Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Россияне к нам принесли войну

Скромный прораб

Рекомендовані повідомлення

3 минуты назад, Костянычь сказал:

Для вас видимо неделя еще не прошла, раз до сих пор не державною теревенькаете

Я же писал - всё зависит от языковой среды общения. Как со мной большинство говорит - так и я отвечаю. 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

10 хвилин тому, Dark FeniX сказав:

Вообще пофиг. Не напряжно. При смене среды общения с русскоязычной на украиноязычную для комфортного перехода требуется примерно неделя. 

30 сек

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Только что, Vinsol2009 сказал:

30 сек

Но при этом ещё остаются паузы в разговоре, иногда мысленно переводишь некоторые слова.

Вообще, когда начинаешь думать на языке, на котором общаешься, тогда ты точно перешёл.

  • Дякую 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

35 хвилин тому, Костянычь сказав:

Очень простой ответ. Хочется информацию получать не из "пропагандистских ресурсов", а из первых уст. Ну правда, не Соловья же со Скабеевой слушать, и не, прости боженька, телемарафон...

Хиба не можна знайти того, хто живе у Донецьку?
Нащо оці гадання? Коли мені щось було треба знати за Донецьк — я туди дзвонив.
Зараз зв'язку немає, то я й не кажу про те, що там і як.
Нащо Ви розносите цю брехню, що її вже давно прохавали и висрали?
До речі — соловей і скабеева доносять те саме, що й ви.. або ви як вони...
 

Змінено користувачем iiigolkin
  • Лайк 4
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

2 минуты назад, iiigolkin сказал:

Хиба не можна знайти того, хто живе у Донецьку?

Есть (был) донецкий городской форум, там например тема "перекличка по районам", там всегда можно было узнать что и где летает и откуда.

 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

6 хвилин тому, iiigolkin сказав:

Хиба не можна знайти того, хто живе у Донецьку?
 

мені здається все простіше, Костянич дупою чує, шо скоро буде деокупація в Донецьку, треба якось пристосовуватися до нового образу життя, а так як вони там в своїй днрі давно здичавіли, хоче зрозуміти як йому себе вести коли прийде українська влада..ото і винюхує тут, шо да як

  • Лайк 4
  • Хаха 8
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Побачив вчора два повідомлення з передовой від різних підрозділів й зрозумів, що сьогодняшні ціфри будуть вражаючими. Але не думав що по танчикам наприклад показники за день будут більше ніж за весь попередній тиждень... Це виходить русня штурмує...

 

 

1643294048_.thumb.png.cd81db9c47d9f6c89bb63fd322ef34c6.png

  • Лайк 3
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

17 минут назад, iiigolkin сказал:

Зараз зв'язку немає, то я й не кажу про те, що там і як.

Все там є ...

 

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 минуту назад, US7IGN сказал:

Все там є ...

 

Только что общался и с Луганском и с Донецком

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

6 хвилин тому, Canton сказав:

Только что общался и с Луганском и с Донецком

ну ви ж мабуть шифрами по радіостанції це робили, Костянич так не може

  • Хаха 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 час назад, Корнил сказал:

ну ви ж мабуть шифрами по радіостанції це робили, Костянич так не може

Зачем мне это? Мне что одни что другие одинаково милы

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

3 часа назад, Костянычь сказал:

Хорошо что вы знаете что, как и откуда я знаю, не доверяете " пропагандистам" открывайте отчеты ОБСЕ и читайте, но вас же в Гугле забанили, поэтому вам "сцылку" трэба... А я не настолько к вам хорошо предрасположен, чтоб вам ее предоставлять

Что, как и откуда Вы знаете я узнаю из Ваших личных постов. Больше мне об этом знать не от куда. И, если в постах Вы врете, то так и будет :) 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

10 хвилин тому, Canton сказав:

Только что общался и с Луганском и с Донецком

Йой, нехай краще Костянич продовжує свої вкиди.
А Ви вже в чергу, будь ласка, після нього будете.

  • Хаха 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

2 хвилини тому, Костянычь сказав:

Мне что одни что другие одинаково милы

ну про це будеш потім сбушникам розповідати

  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 час назад, OlaR сказал:

Что, как и откуда Вы знаете я узнаю из Ваших личных постов. Больше мне об этом знать не от куда. И, если в постах Вы врете, то так и будет :) 

 

i.jpeg

  • Дякую 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

20 минут назад, Костянычь сказал:

 

i.jpeg

Матвей? Ради Бога, извините. Не узнала со слепу...  

  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

40 хвилин тому, Костянычь сказав:

 

i.jpeg

до речі, Костянич, вашій церкви в нас вже нема, передай там своїм, скажи укронацисти масковських попів розстріляли 

  • Лайк 2
  • Хаха 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Боєць полку "Азов" Микола "Фрост" Кущ: "Перешийок готувалась обороняти 36-та бригада, але їх в останній момент відправили під Маріуполь". ВIДЕО

Відео Цензор.НЕТ Суспільство

Перед початком війни морпіхи 36-ї бригади імені контрадмірала Михайла Білинського готувалися до атаки російських окупантів з Криму, однак в останній момент підрозділ отримав наказ вирушити в сектор "М" поблизу Маріуполя.

Як повідомляє Цензор.НЕТ, про це розповів боєць полку "Азов" Микола "Фрост" Кущ.

"Я, наприклад, знаю, що 36-та бригада проходила злагодження по відбиттю наступу через оцей перешийок. Це була їхня зона відповідальності. Вони туди мали заступати і тримати оборону... Їх в останній момент зняли і відправили на передок в сектор "М" - це Широкине, Павлополь, Водяне. Хоча не їхня черга була - вони з ротації недавно повернулися... Перешийок розмінували. Сил там ніяких толком не було...", - розповів Кущ. Джерело: https://censor.net/ua/v3386413

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 час назад, Корнил сказал:

ну про це будеш потім сбушникам розповідати

До речі, про сбу-шників. Два дні в Полтаві і Кременчуці є світло, без відключень. А до того світла більше не було, ніж його вмикали. Але в великих магазинах світло було. Люди обурювалися - як так, у "Сільпо", "Епіцентрі" є світло, а в поліклініці, яка поруч, немає?. Коротше кажучи, пішли такі слухи, що волонтерам, які приїхали за їжею для фронту, сказали, що не було світла, тому, брати нічого. Ті здивувалися і свій подив спрямували до Києва, в СБУ. І, знов таки, по слухам, після перевірки сбу-шників, виявилося, що влада давала струм тільки по передоплаті,. в розмірі 100 000 гривень. Зрозуміло,  в свої кишені. І такі вимоги були до всіх підприємств, навіть для хлібокомбінатів. А я ще звернув увагу, що в полтавському "Маркетопті", ще до обіду в суботу, хліба, який ми завжди купуємо, не було. Штучний дефіцит - винахід давній і при вмілому користуванні приносить немалі дивіденди тим, хто розподіляє різні блага. І ще кажуть, що голова військової адміністрації Лунін до цього причетний. Може й брешуть, невдовзі дізнаємося. 

Змінено користувачем Вячеслав63
  • Хаха 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

3 часа назад, Костянычь сказал:

Так я такой же украинец, у меня и паспорт есть, а террористические организации я осуждаю и никаких материалов с ними связанными не распространяю

Не брешіть. Я бачив ваш пост, де ви ображали українців, за що вас попередній раз і забанили. При чому, образа була в дусі ярих прихильників "руського міра". Ви, як мінімум, зрадник, а може і просто ворог українців. Це вже питання до модераторів, але за той пост вас треба було банити назавжди.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

3 часа назад, Костянычь сказал:

А случаем *овно из вашей *опы не русские выкрадают? А то такое ощущение что и тут они не побрезговали чужое присвоить😂

Нет, дружок, все тебе в голову пошло.

  • Лайк 1
  • Дякую 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • InSAn змінив заголовок на Россияне к нам принесли войну

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...