Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Россияне к нам принесли войну

Скромный прораб

Рекомендовані повідомлення

8 минут назад, murava сказал:

Ну а куда дядя стяжечник денет эти деньги?

Захомячит в тумбочку? Ну так потом закроет свой отложенный спрос, купив рабочий Майбах - и налоги уплатит салон.

Купит продуктов в магазине - ну налог уплатит магазин.

У стяжечника нет тумбочки в миллиард, которая только хомячится.

Я ждал этот ответ. Дядя -стяжечник заплатит налог с дохода, а остаток денег понесет в магазин или захомячит в тумбочку. Это уже его проблемы. А магазин должен его спровацировать положить бабло не в тумбочку , а купить у него товар. Работа на соблазнах - это суть экономики.

И так по цепочке. Каждый, кто получил доход делиться им с государством чтобы "у армии были деньги". Отложенного спроса не будет, если будет прогресс на фронте и тут :

 

 

 

Змінено користувачем Propeller
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

murava писал:

Все люди, бывшие в армии до весны этого года (и которых я знаю) за выплаты "подтянули" свои стройки… вот и мультипликатор ВВП.

Но, возможно, у меня не релевентная выборка и большинство потратили деньги на кокаин и шлюх.

А мои знакомые тратят деньги часть отсылают семье, а остальное на свои военные нужды

каждый живет по своему пониманию и делает то, что считает нужным.

Змінено користувачем Фрай
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

3 минуты назад, Propeller сказал:

Я ждал этот ответ. Дядя -стяжечник заплатит налог с дохода, а остаток денег понесет в магазин или захомячит в тумбочку. Это уже его проблемы. А магазин должен его спровацировать положить бабло не в тумбочку , а купить у него товар. Работа на соблазнах - это суть экономики.

И так по цепочке. Каждый, кто получил доход делиться им с государством чтобы "у армии были деньги". 

Чтобы  у армии были деньги, надо наоборот всячески разгонять спрос, потребление и либеральничать с налогами, а не выступать по телевизору и призывать зменшити в рази споживання імпортних товарів, паралельно давя все, что хоть чуток дёргается в сторону прибылей, налоговыми проверками.

Змінено користувачем murava
  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

53 минуты назад, Dmitriy_S сказал:

ТЦК - це структура ЗСУ, підпорядковується Сирському.

А чому Сирському? Точніше Сухопутним? А може Морським? Чи Повітряним? Чи тому, хто ближче до "нього, ну того, що"?

"Генеральний штаб Збройних Сил здійснює загальне керівництво центром та затверджує його структуру, штат і штатний розпис".

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 хвилину тому, Firetuf сказав:

А чому Сирському? Точніше Сухопутним? А може Морським? Чи Повітряним? Чи тому, хто ближче до "нього, ну того, що"?

"Генеральний штаб Збройних Сил здійснює загальне керівництво центром та затверджує його структуру, штат і штатний розпис".

Звідки я знаю? Так в законі написано. Так, точніше Сухопутним, а ними керує Сирський. І закон, наскільки я пам'ятаю, приймали не під Сирського, а ще до того, як він очолив Сухопутні війська.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

13 минут назад, murava сказал:

Чтобы  у армии были деньги, надо наоборот всячески разгонять спрос, потребление и либеральничать с налогами

Не уверен, что это вовремя. К примеру, если подоходный будет не 18, а 10%. То государство не получит денег сразу почти в 2 раза. А теперь вопрос : может для угнетенного украинца и 10% много и он подумает "а нафиг их платить. Это ж 10!!!%"

У государства нет гарантии, что снижение налогов приведет к увеличению базы налогообложения и как результат увеличение бюджета. Сейчас такие эксперименты рискованы. На мой взгляд. 

Пока у нас общество единоличников, не связывающих свой успех с общественным.  

Змінено користувачем Propeller
  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

В шоці :shock:

 
 

Таки точно янгол-охоронець у нього є, дай боже йому здоровʼя і лікарям також! 

 

  • Лайк 9
  • Дякую 3
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

57 минут назад, Dmitriy_S сказал:

Звідки я знаю? Так в законі написано. Так, точніше Сухопутним, а ними керує Сирський. І закон, наскільки я пам'ятаю, приймали не під Сирського, а ще до того, як він очолив Сухопутні війська.

А може то була Постанова КМУ, а не Закон України?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

3 хвилини тому, Firetuf сказав:

А може то була Постанова КМУ, а не Закон України?

Можливо. Що це міняє? ТЦК - це структура ЗСУ і організація мобілізації - це їхня сфера відповідальності.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 година тому, Propeller сказав:

Не уверен, что это вовремя. К примеру, если подоходный будет не 18, а 10%. То государство не получит денег сразу почти в 2 раза. А теперь вопрос : может для угнетенного украинца и 10% много и он подумает "а нафиг их платить. Это ж 10!!!%"

У государства нет гарантии, что снижение налогов приведет к увеличению базы налогообложения и как результат увеличение бюджета. Сейчас такие эксперименты рискованы. На мой взгляд. 

Пока у нас общество единоличников, не связывающих свой успех с общественным.  

Наскільки пам'ятаю, важливо вгадати реально прийнятний податок, а не просто чим нижче - бо інакше і 0.01% можна обговорити з кислим обличчям і простонати що це просто розорення - чому ні? Адже з мільйона це цілих 100 баксів, пристойна сума, чи не так?
А після цього фіскальні заходи все ж робити жорсткими. Чесний податок - і неминуче покарання за ухилення.
Якось так. Дотримання має бути вигідним, а порушення - невигідним.
Ну і що громадяни мають бачити, куди йде, якось впливати - теж важливо, кажуть.


Сподіваюся, нічого не наплутав, я читав про це дуже давно.

Змінено користувачем iiigolkin
  • Дякую 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

6 минут назад, Dmitriy_S сказал:

Можливо. Що це міняє? ТЦК - це структура ЗСУ і організація мобілізації - це їхня сфера відповідальності.

У мене питання не в легітимності ТЦК і СП. Питання у підпорядкуванні. По Закону - Генштабу ЗСУ. По Положенню - Сухопутним військам. ...???

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

6 часов назад, tort сказал:

Це взагалі-то ГУР, а не НГУ чи ДСНС, експерт ти наш😉. Не треба тут тінь на плетінь наводити.

 

 

Сладенький, я Вас тоже люблю. Но иногда лучше жевать. Доказано прессухой бубочки...

Ничего, что Кракен,как подразделение, вошел в состав ВСУ только в середине марта?

В первые дни они ни к ГУР, ни к ВСУ отношения не имели вообще. И Кракена никакого такого не было. Выступали вместет с ТРО Азов. 24 февраля в составе было 800 штыков. И оружие получили не от ВСУ, а от НГУ

И только 12 марта подразделения теробороны "Азов" вошли в состав Вооруженных сил Украины как два отдельных батальона.

Один батальон стал разведывательным, второй — разведывательно-диверсионным. Константин Немичев, был назначен командиром 225-го батальона в составе 127-й бригады ВСУ . Вот он и стал Кракен.

Vinsol абсолютно правильно сказал по поводу оружия - кто, когда и кому... 

 

Змінено користувачем Canton
  • Дізлайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

6 часов назад, murava сказал:

У нас армія приблизно мільйон.

По дві тис в середньому на одного - це пітора- два мільярда доларів в місяць.

Здається, це невеликий % того, що нам напряму донатять в економіку союзники.

Більш того, ці гроші напряму залиються в економіку і стануть мультиплікатором ВВП. Ці виплати вирішать купу супутніх проблем, які зараз генерують соціальну напруженість.

 

Но ніт. Нам треба в дикому капіталістичному суспільстві силоміць впровадити комунізм під соусом патріотизму.

 

Нет и близко таких выплат.

Возле зоны бойових дий зп+ премия.В тылу только зп.

Даже на передке платят только за выходы.Держава знатно решила подэкономить на войске как результат-хер кого загонишь в эту армию.На себя тратишь 3/4 денег первые полгода, потом 50/50 если машина под сракой,ремонт заправка.В общак идут бабки на закупку от стройматериалов на блиндажи до ремонта штатной техники,генераторов,гвоздей и прочей ***ни.Продукты также идут с общака,в армии только макарон и тушонки в избытке.Плюс жилье снимаешь за свой счёт если не в поле стоишь.Итого временами выходишь в 0.

Те кто пришел из занепада в армию,начинают обрастать планшетами, смартфонами и и прочими цацками,которые потом или проебуют или до первого обстрела.Ну как то так.

 

 

  • Лайк 3
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 година тому, Canton сказав:

Vinsol абсолютно правильно сказал по поводу оружия - кто, когда и кому..

Брехню кривороту він сказав. Доки його "мужики з ружжами" ще збиралися,  хлопці з НГУ зранку вийшли на позиції і палили танки на дорозі на Циркуни. І не тільки вони. Всі джерела відкриті, хто де коли і кого.

Цитата

В первые дни они ни к ГУР, ни к ВСУ отношения не имели вообще.

А те що  ти також брешеш як дишиш, і в чергове ліпиш з себе якогось-то там експерта, то можна глянути тут:

Перед вторгненням РФ ветерани "Азова", ультрас та добровольці Харкова отримали зброю з тайників ГУР

"Ветерани "Азова", футбольні хулігани та добровольці в Харкові отримали зброю від офіцерів ГУР МО України ввечері 23 лютого 2022 року, за декілька годин до повномасштабного вторгнення РФ,

Всього "рух опору" Харкова, яким опікувався ГУР, налічував до 500 осіб."

Те, що ти вичитав про березень, то дійсно - вже формальності оформили і назву і тд. Але зброю дав їм ГУР, а не НГУ  як ти триндів тут раніше. І виходить, що відношення таки мали.

пс, взагалі  я не розумію цього лицемірного "Вас" і зайвої манірності поряд з хамством.

 

Змінено користувачем tort
  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

18 минут назад, tort сказал:

Але зброю дав їм ГУР, а не НГУ  як ти триндів тут раніше. І виходить, що відношення таки мали.

.

 

Та и фик с ним. Нравится кому то надувать щеки и хлопать по ним ушами - путь оружейки НГУ будут "тайниками ГУР"

Я не против

 

Змінено користувачем Canton
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

17 минут назад, tort сказал:

пс, взагалі  я не розумію цього лицемірного "Вас" і зайвої манірності поряд з хамством.

 

Не каждому дано...

  • Дякую 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

8 часов назад, AOZ1 сказал:

Що де? Заманався засипати. Аж дiм подпригнув.

Да, йобнуло ночью хорошо...👾

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

8 часов назад, murava сказал:

У нас армія приблизно мільйон.

По дві тис в середньому на одного - це пітора- два мільярда доларів в місяць.

Здається, це невеликий % того, що нам напряму донатять в економіку союзники.

На словах воно гарно виглядає, але реальність дещо інша.

1. А скільки у нас зараз отримують на передку?  20 тис з/п + 100тис бойові. Загалом більше $3000. І як? Хлопці дуже задоволені? Чи хочуть демобілізації? А ви їм ще хочете порізати до $2000 ?

2. Союзники нам дають гроші за цільовим призначенням.  І грошей на виплати військовим, наскільки мені відомо, вони не дають. І на це у нас йде левова частина військового бюджету. Пам'ятаєте, як порізали 30-ки, які спочатку давали всім? Тому що грошей не вистачає.

3. Щоб підняти виплати військовим за рахунок союзників, вони мають нам давати на це гроші ще зверх того, що дають зараз. А вони і зараз-то вже не можуть домовитись... 

Змінено користувачем Alvalk
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Только что, AOZ1 сказал:

Че то они они Бортничи полюбили.

Так они с самого начала туда пуляют.

Раньше над Днепром с херсонщины запускали, не знаю как сейчас.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

8 часов назад, Фрай сказал:

murava писал:

Все люди, бывшие в армии до весны этого года (и которых я знаю) за выплаты "подтянули" свои стройки… вот и мультипликатор ВВП.

Но, возможно, у меня не релевентная выборка и большинство потратили деньги на кокаин и шлюх.

А мои знакомые тратят деньги часть отсылают семье, а остальное на свои военные нужды

каждый живет по своему пониманию и делает то, что считает нужным.

Додам. Всі податки з ЗП військовослужбових на нулі, отримують (вже у минулому) місцеві бюджети, в яких були зареєстровані їхні в/ч. Так от, окрім величезних податків зі своєї ЗП, самі військові (принаймі в минулому році, на моїй пам'яті) від 20 до 30% своєї ЗП витрачали на донати і збори будь чого. В той час як ті самі бюджети, які збагатились  податками з військових, якось не дуже армії  допомогали.

Змінено користувачем Evgenich
  • Лайк 1
  • Дякую 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

8 часов назад, Dmitriy_S сказал:

Та не в апараті державного управління справа. Це тупо б'є по економіці. Грубо кажучи, якщо якийсь очкарик програміст зі сколіозом не впевнений, що після походу в ТЦ чи кінотеатр він не опиниться завтра в окопі, то він починає обмежувати свою економічну активність, лишає тільки необхідне. Або взагалі покидає країну. Виручка бізнесу падає, країна втрачає спеціалістів і далі вже йде ланцюгова реакція, яка через якийсь час перетворюється в доміно. Кошмарити людей тисячами, коли потрібно набрати сто чоловік - це стратегія дегенератів і як ви правильно помітили, платити нормально цій сотні набагато дешевше, чим покривати збитки від втрат економіки в результаті такої стратегії. Кацапи це зрозуміли. Ми - ні. Якщо найближчим часом не зрозуміємо, то результат буде і багатьом він не сподобається.

На жаль, за останні два місяці з фірми (з його команди), де працює син (програміст), виїхало двоє його товаришів із сім'ями. Ще один виїхав на початку широкомасштабного вторгнення і не вернувся. Добре, коли вони просто виїжджають, як мій син на пів-року в Німеччину і платять податки в Україні. Але, по їхнім законам, якщо ти пів-року там живеш, то і податки повинен платити там. 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

6 часов назад, iiigolkin сказал:

Наскільки пам'ятаю, важливо вгадати реально прийнятний податок, а не просто чим нижче - бо інакше і 0.01% можна обговорити з кислим обличчям і простонати що це просто розорення - чому ні? Адже з мільйона це цілих 100 баксів, пристойна сума, чи не так?
А після цього фіскальні заходи все ж робити жорсткими. Чесний податок - і неминуче покарання за ухилення.
Якось так. Дотримання має бути вигідним, а порушення - невигідним.
Ну і що громадяни мають бачити, куди йде, якось впливати - теж важливо, кажуть.

Це ви зараз написали про нормальне суспільство.  В нормальному суспільстві податкова має допомагати бізнесу, і лише в окремих випадках дрючити його, особливо коли він свідомо порушує.

В нашому суспільстві дещо інші принципи. Платники податків думають, як на@бати систему і заплатити менше, а фіскали думають, як вздрючити платників податків і заробити собі в кишеню.

Для того, щоб щось запрацювало правильно, зміни мають статися спочатку зверху. 

До речі, були періоди, коли податківці насправді були білими і пухнастими і допомагали бізнесу... Це  було за часів Ющенка і Порошенка. Не все було ідеально, але й проблем особливих не було. 

А коли зверху податківцям спускають план по зборам податків і штрафам, коли податкові накладні блокуються без вагомих причин (і розблокуються або за гроші, або після подачи купи додаткових документів і через великий термін) - діла не буде.

Змінено користувачем Alvalk
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

6 минут назад, Alvalk сказал:

Це ви зараз написали про нормальне суспільство.  В нормальному суспільстві податкова має допомагати бізнесу, і лише в окремих випадках дрючити його, особливо коли він свідомо порушує.

В нашому суспільстві дещо інші принципи. Платники податків думають, як на@бати систему і заплатити менше, а фіскали думають, як вздрючити платників податків і заробити собі в кишеню.

Для того, щоб щось запрацювало правильно, зміни мають статися спочатку зверху. 

До речі, біли періоди, коли податківці насправді були білими і пухнастими і допомагали бізнесу... Це  було за часів Ющенка і Порошенка. Не все було ідеально, але й проблем особливих не було. 

А коли зверху податківцям спускають план по зборам податків і штрафам - діла не буле

А може не треба про Порошенка? У нього точно "не все було ідеально" з податківцями. 

www.unian.ua/economics/finance/10330677-podatkovi-mahinaciji-roshenu.html

Про це мало хто знає, втім, п’ять років ув’язнення вже за президента Петра Порошенка отримала жінка, яка, працюючи у податковій за часів президента Януковича, викрила махінації «Рошен». За викриття яких таємниць корпорації президента податківців садять в тюрму?

"...В митній базі «Гроші» знаходять кілька тисяч угод з продажу цукерок та іншого за кордон саме фірмою «Логістичний центр «Плюс»».

Що це значить і чим погано, ще у 2013-му детально дослідили податківці Київщини: «Господарські операції, проведені ТОВ «Розподільчий центр «Плюс»» в частині експортних операцій… спрямовані лише на мінімізацію податку на додану вартість… Зазначені господарські операції здійснювались лише з метою одержання податкової вигоди у вигляді мінімізації податкових зобов'язань з ПДВ, оформлення операцій з «придбання» нетипової продукції та «реалізації» її на експорт, які пройшли транзитом через ТОВ «Розподільчий центр «Плюс»».

Справу по махінаціях «Рошену» із ПДВ податківці часів Януковича завершили наприкінці 2013-го і вимагали доплатити в бюджет майже 19 мільйонів гривень."

А, особисто, я пам'ятаю, як податкова виставила штраф моєму сину за несплату податків, як індивідуальному підприємцю, хоча в нього вже давно фірма платила всі податки. Типу, в них не має такої інформації, відбувся збій на серверах і т.п. А податкова тупо вирішила підзаробити бабла. Таких підприємців, які змінили систему цеоподаткування по країні було багато. І не у всіх збереглися документи про цей перехід. Те, що бухгалтер, з роботи сина, пересилала їм інформацію про те, що податки за сина сплачувала фірма - для податкової не мало ніякого значення. Справа в тому, що я особисто (по довіреності) писав цю заяву про це. Добре, що в журналі реєстрацій було відмітка про прийом моєї заяви і не дуже досвідчений робітник податкової дала про це справку, на що і спиралась бухгалтер з роботи сина, в доказуванні того, що син не повинен був платити податки по старій системі, щоб вони відмінили цей штраф.  Ну, і я в виконавчій службі заплатив лише 600 гривень за їхню роботу - арешт майна і відміну, за паперову роботу. А в інших таких "боржників" суми були набагато більші і відсутність підтверджуючих документів змушувала їх платити набагато більші гроші.

 

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

49 минут назад, Alvalk сказал:

1. А скільки у нас зараз отримують на передку?  20 тис з/п + 100тис бойові.

Якщо володієте інформацією - скільки отримує київське ТРО?

За умови, що вночі та усі вихідні вдома в квартирі та з початку війни  вже друга нова машина (+/-25 куе) під підїздом?

  • Хаха 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...