Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Россияне к нам принесли войну

Скромный прораб

Рекомендовані повідомлення

1 час назад, Propeller сказал:

Оказывается соотечественники, кто сидит за рубежом с карточками украинских банков в год высасывают с Украины от 20 млрд. долларов (22 год) до 18 млрд. их же (23 год).

bukvy.org/za-kordonom-ukrayinczi-vytrachayut-z-kartok-blyzko-35-miljoniv-shhodnya-nbu/

Ужас, какие кривосиси!

Там правда не поясняется - а чьи у них на карточках деньги?

  • Лайк 2
  • Дякую 1
  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 минуту назад, Агидель сказал:

Ужас, какие кривосиси!

Там правда не поясняется - а чьи у них на карточках деньги?

А чьи?

  • Хаха 2
  • Дізлайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 час назад, Propeller сказал:

А чьи?

У меня есть на этот счет предположения - свои. 

Но наверное, я что-то неправильно поняла. В моей картинке мира свои деньги люди тратят, как считают нужным. А высасывают если - так это уже речь о паразитах должно быть?

Змінено користувачем Агидель
  • Лайк 2
  • Дякую 2
  • Хаха 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

8 минут назад, Агидель сказал:

У меня есть на этот счет предположения - свои. 

Но наверное, я что-то неправильно поняла. В моей картинке мира свои деньги люди тратят, как считают нужным. А высасывают если - так это уже речь о паразитах должно быть?

Для держави всі гроші її рабів це її гроші, які раби від неї приховали.

  • Лайк 2
  • Дякую 1
  • Хаха 3
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

3 минуты назад, Агидель сказал:

1. У меня есть на этот счет предположения - свои. 

2. Но наверное, я что-то неправильно поняла. В моей картинке мира свои деньги люди тратят, как считают нужным. А высасывают если - так это уже речь о паразитах должно быть?

  1. Точно. Я тоже также думал.
  2. Про Куинджи, точне о картинке мира. Согласен, что тратят как считают нужным. Я точно так же поступаю. Тут важно где тратят. И тут и вы и я (вы же в Украине) отличемся от них не в худшую сторону, четко в парадигме концепции Порошенко. 
  • Лайк 1
  • Дізлайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 час назад, US7IGN сказал:

Для держави всі гроші її рабів це її гроші, які раби від неї приховали.

Но тут у державы есть хорошее подспорье, есть, на кого опереться.)

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 час назад, Propeller сказал:
  1. Точно. Я тоже также думал.
  2. Про Куинджи, точне о картинке мира. Согласен, что тратят как считают нужным. Я точно так же поступаю. Тут важно где тратят. И тут и вы и я (вы же в Украине) отличемся от них не в худшую сторону, четко в парадигме концепции Порошенко. 

Я сейчас скажу страшное. Я иногда выезжаю за границу, и там тоже трачу свои деньги.)

  • Лайк 1
  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 минуту назад, Агидель сказал:

Я сейчас скажу страшное. Я иногда выезжаю за границу, и там тоже трачу свои деньги.)

Вы дерзкая и отчаянная. Знаю как это непросто. Грешил этим в детстве. 

  • Лайк 2
  • Дізлайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

3 часа назад, iiigolkin сказал:

Найімовірніше такі єбанати, яким потрібно м'ясо для м'ясних штурмів Авдіївки, наприклад.
Щоб ви веселіше записувалися до лав росіянських терористів.

Эта логика работала во времена АТО и "шахтеров и трактористов" - а какой смысл в ней сейчас, когда им маргиналов со всей России хватает а сколько там тех местных кто не слинял еще, чай им-то граница открыта...

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

47 минут назад, Propeller сказал:

Оказывается соотечественники, кто сидит за рубежом с карточками украинских банков в год высасывают с Украины от 20 млрд. долларов (22 год) до 18 млрд. их же (23 год).

bukvy.org/za-kordonom-ukrayinczi-vytrachayut-z-kartok-blyzko-35-miljoniv-shhodnya-nbu/

Чтож не привели список чемпионов по высасыванию. А то как в анекдоте - я ем мясо а ты ешь капусту - но в среднем мы оба едим голубцы.

  • Лайк 1
  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

5 минут назад, katso сказал:

Чтож не привели список чемпионов по высасыванию. А то как в анекдоте - я ем мясо а ты ешь капусту - но в среднем мы оба едим голубцы.

ААААА! Я понял! Вы хотите их отшлепать. Только, пожалуйста, не более того. Держите себя в руках, а то пошли намеки ...мясо.....(в) капусту. 

Змінено користувачем Propeller
  • Лайк 1
  • Дізлайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

55 хвилин тому, Агидель сказав:

Я сейчас скажу страшное. Я иногда выезжаю за границу, и там тоже трачу свои деньги.)

Усі?😆

  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

5 часов назад, katso сказал:

Эта логика работала во времена АТО и "шахтеров и трактористов" - а какой смысл в ней сейчас, когда им маргиналов со всей России хватает а сколько там тех местных кто не слинял еще, чай им-то граница открыта...

ну подивіться відоси інтерв'ю Золкіна з полоненою  даунбаснею  

  • Дякую 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

6 годин тому, Propeller сказав:

Порошенко

Так вот, кто виноват, что они оказались за бугром...

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

6 годин тому, Агидель сказав:

Я сейчас скажу страшное. Я иногда выезжаю за границу, и там тоже трачу свои деньги.)

По злому умыслу Порошенко...

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Ответ на вопрос получили?

Блядский клоун...

Змінено користувачем Vinsol2009
  • Дізлайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

7 часов назад, Propeller сказал:

Оказывается соотечественники, кто сидит за рубежом с карточками украинских банков в год высасывают с Украины от 20 млрд. долларов (22 год) до 18 млрд. их же (23 год).

Це батальон Монако?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Поки таке ляпають

️Залужний не збирається йти у відставку самостійно —  джерела ZN.UA  в Офісі президента та оточенні Залужного.

Президент Володимир Зеленський зустрівся з Головнокомандувачем Збройних сил України Валерієм Залужним, щоб особисто обговорити питання його відставки.
Очільник держави запропонував Головкому написати рапорт на звільнення, проте не запропонував іншої значущої посади, яку б той міг зайняти.

ZN.UA вдалося отримати ключові відповіді, які описують ситуацію на зараз:

Чи зустрівся сьогодні Володимир Зеленський із Валерієм Залужним?

— Так, зустрічався особисто.

Чи пропонував Зеленський покинути Залужному посаду очільника ЗСУ?

— Так, така пропозиція була. Зі свого боку Залужний відповів, що це право Верховного головнокомандувача вирішувати, з ким йому працювати.

Чи писав або збирається писати Залужний рапорт про відставку?

— Ні, не писав і не має наміру цього робити (для зняття Залужного з посади указом президента необхідно подання міністра оборони Рустема Умєрова — ред).

Чи зробили Залужному пропозицію щодо призначення на інші посади?

— Нічого адекватного чи суттєвого Залужному не запропонували. Мова йшла лише про статус помічника чи радника.

**Також джерела ZN.UA підтверджують, що потенційна відставка Залужного, яку поки що не оформили президентським указом, є лише першою ланкою в ланцюжку кадрових змін у командуванні ЗСУ та політичному керівництві країни.
 

Змінено користувачем МаТраС
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах



За інформацією УП - указу про це наразі немає, повідомили джерела УП в РНБО, СБУ, Міноборони та ОП.

"Його викликали і запропонували іншу посаду, зокрема посаду посла. Він відмовився. Указу немає. Але він вже збирає речі", – розповів один із співрозмовників видання.
 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

37 минут назад, МаТраС сказал:

За інформацією УП - указу про це наразі немає, повідомили джерела УП в РНБО, СБУ, Міноборони та ОП.

"Його викликали і запропонували іншу посаду, зокрема посаду посла. Він відмовився. Указу немає. Але він вже збирає речі", – розповів один із співрозмовників видання.

Зараз мабуть треба спостерігати за Бурьяною Безмозглою. Вона як індикатор - покаже, все вже закінчилось, чи далі буде...

Змінено користувачем Alvalk
  • Лайк 1
  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

8 часов назад, iiigolkin сказал:

я у юності теж бував нестриманий на мовлення, неввічливий...

Не. Я после первого и второго удара ещё спрашиваю - А может поговорим., потом серчаю ☺️

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 час назад, kim chen lhoran сказал:

Це батальон Монако?

Не, батальон с такой суммой не справится.

наверно дивизия. осталось название придумать

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

7 часов назад, katso сказал:

по высасыванию

скоріше по поверненню. вони ж не гривні там витрачають...

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

29 минут назад, US7IGN сказал:

вони ж не гривні там витрачають...

Ну мабуть якщо Держава їм за це ще й приплачувала (міняла по фіксованому курсу нижче ринка до жовтня 2023), то мабуть все було добре.

Поки нам гроші дають, особливих проблем немає. Навіть ринковий курс вдалось знизити. Гірше буде, коли настане час нам віддавати.

Змінено користувачем Alvalk
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...