Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Россияне к нам принесли войну

Скромный прораб

Рекомендовані повідомлення

1 хвилину тому, Vikctor сказав:

А афганці воювали незрозуміло за що й за кого...

За встановлення режиму андрофагів по всьому світові.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

20 хвилин тому, Оконщик сказав:

Зачем?

По европейски надо поступать, толеантно, как эстонцы. "Серый паспорт", жить можешь, куда ж от тебя деться, но голосовать нет.

 

До речи, це дуже вірно: якщо подобається життя в тій країні, аж так що кинув рашку і поїхав — то нащо свої звички тягнути із собою? Інших немає, звідки їм взятись? Якщо можна буде голосувати, змінювати життя — знову вийде рашка.... Тоді нащо було їхати?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Том Купер
5 січня

Війна в Україні, 5 січня 2023 року: Частина 1
 

Спойлер

Всім доброго ранку!

Взяв кілька вихідних днів, щоб зіткнутися з численними проханнями прокоментувати та підбити підсумки "першого року російського вторгнення в Україну". Або "перші 10 місяців"...

Відразу скажу, що "включити" мозок після кількох днів "нічогонероблення" не так вже й легко, та й масу вражень важко звести до кількох слів, чи то пак речень. Але, головне, дуже часто я просто не можу стримати в собі сарказм.

Наприклад, не можу не почати зі спостереження, що наші славні політики і ЗМІ все ще вперто лінуються, а тому поводяться так, ніби винайшли гарячу воду - принаймні, з 1970-1980-х років. Лише один приклад, який спав мені на думку, коли я вчора ввечері читав рецензію на одну з моїх книг: у 1980-х роках ірано-іракську війну називали "війною в Перській затоці". Лише через кілька років, коли Ірак вторгся до Кувейту, війна за Кувейт стала "війною в Перській затоці". Можу показати десятки титульних сторінок різних сучасних газет з усього світу, якщо є якісь сумніви. Однак, якщо я, як військовий історик, сьогодні говорю про "Першу" і "Другу війну в Перській затоці", то "ніхто не може зрозуміти, про що я говорю....".

.... здається, у когось там пам'ять як у риби, тож і суспільство "повинно" мати таку ж якість пам'яті - і тому "Путін вторгся в Україну 10 місяців тому", еге ж....?

Так от, нагадаю, що Путін вторгся в Україну вже в лютому 2014 року. Тому фактично йдеться про восьмий рік його вторгнення. ВІСІМ ПОВНИХ РОКІВ. А не про "перші десять місяців".

.... з цієї точки зору, я думаю, що зараз, і при кожній нагоді, Влад б'ється лобом об сусідню стіну - щоразу, коли замислюється над "тим" питанням: чому він не доїхав до Києва, вже тоді ....? Принаймні, займається дзюдо, розбиваючи головою цеглу... Бо, поклавши руку на серце: Захід знизав би плечима на його вторгнення і продовжував би вести з ним бізнес, як ні в чому не бувало, саме так, як він робив це протягом більшої частини останніх восьми років. А ви, дорогі 40 мільйонів людей з тієї дивної країни там, на Сході: ну, ви росіяни, або начебто росіяни, так що яка різниця...

Але я відволікся...

Гаразд... "події" останніх 10 місяців. Отже... демонструючи саму суть і справжню природу свого "демократичного" режиму, Система Путіна - набагато краще організована, ніж будь-яка "організована злочинність" - прорахувалася і кинула свої супер-некомпетентні збройні сили на чолі зі своїми глибоко корумпованими і некомпетентними улюбленими генералами в Україну. В країну, яка передусім "відома" як "ендемічно корумпована". Принаймні, на Заході... значна частина якого настільки корумпована, що і Путін, і українці можуть тільки вчитися у них...

...і це з наміром не тільки завоювати всю Україну, але й знищити її як націю, бо, знаєте, немає ніякої України і ніяких українців: просто якісь дезінформовані і заплутані росіяни, підвладні контрольованому НАТО нацистському режиму...., а якщо ні, то ті, хто називає себе українцями, не мають права на існування.

До речі, майте це на увазі, коли думаєте про цей конфлікт, тоді як захоплена російська військова документація вже чітко показала, що те, що Путін планував зробити в Україні, дуже нагадувало те, що зробила там нацистська Німеччина трохи більше 70 років тому.

...і майте на увазі, що.... зітхаю... так: цей сарказм в мені знову виринає... майте на увазі, що очікування Заходу, що Росія легко захопить Україну, суттєво вплинули на рішення Путіна про вторгнення...

Але я знову відволікаюся... Суть в тому, що не тільки на подив Путіна, чи на подив багатьох у Києві, Харкові, Одесі, але особливо на подив колективного Заходу, українці підняли черговий "народний бунт", взяли в руки зброю і дали відсіч. Українці - "прості люди". Не їхні політики (ну, за невеликим винятком), і не їхні генерали: комбінація російських кібератак і радіоелектронної боротьби відрізала останніх від зв'язку з військами на передовій на перші чотири дні війни. Залишені напризволяще, не лише військовослужбовці ЗСУ, а й десятки тисяч українських цивільних осіб самоорганізувалися і воювали самотужки.

Зверніть увагу: сьогодні про цей факт майже ніхто не згадує.

.... хоча він мав вирішальне значення, бо саме він - український народ - зупинив, а потім розгромив Збройні сили Російської Федерації (ЗС РФ) і в Києві, і в Чернігові, і в Сумах, і в Харкові, і в Миколаєві: страшною ціною завдав їм вбивчих втрат, і, врешті-решт, змусив відступити.

Це був не хтось інший, і це сталося не завдяки якимось там "Джавелінам", чи ПЗРК, чи НАТО, ЦРУ, чи МІ-6 - це були українці.

Ще одна річ, де мій сарказм не стримується: єдиною ділянкою, де ЗС РФ просунулися за планом, був південь України. Там росіяни взяли Херсон, і зустріли серйозний опір лише при підході до Миколаєва, а потім наступали на Вознесенськ, щоб вийти до Одеси. Найгірше: вони взяли Мелітополь, а потім - і дуже швидко - оточили Маріуполь, і просунулися аж до підступів до Запоріжжя і Вугледара.

Цілком можливо, що я пропустив відповідні публікації, але свербіж у мізинці підказує, що ні. Так от, мене забавляє, наскільки мовчазним, аж до сьогоднішнього дня, залишається мовчання Києва щодо причин всього цього. Гей: дві російські армії за 5-6 днів зайняли щось близько 10% української території, але ні, цього "не було, типу, або це "відкладено на після війни" - і це тому, що це настільки до біса очевидно, що це була велика катастрофа?

.... що хтось у вищому командуванні ЗСУ як мінімум облажався, якщо не навмисно залишив росіян просуватися вперед за власним бажанням.

А тепер зауважте: той самий хтось є співвідповідальним не лише за звірячі катування і смерть десятків тисяч українських мирних громадян, за викрадення і депортацію тисяч українських дітей, за масове мародерство лише в цій частині країни, але й за знищення міста Маріуполя і всієї Херсонської області. Персонаж, про якого йде мова, несе відповідальність за нездатність захистити цю частину країни (чого я не можу зрозуміти до цього дня), а також за масові втрати численних підрозділів ЗСУ, які або потрапили в полон цілими, або були змушені тікати назад до Дніпра або в бік Запоріжжя в перші дні війни...

Поклавши руку на серце: Хотілося б хоча б почути ім'я того персонажа.... або тієї групи персонажів (бо не можу уявити, що це був один чоловік/жінка), не кажучи вже про те, щоб почути, де вони зараз і чим займаються.


image.png.fe27ad18f45009945ace19ee0a7dfd61.png

Як і далі, так і в пік цього періоду колективний Захід очікував, що Україна знову розвалиться, причому в будь-який момент, і скоріше раніше, ніж пізніше, українці відбивалися попри все - під Ізюмом, під Сєвєродонецьком, на південно-східних підступах до Лисичанська (як і під Попасною). Вони зазнали вбивчих втрат при цьому - часто всупереч наказам згори, і, звичайно, всупереч порадам Заходу - і без сумніву: вони втратили всі три міста. Але зауважте: весь цей час ЗСУ не просто склали руки і не втекли. Більше того, вона не відходила зі своїх фронтів на Донбасі, а трималася там. Вона все ще тримає Ню Йорк, вона все ще тримає Авдіївку, вона втратила Піски, але міцно тримає Первомайське, вона все ще тримається в Красногорівці, і, як мінімум, в західній частині Мар'їнки...

А головне, втримавшись на південному сході Харкова та заході Луганська, зупинивши російські спроби оточити їхню оборону на Донбасі, українці добили ЗСУ до того, що вони перестали існувати як сучасна збройна сила з серйозним наступальним потенціалом: Путіну та його посіпакам не залишилося нічого іншого, як перетворити ЗСУ на солянку з приватних воєнізованих формувань, а боєприпаси закуповувати в Ірану та Північної Кореї, аби продовжувати вести війну, аби утриматись при владі.

Нарешті, не можу не згадати українські контрнаступи серпня-вересня. Без сумніву, багато в чому ця операція стала можливою завдяки потоку західних озброєнь і поставок. І, без сумніву, та, що в Херсоні, спрацювала не так, як планувалося, і частина втрат ЗСУ там зазнала.... Мені байдуже, "вірите" ви мені чи ні: маса з них ще жодним словом не була згадана в публічному просторі. Ні: навіть росіянами. Але, в цілому, це спрацювало: змусило Путіна і його некомпетентних генералів перекинути в цю область масу того, що залишилося від їхніх "елітних" військ, що, в свою чергу, відкрило шлях для контрнаступу на південному сході Харкова. І коли українці звільнили цю частину своєї країни, тоді видатний стратег Влад був змушений кинути свої війська назад - лише для того, щоб, врешті-решт, бути змушеним зробити висновок, що він не може утримати Херсон. Місце, оголошене "Росією назавжди", офіційно, ніким іншим, як Путіним, і з усією мислимою помпезністю і пишністю... а потім оголосити "мобілізацію", що, як він неодноразово підкреслював, не було б необхідним, тому що це все лише якась "спеціальна військова операція", але не війна...

Особливо кумедною в цьому та подальших подіях є реакція Путіна: у всьому винні генерали та війська ЗС РФ, а не 22 з гаком роки його правління, які перетворили Росію на бананову республіку 3-го сорту, не його мікроменеджмент цієї війни, і навіть не його рішення про початок цієї агресії.

.... через що я перебуваю на стаціонарному лікуванні: Я не можу дочекатися, щоб Меведєв продовжив свої конспірологічні теорії п'яниці, або щоб Влад оголосив всю Росію і росіян не вартими більше існування, тому що вони всі на ньому не спрацювали...

Отже... Ось що мені спадає на думку - або що я не можу забути - з приводу "перших 10 місяців" цієї війни.

image.png.157c317912de7b454d389c3ac580f011.png

(...далі буде....)

 

  • Лайк 9
  • Дякую 5
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

6 хвилин тому, Canton сказав:

Участие в боевых действиях не является прествплением

От же не пощастило рашці: її "солдати" брали участь не в бойових діях, а терористичних.
Ну щоб їй війну-то оголосити, так ні - чистий тероризм.

  • Лайк 5
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

16 хвилин тому, vovova сказав:

Да это же в том видео, что Вы выклали. с 20 сек

 

Нет там такого, вы нагло лжёте.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

12 хвилин тому, iiigolkin сказав:

От же не пощастило рашці: її "солдати" брали участь не в бойових діях, а терористичних.

Не кажучи вже про незаконні збройні формування типу Вагнера або "міліції ЛДНР".

  • Лайк 3
  • Дякую 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

2 часа назад, AOZ1 сказал:

Може СБУ буде дивитись хто заставу сплатить?

Може й так, на "живця". Але, думаю, що прої..али, як завжди. 

Коригувальниця Кригіна вийшла із СІЗО під заставу в майже пів мільйона Джерело: https://censor.net/ua/n3391489

  • Сумно 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

21 хвилину тому, badgy сказав:

очікування Заходу, що Росія легко захопить Україну, суттєво вплинули на рішення Путіна про вторгнення...

Гарно сказано.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 минуту назад, Vinsol2009 сказал:

Гарно сказано.

І тут тоже:

 

25 минут назад, badgy сказал:

Так от, мене забавляє, наскільки мовчазним, аж до сьогоднішнього дня, залишається мовчання Києва щодо причин всього цього. Гей: дві російські армії за 5-6 днів зайняли щось близько 10% української території, але ні, цього "не було, типу, або це "відкладено на після війни" - і це тому, що це настільки до біса очевидно, що це була велика катастрофа?

.... що хтось у вищому командуванні ЗСУ як мінімум облажався, якщо не навмисно залишив росіян просуватися вперед за власним бажанням.

А тепер зауважте: той самий хтось є співвідповідальним не лише за звірячі катування і смерть десятків тисяч українських мирних громадян, за викрадення і депортацію тисяч українських дітей, за масове мародерство лише в цій частині країни, але й за знищення міста Маріуполя і всієї Херсонської області. Персонаж, про якого йде мова, несе відповідальність за нездатність захистити цю частину країни (чого я не можу зрозуміти до цього дня), а також за масові втрати численних підрозділів ЗСУ, які або потрапили в полон цілими, або були змушені тікати назад до Дніпра або в бік Запоріжжя в перші дні війни...

Поклавши руку на серце: Хотілося б хоча б почути ім'я того персонажа.... або тієї групи персонажів (бо не можу уявити, що це був один чоловік/жінка), не кажучи вже про те, щоб почути, де вони зараз і чим займаються.

24 минуты назад, badgy сказал:

чи на подив багатьох у Києві, Харкові, Одесі, але особливо на подив колективного Заходу, українці підняли черговий "народний бунт", взяли в руки зброю і дали відсіч. Українці - "прості люди". Не їхні політики (ну, за невеликим винятком), і не їхні генерали: комбінація російських кібератак і радіоелектронної боротьби відрізала останніх від зв'язку з військами на передовій на перші чотири дні війни. Залишені напризволяще, не лише військовослужбовці ЗСУ, а й десятки тисяч українських цивільних осіб самоорганізувалися і воювали самотужки.

 

  • Лайк 3
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

29 хвилин тому, badgy сказав:

Цілком можливо, що я пропустив відповідні публікації, але свербіж у мізинці підказує, що ні. Так от, мене забавляє, наскільки мовчазним, аж до сьогоднішнього дня, залишається мовчання Києва щодо причин всього цього. Гей: дві російські армії за 5-6 днів зайняли щось близько 10% української території, але ні, цього "не було, типу, або це "відкладено на після війни" - і це тому, що це настільки до біса очевидно, що це була велика катастрофа?

.... що хтось у вищому командуванні ЗСУ як мінімум облажався, якщо не навмисно залишив росіян просуватися вперед за власним бажанням.

А тепер зауважте: той самий хтось є співвідповідальним не лише за звірячі катування і смерть десятків тисяч українських мирних громадян, за викрадення і депортацію тисяч українських дітей, за масове мародерство лише в цій частині країни, але й за знищення міста Маріуполя і всієї Херсонської області. Персонаж, про якого йде мова, несе відповідальність за нездатність захистити цю частину країни (чого я не можу зрозуміти до цього дня), а також за масові втрати численних підрозділів ЗСУ, які або потрапили в полон цілими, або були змушені тікати назад до Дніпра або в бік Запоріжжя в перші дні війни...

Поклавши руку на серце: Хотілося б хоча б почути ім'я того персонажа.... або тієї групи персонажів (бо не можу уявити, що це був один чоловік/жінка), не кажучи вже про те, щоб почути, де вони зараз і чим займаються.

Круто.

Може він щось таки знає про ті персонажі?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

5 хвилин тому, hause сказав:

І тут тоже:

 

 

Таке враження, що щось сталось, чого ми не знаємо, а він знає.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

В Україну надійшла нова партія військової допомоги від Німеччини.

Усього Німеччина передала ЗСУ наступну техніку:

20 ракетних систем калібру 70 мм на пікапах із ракетами;

2 броньовані евакуаційні машини;

один тягач – транспортер танків М1070 Oshkos;

7 гусеничних та дистанційно керованих машин піхоти;

63 пікапа;

17 вантажівок 8×8;

8 розвідувальних дронів;

30 систем виявлення дронів;

27 антидронових датчиків та глушилок;

7 машин для прикордонної служби;

12 великотоннажних причепів;

21 генератор;

32 мобільні системи опалення;

одна машина швидкої допомоги;

36400 вовняних ковдр.

nv.ua/ukr/world/geopolitics/v-ukrajinu-nadiyshla-nova-partiya-viyskovoji-dopomogi-vid-nimechchini-ostanni-novini-50295656.html

original.jpg

  • Лайк 5
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

36 минут назад, iiigolkin сказал:

От же не пощастило рашці: її "солдати" брали участь не в бойових діях, а терористичних.
Ну щоб їй війну-то оголосити, так ні - чистий тероризм.

Если мне память не изменяет, последним в мировой истории войну другому государству объявлял СССР Японии в 1945. А войны всё равно идут.

Женевские конвенции указывают, кого относят к комбатантам. К сожалению, сепарня с донбабве к ним тоже относится 

Змінено користувачем Dark FeniX
  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

14 минут назад, Вячеслав63 сказал:

Може й так, на "живця". Але, думаю, що прої..али, як завжди. 

Коригувальниця Кригіна вийшла із СІЗО під заставу в майже пів мільйона Джерело: https://censor.net/ua/n3391489

Кобыла живет в одном из самых крутых домов Харькова. Про нее всем все известно(имена-пароли-явки-хахали)...в "живце" нет необходимости

anticor-kharkiv.org/our-work/sud-nadav-mozhlyvist-vyyty-z-sizo-pid-hroshovu-zastavu-zhintsi-iaka-obvynuvachuietsia-u-peredachi-vorohu-koordynat-dyslokatsii-zsu-ta-krytychnoi-infrastruktury-mista/

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 час назад, vadimv сказал:

Это вопрос недавно обсуждался между Наки и Левиевым.

Сошлись на том, что солдат вермахта не судили в Нюрнберге только потому, что на них всех тупо не хватило бы посадочных мест.

А не потому, что они жертвы нацистского режима.

Это было высказано их личное мнение. Более того, мнение самого Наки, Левиев молча его слушал. С юридической точки зрения эти рассуждения ничего не стоят.

Есть ряд международных конвенций, которые приходится соблюдать. Их разработали по простой причине - сохранить жизнь солдат-участников боевых действий. С обеих сторон. 

 

Змінено користувачем Dark FeniX
  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

2 часа назад, Alvalk сказал:

 

Для русні це наочний доказ того, що ми хфашизди. Мало того що віроломно вбили їх безневінних хлопчиків в трусиках, так ще й не скорбимо разом, а оперативно мульти знімаємо, де стебемось... Не здивуюсь якщо мульт покажуть сукабєєви-сімоняни у своїх шоу.

 

1 час назад, Canton сказал:

 

Нападают ВСЕГДА, когда чувствуют слабость...Так было в 14-м, так и должно было случиться сейчас...

 

Тобто 11.09.2001 чи скажемо 22.06.1941 нападали на завідомо слабких? Жгі далі.

 

1 час назад, Бездомный сказал:

фуцін напав тому , що в нього  дедлайн , пов'язаний з онкозахворюванням .

 

 

Онкозахворювання скоріш за все фейк, який досить давно обговорюєтся. Дедлайн в нього таки був - віковий. Дуже кортило ще пожити імператором-завойовником в промінях слави.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

13 хвилин тому, Canton сказав:

Кобыла живет в одном из самых крутых домов Харькова. Про нее всем все известно(имена-пароли-явки-хахали)...в "живце" нет необходимости

anticor-kharkiv.org/our-work/sud-nadav-mozhlyvist-vyyty-z-sizo-pid-hroshovu-zastavu-zhintsi-iaka-obvynuvachuietsia-u-peredachi-vorohu-koordynat-dyslokatsii-zsu-ta-krytychnoi-infrastruktury-mista/

Харьковское правосудие, это лютый ппц.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

2 минуты назад, Vikctor сказал:

 

Онкозахворювання скоріш за все фейк, який досить давно обговорюєтся. Дедлайн в нього таки був - віковий. Дуже кортило ще пожити імператором-завойовником в промінях слави.

Грьобаний "собіратєль зємель руських"

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Только что, Vikctor сказал:

Для русні це наочний доказ того, що ми хфашизди. Мало того що віроломно вбили їх безневінних хлопчиків в трусиках, так ще й не скорбимо разом, а оперативно мульти знімаємо, де стебемось... Не здивуюсь якщо мульт покажуть сукабєєви-сімоняни у своїх шоу.

Та їм і без мультів доказів вистачає. Тут тільки написі на снігу чого стоять 🤣

image.png.e9a3a35b07132094f2db4804277ccdca.png

  • Хаха 5
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

2 минуты назад, Vinsol2009 сказал:

Харьковское правосудие, это лютый ппц.

А де воно інше? В Полтаві нікому судити мера Мамая - 

5 СІЧНЯ СПРАВУ МАМАЯ СПРОБУЮТЬ ПЕРЕДАТИ З ОКТЯБРСЬКОГО В ІНШИЙ РАЙСУД

poltava.to/news/69467/

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

7 хвилин тому, миг сказав:

А тут))

 

Г+Г раскручивает очередного клоуна.

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

2 хвилини тому, Вячеслав63 сказав:

А де воно інше? В Полтаві нікому судити мера Мамая - 

5 СІЧНЯ СПРАВУ МАМАЯ СПРОБУЮТЬ ПЕРЕДАТИ З ОКТЯБРСЬКОГО В ІНШИЙ РАЙСУД

poltava.to/news/69467/

Особенно мне нравится выражение "Дзержинский районный суд Харькова" Ссука, на восьмом году войны.

  • Лайк 2
  • Хаха 1
  • Сумно 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 час назад, iiigolkin сказал:

До речи, це дуже вірно: якщо подобається життя в тій країні, аж так що кинув рашку і поїхав — то нащо свої звички тягнути із собою? Інших немає, звідки їм взятись? Якщо можна буде голосувати, змінювати життя — знову вийде рашка.... Тоді нащо було їхати?

Ви майже всебічно описали те що відбувається з ісламським завоюванням Європи. мусліми приїздять з країн, де жити були вже не в змозі в затишні заможні спокійні європейські  країни, та намагаються перетворити їх на подібні тим, з яких втекли...

 

13 минут назад, Vinsol2009 сказал:

Особенно мне нравится выражение "Дзержинский районный суд Харькова" Ссука, на восьмом году войны.

А моковський проспект в Харкові нарешті остаточно переїмінували? Бо здається назву то змінювали, то повертали багато разів...

  • Лайк 3
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

19 минут назад, Vinsol2009 сказал:

Г+Г раскручивает очередного клоуна.

Це дно якесь.  Це в них називається гумором?

  • Лайк 1
  • Дякую 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • InSAn змінив заголовок на Россияне к нам принесли войну

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...