Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Россияне к нам принесли войну

Скромный прораб

Рекомендовані повідомлення

1 година тому, Canton сказав:

Мы договорились с одним из местных подразделений провести вышкол по ПЗРК. Приехали инструкторы, привезли Иглы, пару Стингеров. Собралась моя банда, работаем, учимся...

Так к нам разгневанная "общественность" прибежала морды бить. В последний момент дошло, что супротив 20 человек с калашами как то им врядли улыбнется удача. А тут и ПРАВИЛЬНАЯ общественность подвалила. В общем они сами разбирались, мы не принимали участия

Вчера был на приеме у врача. Она приютила свою медсестру в своем доме  та жила в многоэтажки и дрожала от страха при обстрелах.

Потом пропустило, окружным путем выехала в кацапию к родственникам. Теперь пишет письма, какие мы все биндеровцы, и как мы на них напали.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

12 хвилин тому, hause сказав:

image.thumb.png.b4cfba730901d4cb2259dcc314b24b8b.pngimage.thumb.png.4b1c8e4832435b71caf065ee27abc047.pngimage.thumb.png.4b69ad08fd8f208ea5d0a80e6ba2d2ab.png

t.me/Oleg_legalist/1676

Пишуть, що ці доки опублікувала Безугла у себе в фейсбуці.

Згідно них воювати тцк-ашники не будуть ніколи ( в тилу вони нужніщі, ну а для чого? то й так зрозуміло), воювати будуть бідними та хворими (навіть з 2-ю групою)

Надіюсь, що це фейк, інакше це призведе до самих поганих наслідків.

Не схоже на фейк. Повністю відповідає тому що робить Генштаб з Залужним. Так сказати класика. Інженери не потрібні, потрібне м'ясо. Така стратегія ні до чого крім поразки привести не може. Армією керують дегенерати. Хоча, це я вже писав, ще до легендарного контрнаступу.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

57 хвилин тому, OlegArh сказав:

І ще питання:

АллЁ, модераторы: irina1969, и пр.,  шо это за фигня? 
Поясните...

Модерастикам.jpg

У вас лайкалка коротка. Дівчатам не показуйте. Засміють.

  • Хаха 7
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

26 минут назад, Firetuf сказал:

Невже в шєстьорках набридло?)))

Да, буквально минут через 15 глаза начинают болеть 

Иногда они слезятся от расхода 30л/100

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

7 минут назад, Dmitriy_S сказал:

Не схоже на фейк. Повністю відповідає тому що робить Генштаб з Залужним. Так сказати класика. Інженери не потрібні, потрібне м'ясо. Така стратегія ні до чого крім поразки привести не може. Армією керують дегенерати. Хоча, це я вже писав, ще до легендарного контрнаступу.

О! Лєйтєнантік, молодший, шо всрався?

Армією керують дегенерати, кажеш? А слабо, поїхати під Генштаб, та хоч помітингувати? Або запропонувати своє бачення і стратегію Перемоги!

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 час назад, Вячеслав63 сказал:

 Так казав і чоловік двоюрідної сестри зі Сніжного і так думала більшість - "нам все одно - РФ чи Україна, аби це швидше закінчилося". Логічно, що в ваших інтересах, посунути лінію фронту на захід. щоб не обстрілювали Донецьк. Зрозуміло, на чиїй ви стороні. 

він на власному боці 

він неодноразово на те наголошував 

Змінено користувачем Бездомный
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 час назад, Firetuf сказал:

Як в старому анекдоті.

"Ось тут мені карта і пішла)))"

 

Адміністрація президента США Джо Байдена розпочала термінові переговори з союзниками щодо використання $300 млрд заморожених активів ЦБ РФ для допомоги військовим зусиллям України. 

Як зазначає видання, Білий дім наполягає, щоб Велика Британія, Франція, Німеччина, Італія, Канада та Японія виробили стратегію передачі активів до 24 лютого.

inforesist.org/ua/zmi-ssha-rozpochali-terminovi-peregovori-z-soyuznikami-pro-peredachu-ukraini-300-mlrd-zamorozhenih-aktiviv-czb-rf/

Змінено користувачем Propeller
  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

image.png.3efd58872f294559c46c17b24a7b9166.png

От, с...ка, що треба мати у голові, щоб таке будувати, а ще потім у такому жити?

https://www.facebook.com/antac.ua/videos/1479682448797207/

 

  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

2 минуты назад, Firetuf сказал:

О! Лєйтєнантік, молодший, шо всрався?

Армією керують дегенерати, кажеш? А слабо, поїхати під Генштаб, та хоч помітингувати? Або запропонувати своє бачення і стратегію Перемоги!

я би все ж таки не поспішав з висновками. воювати з чужими зброєю та грошима кожен зможе, подивимося як своїми силами буде. до речі, де всі добровольці, яких так і не демобілізували, за два роки поділися що постійно така істерика з тією мобілізацією? про втрати нічого не казали. мабуть тому що їх не було, бо зброї ж багато давали. а скільки їх буде без зброї? чи все ж таки всіх хто служить демобілізують як нових 500000 наберуть? якісь мутні що країна що армія. я б своїм клієнтам з ними мати справу не радив...

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

17 хвилин тому, Firetuf сказав:

О! Лєйтєнантік, молодший, шо всрався?

Армією керують дегенерати, кажеш? А слабо, поїхати під Генштаб, та хоч помітингувати? Або запропонувати своє бачення і стратегію Перемоги!

В цьому немає ніякого сенсу. Цю систему вже не змінити, занадто пізно. Ніякої проблеми з мобілізацією немає, є проблеми з тими, хто її організовує. Якщо ви вмієте рахувати, то при реальному населенні тридцять мільйонів, щоб мобілізувати п'ятдесят тисяч в місяць потрібно 1.66 чоловік на тисячу в місяць. Це, наприклад, для Бучі з населенням тридцять тисяч потрібно мобілізувати п'ятдесят чоловік на місяць. Це проблема організувати? Ні. Просто так не цікаво. Треба нагнати/наловити якомога більше людей і вручити їм повістки. Це запустить корупційний ланцюг. На цьому заробить купа людей. Чиновники, медики, воєнкоми, менти і т.д. І от після того як більшість "обілєтять" лишаться для відправки в бойові частини ті, хто не зміг чи не схотів "обілетитись". Серед них буде купа аватарів і реально непридатних. Потім вони попадуть в бойові частини і їх намагатимуться здихатись, будуть відправлять в тил, виводити поза штат і т.д. І знову в бойових частинах буде нехватка особового складу. Все зайде на нове коло. Для системи ТЦК - це ідеальний бізнес-план.

Змінено користувачем Dmitriy_S
  • Лайк 1
  • Конфуз 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

6 хвилин тому, hause сказав:

 

Я б ще до цього додав, що якщо при відкритих кордонах більшість виїде і не лишиться достатньої кількості, щоб захищати державу і працювати на її  економіку, то з цією державою явно щось не так і вона не заслуговує права на існування.

  • Лайк 2
  • Сумно 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

10 минут назад, hause сказал:

 

якби йому хоча б 0,1% від того бізнесу відійшло, від би себе п'ятою в лоба бив агітуючи посилити заборони :flag1:

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

24 минуты назад, Бездомный сказал:

він на свойому боці 

він неодноразово на те наголошував 

Це називається простіше - "Моя хата скраю" або "іпітєсь, как хотітє".

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

38 минут назад, Dmitriy_S сказал:

Не схоже на фейк. Повністю відповідає тому що робить Генштаб з Залужним. Так сказати класика. Інженери не потрібні, потрібне м'ясо. Така стратегія ні до чого крім поразки привести не може. Армією керують дегенерати. Хоча, це я вже писав, ще до легендарного контрнаступу.

Не лише Генштаб.

Все вписується в просту логіку - в дупу логіку та економічні показники, гроші на соціалку і  розпил нам і так обіцяли і дадуть, головна задача забрити в армію максимум народу.

Десь зустрічав, що обговорюють питання забирати в армію ув'язнених.

А півроку тому ржали з кацапів і тикали дулі пригожину. ...

 

 

  • Лайк 2
  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 минуту назад, Вячеслав63 сказал:

Це називається простіше - "Моя хата скраю" або "іпітєсь, как хотітє".

Так кто я - хохол чи кацап?))

Я ипался, как хотел в 14-м

Вам всем тогда было пох 

Штош

Теперь мне - пох

  • Лайк 1
  • Хаха 2
  • Сумно 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

2 минуты назад, murava сказал:

головна задача забрити в армію максимум народу.

який сенс? щоб не було кому пручатися коли кацапам країну зіллють?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

4 минуты назад, Потрошитель сказал:

Так кто я - хохол чи кацап?))

Я ипался, как хотел в 14-м

Вам всем тогда было пох 

Штош

Теперь мне - пох

Кацапізірований хохол. Їм - пох. І в 14-ому теж було пох.

 

  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

28 минут назад, Dmitriy_S сказал:

.......Це запустить корупційний ланцюг......

Все вірно, не заперечую. Так а хто провів цю реформу військкомів? Може спитати у говорящего рта, Бєзмозглої?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

14 хвилин тому, Потрошитель сказав:

 

Я ипался, как хотел в 14-м

 

Звільняли Марік і Слов'янськ?

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

41 минуту назад, hause сказал:

image.png.3efd58872f294559c46c17b24a7b9166.png

От, с...ка, що треба мати у голові, щоб таке будувати, а ще потім у такому жити?

https://www.facebook.com/antac.ua/videos/1479682448797207/

 

Відео 2016-ого року. Церква в Розсошенцях менша, ніж його будинок. 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 годину тому, Canton сказав:

Ну я и писал выше про Немичева. КРАКЕН

Це взагалі-то ГУР, а не НГУ чи ДСНС, експерт ти наш😉. Не треба тут тінь на плетінь наводити.

Вінсол  відверто триндить, що місто боронили виключно "мужикі з мисливською зброєю". Це повна брехня, у місті діяли: добровольчі загони кракен, фрайкор, 3я бригада НГУ (це і хто в першій день палив танки на окружній), прикордонники, курсанти танкового та Кожедуба, дев'яносто двійка (дрг 27го в школі на Шевченко то також і вони)...

Те що два зрадолюба намагаються тут розкрутити міф про "голі-босі якось відбились" мені ясно, на владу їм треба бочку з гноєм катить. Але це ніяк не в'яжеться з фактами, що:

- 24го  спалили бронетехніку на окружній, у тому числі танки, бтр, гради

- 26го роздовбали артилерією колону під Старим Салтовом (ота росхвардія з шоломами щитами палицями, але і не тільки)

- 27го спалили до біса дрг на бронеавтівках. На Олексіївці палав тигр після заходу в місто вже на 10-15ій хвилині, а на шевченко колупали велику колону що засіла у школі аж до пізнього вечора танчиком.

- 1го роздовбали колону з трьох десятків одиниць техніки 200-ої омсб

те що бігунців після піздюлів від ЗСУ потім ловили прості мужики навіть без мисливської зброї по пятихаткам, жукам... то правда, але переважну основну роботу робили наші хлопців з ЗСУ, НГУ, ДПСУ.

 

  • Лайк 5
  • Дізлайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...