Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Россияне к нам принесли войну

Скромный прораб

Рекомендовані повідомлення

28 минут назад, Вячеслав63 сказал:
1 час назад, laritus сказал:

Головний плюс, що після війни ніхто не буде відновлювати те старе, що було до війни, робитимуть все з 0 як писав ДТЕК (за сучасним зразком і за кошти заходу, а це велика допомога).

Це буде допомога Україні чи Ахмєтову? Чи це вже одне і те ж?

Якщо з нуля то навіщо віддавати комусь?
чим воно обернулось бачимо зараз коли обленерго, стратегічна інфрастуктура, віддані у приватні руки.

19 минут назад, JFK сказал:
1 час назад, Фрай сказал:

Соромлюсь запитати, а як буде вирішене питання з Паскою та Благодатним вогнем?

🤦‍♂️

Одразу видно, що обидва не зрозуміли, що конкретно маю на увазі.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

8 хвилин тому, Vikctor сказав:

Вже починають на Китай потроху озиратись залУпатись. Ще не масово, але початок є...

t.me/operativnoZSU/65090

Найшвидший спосіб вчинити самогубство.

Китайці довго панькатися не будуть.

Це їм не гуманні європейці з американцями.

Змінено користувачем vadimv
  • Хаха 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

4 хвилини тому, Фрай сказав:

чим воно обернулось бачимо зараз коли обленерго, стратегічна інфрастуктура, віддані у приватні руки.

 Спочатку в ці приватні руки було віддано Донбас. 

4 хвилини тому, Фрай сказав:

Одразу видно, що обидва не зрозуміли, що конкретно маю на увазі.

І що конкретно?

  • Дякую 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

4 минуты назад, vadimv сказал:

Найшвидший спосіб вчинити самогубство.

Китайці довго панькатися не будуть.

Це їм не гуманні європейці з американцями.

Це ж наче чудово - не будемо їм заважати.

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 час назад, laritus сказал:

...Усі наслідки фіксуються правоохоронними органами і використовуватимуться для притягнення РФ до відповідальності...

🤕

Такой тинейджерский оптимизм может подпитывать только "суровый приговор" в отношении заказчиков и организаторов по МН-17 и ещё более суровое расследование по уничтожению сотни высшего руководства Польши в небе над смоленском в 2010... 

А может кто-то из кремлёвских привлечён суровыми западнеыми прокурорами и судьямси за сотни тысяч убитых мирных грвждан в Чечне, Грузии, Сирии, Украине..? За стёртые кремлём с лица земли мегаполисы, города и сёла..? С какого перепугу, "мировой порядок" должен вдруг, после всего этого преступного бехдействия, проснуться и начать наводить порядок..? Может вы не заметили, но всё это происходит при молчаливой поддержке оон, обсе, нато, папыримского и прочих "лидеров свободного мира"..

  • Лайк 4
  • Сумно 2
  • Дізлайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

8 минут назад, Фрай сказал:

...Одразу видно, що обидва не зрозуміли, що конкретно маю на увазі.

Особисто я не зрозумів чому якось повинно вирішуваться питання зі святковим кексом й чому ви пишете його назву з великой літери. Но не звертайте. Мені особисто релігійне підґрунтя двох традиційних свят мало цікаво, бо до бородатих педофілів в жіночіх сукнях я не ходжу, а іншіх традиції свят залюбки дотримуюсь. Особливо гастрономічних.) І якщо святкувати Великдень скажемо разом з католіками для когось дикість, то мені особисто цілком нормально. Як і Різдво. Навпакі - непріємно щось святкувати одночасно з москалями. І з вказанимі святами є можливість не робить цього на відміну скажемо від нового року...

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

17 минут назад, Фрай сказал:

Якщо з нуля то навіщо віддавати комусь?
чим воно обернулось бачимо зараз коли обленерго, стратегічна інфрастуктура, віддані у приватні руки.

просто приватний бізнес у нашій країні набагато раціональніший, ніж будь-яка державна власність. Навіть критикований мною Ахметов та його ДТЕК більш ефективні ніж наприклад компанія Нафтогаз, яка маючи надприбутки не змогла побудувати жодної СЕС чи ВЕС (вони навіть досі лічильників в квартирах Києва не поставили!). ДТЕК у 2019-2021 закуповував навіть контейнери АКБ для балансування мережі (це як приклад впровадження сучасних технологій). І до речі, якби в 2018 р. Ахметов не приватизував регіональні електромережі в київській області, вони б зараз дійсно були власністю держави, оскільки колишній їх власник це росіяни (мені особисто здається, що самі росіяни йому і передали, що б у них це потім не зібрали задарма). Держвласність теоретично це може бути і добре, але навіть Енергоатом кілька років тому завдавав збитків (що практично неможливо було уявити). Плюс приватної власності в тому, що якщо банкрутується ДТЕК, його купує ін. власник і немає шкоди для бюджету, АЛЕ якщо банкрутує якась державна компанія або є збитковою, збитки тупо покриваються за рахунок бюджету і так робиться завжди (тобто страждають всі).

Наслідок будь-яка держ. компанія послаблює економічно державу (рано чи пізно). Рецепт треба просто відкрити доступ до ринку електроенергії всім без винятку (навіть тим, хто генерує ЕЕ у себе на ділянках) і таким чином іноземні компанії (яки зайдуть на ринок України) знищать монополії і буде постійна конкуренція (який ніколи немає в державних компаніях, що призводить до погіршення як сервісу та кінцевого продукту).

  • Лайк 5
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

2 години тому, Фрай сказав:

Соромлюсь запитати, а як буде вирішене питання з Паскою та Благодатним вогнем?

Запальничка в  Куліквії швидше всього працює без прив'язки до календаря.

Тим більше тільки ортодоксальні церкви в це вірять.

  • Лайк 1
  • Хаха 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

2 часа назад, Leon26 сказал:

А может кто-то из кремлёвских привлечён суровыми западнеыми прокурорами и судьямси за сотни тысяч убитых мирных грвждан в Чечне, Грузии, Сирии, Украине..?

А був міжнародний процес в перерахованих країнах?!? За Чечню, Грузію та Сирію я не відповідаю, а з приводу України початок процесу буде після закінчення війни (яка й так закінчиться поразкою РФ). Нагадую Нюрнберзький процес розглядався вже після закінчення війни 20 листопада 1945 р. і продовжувався 5 років в період з 1945—1949 р. Також нагадую, що навіть справа про збиття Boeing 777 біля Донецька тривала біля 8 років з 17 липня 2014 року по 17 листопада 2022 року. Все що стосується масштабних злочинів (тим більш військових яки не мають строку давності) розслідується десятками років, АЛЕ у випадку з нацистами неминуче приводить до покарання (я не знаю випадку, щоб хтось із нацистів не був покараний).

У випадку з РФ прокурори та міжнародні судді це найменше про що слід турбуватися Хуйлу та його мінйони оскільки неминуча поразка у війні призводить до зміни режиму і знищення тих хто цю війну почав зсередини.

Змінено користувачем laritus
  • Лайк 3
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

2 години тому, Vikctor сказав:

Це ж наче чудово - не будемо їм заважати.

Вважаю, нічого надзвичайного не відбудеться.
Китайці є цивілізований народ, воюють тільки за свої землі.
Тобто, ДВ, Сибір,  далі — а ні кроку.

image.thumb.png.61b055b52690b4385b22cef9d88a9035.png

Змінено користувачем iiigolkin
  • Хаха 22
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

2 часа назад, Leon26 сказал:

А может кто-то из кремлёвских привлечён суровыми западнеыми прокурорами

Никого не привлекут.

ху"ловское политбюро также уйдет как и брежневское, и все.

  • Сумно 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

2 години тому, Vikctor сказав:

Особисто я не зрозумів чому якось повинно вирішуваться питання зі святковим кексом й чому ви пишете його назву з великой літери. Но не звертайте. Мені особисто релігійне підґрунтя двох традиційних свят мало цікаво, бо до бородатих педофілів в жіночіх сукнях я не ходжу, а іншіх традиції свят залюбки дотримуюсь. Особливо гастрономічних.) І якщо святкувати Великдень скажемо разом з католіками для когось дикість, то мені особисто цілком нормально. Як і Різдво. Навпакі - непріємно щось святкувати одночасно з москалями. І з вказанимі святами є можливість не робить цього на відміну скажемо від нового року...

пощасливилось мені ще з 17 років,як вмерла дуже близька людина побувати майже скрізь. ієгові,50тники, адвентісти, православні, крищнаїти...

в мене до кожних був список питань, на які нажаль мені з половини не відповіли) такий я був задрот) 

здається мені, що всі ті дати ,то все херня. 

а так,то як вмирала,то казала, що просто треба робити добрі діла безкорисливо і можна ні в які церкви не ходити і ніяких придуманих праздників не дотримуватись...

 

  • Лайк 6
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

3 часа назад, Leon26 сказал:

🤕

Такой тинейджерский оптимизм может подпитывать только "суровый приговор" в отношении заказчиков и организаторов по МН-17 и ещё более суровое расследование по уничтожению сотни высшего руководства Польши в небе над смоленском в 2010... 

А может кто-то из кремлёвских привлечён суровыми западнеыми прокурорами и судьямси за сотни тысяч убитых мирных грвждан в Чечне, Грузии, Сирии, Украине..? За стёртые кремлём с лица земли мегаполисы, города и сёла..? С какого перепугу, "мировой порядок" должен вдруг, после всего этого преступного бехдействия, проснуться и начать наводить порядок..? Может вы не заметили, но всё это происходит при молчаливой поддержке оон, обсе, нато, папыримского и прочих "лидеров свободного мира"..

кац пропонує здатися ? :unknown:

Змінено користувачем Бездомный
  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

17 минут назад, МаТраС сказал:

...ієгові,50тники, адвентісти, православні, крищнаїти...

 такий я був задрот) 

 

 

Белое Братство не забули тоді відвідати?

Наразі - щось змінилось ?

  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

focus.ua/world/515486-novyy-god-v-stile-vermahta-v-rf-deputaty-ustroili-korporativ-s-nacistskoy-formoy-i-svastikoy


image.thumb.png.81268e65f527f727d4ec50066533e223.png
image.thumb.png.a2a7f48150f87f01ca052b8df59c32e0.png
image.thumb.png.2f3aa630c996366433e950789682d3fa.png
image.thumb.png.562f099636700158f6069b38ea587a21.png
image.thumb.png.bb3dff5304bb20a40bd2f816453284f3.png

Змінено користувачем iiigolkin
  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

5 хвилин тому, iiigolkin сказав:

"я у мамы нацист" (с)

image.thumb.png.40c05b707f39197c591c56bb54852e8f.png

Іголкін, ви б ото краще у мобільній версії свого сайту quant.ua зробили перемикач мов. Бо шукав знайомому стабілізатор, та гугл мені підсунув російськомовну версію вашого сайту, а перемикача нема. Вже думав вас в СБУ здавать, але потім на компі зайшов, там все норм.

  • Хаха 6
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

3 хвилини тому, Dmitriy_S сказав:

Іголкін, ви б ото краще у мобільній версії свого сайту quant.ua зробили перемикач мов. Бо шукав знайомому стабілізатор, та гугл мені підсунув російськомовну версію вашого сайту, а перемикача нема. Вже думав вас в СБУ здавать, але потім на компі зайшов, там все норм.

Та ми взагалі відключимо російську мову, нащо вона там?
Ми ніколи не продавали у рашку, і не збираємося.
Скажу у понеділок, щоб зробили. Краще англомовну версію зробити замість цього.

 

Змінено користувачем iiigolkin
  • Лайк 8
  • Дякую 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

15 часов назад, Vikctor сказал:

Сподіваюсь всі вже чули новину, яка давно не дивує, що улюблениця деяких співвітчизників пані спартц знов голосувала проти України? Цього разу теж почую сентенції як справно вона налагодила догляд за обігом західной зброї? Чи може нарешті в святвечір хтось нарешті зізнається що є довбойобом?... Замріявся...

Ось трохи детальної інформації про це голосування від незалежного журналиста (знаю його особисто, любить докопуватись до деталей):

ЧОМУ РЕСПУБЛІКАНЦІ ГОЛОСУВАЛИ ПРОТИ

Почнемо з самого початку. Голосування було не за "закон про допомогу Україні на 45 млрд", як вам дехто намагається надути у вуха, а за розподіл 1850 млрд урядових витрат США у 2023 році. Тобто допомога України - це лише 2,4% цього закону.

Ще один важливий момент. Демократи втратили більшість у Конгресі і з січня передають владу республіканцям. За останні десятиріччя не було ситуації, коли "хрома качка", тобто партія, яка вже втратила владу, поспіхом, в останній день, затверджувала витрати на такі величезні суми. Таке - вперше. Тепер цей закон гарантує фінансування усіх забаганок та пріоритетів демократів і фактично на рік продовжує їх владу.

(Тепер ви розумієте, навіщо Байдену був потрібен візит Зеленського, так?)

Йдемо далі. Республіканці критикують весь цей закон і називають його "марнотратством". Що стосується допомоги України, вони вважають її недостатньою та неефективною, тому що на їх думку Україна не отримує те, що їй дійсно потрібно.

Як приклад: лідер республіканців в Сенаті Тед Круз вимагав передавати Україні "Патріоти" та винищувачі ще у квітні - за 8 місяців до того, як почалися рухи стосовно цього в демократичному Білому Домі.

Коментуючи ситуацію, Круз пояснив виборцям, що цей закон передбачає божевільне збільшення витрат на божевільні програми, які призведуть до інфляції. Серед претензій до уряду - "безрозсудна" імміграційна політика і відкритий кордон з Мексикою, курс на руйнацію енергетичної сфери (привіт, дорога нафта!) і пом'якшення у боротьбі з криміналом. "Заради техаських та американських родин я проголосував проти".

www.cruz.senate.gov/newsroom/press-releases/sen-cruz-issues-statement-on-omnibus-vote

Закон критикують не лише конгресмени. Так, стратегічний дослідницький інститут The Heritage Foundation висловився зовсім недипломатично. Аналітики фонду назиаають його "величезною колекцією подачок (зі спеціальними відсотками) і паливом для пожежі інфляції та розбудженого лівого істеблішменту". Вони вважають, що він "задушить нашу економіку і прискорить розпад тканини нашого громадянського суспільства на довгі роки вперед".

Типовою "забаганкою" є, наприклад, виділення 2,35 млн. дол. на так званий "Центр Патріка Ліхі" в штаті Вермонт. Ці гроші з федерального бюджету запропонував асигнувати... сенатор-демократ Патрік Ліхі, один з авторів цього законопроєкту.

Або, наприклад, 13 млн. дол. виділили на розширення аеропорту в місті Аббевіль з населенням 2358 людей. На розвиток інфраструктури острова Сент-Джордж з населенням 79 (сімдесят дев'ять) людей асигнують 5,5 мільйони бюджетних доларів. Ще півтора мільйона (!) спрямують на те, щоб заохотити мешканців Пасадени їсти на свіжому повітрі просто неба (це не жарт).

Таких прикладів багато: закон містить 4000 сторінок і 2000 додаткових пояснень та інструкцій. Конгресмени перед голосуванням вивчали його аж чотири дні (але це неточно).

Окремі претензії стосуються протиепідемічної установи СDС, яке, впевнені республіканці, не лише провалило боротьбу с панд.емією, а ще й продукувало шкідницькі вимоги - наприклад, носити маски дітям від двох років. СDС не планують карати за цей тотальний фейл, навпаки: фінансування збільшать на 40% - з 6,5 до 9,2 мільярди.

Наостанок - стосовно теми абортів, яку також ставлять у претензію республіканцям. Закон передбачає виділити 575 мільйонів доларів на "планування сім’ї/репродуктивне здоров’я, включно з регіонами, де зростання населення загрожує біорізноманіттю чи видам, що зникають".

Ще раз. Якщо десь люди розмножуються і через це заважають рідкісним рослинам або біорізноманіттю - треба стимулювати "планування сім'ї", в тому числі аборти. Цікаві пріоритети.

Якщо казати в цілому, то як я бачу, у нас таке називають "розпилом", а в США це "політична боротьба", так.

І ось тепер республіканців, які не підтримали всі ці неприпустимі для них або взагалі божевільні речи, нам показують як "ворогів України". Сенатора Круза і конгресмена Макконнелла, які як леви бився за санкції проти "Північного потоку", проте програли цю битву Байдену і путіну. Сенатора Корніна, автора закону про ленд-ліз, який не виконує президент. Вікторію Спартц, яка лобіює підтримку України з початку вторгнення.

Можна було б казати: "це їх американські справи". Проте - ні. По-перше, від цих американських справ напряму залежить, скільки ще українців загине на фронтах, на окупованій території та в тилу. По-друге, потужна атака на республіканців йде в Україні, навіть запущені ботоферми - тобто все це нас стосується напряму.

І найогидніше, що у нас є багато людей з великими вухами, які всю цю локшину брехні та зради сприймають з ентузіазмом.

  • Лайк 3
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

6 хвилин тому, ukrainian сказав:

Українці святкують Різдво 25 грудня а малороси 6 січня ? 

 

IMG_20221225_172413_751.jpg

  • Лайк 6
  • Хаха 1
  • Дізлайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Моя дупа знову с поганим настроем( 

Каже понеділок -вівторок ждіть прильоти...

Но я з нею не згоден, думаю це ***ло готує привітання на кінець неділі

  • Хаха 1
  • Конфуз 1
  • Сумно 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Pink Floyd та Андрій Хливнюк зібрали понад 600 тисяч доларів завдяки пісні "Ой, у лузі червона калина"

Ці гроші музиканти віддадуть на допомогу Україні.

"Pink Floyd хоче подякувати всім, хто підтримав Hey, Hey, Rise Up. Сингл, записаний 30 березня з Андрієм Хливнюком з українського гурту "Бумбокс", наразі зібрав понад 450 тисяч фунтів стерлінгів (майже 600 тисяч доларів – прим.ред), щоб допомогти полегшити страждання українського народу", – сказано у повідомленні.

 

  • Лайк 9
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • InSAn змінив заголовок на Россияне к нам принесли войну

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...