Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Россияне к нам принесли войну

Скромный прораб

Рекомендовані повідомлення

4 минуты назад, Propeller сказал:

Мне отвечать на ваш вопрос или вы сами себя удовлетворили? 

Звісно відповідати. Ви ж стверджуєте, що він після війни не балотуватиметься. Особисто мені це невідомо. Підозрюю, що йому теж. А вам, виявляється, відомо :)

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

3 часа назад, Alvalk сказал:

А особисто мені просто не подобається, коли владу, при якій вперше були проведені непопулярні, але необхідні  реформи (хоч і було також чимало пройобів), намагаються змішати з лайном.

Потому и мешают, что реформы "непопулярные". Ведь были задеты интересы довольно состоятельных людей. А в Украине очень дешёвые "журнашлюхи" и "медиакиллеры". 

3 часа назад, Alvalk сказал:

Мені не подобається, коли називають Мінські угоди зрадою, і при цьому жоден з них не пропонує, а як треба було? :pozor:

Не хАчу баранину, зарежь овцу!!! ©

К сожалению, подавляющее большинство нашего народонаселения "не блещет" кругозором и знаниями, вне пределов ежедневных забот и работы. Увы, "текучка загрызла"...

На таком электоральном поле плохо работают аргументы, факты и конструктивная дискуссия. Но вот вот оголтелый популизм - не коне! Проще обвинить политического оппонента "во всех смертных", обгадить его работу и при этом ничего не предложив в замен. Из реально достижимого.

Хотя... Что то припоминаю... Если не ошибаюсь,  звучало нечто типа "заглянуть в..." и "договоримся по середине".

И если в плане "заглянуть в..." возможно, то как можно о чём то "договариваться по середине" с тем, кто маниакально хочет тебя убить?!

И где в ТВОЁМ понимании проходит эта самая "середина"? По Днепру или по Збручи?! 

Кто нибудь задал такой вопрос этому "хорошему парню"? А самому себе...? 

  • Лайк 3
  • Дякую 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

19 минут назад, Canton сказал:

Вы уже достали своей зашореностью...

В 100500 раз объясняю на пальцах...начинаю со среднего...

РІШЕННЯМ

Ради національної безпеки і оборони України

від 18 лютого 2020 року

...ввести у дію... бла-бла...

пункт 11) забезпечити у тримісячний строк актуалізацію та продовження строку виконання до 2024 року Державної цільової оборонної програми розвитку озброєння та військової техніки на період до 2022 року, затвердженої постановою Кабінету Міністрів України від 30 березня 2016 року № 284-6 (в редакції постанови Кабінету Міністрів України від 7 лютого 2018 року № 66-1), Державної цільової програми створення та освоєння виробництва боєприпасів та продуктів спеціальної хімії на період до 2021 року, затвердженої постановою Кабінету Міністрів України від 29 березня 2017 року № 197-3, Державної цільової програми реформування та розвитку оборонно-промислового комплексу на період до 2021 року, затвердженої постановою Кабінету Міністрів України від 24 травня 2017 року № 366-6.

підпис: Зеленський.

Расшифровываю - данная программа принята была в 2017. Закончиться должна была в 2021. В 2019 остановлена различными способами. В частности переводом с прямого финансирования на систему гос гарантий без гарантии оборонзаказа. Обязанием производителя закупать БОЕПРИПАСЫ самостоятельно (не знаю, имеют ли они на это право). МО устранилось более чем полностью. Отсюда срыв испытаний, попытка МО аннулировать заказ на создание гаубицы и дальнейшие суды.

В 2020 году программа ПОХОРОНЕНА принятием вот этого постановления.

А если сейчас выложу по ракетной программе - там вообще вешалки...

- "На війні я Вільху не застосовую!"(с)

Я не прагну обрати позицію Пороха чи Зелі, адже вважаю що вони обидва помилились у напрямку ВПК. І ні хто з них глибоко не вникав (а мав би) у цю тему. Вони обидва керувалися думкою військових, серед яких було два табори, і кожен з них приводив логічні аргументи свого бачення. По хорошому, потрібно було зусередити максимум ресурсів як на створення свого власного комплексу, так і на закупівлю будь чого (не тільки Дани, а всіх можливих існуючих систем). То що на потреби армії виділяли копійки і ставили перед вибором "або те, або інше" - це однозначний пройоб як Пороха, так і Зелі. І дипломатів потрібно було напрягати, що ті домовлялись, шукали можливості в закупівлі інших зразків ОВТ, а не обмежуватись тільки Даною, бо інші не продають. А то про Землю ти все знаєш, а що Порох був таким же сліпим і недалекозорим, так це не рахується.

 

  • Лайк 3
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

13 минут назад, Evgenich сказал:

І ні хто з них глибоко не вникав (а мав би) у цю тему. 

 

Не совсем так. ПАП как раз мальца вникал. Даже мы с ним пересекались на полигоне. и не только... Но у него были такие бойцы как Турчинов, Полторак, да и Пашинский задних не пас...

И достаточно сильно все двигалось вперед.

Вы этого не видели, а я, хоть и краем, соприкасался с 15 по 18. Поэтому кое с чем знаком изнутри

Змінено користувачем Canton
  • Хаха 1
  • Конфуз 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

3 часа назад, Потрошитель сказал:

Все политики и вся власть всех уровней должны понять, что они - временные наемные работники, призванные сделать жизнь населения проще и комфортнее.

Как бы логично, но время от времени всплывают "политики" которые почему то решили что Боженька их "избрал" дабы перекроить миропорядок и для этого "благословил" на массовые убийства. Что мы вот прямо сейчас и наблюдаем.

К слову, в рфии "временный наёмный работник" уже назначил дату своих "перевыборов".

Хотя, лично меня, больше интересует дата его похорон.

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

15 минут назад, Evgenich сказал:

По хорошому, потрібно було зусередити максимум ресурсів як на створення свого власного комплексу, так і на закупівлю будь чого (не тільки Дани, а всіх можливих існуючих систем). То що на потреби армії виділяли копійки і ставили перед вибором "або те, або інше" - це однозначний пройоб як Пороха, так і Зелі.

У мене тільки одне питання - а де на все це гроші брати?

При пороху було суттєво збільшено фінансування армії, але все одно вперлись в межу: або вкладатись армію, або в хороше життя. Нарід обрав хороше життя

А зараз наша армія фінансується тільки завдяки Заходу, самі б не потягнули

Для гарного фінансування армії потрібна сильна економіка. 

Змінено користувачем Alvalk
  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

46 минут назад, МаТраС сказал:

Частенько нам будуть тикати

так не треба давати приводу

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

8 минут назад, Alvalk сказал:

Для гарного фінансування армії потрібна сильна економіка. 

а Гітлер де взяв і гроші і хороше життя? воно взаємопов'язане. особливо якщо не красти з бюджету.

  • Лайк 1
  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

4 минуты назад, US7IGN сказал:

Гітлер де взяв і гроші і хороше життя?

а там точно було хороше життя?

4 минуты назад, US7IGN сказал:

воно взаємопов'язане. особливо якщо не красти з бюджету.

Так, воно  взаємопов'язане, але лише не красти - це замало. Треба також більше виробляти. І не лише сировину.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Мій досвід із СБУ, не пропуском мене через кордон та Офісом тодішнього президента 

censor.net/ua/blogs/3460322/myi_dosvd_z_sbu_ne_propuskom_mene_cherez_kordon_ta_ofsom_todshnogo_prezidenta

Цікава розповідь-нагадування.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 минуту назад, Alvalk сказал:

а там точно було хороше життя?

після того як почали щось робити, пересіли на жуки та поїхали автобанами на курорти. я вже не кажу про досягнення у виробництві танків, літаків і підводних човнів...

  • Лайк 1
  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

4 минуты назад, US7IGN сказал:

після того як почали щось робити, пересіли на жуки та поїхали автобанами на курорти. я вже не кажу про досягнення у виробництві танків, літаків і підводних човнів...

Ну може комусь і курорти, а комусь ос так:

Спойлер

У червні 1935 року в рамках Імперської служби праці була введена обов'язкова трудова повинність, яка проіснувала до 1941 року, і яку працівники відбували здебільшого на сільськогосподарських роботах і в муніципальному господарстві.

В ході боротьби з безробіттям, що, своєю чергою, викликало збільшення числа найманих працівників, відбувалося поступове урізання прав робітників і службовців. 2 травня 1933 року, після Дня національної праці, приміщення профспілок було захоплено, майно конфісковано, а провідні діячі були заарештовані.

В нас зараз майже так само, кому Буковель, а кому ТЦК

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

6 минут назад, US7IGN сказал:

після того як почали щось робити, пересіли на жуки

На всякий случай, Volkswagen Käfer начали производить в 1946 году. 

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 час назад, Alvalk сказал:

У мене тільки одне питання - а де на все це гроші брати?

При пороху було суттєво збільшено фінансування армії, але все одно вперлись в межу: або вкладатись армію, або в хороше життя. Нарід обрав хороше життя

А зараз наша армія фінансується тільки завдяки Заходу, самі б не потягнули

Для гарного фінансування армії потрібна сильна економіка. 

При Пороху гроші розкрадались не меньше (свінорчуки) ніж при Зелі. Хіба що зараз увага суспільства до таких скандалів значно прискіпливіша.  А що до "де взяти гроші на все"? То тут треба згадати присягу президента, де він присягає служити народові, а не задовольняти чиїсь окремі інтереси. І не надо доказувати, що Порох таким не був. Насправді був, то ж і пертензії до нього відповідні.

П.С. я голосував за Пороха у 19-му, але зараз би за нього не голосував.

Змінено користувачем Evgenich
  • Лайк 3
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

9 минут назад, Вячеслав63 сказал:

Мій досвід із СБУ, не пропуском мене через кордон та Офісом тодішнього президента 

censor.net/ua/blogs/3460322/myi_dosvd_z_sbu_ne_propuskom_mene_cherez_kordon_ta_ofsom_todshnogo_prezidenta

Цікава розповідь-нагадування.

Ждём его мемуаров "Мой опыт поездки в Грузию".

Если выживет...

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

5 минут назад, Alvalk сказал:

В нас зараз майже так само, кому Буковель, а кому ТЦК

хто на що учився...

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 година тому, МаТраС сказав:

Частенько нам будуть тикати. Дайте ще допомоги-так у вас розкрадуть.

Дайте  більше155 мм -,так чого ви тупите до сих пір не наладили

Вступити кудись , видати когось-так у вас там всіх прессують

Пєдвзято ☝️ відносяться до нас.Не справедливо.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

43 минуты назад, US7IGN сказал:

а Гітлер де взяв і гроші і хороше життя? воно взаємопов'язане. особливо якщо не красти з бюджету.

 Військову промисловість Німеччини ніхто не руйнував і вона не піддавалась конверсіїї. І очільниками силових міністерств, та прем'єрами там не були французи чи англійці, тобто представникі чи прихільники антагоністичних держав.

Змінено користувачем kim chen lhoran
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

13 минут назад, Evgenich сказал:

При Пороху гроші розкрадались не меньше (не берусь порівнювати маштаби) ніж при Зелі.

Тут я не згоден. Зараз так пиляють, що я інколи згадую часи овоча. Але сперечатись не хочу, ми зараз не про це.

13 минут назад, Evgenich сказал:

А що до "де взяти гроші на все"? То тут треба згадати присягу президента, де він присягає служити народові, а не задовольняти чиїсь окремі інтереси. І не надо доказувати, що Порох таким не був. Насправді був, то ж і пертензії до нього відповідні.

Я вам про одне, ви мені про інше. Я кажу про те, що на істотне збільшення фінансування армії грошей в країні не було. Від слова зовсім.

Так, крали при всіх, красти - це погано, але навіть якщо уявити неможливе (що всі перестали красти), цього б не вистачило.

До цього треба додати: щоб перестали ухилятись від сплати податків, щоб бізнес вийшов з тіні, щоб ми зробили необхідні реформи і  замість соціальної політики проїдання (яку так любить нарід) перейшли до політики розвитку. І тоді можливо років за 5 ми могли б отримати належне фінансування армії. 

Змінено користувачем Alvalk
  • Лайк 4
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

7 минут назад, kim chen lhoran сказал:

 Військову промисловість Німеччини ніхто не руйнував і вона не піддавалась конверсіїї. І очільниками силових міністерств там не були французи чи англійці, тобто представникі антагоністичних держав.

омля. альтернативні історики підтягнулися. Версальський договір не існував і все таке?:lol:

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Марьяна Безуглая 

3 ч.  · 

Коротко поточний стан напрацювання законопроєкту (мобілізація, рекрутинг, проходження служби і повʼязані норми). Це все ще проєкт, військові подали суто жорсткі норми, ми опрацьовуємо реалістичну модель, долучайтесь.

Яка відстрочка, таке і право на звільнення:

⁃ Всі особи з інвалідністю.

⁃ Ті, хто мають троє і більше дітей.

⁃ Якщо двоє військовослужбовців мають дитину, то 1 має відстрочку і право на звільнення (чоловік або жінка). Тобто, якщо жінка вирішує піти на військову службу, то чоловік таким чином може отримати відстрочку.

⁃ Якщо у сім’ї особа неповнолітня з інвалідністю.

⁃ Якщо повнолітня недієздатна дитина з інвалідністю / дружина або чоловік / батьки дружини або чоловіка 1-2 групи (при цьому особа з інвалідністю сама обирає кому відстрочка)

⁃ Опікуни особи з інвалідністю 1-3 груп, яка визнана в судовому порядку недієздатною.

⁃ Вагітні жінки та жінки в декреті.

⁃ Тільки діючі нардепи (всіх колишніх прибрали).

Відстрочка, але не підстава для звільнення:

⁃ Здобувачі послідовної вищої освіти, яким < = 30 років.

⁃ Всі науковці з вченими званням.

⁃ Всі викладачі, які працюють на повну ставку.

Не підлягають мобілізації 6 місяців протягом звільнення:

⁃ з полону

⁃ строковики

⁃ хто був мобілізований та звільнений

Підстава для звільнення:

⁃ які побували в полоні (недобровільно)

⁃ генерали за рішенням військового керівництва

⁃ які прослужили під час дії воєнного стану … роки (опрацьовується)

—————————————————————

Строкова служба:

⁃ прибираємо строкову службу

⁃ звільняємо строковиків

⁃ всі звільнені строковики переходять в мобілізаційний ресурс відповідно до загальних правил (з 25 років)

Процес мобілізації:

⁃ Місцеві державні органи, адміністрації зобов’язані, а не сприяють мобілізації, як раніше.

⁃ Мобілізація транспортних засобів — розширення на всіх, крім фізичних осіб. Уточнення.

Воєнний стан:

⁃ Обмеження прав ухилянтів.

⁃ Посилення участі національної поліції.

Нові обов’язки військовозобовʼязаних громадян:

⁃ Надати дані про місце проживання роботодавцю.

⁃ Пройти медогляд під час мобілізації.

⁃ Самостійно з’явитися в ЦНАП / ТЦК СП для уточнення даних. Мобілізувати в ЦНАПі не можуть! Тільки уточнити дані.

⁃ Постійно носити з собою військово-обліковий документ (ВОД) під час дії воєнного стану.

Військовий облік:

⁃ Сертифікат захисника, який може відображатися в Дії. Не повістка!

⁃ Військовий облік за кордоном — визначає КМУ.

Рекрутинг:

⁃ Рекрутинг в ЦНАПі (тільки добровільно)

⁃ Прямий призов у військові частини через рекрутинг.

Військова служба:

⁃ Мобілізований під час підготовки — рекрут (не можна задіяти, крім підготовки; визначаються можливості, фізична спроможність, фактична придатність; менше грошове забезпечення). Повністю прибирається можливість відправити громадянина непідготовленим на фронт. Якщо рекрут не проходить етап підготовки, то його можна звільнити без додаткових витрат для держави.

⁃ Прибираємо категорію «обмежено придатний». Залишаються тільки придатні і непридатні.

Соціальний захист:

⁃ Відпустка 90 днів (без поділу на частини) після полону для тих, хто продовжує служити.

⁃ Відпустка 90 днів (без поділу на частини) для тих, хто служить більше 24 місяців, з них 12 місяців в зоні бойових дій.

⁃ Перелік сімейних обставин для звільнення визначаються Законом (зараз і Закон і Кабмін – є розбіжності)

Варіанти вручення повістки:

- в ТЦК СП представниками ТЦК СП

- ⁠ за місцем проживання представниками ТЦК СП, поліцейським

- ⁠ за місцем роботи представниками ТЦК СП, поліцейським

- ⁠ в громадських місцях представниками ТЦК СП, поліцейським

Доопрацьовуємо:

⁃ Ротація.

⁃ Непокора.

⁃ Жінки.

⁃ Вишкіл.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Попри все вищесказане, я не тримаю зла на п'ятого президента України та мого інститутського однокашника Петра Порошенка. Але цього разу я все ж таки вирішив освіжити його пам'ять перед тим, як він і далі висуватиме звинувачення на адресу Зеленського.

45 минут назад, SergiyUA сказал:
55 минут назад, Вячеслав63 сказал:

Мій досвід із СБУ, не пропуском мене через кордон та Офісом тодішнього президента

Ждём его мемуаров "Мой опыт поездки в Грузию". Если выживет...

В этом ответе вся сущность поціновувачів, если нечего ответить они хохмят или переходят на личности.

Змінено користувачем Фрай
  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

4 часа назад, Потрошитель сказал:

Дискавери - да, остальное - данунахер.

Я подписан на несколько каналов о туризме, авто и стройке, половина - не русскоязычные. Ни слова о политике и тд 

Источников информации у меня достаточно

Комаровский случайно попался - говорит правильные вещи о медицине, выращивании детей, здоровье. Он мало от кого зависит и не преследует личных целей. И вот когда у человека все правильно в голове - главное это семья, дети, познание мира, путешествия, то и о политике он говорит правильно. Неважно на каком языке ты говоришь, важно что ты делаешь. Все политики и вся власть всех уровней должны понять, что они - временные наемные работники, призванные сделать жизнь населения проще и комфортнее. И тд. Вобщем за все хорошее против всего плохого))

Я думаю, что то бы изменилось в обществе, если бы пересічні громадяни це усвідомили! Так нет же! "Нам" нужно любить "политиков", начальников, делиться на лагеря, ломать копья. Человеческой психике нужны кумиры...

  • Лайк 4
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

32 минуты назад, US7IGN сказал:

омля. історики підтягнулися. Версальський договір не існував і все таке?

 Відповім як швідше  альтернативний вірусолог - тоді інспектори-французи слідкували більше за дотриманням виплат репарацій, ніж за забороною виробництва підводних човнів та військових літаків. Про випуск німцями  човнів та авіації ви й самі ж пісали тут на останніх сторінках. І ще Сталін їм допомагав в навчанні пілотів.

Змінено користувачем kim chen lhoran
  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...