політікАй нЄ інтєрєсуєтся, вимагала від НАТО закрити небо над Адєсай.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

30 минут назад, iiigolkin сказал:

"Вєлика расєя, а отступать нєкуда — позаді Бєрингов Пролів"(с)

image.png.99c73fe595e2b4045f110efe129e5a49.png

  • Хаха 6
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

20 хвилин тому, Vinsol2009 сказав:

Читайте ст 19

И чем именно введение санкций против граждан Украины противоречит этой статье?

Конкретнее.

  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

2 хвилини тому, Музей сказав:

вимагала від НАТО закрити небо над Адєсай.

Та без проблем: https://www.google.com/maps/place/Одеса,+Техас,+Сполучені+Штати+Америки/@31.87661,-102.3435535,12z/data=!3m1!4b1!4m5!3m4!1s0x86fbc96a39137cf9:0x1625ab3454615f46!8m2!3d31.8456816!4d-102.3676431

  • Хаха 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 хвилину тому, Музей сказав:

Щойно почула, як одна тітонька, шо політікАй нЄ інтєрєсуєтся, вимагала від НАТО закрити небо над Адєсай.

і шо, я тут до чого?..це типу, давай вибирай якусь сторону, інакше зараз відгребеш як порохобот?..та я від усіх отмахаюсь, не в перший раз

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Тільки що, Корнил сказав:

і шо, я тут до чого?..це типу, давай вибирай якусь сторону, інакше зараз відгребеш як порохобот?..та я від усіх отмахаюсь, не в перший раз

Я про те, що навіть тварини зважають на зміни погоди та клімату.

 

  • Хаха 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Тільки що, Музей сказав:

Я про те, що навіть тварини зважають на зміни погоди та клімату.

 

:pozor:..дякую, але все рівно ви мене в свою секту не затяните

  • Лайк 2
  • Хаха 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

6 годин тому, vadimv сказав:

І знову про "хароших рускіх" - апазіционний телеканал дождь допомагає військовим злочинцям "с оснащением":

t.me/voynareal/44103

Ату їх, ату!

Цитата

Латвія миттєво відреагувала на заяви нібито опозиційного телеканалу «Дождь» про допомогу російським військовим. 

Нацрада з електронних ЗМІ Латвії (NEPLP) оштрафувала (https://rus.delfi.lv/news/daily/latvia/dozhd-pokazal-krym-v-sostave-rossii-neplp-oshtrafoval-kanal-na-10-000-evro.d?id=54998686) канал на 10 тисяч євро. 

Очільник Міноборони Латвії Артіс Пабрикіс також вважає, що співробітника телеканалу варто скасувати дозволи на проживання в країні. 

«Я вважаю, що телеканал «Дожь» має переїхати на росію з анулюванням виду на проживання. Чаша нашого терпіння переповнена», — написав (https://twitter.com/Pabriks/status/1598624894970994688) він у Twitter. 

 

Змінено користувачем vadimv
  • Лайк 6
  • Дякую 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

21 минуту назад, Alvalk сказал:

А так?

www.epravda.com.ua/rus/news/2022/09/14/691486/

Нету подписки, поэтому оригинал не прочитать

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

50 минут назад, Alvalk сказал:

А так?

www.epravda.com.ua/rus/news/2022/09/14/691486/

В другом месте нашел...

nydailypaper.com/7df23ebd-7b24-4f8f-ab0e-2f554cecb901/

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 час назад, Vinsol2009 сказал:

Органи державної влади та органи місцевого самоврядування, їх посадові особи зобов'язані діяти лише на підставі, в межах повноважень та у спосіб, що передбачені Конституцією та законами України.

Где тут хоть слово про санкции в отношении граждан Украіни?

Пліснява- то невігласи.

Стаття 19 то про правопорядок в Україні. 

Вона взагалі не про санкції.

В ній, наприклад, анічогісінько немає про продаж хліба, так що, продавати хліб протирічить Конституції?

  • Хаха 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 година тому, Корнил сказав:

я в цій херні особливо не розбираюсь і не хочу, зеботи чи антіпорохоботи мені однаково, дивує як їм досі не набридло стільки часу один одного кусати?

Мама, а в какой концлагерь нас везут?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 годину тому, Музей сказав:

ти не лише правила форуму порушила

Визначати, хто порушив має правило спеціально уповноважена людина, згідно правил. Хто "не согласен" йдуть за кораблем.

  • Дізлайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 годину тому, vadimv сказав:

И чем именно введение санкций против граждан Украины противоречит этой статье?

Конкретнее.

А тем, что гражданин может делать все, что не запрещено, а государство по отношению к гражданину лишь то, что разрешено и формализовано. В каком законе предусмотрены санкции по отношению к гражданам своего государства?

  • Лайк 1
  • Хаха 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

6 минут назад, Vinsol2009 сказал:

В каком законе предусмотрены санкции по отношению к гражданам своего государства?

Санкция - это мера воздействия за нарушение правил, законов...

 А в конституции прописываются не санкции, а именно права и обязанности.

  • Лайк 5
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

32 хвилини тому, Понаехавший сказав:

Стаття 19 то про правопорядок в Україні. 

Вона взагалі не про санкції.

В ній, наприклад, анічогісінько немає про продаж хліба, так що, продавати хліб протирічить Конституції?

Вы пролистайте, о чем был спор.О санкциях по отношению к гражданам собственного государства. Это юридический нонсенс. Это тупость зелёной плесени. Надо было учиться на юрфаке, а не играть в КВН.

 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 минуту назад, Vinsol2009 сказал:

Вы пролистайте, о чем был спор.О санкциях по отношению к гражданам собственного государства. Это юридический нонсенс. Это тупость зелёной плесени. Надо было учиться на юрфаке, а не играть в КВН.

 

Перепрошую, а ви юрист?

 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Том Купер
2 грудня
Війна в Україні, 2 грудня 2022 року: оновлення про повітряну війну, частина 4

Спойлер

У частині 1 та частині 2 цього міні-серіалу я пояснив "ази" оснащення Повітряно-космічних сил (ПКС) Росії та Повітряних сил ЗС України: як радянські, а потім і російські війська визначали вимоги до своїх майбутніх бойових літаків, які сьогодні перебувають на озброєнні обох військово-повітряних сил, що беруть участь у цій війні, і які події останніх 40 з гаком років вплинули на цей процес, а також на подальший розвиток самої основи радянської, а потім і російської авіаційної промисловості. Причина, чому я підійшов до цієї теми саме з такої точки зору, була "зачеплена" в частині 3.

У цій частині я збираюся обговорити відмінності між потенціалом і можливостями, що випливають з цього.

СПРОМОЖНІСТЬ VS СПРОМОЖНІСТЬ

Незалежно від того, як часто про це неправильно повідомляють і неправильно розуміють, потенціал - це зовсім інша пара взуття, ніж спроможність. У випадку з військово-повітряними силами причина полягає в тому, що не має значення, чи може промисловість однієї країни виробляти будь-які типи літаків і на що ці літаки теоретично здатні, якщо військово-повітряні сили цієї країни не вміють, не навчаються або не мають дозволу використовувати ці літаки, їх обладнання і озброєння на максимумі своїх можливостей.

За іронією долі, коли йдеться про повітряні сили, навряд чи можна знайти кращий приклад різниці між потенціалом і можливостями, ніж ПКС.

Теоретично, ці сили мають на озброєнні одні з найпотужніших винищувачів-бомбардувальників, що перебувають на озброєнні; великі типи, такі як Су-27, Су-30, Су-34 і Су-35, оснащені надзвичайно потужними і надійними двигунами, обладнані дуже потужними радарами, і озброєні далекобійними керованими ракетами. Теоретично, така техніка повинна дозволити ПКС "з легкістю" розгромити українську авіацію і ППО. Теоретично у ПКС є такі можливості.

На практиці ж на сьогоднішній день очевидно, що ПКС виявилися абсолютно нездатними це зробити. На практиці у ПКС немає спроможності.

За іронією долі, проблеми, які притаманні цим військам, можна назвати "традиційними" - адже вони існували вже десятки років тому і, незважаючи на кілька спроб реформування, так і не були подолані.

РЕФОРМИ СЕРДЮКОВА

У попередніх частинах я описував, як Путін "об'єднав" усі російські компанії, що займаються виробництвом літаків і супутнього обладнання, в ОАК, ще в 2006 році. Це рішення було частиною великої реформи, ініційованої ним, а потім Анатолієм Сердюковим, якого він призначив міністром оборони менш ніж через рік. Головною метою цієї реформи було впорядкування роздутої командної структури, що залишилася з радянських часів. Промисловість мала процвітати завдяки покращенню контролю та зменшенню взаємної конкуренції, а Збройні сили - стати сучасними, економними, швидко реагуючими та боєздатними.....

На перший погляд, і незабаром, ВКС, здавалося, отримали величезну вигоду від цієї реформи: вони почали отримувати абсолютно нове покоління бойових літаків зі значно покращеними можливостями і характеристиками, а їхні екіпажі, які налітали по 20-40 годин на рік протягом більшої частини попередніх 15-20 років, отримали достатньо коштів, запчастин і пального, щоб літати до 80-120 годин на рік. Дійсно, настільки, що з'явилися повідомлення про те, що вони знову отримують серйозну тактичну підготовку. Після десятиліть деградації і життя в ганьбі після розпаду СРСР його члени пишалися собою, своєю службою і своїми літаками.

Однак... як стало очевидно принаймні під час російської військової інтервенції в Сирії, ПКС зробили дуже мало в плані розвитку своєї доктрини і тактики, підвищення якості свого керівництва і оперативної майстерності. Так, безумовно, це був основний вид російських збройних сил, розгорнутий там, і його кампанія навмисних обстрілів цивільного населення, безумовно, домінувала у відповідних повідомленнях у ЗМІ протягом майже двох років. Однак, як і за часів Радянського Союзу, їй не відводилася автономна, а лише допоміжна роль; надання її командирам права приймати самостійні рішення залишалося анафемою, і всі рішення залишалися за вищими чинами - особливо за Генштабом.

Причина полягала в тому, що вже у 2007 році Генштаб чинив шалений опір усім реформаторським спробам Сердюкова - і це, в першу чергу, через те, що Генштаб, як і всі вищі чини російських збройних сил, були наскрізь корумповані, як і з царських часів.
image.png.233ea690998c0fffc5cc7b197052a570.png

Пентагон Шойгу: (нова) головна будівля Генерального штабу ВСРФ ("Генштаб").


ОСТАННЯ (?) ПЕРЕМОГА ЧЕРВОНОЇ ЛЮДИНИ

"Перелік причин" протистояння Генштабу Сердюкову був дійсно "нескінченним". Генерали вважали "образою" те, що він був "цивільною особою". Генштаб був обурений, коли Сердюков залучив команду цивільних бухгалтерів для контролю над оборонним бюджетом (насамперед тому, що дедалі більша частина цього бюджету зникала безслідно). Генштаб був розлючений тим, що робота бухгалтерів Сердюкова "створила проблеми" для "низки молодих і перспективних офіцерів", і всі вони були звільнені за корупцію (причому настільки, що Путіну довелося всіх їх помилувати і припинити всі подальші переслідування такого роду). Генеральний штаб був в жаху, коли Сердюков розпочав свої зусилля з ліквідації 30% центрального апарату і скорочення вдвічі кількості діючих офіцерів, не кажучи вже про його зусилля з перетворення збройних сил з масової мобілізаційної армії на невелику професійну силу..... До 2012 року напруженість досягла таких масштабів, що Путіну нічого не залишалося, як замінити Сердюкова на Шойгу (нібито через "корумпованість" Сердюкова.... дійсно, він був потім засуджений, але теж помилуваний, вже у 2015 році....): насправді, я не сумніваюся, що "хтось там" сказав Путіну, що в іншому випадку він зіткнеться з військовим державним переворотом...

Можливо, Шойгу не користувався популярністю і в Генштабі: він не був військовим офіцером. Однак, щоб убезпечити позицію Путіна, а отже, і свою власну, і уникнути неприємностей, він спочатку скасував багато реформ Сердюкова - що не було великою проблемою: через "бюрократичний опір" більшість з них так і не було реалізовано. Далі він відновив радянські військові традиції у РСЧА, відновив деякі армійські дивізії і зберіг позицію ВКС як простого адміністратора військово-повітряних сил: оперативно військово-повітряні сили залишалися підконтрольними сухопутним військам і Генштабу.

image.png.88a49d84a97d4e4167be5a03d15ab059.png

Часто неправильно інтерпретований як "радянський прапор", насправді більшість цих "червоних прапорів", які носять з собою різні підрозділи ЗС РФ в Україні, є прапорами радянських збройних формувань, відомих з часів Другої світової війни.


ВКС: АДМІНІСТРАТИВНИЙ ОРГАН

Після реформ Сердюкова, а потім "контрреформ" Шойгу, ПКС здійснює безпосередній контроль лише над частинами дальньої авіації (оснащеними бомбардувальниками Ту-95 і Ту-160) та військово-транспортної авіації. Його тактична ланка - фронтова авіація (на озброєнні винищувачів-бомбардувальників і штурмовиків) та армійська авіація (на озброєнні ударних, штурмових і транспортних вертольотів) - залишилися в оперативному підпорядкуванні об'єднаних стратегічних командувань (ОСК), у штабах яких завжди домінують армійські офіцери.

Результат? Який би "супер-турбо-вундервафен" не отримували ПКС у вигляді Су-30, Су-34 і Су-35, вони ніколи не призначалися, не навчалися і, відповідно, не були змушені робити з ними щось більше, ніж розгортати їх за наказом сухопутних військ і на підтримку сухопутних військ. Покращення потенціалу не мало значення для генералів Генштабу: потенціал - і те, що деякі російські військові офіцери відкрито називають "Духом червоної людини", а науковці схильні називати "Homo Sovieticus" - мало значення.

ПОВЕРНЕННЯ ДО СТАРИХ МЕТОДІВ

Контрреформи Шойгу дійшли до того, що "традиційний", твердий консерватизм і безпека продовжували впливати на тактику і, відповідно, підготовку ПКС. По суті, головна турбота кожного російського командира підрозділу - НЕ ВТРАТИТИ жодного літака і жодного екіпажу. Це "Правила №1-100", які домінують над усіма питаннями, пов'язаними з повсякденною підготовкою та навчаннями. Тому всі навчання проводяться так, щоб "переконатися", що жоден літак не буде втрачений...., принаймні, не за наказом командира полку чи ескадрильї.

Не дивно, що вже у 2014-2015 роках всі повернулися до часів "норм підготовки" та "стандартів": поступового, повільного, багаторазового нарощування навичок льотчиків та їхніх екіпажів - добре знайомого з радянських часів. За такою практикою для повної кваліфікації пілота/екіпажу потрібно від 8 до 12 років, і більшість з них проводять більшу частину свого льотного часу, літаючи по колу у межах візуальної досяжності від своїх авіабаз (та й то: усім суворо заборонено підніматися у хмари). Виняток становили (або становлять) лише трансферні польоти, які завжди супроводжуються "пеленгатором" у вигляді транспортного засобу зі спеціально підготовленим штурманом на борту.

Хоча загальна кількість льотних годин на одного пілота/екіпаж на рік залишилася на рівні 80-100, тактичні навчання були зведені до мінімуму і завжди жорстко регламентовані: екіпажі не повинні були відчувати несподіванки, наприклад, від несподіваної появи противника. Дисциплінарна підготовка (тобто підготовка повітряного бою між різними типами літаків, а тим більше типами, що імітують літаки потенційних супротивників) була зведена до мінімуму: якщо вона і проводилася, то лише з вищим складом полку.

Говорячи про повітряну бойову підготовку, я наводжу чи не "найкращий" приклад негативних наслідків: в той час, як на Заході - після 20 з гаком років відповідних піар-нонсенсів і фанбойства - багато хто сприймає Су-34 як "багатоцільовий винищувач-бомбардувальник", тобто такий, що може, скажімо, завдати дальнього авіаудару за допомогою ПЗРК, одночасно захищаючись від ворожих перехоплювачів ракетами класу "повітря-повітря", генштаб навчив ПКС сприймати його як бомбардувальник, причому лише як бомбардувальник. Заміна Су-24, і не більше.

Відповідно, до цього дня російські екіпажі Су-34 навчаються за тактичним посібником для бомбардувальників. Коли кілька екіпажів Су-34 поскаржилися на те, що їх не навчили застосовувати навіть ракети Р-73 малої дальності для самооборони, хтось із вищого командування, буквально, "дав їм погратися". І все: Генштаб наполіг на тому, щоб тактичний посібник залишився без змін.

(Недаремно я дивуюся: чому на телеканалах RT і "Красная звезда" сьогодні показують якісь Су-34 з Р-73, Р-27 чи навіть Р-77? Їх екіпажі практично не знають, як їх розгортати...., що, в свою чергу, передбачає випуск відеоматеріалів, постановочних, буквально, "для загального вжитку" - як і майже все подібне в путінській Росії).

image.png.42e46baad31dee3a2ed438bc271d9bf3.png

БАНКОМАТИ

Приблизно до 2014-2015 років за допомогою передових технологій Генштаб прагнув обмежити будь-яку автономію, наприклад, командирів полків, ескадрилій або ескадрилій ПКС. Замість цього він прагнув (і, судячи з усього, досі прагне) ще більше централізувати командування і управління за допомогою автоматизованих систем тактичного управління (АСУ): дати можливість своїм генералам керувати боєм з пульта дистанційного керування.

Як це працює?

Генерал у штабі має свій комп'ютер, бойовий літак - свій. Обидва комп'ютери з'єднані між собою за допомогою каналу передачі даних. Таким чином, генерал вводить координати цілі і передає їх на систему озброєння обраного винищувача-бомбардувальника (або, що частіше, на комп'ютер літака управління А-50, який переадресовує їх обраному винищувачу-бомбардувальнику). Екіпажу Су-34 взагалі нічого не потрібно робити: він виконує лише функцію спостереження за роботою системи озброєння літака. Все інше робиться, буквально, "на автопілоті".

"Творить дива", принаймні, так очікували. Ну, а при першій перевірці в бойових умовах, в Сирії 2015-2016 років, вона не спрацювала взагалі. Якщо не з інших причин, то тому, що виявилося, що передових авіаційних контролерів (FAC; на Заході також відомі як JTAC), розгорнутих разом з військами, було занадто мало, а розвідувальних БПЛА - надто мало. Іншими словами: Генералам не вистачає координат, які вони можуть передати своїм літакам.

Потім задіяли БПЛА і БРЛС, але виявилося, що вони не можуть працювати належним чином без широкої підтримки диференціальних станцій ГЛОНАСС: покриття Сирії російською супутниковою навігаційною системою було надто слабким - і навіть якщо воно було: потрібні диференціальні станції і подібне обладнання, щоб зробити його досить точним для військових цілей.

Після того, як було встановлено близько 40 таких станцій для покриття фронту 50 на 50 кілометрів, з'ясувалося, що ідея хороша, але програмне забезпечення погане, а літаки були оснащені лише німими бомбами, які промахувалися у 98% випадків... що, в свою чергу, означало, що ПКС часто доводилося повторно атакувати одну і ту ж ціль по 90+ разів, щоб досягти прямого попадання, в той час як ІТ-компаніям на батьківщині було наказано написати нове програмне забезпечення...

Зрештою, масоване застосування авіації проти мирного населення в Сирії "спрацювало" - адже сирійське цивільне населення не було захищене жодними серйозними засобами протиповітряної оборони. Втрат ПКС зазнали дуже мало, і більшість з них були завдані ними самими.

Навпаки: коли "тактика", розроблена Генштабом для ПКС, була застосована в Україні, на початку цього року.... достатньо сказати, що ВПС стали "коротшими" більш ніж на ескадрилью Су-34, і це ще до того, як це сталося. І не тільки через тактику "бомбити по цих координатах, це прямий наказ, а якщо не влучиш, то атакуй знову і знову", а й через те, що ГЛОНАСС-покриття України далеко не ідеальне, і що росіяни настільки сильно глушать GPS-покриття, що це заважає роботі ручних GPS-приймачів, якими користуються багато екіпажів ПКС...

.... Так, повітряна війна - це складне і "дуже технічне" питання... легко засинає. Тому більше про це буде розказано в наступній частині цього міні-серіалу.

 

  • Лайк 2
  • Дякую 3
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

8 минут назад, Vinsol2009 сказал:

Вы пролистайте, о чем был спор.О санкциях по отношению к гражданам собственного государства. Это юридический нонсенс.

Еще раз повторю: Санкции - это слово означающее меру воздействия. (размытое понятие)

Если вы утверждаете, что имеется нарушение конституции, то объясните (как юрист), какая мера воздействия примененная к священнослужителям МП нарушает их конституционные права?

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • InSAn змінив заголовок на Россияне к нам принесли войну

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...