Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Россияне к нам принесли войну

Скромный прораб

Рекомендовані повідомлення

розмахували національними прапорами й тримали плакати з написами «Стоп бюрократії» і «Стоп українському зерну

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Вибачте, я не розуміюся на справах військових, тому не можу зрозуміти, в чому геройство Залужного? Хтось може пояснити? 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Понабиорали слуг по объявлениям В стране война, а им пох.

5 эффективных рыговскох менеджеров все порешают.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

3 хвилини тому, SPAM сказав:

Вибачте, я не розуміюся на справах військових, тому не можу зрозуміти, в чому геройство Залужного? Хтось може пояснити? 

Та не було там ніякого геройства, просто приховував від блазня підготовку до війни, тому оманські угоди не вдалося реалізувати, не зважаючи на недостатнє фінансування армії, відсутність оборонних укріплень на півночі, нерозгорнуте ТРО щурів к СБУ, та зданий південь.

  • Лайк 4
  • Дізлайк 3
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 година тому, миг сказав:

Нова брехня пороха про Авдіївку ,спростована Масі Найємом.

425307285_7167770609975186_5731000048817407497_n.jpg

428507892_7167770633308517_7706741087545973066_n.jpg

Ні фіга собі не було. Майже рік тримали глуху оборону, а по факту всі 10, один зеніт чого вартий, там колишня вч, допиляна ще в 2014, і впав останнім.

Думаю масі такого не казав, ще вже ворог дописав

  • Лайк 4
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

16 минут назад, SPAM сказал:

Вибачте, я не розуміюся на справах військових, тому не можу зрозуміти, в чому геройство Залужного? Хтось може пояснити? 

У Зеленського також запитали, про нагороду Героя України для Залужного, та чи означає це, що генерал і надалі підтримуватиме політику президента чи, можливо, він піде в опозицію.

Зеленський відповів, що це вибір Залужного: "Він захищав нашу націю і нашу країну. Я надав йому звання Героя України, бо я дуже вдячний йому за це".

www.bbc.com/ukrainian/articles/c0kde58rr25o

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 час назад, миг сказал:

Нова брехня пороха про Авдіївку ,спростована Масі Найємом.

425307285_7167770609975186_5731000048817407497_n.jpg

428507892_7167770633308517_7706741087545973066_n.jpg

Это "нова брехня"(С) от Маси Найема

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

25 минут назад, SPAM сказал:

Вибачте, я не розуміюся на справах військових, тому не можу зрозуміти, в чому геройство Залужного? Хтось може пояснити? 

Сначала "поразумійтеся у військових справах"- а потом задавайте идиотские вопросы...

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

43 минуты назад, Vinsol2009 сказал:

Як вам таке, зелена мерзота?

Нарциссы они такие...как пи...сы, только сильно хуже...

Відповідаючи на запитання Fox News, чому він скасував вибори, Зеленський заявив, що він їх не скасовував, а вибори заборонені законом у воєнний час

 "Він також сказав, що з огляду на його нинішню популярність, і якби сьогодні відбулися вибори, він був би переобраний народом", - пише Fox News. (С)

photo_2024-02-23_10-22-08.jpg

Змінено користувачем Canton
  • Хаха 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

13 минут назад, US7IGN сказал:

Зеленський відповів, що це вибір Залужного: "Він захищав нашу націю і нашу країну. Я надав йому звання Героя України, бо я дуже вдячний йому за це".

Я, я, я...головка от магнитофона...

  • Хаха 1
  • Дізлайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

11 минут назад, Canton сказал:

"Він також сказав, що з огляду на його нинішню популярність, і якби сьогодні відбулися вибори, він був би переобраний народом", - пише Fox News. (С)

ви думаєте він сам в це вірить? хоча якунович мабуть теж вірив, тільки вірна бамбасня його підступно злила :lol:

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

6 минут назад, US7IGN сказал:

ви думаєте він сам в це вірить?

Не сомневаюсь в этом...

Более того - уверен, что переизберут...

Нарид, он такой! Нарид одним словом...как пид...сы, только сильно хуже...

Змінено користувачем Canton
  • Лайк 1
  • Хаха 1
  • Дізлайк 5
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

47 минут назад, Canton сказал:

Я, я, я...головка от магнитофона...

Шевченко. Т--"

Якби ви вчились так, як треба,

То й мудрість  би була своя.

А то залізете на небо:

«І ми не ми, і я не я,

І все те бачив, і все знаю,

Нема ні пекла, ані Раю.

Немає й Бога, тілько я!"..

Змінено користувачем рыбак
  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Я говорил, что скоро никто никуда не полетит на передке?

Только ленивый помидорами не кидался...

Ловите...начинает доходить понимающим людям.

"

РЕБ – це не консерви та не тепловiзори. Зараз його купують за свої гроші всі охочі, на будь-які потужності та діапазони та включають як хочуть. Закінчитися цей хаос куполів тим, що ми не зможемо самi літати ні на FPV ні на крилах. Не зможемо моніторити крила противника.

Це не вважаючи, що концепція РЕБ проти FPV в ЗСУ глобально йде не в той бік на мою думку." С. Флеш

  • Лайк 1
  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 час назад, Vinsol2009 сказал:

Пряма мова Зеленського: "Ми повинні бути швидшими, це означає, ми маємо упускати всю бюрократію, яка в нас є. У нас немає іншого шансу.

Ми повинні бути розумними, технологічно оснащеними і швидкими. Час - це гроші, а в нашому випадку це не гроші, а життя людей".

Тобто Залужний був заторможений бюрократ, не розумний, що не сприймає технологічні новації.

Як вам таке, зелена мерзота?

вечер 22.02.2022 :

Зеленский встречается с лидерами парламентских фракций. Порошенко, презрев разногласия, рвется ему помогать, «где есть необходимость». Единственный политик, который не берет слово, — лидер пророссийской ОПЗЖ Юрий Бойко.

Лидеры фракций имеют доступ к гостайне, и когда перед ними выступают силовики, доклады достаточно откровенны. Глава СБУ Баканов и министр обороны Резников отвергают возможность полномасштабной войны. Главком Залужный готовится ко всем возможным сценариям.

Главный разведчик Кирилл Буданов достает карту и со спокойным, углубленным в себя выражением лица говорит вещи, от которых у присутствующих стынет кровь в жилах. Россияне могут начать войну за пределами Донбасса, попытаться зайти из Чернобыля. Под угрозой Херсон, Харьков и Киев.

— Буданов рассказывал страшные вещи. Но из-за того, что другие топы власти едва ли не раздраженно реагировали на его слова, то и прочие не воспринимали его всерьез. Знаете, такое отношение к заявлениям Кирилла было, как к младшему брату, — вспоминает один из участников встречи. 

утро 23.02.2022

Украинский совбез спорит, вводить ли военное положение. На нём настаивают главком Залужный и министр обороны Резников. Но большинство членов СНБО боятся дать России формальный повод для вторжения: мол, так Украина готовит наступление на Донбасс. Решено Москву не провоцировать.

В качестве компромисса глава украинского совбеза Алексей Данилов везет на утверждение в Верховную Раду проект указа президента не о военном, а о чрезвычайном положении. По его словам, на жизни большинства граждан оно никак не отразится.

 

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

нічого нового, у розпалі шабаш упоротої шобли зрадофілів, мабуть чергове загострення хвороби повʼязане з учорашніми сплесками на сонці.

1 година тому, Canton сказав:

Я, я, я...головка от магнитофона...

Та ніхто ж не сперечається, ти головка, головка, тільки заспокойся, у твоєму віці не можна так хвилюватись, всьо харашо!

 

  • Хаха 6
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 година тому, Фрай сказав:

нічого нового, у розпалі шабаш упоротої шобли зрадофілів, мабуть чергове загострення хвороби повʼязане з учорашніми сплесками на сонці.

Та ніхто ж не сперечається, ти головка, головка, тільки заспокойся, у твоєму віці не можна так хвилюватись, всьо харашо!

 

Та все норм.
Коли русити лаються образливими словами -
значить, у рашки погано йдуть справи.
Помічено давно і не нами.

  • Лайк 1
  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

3 часа назад, Vinsol2009 сказал:

Та не було там ніякого геройства, просто приховував від блазня підготовку до війни, тому оманські угоди не вдалося реалізувати, не зважаючи на недостатнє фінансування армії, відсутність оборонних укріплень на півночі, нерозгорнуте ТРО щурів к СБУ, та зданий південь.

Как бы не было прискорбно, но все перечисленное - это "заслуга" папередника.

Могу уточнить: "відсутність оборонних укріплень на півночі"  - а как же "великая кроличья стена"? Построена еще при гетьмане. Не?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

2 часа назад, Canton сказал:

Нарциссы они такие...как пи...сы, только сильно хуже...

 

Но не как сучий потрох. 

unnamed.jpg

Змінено користувачем pump
  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 годину тому, SermenK сказав:

вечер 22.02.2022 :

Зеленский встречается с лидерами парламентских фракций. Порошенко, презрев разногласия, рвется ему помогать, «где есть необходимость». Единственный политик, который не берет слово, — лидер пророссийской ОПЗЖ Юрий Бойко.

Лидеры фракций имеют доступ к гостайне, и когда перед ними выступают силовики, доклады достаточно откровенны. Глава СБУ Баканов и министр обороны Резников отвергают возможность полномасштабной войны. Главком Залужный готовится ко всем возможным сценариям.

Главный разведчик Кирилл Буданов достает карту и со спокойным, углубленным в себя выражением лица говорит вещи, от которых у присутствующих стынет кровь в жилах. Россияне могут начать войну за пределами Донбасса, попытаться зайти из Чернобыля. Под угрозой Херсон, Харьков и Киев.

— Буданов рассказывал страшные вещи. Но из-за того, что другие топы власти едва ли не раздраженно реагировали на его слова, то и прочие не воспринимали его всерьез. Знаете, такое отношение к заявлениям Кирилла было, как к младшему брату, — вспоминает один из участников встречи. 

утро 23.02.2022

Украинский совбез спорит, вводить ли военное положение. На нём настаивают главком Залужный и министр обороны Резников. Но большинство членов СНБО боятся дать России формальный повод для вторжения: мол, так Украина готовит наступление на Донбасс. Решено Москву не провоцировать.

В качестве компромисса глава украинского совбеза Алексей Данилов везет на утверждение в Верховную Раду проект указа президента не о военном, а о чрезвычайном положении. По его словам, на жизни большинства граждан оно никак не отразится.

 

Чиї мемуари?)

  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

17 минут назад, МаТраС сказал:

Чиї мемуари?)

ага, мемуари))
"новини" називаються, або "учасники подій", або "стенограма РНБО" або "вифсьоврьоті"... хто як забажає 😁 


novynarnia.com/2022/02/22/oboron-coalition/

www.pravda.com.ua/articles/2022/09/5/7366059/

  • Дякую 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...