Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Россияне к нам принесли войну

Скромный прораб

Рекомендовані повідомлення

6 минут назад, Dmitriy_S сказал:

А чим користуються? Штати надають кацапам доступ до військового GPS чи ГЛОНАС?

ГЛОНАСС звісно, вони ж його для цього і робили

Змінено користувачем Alvalk
  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 минуту назад, Alvalk сказал:

ГЛОНАСС звісно, вони ж його для цього і робили

там ще китайці можуть ділитися...

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Только что, Canton сказал:

Пока нет

ми не можемо знати цього напевно. з мого аналізу кваліфікації кадрів РЕР та РЕБ в армії, я вже не кажу за цивільних "експертів", багато чого залишається поза увагою навіть за наявності правильного заліза. якого набагато менше ніж потрібно. спецура все знає, але ні вам ні мені про те ніколи не скаже )

але якщо увімкнути логіку, то я б здивувався якщо китайці не скористалися б можливістю випробовувати свої технології на такому чудовому полігоні...

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

як виглядає робота з електоратом за океаном www.atlanticcouncil.org/blogs/new-atlanticist/are-americans-more-supportive-of-ukraine-than-congress/?mkt_tok=NjU5LVdaWC0wNzUAAAGOoMbcTBJXyigfuBhtQaqjxCZi-8NL5ywQArBpqnMO5WlpNpSg4ZF2Jm_Ru7QuIvrGpu6nXtGDTQ763fo4QuWew0sVTxhl69POmDL5rtwe1qmUag

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

«НАМ НЕ СТРАШНІ МОСКОВСЬКІ ВОШІ, НАМ СТРАШНІ УКРАЇНСЬКІ ГНИДИ» (СИМОН ПЕТЛЮРА)

 

консервна  банка сюрстрьомінгу від бренду "аферістович" остаточно вскрилася:pozor:

Спойлер

 

 

Змінено користувачем Бездомный
  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

16 минут назад, US7IGN сказал:

ми не можемо знати цього напевно. з мого аналізу кваліфікації кадрів РЕР та РЕБ в армії, я вже не кажу за цивільних "експертів", багато чого залишається поза увагою навіть за наявності правильного заліза. якого набагато менше ніж потрібно. спецура все знає, але ні вам ні мені про те ніколи не скаже )

але якщо увімкнути логіку, то я б здивувався якщо китайці не скористалися б можливістю випробовувати свої технології на такому чудовому полігоні...

Не вижу в пределах досягаемости ни одного их рабочего спутника

Змінено користувачем Canton
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

13 минут назад, Canton сказал:

Не вижу в пределах досягаемости ни одного их рабочего спутника

– Я послал всю королевскую конницу и всю королевскую рать! – воскликнул Король радостно, завидев Алису. – Ты шла лесом, милая? Ты их, наверное, видела?

– Да, видела, – сказала Алиса. – Как тут не увидеть. Их там целые тысячи!

– Точнее, четыре тысячи двести семь человек, – сказал Король, заглянув в записную книжку. – Я оставил себе только двух коней – они мне нужны для игры 94. И двух гонцов я тоже не послал – они в городе. Я жду их с минуты на минуту. Взгляни-ка на дорогу! Кого ты там видишь?

– Никого, – сказала Алиса.

– Мне бы такое зрение! – заметил Король с завистью. – Увидеть Никого! Да еще на таком расстоянии! А я против солнца и настоящих-то людей с трудом различаю!

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

5 минут назад, US7IGN сказал:

– Я послал всю королевскую конницу и всю королевскую рать! – воскликнул Король радостно, завидев Алису. – Ты шла лесом, милая? Ты их, наверное, видела?

– Да, видела, – сказала Алиса. – Как тут не увидеть. Их там целые тысячи!

– Точнее, четыре тысячи двести семь человек, – сказал Король, заглянув в записную книжку. – Я оставил себе только двух коней – они мне нужны для игры 94. И двух гонцов я тоже не послал – они в городе. Я жду их с минуты на минуту. Взгляни-ка на дорогу! Кого ты там видишь?

– Никого, – сказала Алиса.

– Мне бы такое зрение! – заметил Король с завистью. – Увидеть Никого! Да еще на таком расстоянии! А я против солнца и настоящих-то людей с трудом различаю!

Бе-бе-бе...

  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

3 години тому, 7351 сказав:

Левко Лук’яненко не погоджувався на боягузливу назву війни з кацапстаном, щоб захистити окупантів від санкцій, -- АТО.

 

 

І тому ви обрали просто пєрєстать стрелять і дагаварітса пасєрєдінє в 2019? Сміливо атвєсті вайска. 

В чому логіка оцих постів ні про що? Петро не хтів війни яка вже почалась. Баран, да? А хто тоді Зеленський?

Ви навмисно вкидаєте дичину. 

  • Дякую 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Lana Zerkal 

4 ч.  · 

Свіжі заголовки в Politico – чудова ілюстрація процесів, що почалися в ЄС після того, як наш вступ в Євросоюз став цілком реальним. Саміт в іспанській Гранаді підняв на поверхню суть внутрішньоєвропейських дискусій. За ними треба стежити, бо їх зміст вже в найближчий час перетвориться на жорстку переговорну позицію ЄС.

Ця переговорна позиція аж ніяк не стосуватиметься виключно впровадження норм законодавства ЄС в Україні, як ми до цього звикли раніше. Вона буде жорсткою та цинічною, і на неї ніяк не впливатимуть наші "європейські амбіції" та вже традиційна мегаломанія в планах.

Чому я так в цьому впевнена?

Бо твердження Юнкера про корупцію безумовно перетвориться на вимогу перевірки: “А як Україна застосовує вимоги ЄС в своєму законодавстві? Чи бізнес часом не обходить їх просто даючи хабарі?”

Історія з обрахунками сум з бюджету ЄС, необхідних після вступу України ставить питання: "А як держави ЄС, що втратять мільярдні дотації, компенсують їх собі?". Або ж: "Яким буде внесок України в економіку цих країн?". Відповіді на це питання немає, але воно вже поставлене дуже чітко і не зникне після перемовин. Один з варіантів відповіді – це можливість компаніям з цих держав заробляти в Україні. І про це доведеться говорити.

Класична структура переговорів, вироблена ЄС за роки, буде скоріше формальним фасадом. Найцікавішими будуть вимоги, які ставитимуться на "технічному рівні". Йдеться про ставки податків, які треба виводити на рівень ЄС, про структуру власності великих компаній з побажаннями мати акціонерів з ЄС, тощо...

Є очевидним, що ми здатні схвалити всі необхідні закони і формально виконати вимоги за 2 роки, як це визначчено наразі. Але поки ЄС не отримує відповіді на глибші питання, наш вступ в Євросоюз або буде гальмуватися, або відбуватимется на умовах, які остаточно покладуть на лопатки залишки українського бізнесу.

І навіть формула «спочатку реформа ЄС, а потім вступ України» це теж про вимоги до нас. Йдеться не просто про зміну правил, за якими рішення про вступ України можна пришвидшити. Йдеться саме про визначення нашого місця і внеску в ЄС.

  • Лайк 4
  • Дякую 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

С Телеграм.

Українські спецпризначенці дійсно проводили операції в Судані проти російської «ПВК Вагнера» і їхніх місцевих союзників із «Сил швидкого реагування» (RSF), які у квітні спробували влаштувати держпереворот.

Цю інформацію «Бабелю» підтвердили джерела в розвідувальних колах і надали кілька відео. Деталей операції поки не розголошують.

▪️Раніше CNN випустив матеріал про вересневі атаки на сили RSF поблизу міст Шамбат та Хартум. Відповідальність за них журналісти поклали на українські спецслужби. Характерним було і використання FPV-дронів «в українському стилі». Усього журналісти нарахували вісім дронових атак на автівки та обʼєкти RSF і одну наземну операцію в передмісті Хартуму — Омдурмані. Там група спецпризначенців штурмувала будівлю. Журналісти писали, що «ПВК Вагнера» допомагає RSF зброєю, але про атаки на самих «вагнерівців» не згадували.

▪️У ГУР, коментуючи цей матеріал, лише згадували про слова Кирила Буданова, що «Україна буде знищувати російських військових злочинців у будь-якій точці світу, хоч де б вони були».

Відео: джерела «Бабеля»

 

  • Лайк 2
  • Дякую 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

з китайського дракона  маску знято остаточно ? :unknown:

================================================================

Китай уникнув засудження РФ за удар по селу Гроза на Харківщині, внаслідок якого загинули понад 50 осіб

Китай не засудив російський обстріл села Гроза на Харківщині та не висловив співчуття українцям.

================================================================

 

Змінено користувачем Бездомный
  • Лайк 1
  • Сумно 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

46 минут назад, Бездомный сказал:

з китайського дракона  маску знято остаточно ? :unknown:

================================================================

Китай уникнув засудження РФ за удар по селу Гроза на Харківщині, внаслідок якого загинули понад 50 осіб

Китай не засудив російський обстріл села Гроза на Харківщині та не висловив співчуття українцям.

================================================================

 

Бессмертний тут каже про допомогу Китаю рашистам - 

 

Змінено користувачем Вячеслав63
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

бачив я те відео , бачив .

але ж  допомогав китай таємно .

а тут останні умовності відкинуто .

китай відверто встав на бік  імперії зла.

Змінено користувачем Бездомный
  • Лайк 1
  • Сумно 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

6 годин тому, Dmitriy_S сказав:

То все страшилки, ні з якого НАТО Штати не вийдуть.

Повномасштабне вторгнення теж багато хто називав страшилками...

6 годин тому, Dmitriy_S сказав:

А Європа і сама себе захистити може.

Шось я дуже сумніваюсь, що вона стане захищати умовну Молдову, Польщу або країни Балтії. Навіть за Фінляндію не впевнений. Знаючи, як її "захищали" у 1940...

6 годин тому, Dmitriy_S сказав:

Цілком допускаю, що при справді демократичній владі і чутким контролем Заходу, все може змінитись. Не відразу, але за кілька десятків років цілком можливо.

Ми вже бачили ці десятки років з 1991 по 2021. І це не дає жодних підстав для оптимізму.

Змінено користувачем vadimv
  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

5 годин тому, Canton сказав:

Я понял - "потому что идите нах, вот почему"(С)

Именно так

image.thumb.png.89e0182a375686c01e612c5b0eb953f1.png

  • Лайк 3
  • Дякую 1
  • Хаха 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Те, про що вище вже писав, і не один раз... Дурнів багато, а ворогів ще більше. Найгірше то коли дії дурнів дають такий потужний поштовх діям ворогів, що ніякого опору не вистачає... 

  • Сумно 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

3 години тому, Canton сказав:

Может шпионов с гражданскими навигаторами путать? Сусанины...

Мы так дважды (в 2019 и 2021) в районе Староконстантинова терялись. Приходилось у местных дорогу спрашивать, чтобы выехать оттуда...

  • Дякую 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 час назад, vadimv сказал:

Ми вже бачили ці десятки років з 1991 по 2021. І це не дає жодних приводів для оптимізму.

при чому - при 100 %,  а з урахуванням  вступу  до "великої вісімки" - навіть 200%  карт-бланші з боку Заходу 

 

я дуже  сильно  не упевнений , що після того  єсхатологічного піхвецю , якого  кацапи накоїли в Україні , в осяжні часи вони отримають подібний карт-бланш .

Політики , можливо , й погодилися б .

Але , на відміну від Голодомору , який західна політична , промислова та фінансова еліта  свідомо злочинно "не помітила" , і захоплено робила кацапам "індустріалізацію", з запеклісттю самогубця , наближуючи  Другу Світову  війну .

То зараз "відморозитися" - типу я нічого не бачив , не вийде .

 

"Всі ходи записані" та викладені в інтернет - хоч воєнні епік блокбастери монтуй , хоч супергеройські  боєвики по реальним подіям з реальними  снафіами,  хоч кримінальні трагіфарси про мародерів , які крадуть вживані унітази , килими та вживаний дитячий одяг & вживані  дитячі іграшки е.т.с. , хоч трагедії про геноцид , е.т.с..:unknown:

А типажі в кацапів які - орки Пітера Джексона повиздихали від заздрощів .

Стільки "революційно іншого" візуального контенту , що  гадаю , світ кіно та іншого образотворчого мистецтва   поділиться на "до  війни" , та "після війни".

Змінено користувачем Бездомный
  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

"Мы рождены, чтоб Кафку Замятина сделать былью" (с)

Цитата

На росії за китайським зразком тестують «системи соціального рейтингу «Ми»

 

  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

6 минут назад, vadimv сказал:

"Мы рождены, чтоб Кафку Замятина сделать былью" (с)

 

Поки Ердоган будує "великий Туран" , Фуцін будує "великий Китай"🤣

Змінено користувачем Бездомный
  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...