Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Будівництво власного будинку :)

Андрій Миколайович

Рекомендовані повідомлення

26.04.2023 в 14:57, Андрій Миколайович сказав:

Привіт! Чи має місце варіант роздвижних воріт, не в площині паркану, а зі зміщенням в'їзної групи всуредину ділянки, для зручності заїзду (вузка дорога)

image.thumb.png.e0cf658d7d04eba4d301d2595eea17b3.png

ну воно зробити можна, лише майте на увазі, що у вас на ділянці в метрі від паркану буде зона де не має нічого рости, і куди не можна нічого поставити.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

10 часов назад, andrey_ka сказал:

Навіщо він там ? Що буде , якщо між деревом і ГБ (на фронтоні) не буде гідроізоляції ?

Згідно будівельних норм. Треба захистити деревину від капілярного зволоження, конденсату, тощо. Доречі, замуровувати кінці балок в кладку теж не можна, вони повинні провітрюватися.

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

3 години тому, andry07 сказав:

Згідно будівельних норм. Треба захистити деревину від капілярного зволоження, конденсату,

Звідки там може взятись капілярна волога? Конденсату там не може бути в принципі, тим більше на ГБ.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

4 години тому, shneider_vova сказав:

Вату не можна, птиці роздовбають та будуть жити

Отвір великий на усю ширину блоку (30 см), я думаю що у товщину блоку я запхну вату, а зовні всерівно це все буде зашиватись пінопластом та фінішним фасадом

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

В 21.09.2023 в 23:12, Андрій Миколайович сказал:

Можливо в когось є фото зі свого архіву або з інету, де видно як зроблений та обшитий цей вузол?

image.png.09966051c4c425b865516513a4ea4b9b.pngimage.thumb.png.d2a34ccff378ecd72f0fa9b519943324.pngimage.thumb.png.7dd2dd2dcb94b6f3bfb157d6fe2e9f65.png

правда цегла
 

під мауерлатом залито армопояс який навантаження на кладку розподіляє, мауерлат в гідроізоляції вкруг через кладку, далі ото все зашивалося в рівень зі стіною єппс АЛЕ оскільки в мене під мауерлатом ще один брус то зашивалося до бруса шоб торець нижнього брусу був "вентильований", і потім другий слой пенопласту якій вже паропроникний на все

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 1 місяць потому...

Привіт! Готую скатний дах та стелю на мансардному поверсі до утеплення мінватою. Нахлости мембрани на скатній, яка на рівні поверху, проклеюю стрічкою. Питання, чи потрібно якось закривати ось цей зазор між ватою, що ставив за мауерлатом і мембраною:

image.thumb.png.7b5ecbbc4ee06ce6356b1ee56cc81d04.png

image.thumb.png.03fbc676c4cecf1c8c93df073c6d9c11.png

Чи потім, при утепленні зовні закрити вітробар'єром та пінопластом + штукатурка і все буде ок?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

48 минут назад, Андрій Миколайович сказал:

Питання, чи потрібно якось закривати ось цей зазор між ватою, що ставив за мауерлатом і мембраною:

Мені @#roofinspectorробив отак, не бачу жодних причин йому не довіряти в цьому питанні, тобто нічим не закривали

image.png.26c5ec3d184784b2c59850409c06da79.png

image.thumb.png.cc1abad2962f48dfe6e99da94b029797.png

Змінено користувачем standov
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

2 хвилини тому, standov сказав:

Мені @#roofinspectorробив отак, не бачу жодних причин йому не довіряти в цьому питанні, тобто нічим не закривали

image.thumb.png.cc1abad2962f48dfe6e99da94b029797.png

А у вас це дитлове причіщення чи холодне горище? 

Змінено користувачем Андрій Миколайович
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Только что, Андрій Миколайович сказал:

А у вас це дитлове причіщення чи холодне горище? Так, я дивився його відео, він дійсно дошкою закривав.

житлове, другий поверх

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

image.thumb.png.228da8d721f0ddbcf968257992859627.png

Потім пароізоляцію ви підбивали вздовж скату дошкою, а тоді вже до тієї дошки профіль під гіпсокартон?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

6 минут назад, Андрій Миколайович сказал:

Потім пароізоляцію ви підбивали вздовж скату дошкою, а тоді вже до тієї дошки профіль під гіпсокартон?

приблизно, пароізоляція вздовж скату, проклеювалася а потім рейка, до рейки вже монтажні планки стельові металеві і до них профіль під ГК і сам ГК, але фото нажаль не знайшов

image.png.b0b98831e4df2b61ff54b487dacf0175.png

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 2 тижні потому...
14.11.2023 в 16:20, standov сказав:

Мені @#roofinspectorробив отак, не бачу жодних причин йому не довіряти в цьому питанні, тобто нічим не закривали

Чим Ви зашили вертикальну висоту від поясу до скоса страпил?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

3 минуты назад, Yaroslav-x777 сказал:

Чим Ви зашили вертикальну висоту від поясу до скоса страпил?

якщо я правильно зрозумів питання то кусками осб, на фото вище видно

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

2 хвилини тому, standov сказав:

якщо я правильно зрозумів питання то кусками осб, на фото вище видно

Не зовні з вулиці а з середини приміщення

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Только что, Yaroslav-x777 сказал:

Не зовні з вулиці а з середини приміщення

з середини єппс поклеєний на мауерлат і заштукатурений з сіткою, вата відповідно над мауерлатом до самого осб. на це потім на герметик наклеювався паробар'єр 

ось подробиці https://www.stroimdom.com.ua/topic/204179-moya-stroyka-zx50-vorzele-zamorochkami/page/25/#comment-4743350
image.png.12cc656688ea2a8a0800bcc5a8578b59.png

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

получается, что мауэрлат в утеплителе со всех сторон. Еще и паропроницаемом с трех. На металлических деталях менее вероятно образование конденсата. Деревл дольше проживет

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 2 місяці потому...

Проивіт! Дайте пораду, та скажіть чи правильно роблю ... підбиваю пароізоляцію. Можливо це груба дошка для цього, але просто вони були в мене...

Хочу запитати чи є потреба підбивати в районі вікна так само (на фото).

Також хочу запитати чи підбивати дошку над перестінками, саме безпосередньо над перестінками, і як тоді закривати простір між цією підшивкою та перестінкою.

Дякую.

1014452556_2024-02-1818_21_53.thumb.jpg.cc66d37e1fa2e78675008d21f6da0f61.jpg581203272_2024-02-1818_22_10.thumb.jpg.8c8c0818dcaae060afb65d3feba692b6.jpg

image.thumb.png.79bbe5e57ad390b73ca31fac2f45a3a3.png

 

image.thumb.png.f566e92fba5dd008fbed312873d09180.png

image.thumb.png.78ecbed6eec974be89595650a58e0373.png

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

49 минут назад, Андрій Миколайович сказал:

чи правильно роблю

Между пароизоляцией и прилегающими слоями не должно быть воздушной прослойки.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

2 години тому, SAN67 сказав:

Между пароизоляцией и прилегающими слоями не должно быть воздушной прослойки.

маєте на увазі між перестінками?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

20 минут назад, Андрій Миколайович сказал:

маєте на увазі між перестінками?

Нет. Обрати внимание, что пароизоляция уложена кое- как и между предыдущим слоем и пароизоляцией недопустимое множество воздушных карманов.  Между отделочным слоем и пароизоляцией не должно быть никакой обрешётка. Отделочный слой должен плотно прилегать к пароизоляции, т.е. обрешётка должна быть закрыта пароизоляцией, а места крепления пароизоляции должны быть проклеены металлизированным скотчем. Наличие воздуха между пароизоляцией и прилегающими слоями делает наличие пароизоляции не просто бессмысленной, а вредной,т.к. в воздушных карманах будет происходить скопление влаги.

 

  • Хаха 1
  • Конфуз 1
  • Дізлайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

4 минуты назад, SAN67 сказал:

Нет. Обрати внимание, что пароизоляция уложена кое- как и между предыдущим слоем и пароизоляцией недопустимое множество воздушных карманов.  Между отделочным слоем и пароизоляцией не должно быть никакой обрешётка. Отделочный слой должен плотно прилегать к пароизоляции, т.е. обрешётка должна быть закрыта пароизоляцией, а места крепления пароизоляции должны быть проклеены металлизированным скотчем. Наличие воздуха между пароизоляцией и прилегающими слоями делает наличие пароизоляции не просто бессмысленной, а вредной,т.к. в воздушных карманах будет происходить скопление влаги.

 

тобто при використанні пароізоляції не можна монтувати підвісну/натяжну стелю?

не спеціаліст, але вперше таке чую(про те, що не повинно бути ніяких повітряних карманів)

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

11 хвилин тому, SAN67 сказав:

Нет. Обрати внимание, что пароизоляция уложена кое- как и между предыдущим слоем и пароизоляцией недопустимое множество воздушных карманов.  Между отделочным слоем и пароизоляцией не должно быть никакой обрешётка. Отделочный слой должен плотно прилегать к пароизоляции, т.е. обрешётка должна быть закрыта пароизоляцией, а места крепления пароизоляции должны быть проклеены металлизированным скотчем. Наличие воздуха между пароизоляцией и прилегающими слоями делает наличие пароизоляции не просто бессмысленной, а вредной,т.к. в воздушных карманах будет происходить скопление влаги.

Звідки ви це взяли , дійшли власним розумом , досвідом чи десь вичитали?

 

503952659_.png.b2a6f15f4b96145990ed54b438e25de3.png

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

перепутал

То он перепутал прилегание пароизоляции к утеплителю.

Змінено користувачем Dendnepr
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...