Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Россияне к нам принесли войну

Скромный прораб

Рекомендовані повідомлення

29 хвилин тому, Музей сказав:

Я так святкую з 1999.

Ніякого старого різдва. Згадайте, як відмовилися від "седьмого ноября".

я не проти, але купа народу нажаль так не думає..типу "єто всьо ваша пропаганда, моя бабушка, мама всю жізнь встрєчалі рождєство шестого чісла і ми будєм!"..я вже мовчу за костяничей на сході

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

31 минуту назад, Корнил сказал:

я не проти, але купа народу нажаль так не думає..типу "єто всьо ваша пропаганда, моя бабушка, мама всю жізнь встрєчалі рождєство шестого чісла і ми будєм!"..я вже мовчу за костяничей на сході

рятувати має  сенс лише  молодь  - молодь швидко перебудовується 

 

Змінено користувачем Бездомный
  • Лайк 3
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

42 минуты назад, Бездомный сказал:

чому це ? 

 

ворога слід  добре знати  

Мені ближче така думка.

 

 

  • Лайк 15
  • Дякую 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

16 хвилин тому, Бездомный сказав:

рятувати має  сенс лише  молодь  - молодь швидко перебудовується 

 

 

Screenshot_20221224_172526.jpg

  • Лайк 22
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 час назад, Vikctor сказал:

Мені ближче така думка.

 

 

не знаю - я тб не дивлюся , а українномовну бібліотеку  збираю по ринкам з народження дітей .

Щоб було їм що читати .

зазвичай "вживані" україномовні  книжки на ринку до мене доходять  навіть не  читані .

 

А знати мову ворога , та розуміти ворожі патерни поведінки ,  вважаю надкорисним . 

 

Русь кацапів хрестила - Русі їх і відспівувати . 

Якщо їх не добити у їхньому лігві ,  вони жадатимуть реваншу .  

 

Змінено користувачем Бездомный
  • Лайк 3
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 годину тому, AOZ1 сказав:

операцію і медикаментозний супровід на себе бере кліника,а ось пластину треба оплатити! Джерело: censor.net/ua/p3389044

Мене якось порвало. Воювати так. А лікувати йти на паперть? Чи це шахрайство? Не те, щоб мені було грошей шкода.

Друг оперує в лікарні. Ортопедія. Пораненим каже пластини волонтери підвозять. Іноді навіть лікарі за свої купують, потім якось перезараховуються. Щоб з бійців чи рідних гроші качали - нема такого.

 

1 година тому, AOZ1 сказав:

Із реабілітацією зрозуміло. Немає навчених людей та обладнання. Але титанова пластина. Це fucking розхідник. Коштуе вiдносно нiчого. Я купував в 8 роцi..

 

  • Лайк 2
  • Сумно 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 година тому, Корнил сказав:

я не проти, але купа народу нажаль так не думає..типу "єто всьо ваша пропаганда, моя бабушка, мама всю жізнь встрєчалі рождєство шестого чісла і ми будєм!"..я вже мовчу за костяничей на сході

Не варто на те зважати. 

Відмінити вихідний, і їх попустить.

  • Лайк 8
  • Хаха 3
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 година тому, Музей сказав:

Голосуємо в Дії.

Цікаво, в кого сьогодні Святвечір?

Screenshot_20221224-152535.jpg

в печінках всі ці ритуали,дати. і весь православний бізнес в цілому.

виходить в тому році, хто працював  вдома і забив на різдво грішив, а в цьому вже не грішить?)

Змінено користувачем МаТраС
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

так би  з усім спортом - спорт на кацапії - то невід'ємна частина пропаганди війни 

 

Источник: УЕФА отстранил сборную России по футболу и клубы от международных соревнований на ближайшие 10 лет. Это неофициальное решение руководства УЕФА, основанное на давлении иностранных спецслужб. Переход РФС из Европы в Азию не спасет Россию и все равно не позволит ей сыграть на ЧМ. Это заблокирует ФИФА. В футбольном плане, у России патовая ситуация. Выхода из нее на данный момент нет.

Змінено користувачем Бездомный
  • Лайк 6
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

30 минут назад, МаТраС сказал:

в печінках всі ці ритуали,дати. і весь православний бізнес в цілому.

виходить в тому році, хто працював  вдома і забив на різдво грішив, а в цьому вже не грішить?)

Ну чому так все категорично і агресивно? Є цивілізований сучасний календар. Ну Новий рік ти ж святкуєш як всі? Чому не 14 січня? Немає ніякого католичного чи якось іншого Різдва. Є масковські попи, які всіляко відстоюють іншу дату, яка всупереч "піндосам". Все просто. Але поки офіційно наша Держава і наша Церква відзначає 7-ого Січня - будемо так і робити.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Тільки що, Firetuf сказав:

Ну чому так все категорично і агресивно? Є цивілізований сучасний календар. Ну Новий рік ти ж святкуєш як всі? Чому не 14 січня? Немає ніякого католичного чи якось іншого Різдва. Є масковські попи, які всіляко відстоюють іншу дату, яка всупереч "піндосам". Все просто. Але поки офіційно наша Держава і наша Церква відзначає 7-ого Січня - будемо так і робити.

поки офіційно 6-7 працювати - це гріх. потім такі ж смертні приймуть закон і вже не гріг працювати буде так?)

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

7 минут назад, МаТраС сказал:

поки офіційно 6-7 працювати - це гріх. потім такі ж смертні приймуть закон і вже не гріг працювати буде так?)

Да діло ж не в шостому, чи тридцять восьмому числі календаря! Сходіть в Церкву!

Слава Україні!

  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Законопроєкт №8271 про посилення покарання для військовослужбовців - контрпродуктивний і погано впливає на мотивацію бійців, - Закревська 

censor.net/ua/news/3389041/zakonoproyekt_8271_pro_posylennya_pokarannya_dlya_viyiskovoslujbovtsiv_kontrproduktyvnyyi_i_pogano_vplyvaye

www.tiktok.com/@bendera_1973/video/7175754903699164422?_r=1&_t=8YHomNiS04E&is_from_webapp=v1&item_id=7175754903699164422

 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

3 часа назад, Корнил сказал:

в мене, з цього року починаю святкувати Різдво сьогодні.. думаю років через п'ять, буде як з новим роком, буде Різдво і старе Різдво 

Я уже кумовьям всем сказал,тшо ни к кому не приду, и ко мне идти не стоит)

Правда праздновать 24-25 ещё не начали, потому шо новый год вот-вот.

Нужна ещё на государственном уровне отменить выходной и упоминание рождества 7 числа! Ни каких старых рождеств и нг не должно быть!

  • Лайк 4
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Юрій Гудименко публіцист, співзасновник партії "Демократична сокира"12

Бісять спроби і пропозиції "залишити росіянам хоч щось"

Крим, Донецьк, Луганськ, переговорну позицію, можливість зберегти обличчя.

Я не хочу залишати їм нічого. Ані Криму – а він мій. Ані Донецька з Луганськом. Ані обличчя. Я не хочу бачити Росію в ООН, якою б кволою не була ця структура. Не хочу знати, що у країні часткової цивілізації залишилось хоч щось з високих технологій. Та і взагалі технологій як таких.

Хочу, щоб їхній внутрішній світ прийшов у повну гармонію із зовнішнім. Щоб вони носили взуття, яке робить фабрика "Красний трєугольнік". Щоб їли тільки те, що виробляє їхнє роздовбане сільське господарство. Щоб літали не на Boeing та Airbus, а на власних Ту, і бажано в один кінець.

Я хочу, щоб їхнє життя відповідало заповідям пророка Сорокіна. Косоворотки, а не Nike. Ансамбль Красной Армії, а не Queen. Дивіться на Мартіросяна у кінотеатрах, а цивілізований світ нехай дивиться щось інше на Netflix.

І мене відверто бісить, що деякі іноземні бренди під приводом "вони такі ж люди як ми" заробляє у Росії бабло (чемно сплачуючи їм податки, які йдуть на окупаційну армію). Що там останнє вибухнуло, Gillette і Procter&Gamble? До біса. Навіщо росіянам Gillette? У них що, немає ножів? Нехай голяться штиками. Або не голяться. Борода цілком пасує до косовороткі і лаптей фабрики "Красний трєугольнік".

Я вважаю, що ті транснаціональні бренди, які залишилися працювати у тоталітарній Росії, мають стикнутися із бойкотом в Україні. А бажано ще і на Заході. І це має стосуватися всіх брендів, від бритв до прокладок, від авто до ліків.

"Якщо у них немає хліба, нехай їдять самі себе".

Я кину у перший коментар посилання на корисного бота, який підкаже вам у магазині, працює бренд в РФ чи ні. Перевірте, що ви купуєте, і кому ви хочете віддати свої гроші перед тим, як платити на касі. Якщо бренд працює в РФ, як умовний "Жиллетт", то він не має отримувати наші гроші. Все дуже просто.

Так, це теж частина війни. Так, це теж ваш внесок у неї. Так, це так працює.

Пішли вони на***.

  • Лайк 4
  • Дякую 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 час назад, Музей сказал:

Не варто на те зважати. 

Відмінити вихідний, і їх попустить.

100%!

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

19 хвилин тому, hause сказав:

 

Я кину у перший коментар посилання на корисного бота, який підкаже вам у магазині, працює бренд в РФ чи ні. Перевірте, що ви купуєте, і кому ви хочете віддати свої гроші перед тим, як платити на касі. Якщо бренд працює в РФ, як умовний "Жиллетт", то він не має отримувати наші гроші. Все дуже просто.

Так, це теж частина війни. Так, це теж ваш внесок у неї. Так, це так працює.

Пішли вони на***.

три марки які я ввела три російські😈 добре що чат бот зразу видає рекомендації...правда то тим компаніям, що призупинили ( скоротили) свою діяльність в рашке також пише 🟠 Boycott! The company has suspended or reduced its operations in russia 🤔😐

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 час назад, Firetuf сказал:

Ну чому так все категорично і агресивно? Є цивілізований сучасний календар. Ну Новий рік ти ж святкуєш як всі? Чому не 14 січня? Немає ніякого католичного чи якось іншого Різдва. Є масковські попи, які всіляко відстоюють іншу дату, яка всупереч "піндосам". Все просто. Але поки офіційно наша Держава і наша Церква відзначає 7-ого Січня - будемо так і робити.

Будь яка церква відзначає Різдво 24 грудня, просто за різними календарами😀

  • Лайк 5
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 година тому, МаТраС сказав:

поки офіційно 6-7 працювати - це гріх. потім такі ж смертні приймуть закон і вже не гріг працювати буде так?)

Це не гріх, це подвійна оплата)

  • Хаха 4
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

38 минут назад, irina1969 сказал:

три марки які я ввела три російські😈 добре що чат бот зразу видає рекомендації...правда то тим компаніям, що призупинили ( скоротили) свою діяльність в рашке також пише 🟠 Boycott! The company has suspended or reduced its operations in russia 🤔😐

Ембарго на нафту і газ єдине реальне рішення. Всі інші виходи так чи інакше будуть замінені китайським, турецьким і тп. Позбавлення їх доходів, автоматом знищить ринок. 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

3 часа назад, Бездомный сказал:

Более 70% жителей россии поддерживают войну против Украины, гласят результаты опроса Левада-центра (www.levada.ru/2022/12/23/konflikt-s-ukrainoj-otsenki-dekabrya-2022-goda/).

В конце декабря 71% поддерживают «действия российских вооруженных сил в Украине», не поддерживают - 21%.

IsBo_zf46ms.jpg

Та такое. Верить в опросы на россии сейчас - это наивность высшей степени. Большинство банально перестраховывается с ответом. Представьте себя, что к вам подходят на улице и спрашивают - правильно ли, что путин напал на Украину, как вы ответите, даже уже 8 лет мечтаете о русском мире? 😆

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • InSAn змінив заголовок на Россияне к нам принесли войну

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...