Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Россияне к нам принесли войну

Скромный прораб

Рекомендовані повідомлення

28 хвилин тому, Gardenia сказав:

Пивоваров подсуетился и сделал выпуск "Каково жить в стране-изгое / Редакция". Выпуск об Иране. Посыл - мск (не рф в целом, а мск) не пропадёт, "это не объедки, это остатки" (с) и 90-е не так уж и страшно, как и жизнь под санкциями.😃

Допомагаєте їм переглядами? Браво.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Луцька блогерка мільйонник рекламує російський сайт  👀

📝 Луцька інстаблогерка співпрацює з російським сайтом. Зокрема, вона просить користувачів скористатися сайтом, не забувши попередньо включити VPN, та вибрати регіон "росія". Оскільки сайт може бути заблокованим в певних країнах 🤬

P.S.  Западная Украина, украинский язык ...а на форуме бурятов обсуждали (((

t.me/c/1172830166/24658

Змінено користувачем XL.pro
  • Лайк 3
  • Конфуз 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Кому война, кому мать родна. Ушлепки. Отключили плугин для РРО в связи с неоплатой за март. Ну и ценник подняли.

Вопросик по использованию РРО кто постанови читает. Можно их послать по курсу корабля или нет. Там просто монополист с крышей в комманде клоуна. Потом хрен включат без оплаты за все военное время.

  • Сумно 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 годину тому, Нестроитель сказав:

Самопроголошений президент Білорусі Олександр Лукашенко заявив, що провів на території України спеціальну операцію "зі звільнення білорусів".

Щось не второпаю... Хіба бульбяники висовувались землею?

Щиро надіюсь, що якби таке сталося - у цю ж хвилину на їх аеродроми і нафтобази прилетять "крапки".

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Только что, porterlv сказал:

Щось не второпаю... Хіба бульбяники висовувались землею?

ніт. там була спецоперація по порятунку водіїв каміонів. але настільки секретна та успішна, що ніхто крім нього про це не знає. може наснилося бідолазі...

  • Лайк 5
  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

3 минуты назад, porterlv сказал:

Щось не второпаю... Хіба бульбяники висовувались землею?

є знахідки форми білоруського спецназу під Києвом, і свідчення очевидців про наявність бійців в аналогічній формі. полонених та відео поки немає. можливо добровольці в кладі контингенту рф, а може таки був підрозділ. поки що це все на рівні чуток. лука грає на випередження - я покажу вам карти...)

  • Лайк 1
  • Конфуз 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

2 години тому, igor_d70 сказав:

И? 

Я не скажу что готов подписаться под каждым его словом , но он говорит вполне здравые вещи. В принципе да, простой народ не обязан разбираться в большой политике и даже больше, не имеет такой возможности. Поэтому естественно что бОльшая доля ответственности лежит на "элите", если российскую верхушку можно назвать таким словом.

Но это никак народ не оправдывает потому как он выбирал изначально эту верхушку. Просто мы все взрослые люди и понимаем что единожды сделанная ошибка преследует тебя всю жизнь. Редко кому удается ее исправить.

Хотя бы взять наш пример. Какой кровью мы сейчас исправляем ошибку сделанную в 90х?

Ведь это народ выбрал не "польский путь", а "дружбу с Россией" и дешевую коммуналку, разве нет?

А могли бы как сейчас поляки сидеть под натовским зонтиком и смотреть на путинские корчи. Да и богаче были бы. Но сильно хотелось коммунизма

Я до того , що винні усі однаково : як еліта , так і народ. А він намагається розказувати казочки , що всі претензії до путіна і КО. А такі , як він , небутерброд та інші , маючи багатомільйонну аудиторію  та транслюючи правильні наративи , могли б запобігти  перетворенню путіним народу на стадо. І усього цього жаху не було б. А так  усі його відосіки - це словоблуддя , завернуте у красиву форму , і не важливо: здраве те словоблуддя чи ні.

 

2 години тому, igor_d70 сказав:

А могли бы как сейчас поляки сидеть под натовским зонтиком и смотреть на путинские корчи. Да и богаче были бы. Но сильно хотелось коммунизма

Фіг там правда , адже йому вистачило дурості наплювати на здоровий глузд  і полізти в Україну. Так само було б і з НАТО . І ми були б першою країною НАТО, на яку посунула б орда.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Только что, dvr002 сказал:

Щось не розумію почали сьогодні всі писати, що орда післа донбасу планує йти на Київ.

Матриця 2. Перезавантаження.

шоніясно?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Только что, US7IGN сказал:

Матриця 2. Перезавантаження.

шоніясно?

Я вже просто думав, що від Києва відстануть, а сьогодні всі експерти США пишуть, що післа Донбасу буде друга спроба.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

2 хвилини тому, dvr002 сказав:

почали сьогодні всі писати,

Хто це всі ? Я не писав.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 минуту назад, Propeller сказал:

Братцы, чем на этом видео АЗОВ атакует бронетехнику врага?

 

Какая-то автоматическая пушка. Скорее всего БТР или БМП.

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 час назад, dvr002 сказал:

Щось не розумію почали сьогодні всі писати, що орда післа донбасу планує йти на Київ.

може не все, а просто большая группа пропагандирует, не исключено что при помощи ботов
аналогично этому началась агитация за Порошенко, и наезды на Зеленского в ФБ, цели не очень понятны,
можно только догадываться...
Когда идет проигрыш в войне — обостряется пропаганда, вскрываются последние консервы и так далее, это дело обычное.
Думаю, уже завтра и здесь на ветке будет жара по этим темам. А может уже было — я не все читаю, захожу изредка.

  • Лайк 6
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

8 хвилин тому, Propeller сказав:

Братцы, чем на этом видео АЗОВ атакует бронетехнику врага?

Напевне хтось із Зоряних війн приєднався до постачання зброї.

  • Хаха 3
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

17 хвилин тому, dvr002 сказав:

орда післа донбасу планує йти на Київ.

І на Дніпро. Це логічно. Щоб дійти до Львова треба пройти Київ. Адже мета - знищення всієї України, а не лише Донбасу. 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

15 хвилин тому, dvr002 сказав:

Я вже просто думав, що від Києва відстануть

З якого дива? Проведуть мобілізацію й повернуться. Завдання ж не виконано. 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 час назад, MaksymS сказал:

З якого дива? Проведуть мобілізацію й повернуться. Завдання ж не виконано. 

Это да. С 1 апреля уже в РФ объявили
весенний призыв к суициду.

  • Лайк 3
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

11 хвилин тому, MaksymS сказав:

мета - знищення всієї України, а не лише Донбасу. 

Мета - знищення Європи, а не лише України.

  • Лайк 1
  • Сумно 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

25 минут назад, dvr002 сказал:

Я вже просто думав, що від Києва відстануть, а сьогодні всі експерти США пишуть, що післа Донбасу буде друга спроба.

є лише маленька проблема, що те "після" існує лише в їх уяві...

  • Лайк 4
  • Дякую 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Тільки що, US7IGN сказав:

є лише маленька проблема, що те "після" існує лише в їх уяві...

Нє, ну кажуть ще, що там десь фанерний Київ будують.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Вот и я когда слушаю очередную доповідь нашего ГШ, то думаю "пропало все" (Ю.В.Тимошенко, когда-то по ТВ).

Во всех отчетах говорится о враге и его действиях (перегруппировка, доукомплектацуия, усиленое питание, новые автоматы, куча мясного резерва, планирует атаковать и .....самое страшное - прорвать оборону).

И ничего о наших. Только : противник здесь хотел, но не получилось.

То есть, те шевелятся, активничают, приседают со штангой, а наши где-то втихаря затаились, молчат.  

Змінено користувачем Propeller
  • Лайк 6
  • Дякую 1
  • Хаха 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

2 минуты назад, vadimv сказал:

Нє, ну кажуть ще, що там десь фанерний Київ будують.

де той клятий смайлік "рукапика"?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • InSAn змінив заголовок на Россияне к нам принесли войну

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...