Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Россияне к нам принесли войну

Скромный прораб

Рекомендовані повідомлення

8 минут назад, Вячеслав63 сказал:

Не стільки юристи, як продажні судді, які постійно закривають той "Роттердам+". 

Мене вже давно непокоїть така думка. А не може уряд перекупити ціх суддів? Занадто дорого чи боїться звинувачень в корупції?

Змінено користувачем ashim1990
  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

4 минуты назад, Вячеслав63 сказал:

"У порівнянні з проектом бюджету до першого читання, у тексті до другого - освітня субвенція місцевим бюджетам зменшилась на 1 млрд. 356 млн грн." Ці гроші перекочували до Фонду Президента Порошенка, який він та його команда придумали перед виборами. Що тут вам незрозуміло?

А те, що Зеленський - здібний учень, так це і так зрозуміло.  

Тоді я взагалі не розумію, навіщо ви мені це пишите?  Я вище казав, що лайна достатньо було і при тому, і при цьому.  І на його фоні  мене взагалі дивує, що ви докопались до такої дрібниці, як Фонд Президента.

І те, що у нас (і далеко не тільки у нас) Президенти і провладні депутати завжди  використовували своє становище (і гроші) для піара і покращення рейтингів перед виборами - ні для кого не секрет.

Але... звісно у вас немає ніяких доказів той маячні, що  "Ці гроші перекочували до Фонду Президента Порошенка", але ж накинути дуууже хочеться  :lol: Ну не буду заважати, продовжуйте

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

10 хвилин тому, Вячеслав63 сказав:

тарифі на електроенергію.

Кажуть підняли вдвічі?

Зеленський мабуть в карман лопатою гребе...

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

9 минут назад, ashim1990 сказал:

Это верно. А попробуйте заигнорить медалистов. Форум внезапно станет удобно читаемым.👍

Так уже.

Я ж карась старый,давно здесь сижу .

Пока один в бане,самый тупой и отбитый.Пенсионеров терплю,у них скидка Возраст надо уважать.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

7 минут назад, Alvalk сказал:

але ж накинути дуууже хочеться

Йому зовсім не шкода фундаментальної науки, бо Нацраді з питань розвитку науки і технологій вділили в бюджеті аж 500 тис. грн. Діючому Національному фонду досліджень (усі наукові гранти) дісталося 260 млн грн. Натомість майже фіктивному Фонду розвитку інновацій – 50 млн грн. Нереформованому проваллю, яким є Національна академія наук України, – 4 млрд грн. І в цей час аж 1 млрд грн – Фонду Президента України.
 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

5 минут назад, миг сказал:

Йому зовсім не шкода фундаментальної науки

Кабміну?  Так, мені ніколи не подобався Гройсман

  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Новини економіки: один завод-виробник продав державній конторі багато км кабелю (нижче ринкової ціни, якщо комусь цікаво). Результат: заблоковані податкові накладні, де сума перевищує 100тис грн. Заводом були сплачені податки за 2023, в тому числі великі суми ПДВ, які не повертаються заводу, бо заблочені. Вільних коштів у виробника стало значно менше, чекають поки зберуться папірці і розблокується. 
І це не тільки з державниками, навіть якщо приватна фірма продає щось іншій приватній - великий шанс блоку податкової, якщо сума більша 100тисяч. Гусь щипається, лавеха мутиться. Шкода, що таке не працює з мільярдними тендерами всяких Гринкевичів.  

"Це мистецтво общипувати гусака так, щоб він не кричав", –  Гетманцев.

  • Лайк 4
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

53 минуты назад, Vinsol2009 сказал:

Кажуть підняли вдвічі?

Зеленський мабуть в карман лопатою гребе...

Якби в нього були ахмєтівські акції, як в Порошенка - то так би й було.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

2 часа назад, Дашуля сказал:

Дійсно, не фонд з донатами.Вибачаюсь.Він дійсно вклав гроші свої

А ще сказав , що коли отримає назад ці кошти(от цікаво, фонд благодійний - це не прибуткова організація, то повернуть тільки що вклав чи з +?) То буде вкладати і вкладати ці кошти

А чому ви вирішили, що фонд це тільки свої гроші? Там вистачає далеко не копійкових пожертвувань від пересічних громадян.

Такі фонди не для того створюють.

И коли хтось недалекий вважає, що порошенко вклав свої гроші на щось, а ти читаєш в оригіналі корпорація "рошен" то стає смішно.

Чому пересічні вважають, що гроші з власної кишені/рахунку і гроші з рахунку твоєї компанії це одне й те саме? 

Як казав Ося - Дєті! ))

А гроші вкладені у облігації то взагалі цимес! От цікаво, скількі дивідендів з них отримали папредніки папередників за часів каденції 5-го?

Думаю, що і теперішні також викупили чимало, це ж так просто, головне бути серед тих хто гарантовано отримає все назад з %%

Ну, такоє, не кожен вірить у те, що йому ллють у вуха з олімпу, лише той у кого сліпа віра та на ... 

так, саме так -  наївність, простосерд(н)ість, безхитрість (-ости). · 2 легковерность. 1) легковірність, легковіра, імовірність, довірливість (-вости). · 3 малоумие. ))

 

Змінено користувачем Фрай
  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

7 минут назад, Фрай сказал:

А чому ви вирішили, що фонд це тільки свої гроші? Там вистачає далеко не копійкових пожертвувань від пересічних громадян.

А це ви звідки взяли? 

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

2 минуты назад, Фрай сказал:

 

А гроші вкладені у облігації то взагалі цимес! От цікаво, скількі дивідендів з них отримали папредніки папередників за часів каденції 5-го?

Думаю, що і теперішні також викупили чимало, це ж так просто, головне бути серед тих хто гарантовано отримає все назад з %%

 

 

Я не вірю що просто вклав, щоб підтримати державу

Гроші роблять гроші

150 вклав, наче 180 має повернутись

А т.як сказав що постійно буде вкладати, то і...

Фонд то взагалі має буть не прибутковий, от і подивимось, як фонд не отримає прибуток за вкладення

Доречі, в дії є можливість купити ці облігації

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

7 минут назад, Дашуля сказал:

Доречі, в дії є можливість купити ці облігації

Попри державну емісію, безпосередньо у Міністерства фінансів України придбати державні облігації неможливо. Угоди з купівлі та продажу укладаються через посередників: державні банки та інвестиційні компанії.

Але це не страшно, особливо якщо у вас є свій банк чи інвесткомпанія(ї) так це дрібниці. :good:

Змінено користувачем Фрай
  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

9 минут назад, Дашуля сказал:

Я не вірю що просто вклав, щоб підтримати державу

Гроші роблять гроші

150 вклав, наче 180 має повернутись

то може ви також знаєте навіщо держава дає на неї заробляти всяким порошенкам?

  • Лайк 4
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

2 години тому, Бездомный сказав:

а ви прибічник Убасуте ? 

uk.wikipedia.org/wiki/Убасуте

Ні. Просто констатував факт) 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 годину тому, миг сказав:

. Нереформованому проваллю, яким є Національна академія наук України, – 4 млрд грн.

Я взагалі не розумію який сенс це фінансувати. Очевидно що ця система вмерла давно. Все рухається приватними компаніями. Де результати практичні? 

Але можливо помиляюсь і ці лярди щось приносять? 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

8 минут назад, loader сказал:

Я взагалі не розумію який сенс це фінансувати. Очевидно що ця система вмерла давно. Все рухається приватними компаніями. Де результати практичні? 

Але можливо помиляюсь і ці лярди щось приносять? 

ну , комусь точно приносять 

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 година тому, Вячеслав63 сказав:

Якби в нього були ахмєтівські акції, як в Порошенка - то так би й було.

А в Порошенка є?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

3 години тому, AlexNaymk сказав:

Так уже.

Я ж карась старый,давно здесь сижу .

Пока один в бане,самый тупой и отбитый.Пенсионеров терплю,у них скидка Возраст надо уважать.

раніше показувало хто в бані, тепер не видно щось.

 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 час назад, Vinsol2009 сказал:

А в Порошенка є?

А ви не знали? Почитайте, НВ - це ж не жовта преса і не "вражєская прапаганда".

biz.nv.ua/ukr/publications/formula-uspihu-navishcho-ahmjetov-i-poroshenko-pridumali-roterdam-pljus-rozsliduvannja-1249297.html

"...Роттердам+ входив в пакет домовленостей між Порошенком і Ахметовим навколо долі НГВ. "З Ахметовим був пакет вимог [з боку президента] і, як наслідок, пакет домовленостей",— зазначає вона.

Формула вигідна обом сторонам. Ахметов отримав додаткові 20% доходу, закладені у комунальні тарифи. А інвесткомпанія ICU, за даними сайту Наші гроші, в інтересах Порошенка купила, якраз напередодні запровадження формули, євробонди ДТЕК.

Цю інформацію виданню Дзеркало тижня підтвердив Максим Тимченко, генеральний директор ДТЕК. "За нашими даними, компанія ICU придбала облігації ДТЕК з випуску 2013 року",— заявив він.

ICU давно і міцно пов'язана з главою держави. Компанія консультувала ключовий бізнес Порошенка — кондитерську корпорацію Roshen. Серед іншого ICU структурувала офшорну частина цього бізнесу на Британських Віргінських островах. Крім того, вихідці з цієї інвесткомпанії — Валерія Гонтарева, Дмитро Вовк, Володимир Демчишин — у різний час обіймали високі державні посади, на які їх висувала або Адміністрація президента, або президентська фракція БПП.

У ICU проігнорували прохання НВ надати більше інформації про операцію. Однак заперечувати сам факт її не стали.

Залишили без відповіді питання НВ по цій справі і ДТЕК. "

  • Лайк 1
  • Дізлайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Ще одна цікава стаття в НВ nv.ua/ukr/ukraine/events/ukrajinski-droni-na-kuhni-chomu-zchinivsya-shkval-kritiki-berlinska-novini-ukrajini-50385258.html

«Дрони на кухні — необхідність». Нам потрібно не менше трьох млн БПЛА на рік, а ідею захейтили — інтерв'ю NV з Марією Берлінською

Ветеранка війни, керівниця Центру підтримки аеророзвідки Марія Берлінська розповіла в інтерв'ю Radio NV про волонтерську ініціативу щодо виготовлення вдома дронів, яка викликала шквал критики, та чому це не заміна державної політики.

Давайте я на правах авторки ідеї [розповім], тому що Михайло Федоров просто поінформував про наш волонтерський проєкт, за що йому вдячність. Не бачу нічого поганого, що міністр розповів суспільству про те, що є можливість безкоштовно навчатися. У нас зараз на курс більше 10 тисяч реєстрацій за кілька днів.

По-перше, важливо відмітити, що міністр саме поінформував про волонтерську ініціативу. На жаль, у просторі з’явилося багато маніпуляцій. Хтось не дочитав, хтось почав якісь свої інтерпретації подавати. Хтось сприйняв це тільки з одного боку, мовляв, замість того, аби держава виготовляла, замість промислового серійного виробництва, міністр пропонує: «Українці, йдіть, робіть у себе на кухнях і це все, що держава може запропонувати». Це не правда.

Всі ми прекрасно розуміємо, що неможливо замінити промислове серійне виробництво на кухнях, це може бути лише певне доповнення. В пості Федорова не звучало: ось вам мільйон дронів, але тепер робіть у себе вдома. Далі почалися жарти, мовляв, давайте тепер F-16 робити і HIMARS…

Ні, йдеться про абсолютно зрозумілий здоровий проєкт, гарну волонтерську ініціативу. Наші інженери, у яких роки досвіду складання не лише FPV-дронів, готові поділитися ним із іншими людьми. Я не бачу нічого поганого в тому, що одні українці готові ділитися своїми знаннями щодо технологій p іншими українцями. Робити це безоплатно, щоденно, з менторською підтримкою, проходячи фактично кожен крок.

Читайте також:

 «За цим майбутнє»: у Повітряних силах заявили, що місцева влада може купувати РЕБ для захисту громад

Важливо відмітити, що про цю ініціативу стало відомо широкому загалу після посту міністра. Але вона діє вже з 26 жовтня, тобто 2,5 місяці. У нас зараз випускається четверта група, в середньому в кожній групі близько пів тисячі людей. Майже дві тисячі людей станом на сьогодні були в цьому зацікавлені та успішно здали теорію, практику...

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

4 минуты назад, Вячеслав63 сказал:

«За цим майбутнє»: у Повітряних силах заявили, що місцева влада може купувати РЕБ для захисту громад

За какой хер?

  • Хаха 1
  • Дізлайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...