Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Россияне к нам принесли войну

Скромный прораб

Рекомендовані повідомлення

10 минут назад, Propeller сказал:

Арестович во вчерашней беседе с Фейгиным сказал, что сейчас есть опасность окружения наших сил ООС на востоке.

Я смотрю, что у нас все разговоры от арестовичей и т.д. не проходят просто так. Если они что-то сказали, то это именно потому, что надо было это сказать. Скорее всего у них кто-то хорошо над этим работает.

 

  • Лайк 8
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

25 минут назад, Propeller сказал:

Очень может быть, что официальное заявление может быть просто занавесом, прикрывающим реальные действия... Поэтому, возможно, речь идет о чем-то тяжелом.

Полностью согласен.Не нужно пересiчним громадянам знать о планах ЗСУ, дабы не обсасывать их с умным видом на ... строительном форуме.😛

  • Лайк 10
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 час назад, US7IGN сказал:

 я не лікар, але мені здається що сифіліс не лікується якщо твердий шанкр помазати зеленкою...

...то Вы - пациент ?!😉

  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

26 минут назад, vovova сказал:

Я смотрю, что у нас все разговоры от арестовичей и т.д. не проходят просто так. Если они что-то сказали, то это именно потому, что надо было это сказать. Скорее всего у них кто-то хорошо над этим работает.

 

Я даже боюсь представить сколько специально обученных людей работает над этим.

  • Лайк 1
  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Страшное видео из Марика.

t.me/uniannet/42183

Текст

Это морг Мариуполя. Тел погибших столько, что они не умещаются в помещении. Их привозят фурами и складывают у входа. А многих - вообще не везут в морг, а хоронят, просто во дворах и на улицах, где придется. Все эти люди были бы живы, если бы не выживший из ума дед-людоед, который объявил "спецоперацию" и сравнял Мариуполь с землей. Все россияне должны это видеть и осознавать - это сделали их солдаты, их правительство, их страна. Тысячи мирных жителей просто убили ради безумных фантазий слюнявого извращенца с ботоксной рожей. Каждому жителю РФ должен сниться этот переполненный морг с детскими трупами! P.S Мы обычно избегаем публикации подобных видео. Часть наиболее шокирующих кадров мы заблюрили. Но мы все должны понимать, что Мариуполь и другие украинские города, подвергающиеся атакам российских оккупантов – это не просто разрушенные здания и новости с цифрами о погибших. Это еще и такой ежедневный кошмар.

  • Сумно 19
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

12 минут назад, OlaR сказал:

Одно другому не мешает. 

а головне одразу видно хто куди пхав...

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

4 минуты назад, Propeller сказал:

Я даже боюсь представить сколько специально обученных людей работает над этим.

навчені вже ))

 

  • Хаха 3
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

4 минуты назад, US7IGN сказал:

навчені вже ))

 

Спасибо! Одно из моих любимых видео.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

19 минут назад, Propeller сказал:

Страшное видео из Марика.

t.me/uniannet/42183

Текст

Это морг Мариуполя. Тел погибших столько, что они не умещаются в помещении. Их привозят фурами и складывают у входа. А многих - вообще не везут в морг, а хоронят, просто во дворах и на улицах, где придется. Все эти люди были бы живы, если бы не выживший из ума дед-людоед, который объявил "спецоперацию" и сравнял Мариуполь с землей. Все россияне должны это видеть и осознавать - это сделали их солдаты, их правительство, их страна. Тысячи мирных жителей просто убили ради безумных фантазий слюнявого извращенца с ботоксной рожей. Каждому жителю РФ должен сниться этот переполненный морг с детскими трупами! P.S Мы обычно избегаем публикации подобных видео. Часть наиболее шокирующих кадров мы заблюрили. Но мы все должны понимать, что Мариуполь и другие украинские города, подвергающиеся атакам российских оккупантов – это не просто разрушенные здания и новости с цифрами о погибших. Это еще и такой ежедневный кошмар.

Це просто ..навіть не знаю. Яка нормальна людина таке витримає??? Питання одне -за що??!!! Хто ти существо і хто тебе виродило?? І це ж робить не тільки х.ло, а і інші які ввідають накази і виконують їх. 

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

5 хвилин тому, Дашуля сказав:

І це ж робить не тільки х.ло, а і інші які ввідають накази і виконують їх. 

Їх таких 140 млн, які бажають бачити українців саме такими як на відео. 

  • Лайк 6
  • Сумно 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

непогана стаття стосовно розмов про НАТО: потрібне чи ні

Альтернатива НАТО: чим загрожує відмова України від Альянсу за домовленістю з Кремлем

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

20 минут назад, MaksymS сказал:

Їх таких 140 млн, які бажають бачити українців саме такими як на відео. 

Не потрібно все узагальнювати, звалювати все в одну кучу! Не може 140 млн. "насєлєнія страньі" бути такими поганими. Я би перарахував, відняв від цієї цифри - нормальних. А із цього розряду - кожен 200-й хороший, а кожен 300-й потенційно може перетворитись на хорошого... або недієздатного.

  • Лайк 1
  • Хаха 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 час назад, 90BCO сказал:

с умным видом на ... строительном форуме.😛

" А ещё вчера были ж нормальными такими вирусологами!" (с)

  • Лайк 1
  • Хаха 4
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

21 хвилину тому, Нестроитель сказав:

Не може 140 млн. "насєлєнія страньі" бути такими поганими. Я би перарахував, відняв від цієї цифри - нормальних.

Ті 5-7 нормальних осіб не змінюють порядок цифр ненормальних. Та й їх вже не 140 млн - ми дещо прорідили кількість. 

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

30 хвилин тому, Нестроитель сказав:

Не потрібно все узагальнювати, звалювати все в одну кучу! Не може 140 млн. "насєлєнія страньі" бути такими поганими. Я би перарахував, відняв від цієї цифри - нормальних. А із цього розряду - кожен 200-й хороший, а кожен 300-й потенційно може перетворитись на хорошого... або недієздатного.

Підтримую.

Ви особисто будете кучу розгрібати? Готові дати свою сім'ю в заклад адекватності кожного 200-го?

  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

10 минут назад, Музей сказал:

Ви особисто будете кучу розгрібати? Готові дати свою сім'ю в заклад адекватності кожного 200-го?

Поясню. Це жарт на рахунок 200х та 300х на військовому жаргоні.

Змінено користувачем Garret
  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

4 минуты назад, Дашуля сказал:

Це просто ..навіть не знаю. Яка нормальна людина таке витримає??? Питання одне -за що??!!! Хто ти существо і хто тебе виродило?? І це ж робить не тільки х.ло, а і інші які ввідають накази і виконують їх. 

тю, а хіба русня колись була інша? Хто вирізав Батурин 300років тому? Хто українців відсилав в сибір, хто репресовував, розстрілював, морив голодом? Є якась різниця між Грозним 1999 і Маріуполем 2022 ? 

Рашизм, імперська шизофринія - закладена в кожній руснявій голові. І коли кажуть "Це винен лише Путін" я так і хочу запитати, а 17000 дохлої русні це путін, чи хто це? Це путін розстрілює міста, села, людей? Це путін гвалтує дівчат? Досить ілюзій, русня це ворог, який розуміє лише силу, а будь які спроби домовитись вони сприймають як слабкість. 


Русня любить силу, любить, коли їх вбивають, принижують, тому там "вдало приживаються" такі як сталін, лєнін, путін, кадиров і інша нечисть. 

  • Лайк 22
  • Дякую 7
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 час назад, Дашуля сказал:

І це ж робить не тільки х.ло, а і інші які ввідають накази і виконують їх.

Делают за зарплату.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

43 хвилини тому, Garret сказав:

Поясню. Це жарт на рахунок 200х та 300х на військовому жаргоні.

Можливо, в таких обставинах, почуття гумору "загострюється"....

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Вірменія передала РФ 4 винищувачі разом із пілотами для використання проти України - турецькі ЗМІ

За даними телеканалу Haber Global, це сталося 25 березня і це може означати, що Вірменія стала учасником бойових дій в Україні. Ця країна сприяла посиленню конфлікту, а не миру у регіоні.

  • Сумно 4
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

45 минут назад, SermenK сказал:

тю, а хіба русня колись була інша? Хто вирізав Батурин 300років тому? Хто українців відсилав в сибір, хто репресовував, розстрілював, морив голодом? Є якась різниця між Грозним 1999 і Маріуполем 2022 ? 

Рашизм, імперська шизофринія - закладена в кожній руснявій голові. І коли кажуть "Це винен лише Путін" я так і хочу запитати, а 17000 дохлої русні це путін, чи хто це? Це путін розстрілює міста, села, людей? Це путін гвалтує дівчат? Досить ілюзій, русня це ворог, який розуміє лише силу, а будь які спроби домовитись вони сприймають як слабкість. 


Русня любить силу, любить, коли їх вбивають, принижують, тому там "вдало приживаються" такі як сталін, лєнін, путін, кадиров і інша нечисть. 

+100

именно так.

это такой народ, а путин это просто один из народа. народ-людоед.

  • Лайк 4
  • Сумно 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Днепряне, что за хрень в Молнии о стрельбе россиян на Парусе?

мои не в курсе

Змінено користувачем Фрай
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

6 минут назад, Diver сказал:

Вірменія передала РФ 4 винищувачі разом із пілотами для використання проти України - турецькі ЗМІ

За даними телеканалу Haber Global, це сталося 25 березня і це може означати, що Вірменія стала учасником бойових дій в Україні. Ця країна сприяла посиленню конфлікту, а не миру у регіоні.

Уже было опровержение. Это оказалось фейком.

Змінено користувачем userxxx
  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • InSAn змінив заголовок на Россияне к нам принесли войну

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...