Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Россияне к нам принесли войну

Скромный прораб

Рекомендовані повідомлення

40 минут назад, badgy сказал:

Риски ближайших дней

  Скрыть контент

Виктор Кевлюк

1 ч  · 

А давайте-ка партейку в преферанс.

У «Пенсіонінформбюро» - колода від @jominiw з обстановкою на 2-4 квітня.

Дивлюся на карту і бачу таку картину:

удар на Слов’янсько-Краматорську агломерацію від Ізюму з півночі та від Бердянська через Бильмак-Новоселівку-Покровськ з півдня;

удар на Дніпро від південних околиць Харкова через Красноград-Прищепино з півночі та від Мелітополя через Василівку в обхід Запоріжжя.

В день Д – перші два удари, котрими противник має розсікти Об’єднані сили на дві частини, при тому в оточенні опиняються до 6 наших бригад.

Через 4-6 діб – другий удар, котрий створює зовнішнє кільце оточення для ще 5-6 бригад.

За 10-14 діб після створення двох кілець оточення буде нанесений Головний удар, заради котрого, власно кажучи, і збиралися – від Харкова та Дніпра на Київ через Полтаву.

Чому я так вважаю?

Для спрощення розуміння карточного розкладу точки початку дій противника назвемо Харків, Валуйки, Бердянськ та Мелітополь. Вони не співпадають з вихідними районами для імовірного наступу ворога, просто так зручніше пояснювати.

Отже з півночі діятимуть Західний військовий округ, вже діють 12-15 БТГр в районі Ізюма, тобто майже все, що лишається від 1 та 20 армій. БТГр уводяться в операцію останні 4 доби, тобто ПОСЛІДОВНО, а, значить, нарощують зусилля, а не наносять удар, тобто ті, хто був першими, зазнали втрат та розгубили ударну силу.

Харків: 1 танкова армія (по одній БТГр від 2 мсд (1 тп), 4 тд (13 тп), 2-3 БТГр від 47 тд, БТГр від 61 обрмп)

Валуйки: 20 армія (3 мсд (237 тп), до 2-х БТГр від 106 пдд). 144 мсд побита в попередніх боях, почувається кепсько, швидше за все після відновлення боєздатності буде в резерві.

Все це схоже на «битву під Прохоровкою», аж 6 БТГр сформовані від танкових полків.

З півдня діятиме Південний військовий округ.

Бердянськ: 58 армія (42 мсд)

Мелітополь: 58 армія (імовірно 19 мсд та 136 омсбр, щось їх давно ніде не видно).

З боку Донбасу фронт оточення вже створено, там діє 8 армія (нагадую, що сепарські 1 та 2 армійські корпуси, досить чисельні, входять до її складу). Досягненню ідилії заважає гарнізон Маріуполя.

Під Ізюмом вже почалося: агресор захопив та закріпився південно-західніше Ізюму в Протопопівці та Петрівському, 13 тп просунувся по шосе Т2122 та захопив Бражківку, спробував зайняти Сулигівку, але отримав від 17 отбр та передумав. Хоча, ясний пень, доповів, що захопив.

З Кам’янки по шосе М-03 на Довгеньке наступав 237 тп. Поки не скочив в засідку, влаштовану 95 одшбр. Лісові масиви у цій місцині сприяють оборонцям, дуже розраховую на стійкість житомирських десантників.

У нас крім згаданих, там ще є 81 аеромобільна та 92 механізована бригади. Всі – красавці, але в боях – більше 40 діб. Їх негайно слід посилити, поповнити та підтримати.

Щоб увести в бій 106 пдд, слід створити умови, тобто нанести максимальне ураження нашим оборонцям на ділянці Рубіжне-Сєвєродонецьк, а краще – прорвати нашу оборону на цій ділянці. Поки в топку битви кинуті сепари з 2 АК (банда «6 мсп»). Захоплено Білогорівку.

На півдні поки відносно спокійно, але є такі факти: поспіхом відновлюється боєздатність 42 мсд шляхом поповнення військовослужбовцями з російських воєнних баз в Абхазії та Південній Осетії. На підступах до Вугледару діє лише 71 мсп (створює умови для переходу в наступ всієї дивізії?). Перехоплено 14 тон гуманітарного вантажу, котрий йшов жителям Мелітополя. У місті розгортаються підрозділи Росгвардії, ФСБ, перекидаються бойовики ПВК «Ліга», розпочинається запровадження особливого поліцейського режиму, очкується проведення спеціальних каральних заходів з метою виявлення та затримання українських політиків, журналістів та активістів (проведення заходів забезпечення безпеки операції? Нова Буча?). В районі села Басань (між Пологами та Бильмаком) проводиться перегрупування підрозділів 58 армії (зайняття вихідних районів для наступу?).

Щось мені неспокійно від такого розкладу.

Але віримо у полководський талант генерала Муженка, котрий консультує ГШ.

Боженька, чисто по-братанськи зроби так, щоб я помилився.

image.thumb.png.5e8ebf3a4996fe161f3a36ab64b0c32b.png

 

Хороший апокалипсис.

Ловко работает названиями соединений. 

Я уже начал грустить и готовиться к поражению.

Пока не прочел это Але віримо у полководський талант генерала Муженка, котрий консультує ГШ.

Послышался душок моих любимых шоколадок РОшен.

ПС Там еще комменты с корректировками интересные и от сотрудников банка Аваль, с которыми автор даже соглашается.

Будет время посмотрите свежак.

 

Змінено користувачем Propeller
  • Лайк 8
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

18 минут назад, Propeller сказал:

Хороший апокалипсис.

Мы же понимаем, что битва на Востоке вот-вот начнется. И что это будет главное сражение этой войны. И риски есть.

Но я верю нашим военным и ГШ. Верю, что мы выдержим этот наступ. И победим.

«Не існує жодного сценарію, який би не передбачав перемоги України», — держсекретар США Ентоні Блінкен

Змінено користувачем badgy
  • Лайк 6
  • Дякую 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Про наступление на Днепр с севера там бред написан, да и с юга наверно то же

Они за месяц не смогли Киев и Харьков взять рядом с границей элитными частями. А то они возьмут город в центре Украины теми лабухами что у ни остались. 

Человеку просто нравиться писать эпическую ахинею, типа как Соскину.

Сейчас есть два опасных участка - Изюм и Марик

  • Лайк 6
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Вчера кацапы в одном из сел Херсонской обл наводили шмон - проверка доков (паспорт, техпасп… и т.д.), заходили в дома. 
Но больше всего, причем с автоматами на взводе ломились в заброшенные хаты и двухэтажные корпуса. Сами Симферопольские. Сказали «не переживайте, скоро будете в раиси…»

Ходят слухи шо дохера дезертиров,  вроде как их ищут.

  • Лайк 1
  • Дякую 1
  • Сумно 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

19 минут назад, igor_d70 сказал:

Про наступление на Днепр с севера там бред написан, да и с юга наверно то же

Они за месяц не смогли Киев и Харьков взять рядом с границей элитными частями. А то они возьмут город в центре Украины теми лабухами что у ни остались. 

Человеку просто нравиться писать эпическую ахинею, типа как Соскину.

Сейчас есть два опасных участка - Изюм и Марик

Не оскорбляй ресторанных музыкантов - "лабухов". Где орки и где они?

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Пока не разгорелась очередная диванная аналитика,  подкину, на ночь глядя, немного почтиюмора 

На третий день войны звонит мне бывший сослуживец, ныне полковник  росармии в запасе, проживающий в Калининграде. И, заботливым таким голосом спрашивает, как дела, где я и т.п. Узнав, что я уже там, где мне положено быть, начинает мне чесать, что, мол, не дергайтесь, скоро придут "наши" и вас освободят. На что получил короткий ответ - пусть семян ананасов-бананов в карманы возьмут, а то у нас не растут. 

Кроме меня, это падло позвонила еще одному нашему сослуживцу в Бердянск, моему другу Николаю, перенесшему тяжелый инсульт два года назад и до сих пор толком не восстановившему речь и моторику. Сука мордорская, чесал Коле что хотел, зная, что тот толком не ответит.

Сейчас Николай с женой уже в Польше, их квартира в Бердянске разграблена.

А я решил таки в ответку, позвонить Юрасику, этому ***у из Калининграда.

К разговору специально не готовился - чисто экспромт. Так что сори, что без купюр (воспроизводится не на всех проигрывателях - такой уж диктофон на телефоне)

20220406-1646_Запись_9.wav

З.Ы. Если кто знает, что за 336-я бригада РФ, подскажите. Хочется знать, где сынок этого зомби служит.  Надо Юрика в Кащенко заселить-таки....

Змінено користувачем korund
  • Лайк 22
  • Дякую 4
  • Хаха 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 час назад, korund сказал:

Пока не разгорелась очередная диванная аналитика,  подкину, на ночь глядя, немного почтиюмора 

 

Я перед тем как выкинуть из контактов, отписывался текстом тем, кого знал в рашке...
Оно конечно без толку, но так чтоб не быть невежливым...
Кстати, один там остался знакомый неватный,
бывает и такое там тоже, не знаю насколько часто.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 час назад, korund сказал:

А я решил таки в ответку, позвонить Юрасику, этому ***у из Калининграда.

Ну и тролляка Вы, korund.😄 Классно Вы его огорчили.👍

  • Лайк 4
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

37 минут назад, iiigolkin сказал:

Я перед тем как выкинуть из контактов

откуда такая уверенность, что он был у меня в контактах? я его не видел и не слышал с 1992г

а вот общие знакомые в Украине (уже в Польше) остались, я про них упоминал выше

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

43 минуты назад, iiigolkin сказал:

отписывался текстом тем, кого знал в рашке...
Оно конечно без толку,

вот, именно

поэтому и позвонил

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Кстати, заметили, что Алене таки дошло - бросать дЕсант как под Гостомелем, это самоубийство. Пока попыток больше не было.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

12 часов назад, Canton сказал:

А вот так...

Неразговорчивый верблюд на хвосте принес, что Ермак требовал от Залужного прекратить огонь по "выходящей" из Киевской области русне...типа они прдемонстрировали добрую волю, мы должны ответить тем же...не знаю, как и что, но мне это никуа не нравится

Когда мимо нашей калитки 31, 1 и 2 уходило на гомельскую трассу около 600 единиц техники, я чуть не плакал. Передавал сразу информацию, но это все до задницы. Они вышли через Новые Яриловичи в Беларусь. Смерчи, ураганы, грады, мста, акации, бмп только было около сотни...

  • Лайк 8
  • Конфуз 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

4 години тому, iiigolkin сказав:

один там остался знакомый неватный

Если он неватный - то зачем там остался?

Стокгольмский синдром?

  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

05.04.2022 в 13:37, badgy сказав:

У кого запозичені методи «денацифікації» сказати не можу

Ось тут кацап розказав

  • Хаха 1
  • Сумно 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

6 часов назад, korund сказал:

З.Ы. Если кто знает, что за 336-я бригада РФ, подскажите. Хочется знать, где сынок этого зомби служит.  Надо Юрика в Кащенко заселить-таки...

Об Марик убивается.

  • Лайк 1
  • Дякую 1
  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

3 минуты назад, normal сказал:

Блин... кто-то видел за последнюю неделю видео с байрактаров?

Наверно перестали светить, где они находятся

  • Лайк 4
  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

6 хвилин тому, normal сказав:

кто-то видел за последнюю неделю видео с байрактаров?

А ви з якою метою цікавитесь?

 

  • Хаха 3
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Відносини між Україною та Росією, особиста ненависть путінської банди до народу України є фатальним аналогом ненависті Гітлєра до народу Ізраїля.

тримаймося...

 

2CBD65B9-D6AF-4FF7-B842-3D466F5C482E.jpeg

  • Сумно 12
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

3 хвилини тому, MaksymS сказав:

А ви з якою метою цікавитесь?

З метою підтримки мого диванно-музичного духу, млін...

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

15 хвилин тому, normal сказав:

З метою підтримки мого диванно-музичного духу, млін...

Так ви ділом займіться - дух зросте. Он навіть діти щодня ходять сітки плести. А для дорослого робота завжди найдеться 😉 В тилу роботи вистачає, головне з дивану зповзти.

  • Лайк 3
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

23 минуты назад, Музей сказал:

ненависті Гітлєра до народу Ізраїля.

Израиль был создан в 1949-м году, образованная вы наша. :pozor:

  • Дізлайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 минуту назад, OlegArh сказал:

Израиль был создан в 1949-м году, образованная вы наша. :pozor:

Зато народ был задолго до создания государства Израиль в 1949. Так что да - образование Ваше таки все...

  • Лайк 5
  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • InSAn змінив заголовок на Россияне к нам принесли войну

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...