Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Россияне к нам принесли войну

Скромный прораб

Рекомендовані повідомлення

Насколько я помню лугандонские дебилы стащили его где то с пьедестала, умудрились завести и таскали все 8 лет по парадам грозясь повторить

Ну вот, повторили

  • Хаха 7
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

2 минуты назад, vovova сказал:

Это мое мнение.

і воно правильне. саме це я намагаюсь вже два місяці донести до американців та європейців на їх форумах. пересічний кацап досі нічого не помітив. він як не їздив на мерседесі так і не їздить. як долара в руках не тримав так ніколи і не буде.

  • Лайк 5
  • Дякую 2
  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

3 години тому, igor_d70 сказав:

В бой идут последние резервы

sIQuHSy.jpg

 

интересно, мы конницу увидим?

На форумах вже атакує.

Змінено користувачем Музей
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

49 минут назад, igor_d70 сказал:

В бой идут последние резервы

sIQuHSy.jpg

 

интересно, мы конницу увидим?

Я сподіваюсь оцей металолом сам від сорому вибухнув, а то джавелін/нлав застосовувати то величезне марнотратство. 😆

  • Лайк 1
  • Хаха 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Pavlo Klimkin 

4 ч.  · 

Сьогоднішня зустріч на авіабазі Рамштейн у Німеччині має дууже знервувати Кремль. Сорок країн та НАТО зустрілися там не тільки для координації військової допомоги - це класно, але вже давно відбувається. Ми бачимо в Рамштайні зустріч антипутінської і проукраїнської коаліції. Яка зустрічається на американській військовій базі в Німеччині. Це означає, що Захід піде у військовій допомозі так далеко, як це буде потрібно для перемоги України.

І ще один прорив - Німеччина постачатиме важку зброю. Почне із самохідних артустановок Гепард, але цим не обмежиться. Захід показав Путіну зуби і далі буде кусати, а не "погрожувати пальцем". Чим далі, тим більше.

Добавлю, сочная тетка министр обороны ФРГ сказала что поставят и свои системы ПВО. 

Змінено користувачем Propeller
  • Лайк 11
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

23 минуты назад, US7IGN сказал:

пересічний кацап досі нічого не помітив

Є таке. Недавно вирішив одному "знайомому", з яким колись грали в одну компютерну гру, висловити "співчуття", як там в них з цукром, чи зайняли чергу, як неутопаємий крейсер... на що отримав стандартну відповідь "Как там Мариуполь, как Харьков, стоят? Украина никому не нужна, всем руководит нато, ВСУ прикрывается мирняком" і тд, пару відосіків з телеграму по типу "неонацисты устанавливают артилерию в жилих застройках и стреляют по своим" по котрим нічо не понятно, але так сказали, значить то зсу. А про цукор і тд сказав що все у них є, ніяких черг і нічого не бояться.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Мозир! Чому всі забувають за Мозир? Його треба в першу чергу знищити, адже там не тільки нафтобаза, а ще й нафтовиробинцтво, яке постачає інші нафтобази. 

  • Лайк 4
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

13 минут назад, TaurosRMK сказал:

Є таке. Недавно вирішив одному "знайомому", з яким колись грали в одну компютерну гру, висловити "співчуття", як там в них з цукром, чи зайняли чергу, як неутопаємий крейсер... на що отримав стандартну відповідь "Как там Мариуполь, как Харьков, стоят? Украина никому не нужна, всем руководит нато, ВСУ прикрывается мирняком" і тд, пару відосіків з телеграму по типу "неонацисты устанавливают артилерию в жилих застройках и стреляют по своим" по котрим нічо не понятно, але так сказали, значить то зсу. А про цукор і тд сказав що все у них є, ніяких черг і нічого не бояться.

телевизор не победит холодильник. путин не отступит. евросоюз будет платить ещё пару лет деньги в рф,  у которой своего запаса денег на пол года минимум,  обычному народу санкции до печки,  они и так нищие и не заметят отсутствия нетфликс. многие ушедшие производители полезут обратно в обход санкций со временем. нужно всё было кончать в 2014 -2015 годах, теперь будет дороже и с кровью, но  Победа будет обязательно за Украиной.

  • Лайк 6
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

34 минуты назад, Propeller сказал:

 Почне із самохідних артустановок Гепард, але цим не обмежиться.

 

Добавлю, сочная тетка министр обороны ФРГ сказала что поставят и свои системы ПВО. 

Гепард - это и есть ПВО, типа нашей Шилки

  • Лайк 1
  • Дякую 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

7 минут назад, SeMeNUA сказал:

Гепард - это и есть ПВО, типа нашей Шилки

та.....опять работа по штурмовикам. не то...

  • Сумно 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

21 минуту назад, US7IGN сказал:

Мы так делали на студпрактике правда без дури с переливанием в бутылки. Прямо остатки варенья в банке или бутыле заливаешь водой и трясешь до посинения. Лучше подкисшее :)

Называли это морс :)

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

26 минут назад, US7IGN сказал:

імпортозаміщення 

Главное-золотые руки...И не важно,откуда они растут:))

  • Лайк 2
  • Хаха 5
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

3 часа назад, newbee2020 сказал:

не помню, вы желали сау арчер или кто другой? мечты сбываются :) смотрел видос, крутая система. для арт дуелей лучше нет

Лично я желаю всего и побольше. Ну и побыстрее. Если Арчер это британские, то их пообещали ещё пару дней назад. Уже наши артиллеристы в Британии обучаются. Насколько я читал, то немецкие САУ (которые голландцы подкинут и итальянцы тоже обсуждают такую возможность) самые крутые, но уверен что и британские по сравнению с совковыми (которыми до сих пор наши боги войны и так нехерово кошмарят орков) как иномарка VS жигули.

Я тут в саду возился и пропустил два нехилых события.

1) 🇩🇪 Німеччина готова припинити постачання російської нафти, — міністр економіки країни Роберт Хабек виданню Süddeutsche Zeitung .

Йдеться про терміни у лічені дні, хоча раніше заявляли, що не готові до такого кроку навіть до кінця поточного року.

2)🗣️ Я не хочу спекулювати, але я вірю, що Україна вступить до НАТО – міністр оборони США Ллойд Остін.

 

У меня признаться от обоих отвисла челюсть и начала слюна на клаву капать... Как-то нужно такие прекрасные известия разбавлять и подавать по одному в неделю... Чтобы от радости не захлебнуться. И ещё одно обнадёживающее заявление, которое само по себе было бы бимба, но на фоне двух предыдущих как бы потерялось:

3)Зустріч Контактної групи з оборони України за участю західних країн тепер відбуватиметься щомісяця, - Остін.

  • Лайк 7
  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

7 минут назад, Vikctor сказал:

Лично я желаю всего и побольше. Ну и побыстрее. Если Арчер это британские, то их пообещали ещё пару дней назад. Уже наши артиллеристы в Британии обучаются. Насколько я читал, то немецкие САУ (которые голландцы подкинут и итальянцы тоже обсуждают такую возможность) самые крутые, но уверен что и британские по сравнению с совковыми (которыми до сих пор наши боги войны и так нехерово кошмарят орков) как иномарка VS жигули.

Я тут в саду возился и пропустил два нехилых события.

1) 🇩🇪 Німеччина готова припинити постачання російської нафти, — міністр економіки країни Роберт Хабек виданню Süddeutsche Zeitung .

Йдеться про терміни у лічені дні, хоча раніше заявляли, що не готові до такого кроку навіть до кінця поточного року.

2)🗣️ Я не хочу спекулювати, але я вірю, що Україна вступить до НАТО – міністр оборони США Ллойд Остін.

 

У меня признаться от обоих отвисла челюсть и начала слюна на клаву капать... Как-то нужно такие прекрасные известия разбавлять и подавать по одному в неделю... Чтобы от радости не захлебнуться. И ещё одно обнадёживающее заявление, которое само по себе было бы бимба, но на фоне двух предыдущих как бы потерялось:

3)Зустріч Контактної групи з оборони України за участю західних країн тепер відбуватиметься щомісяця, - Остін.

Ну, да, теперь за бурятов возьмуться всерьйоз:

Безымянный.png

  • Лайк 5
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

3 часа назад, igor_d70 сказал:

В бой идут последние резервы

sIQuHSy.jpg

 

интересно, мы конницу увидим?

Я не настолько прошаренный - на фото какое-то старьё?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 минуту назад, Vikctor сказал:

Я не настолько прошаренный - на фото какое-то старьё?

древнее..

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

36 минут назад, Vikctor сказал:

 

3)Зустріч Контактної групи з оборони України за участю західних країн тепер відбуватиметься щомісяця, - Остін.

Це означає, що війна не буде короткою, але стопроцентно переможною. Більше 40 країн - антирашистська коаліція. 

Змінено користувачем Вячеслав63
  • Лайк 4
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

2 години тому, Propeller сказав:

Почне із самохідних артустановок Гепард, але цим не обмежиться.

До сьогоднішнього дня в німецьких новинах було помітне невдоволення тим, що Німеччина зволікає з допомогою. Аргументація уряду, щодо страхів перед втягненням Німеччини в війну, коментувалася як факт , але відчувалася відсутність підтримки такої позиції. Новини виходили з коментарем "Україна воює. Німеччина вагається".

Сьогодні, помітний позитивний настрій через те, що Німеччина нарешті зважилася на постачання потужної зброї.  Але все це супроводжується запитаннями до уряду типу: "як же так? Ще вчора боялися війни, а сьогодні як це пояснити? Чому ми зволікали і хто за це відповість?...".

 

  • Лайк 6
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 час назад, Музей сказал:

До сьогоднішнього дня в німецьких новинах було помітне невдоволення тим, що Німеччина зволікає з допомогою. Аргументація уряду, щодо страхів перед втягненням Німеччини в війну, коментувалася як факт , але відчувалася відсутність підтримки такої позиції. Новини виходили з коментарем "Україна воює. Німеччина вагається".

Сьогодні, помітний позитивний настрій через те, що Німеччина нарешті зважилася на постачання потужної зброї.  Але все це супроводжується запитаннями до уряду типу: "як же так? Ще вчора боялися війни, а сьогодні як це пояснити? Чому ми зволікали і хто за це відповість?...".

 

Всі питання до Шредера. И Шульца, до речі.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • InSAn змінив заголовок на Россияне к нам принесли войну

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...