Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Сусід перекрив воду.

Софія23

Рекомендовані повідомлення

1 час назад, US7IGN сказал:

ви просто так сказали, або можете обґрунтувати? 

Прочитайте в цій же темі допис Фрая, який придбав за 8 тис.кує гараж без земельної ділянки і з рештою довелося кинути той гараж не повернувши свої гроші.

Я взагалі-то не сказала, що не можна придбати дім без ділянки, я сказала що це дуже ризиковано. Звісно, суди це дуже цікаво, але вкотре питаю, чи варто воно того. 

Схоже, що автор теми уже втратив цікавість до теми, а ми продовжуємо її обговорювати. Поки що, це все балачки

А щодо вашого посилання на статтю, то коли ми купували дім, то окремо оформляли право власності і на дім і на землю. Бо у попередніх власників дім був на дружині, а ділянка на чоловікові. Чомусь нам не сказали в жодній інстанції що купуючи дім, ми автоматично набуваємо права власності на земельну ділянку. І автор теми теж про це пише. Звісно, закони міняються, я за ними не слідкую так ретельно як ви. Але, ви ж як юрист, напевно зустрічалися з різними ньансами і випадками 

Змінено користувачем Nic-олаевна
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

4 часа назад, Nic-олаевна сказал:

Прочитайте в цій же темі допис Фрая, який придбав за 8 тис.кує гараж без земельної ділянки і з рештою довелося кинути той гараж не повернувши свої гроші.

Я взагалі-то не сказала, що не можна придбати дім без ділянки, я сказала що це дуже ризиковано. Звісно, суди це дуже цікаво, але вкотре питаю, чи варто воно того. 

Схоже, що автор теми уже втратив цікавість до теми, а ми продовжуємо її обговорювати. Поки що, це все балачки

А щодо вашого посилання на статтю, то коли ми купували дім, то окремо оформляли право власності і на дім і на землю. Бо у попередніх власників дім був на дружині, а ділянка на чоловікові. Чомусь нам не сказали в жодній інстанції що купуючи дім, ми автоматично набуваємо права власності на земельну ділянку. І автор теми теж про це пише. Звісно, закони міняються, я за ними не слідкую так ретельно як ви. Але, ви ж як юрист, напевно зустрічалися з різними ньансами і випадками 

Вибачаюсь, не мала можливості відповісти.

В нас із землею така ситуація:

1. Була земля у жінки однієї

2. Вона з'вязалась з якимсь забудовником, і вони домовились, що той побудує там 2 дуплекса, ( 4 квартири), і одна квартира буде її, якби бескоштовно. 

3. За це - вона віддає усю цю землю згідно договору Суперфіцій у оренду безстроково. 

Все так і сталося. 

Останню квартиру - придбав наш "любий" сусід. (та деякий час, не жив там, та не робив ремонт) 

Ми купили у людей вже, які мабуть як побачили тільки нашого "любчика"(свого, майбутнього сусіда), так і продали її нам! Ми переїхали, і побачили його вже тільки, як потеплішало, навесні.. Та також, все зрозуміли. Згодом, впевнились остоточно, бо коли він зробив ремонт і переїхав остоточно, то почалося те, що я вже тут писала. (собаки, срач від них, діти невиховані, які кидають каміння в машину). 

Земля, так і залишилася на господарці першої квартири. 

З останніх новин - Вона (господарка першої квартири і землі), вчора теж туди поїхала і з'ясувала, що води немає і в неї. 😳 Тобто! Він перекрив усім нам (трьом квартирам). 

Сказав - що не дозволить користуватися своїми кіловатвми, - саме! Ну окей.. Гаразд! Та як нам користуватися, так щоб від однієї свердловини, але, щоб кожному на його лічильник йшло? Здається так неможливо? 

  • Конфуз 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Ви ж квартиру купили, тому користування землею відбувається спільно зі всіма наслідками. Мабуть про все це треба було думати перед купівлею...

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

8 минут назад, porterlv сказал:

Поїхав цирк, а клоуни зостались,

Напилися, і гучно матюкались. :)

Здається ви гарно знаєтесь на єлектроніці.. Може ви знаєте, як зробити так, щоб те, що споживає насос, розподілялось на різні лічильники. Чи це можливо? Тобто я вмикаю у себе воду - і мені на мій лічильник їде нарахування? А коли сусід - то йому йде... А коли разом усі 4 квартири уаімкнуть? Це ж треба, щоб він окремо усім нараховував.. 🤕

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

2 минуты назад, US7IGN сказал:

Ви ж квартиру купили, тому користування землею відбувається спільно зі всіма наслідками. Мабуть про все це треба було думати перед купівлею...

Ок. Я і до цього у квартирі мешкала, і ніколи таких засранців не бачила. Тож це може кожного торкнутися. Наприклад, у мого кума за стіною наркоман поселився нещодавно! Хто це міг передбачити. Квартира в новостроє. Тепер у під'їзд бояться вийти. То це таке, що може статися і у багатоквартирних будинках, чи не буває ціх історій у новинах, коли хвора на голову бабуся позаводила 20 котів. Люди потрапляють в халепу у цьому випадку. 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

15 минут назад, US7IGN сказал:

Я не про сусідів та халепу, а про документи...

Ок, а припустимо ситуацію, якщо б у нас уся земля була поділена, як хотіла зробити хозяйка землі, спершу. (наче це можна зробити, за умови, якщо усі власники квартир погодяться). В них навіть був папірець, де було вже все розлініяно, та хозяйка захотіла щє грошей, а їй ніхто не заплатив. (це було до нас).. А зараз, я розумію, і вона теж мені казала, що добре, що не поділили. 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 час назад, Софія23 сказал:

Ок, а припустимо ситуацію, якщо б у нас уся земля була поділена, як хотіла зробити хозяйка землі, спершу. (наче це можна зробити, за умови, якщо усі власники квартир погодяться). В них навіть був папірець, де було вже все розлініяно, та хозяйка захотіла щє грошей, а їй ніхто не заплатив. (це було до нас).. А зараз, я розумію, і вона теж мені казала, що добре, що не поділили.

Заживіть насос від своєї квартири і хай всі вам гроші скидають. Хазяйка може у сусіда дворик забрати і робити що хоче так як він йому не належить, або на вас оформити сервітуту і ви матимете права користуватись ділянкою, а сусід посмокче. Що ви як діти малі 

Змінено користувачем Денис0201
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

26 минут назад, Денис0201 сказал:

Заживіть насос від своєї квартири і хай всі вам гроші скидають. Хазяйка може у сусіда дворик забрати і робити що хоче так як він йому не належить, або на вас оформити сервітуту і ви матимете права користуватись ділянкою, а сусід посмокче. Що ви як діти малі 

Той нічого сплачувати не буде, та і хай йому грець. З приводу сервітуту... Чи можна так робити, якщо Суперфіцій є? Чи не потрібні для цього підписи усіх, хто там є? Бо поділити, землю саме у власність передати, не може власниця землі, згідно цього договору, що в нас зараз. Тобто потрібен і його підпис, і усіх хто там власники квартир. Так пояснював адвокат. Поділити можна, але зі згоди усіх. Йому, так не підійде - звісно, якщо його обділять, якби. Він не підпише, і все тоді. 

Змінено користувачем Софія23
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

15 часов назад, Софія23 сказал:

Здається ви гарно знаєтесь на єлектроніці.. Може ви знаєте, як зробити так, щоб те, що споживає насос, розподілялось на різні лічильники. Чи це можливо? Тобто я вмикаю у себе воду - і мені на мій лічильник їде нарахування? А коли сусід - то йому йде... А коли разом усі 4 квартири уаімкнуть? Це ж треба, щоб він окремо усім нараховував.. 🤕

можно поставить каждому счетчик воды

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

15 часов назад, Софія23 сказал:

Здається ви гарно знаєтесь на єлектроніці.. Може ви знаєте, як зробити так, щоб те, що споживає насос, розподілялось на різні лічильники. Чи це можливо? Тобто я вмикаю у себе воду - і мені на мій лічильник їде нарахування? А коли сусід - то йому йде... А коли разом усі 4 квартири уаімкнуть? Це ж треба, щоб він окремо усім нараховував.. 🤕

Так не пойдет.

Необходимо всем поставить счетчики воды. Насчитанные киловаты делить пропорционально количеству потребленной воды. И всё.

 

Но у вас и так не получится. У вас (Вас) нерешаемый конфликт с соседом. И дело не в том, кто сколько оплатит по счетчику. Забудьте вы уже про тот счетчик на воду. Если бы дело было просто в воде, то сосед бы сказал: "Вы мне все должны денег столько-то, за то-то и то-то. Платите и я включу воду".

Но он так не говорит. Следовательно, конфликт не в воде. 

И решать вам всем надо не вопрос с водой, а избавляться от самого конфликта. Но судя по вашим сообщениям, Вы сами не знаете почему сосед не идет на "переговоры".

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

14 минут назад, igorrius сказал:

можно поставить каждому счетчик воды

Это есть. Ему не нравится, что его мощностями пользуются. Ещё придумали вариант, купить отдельно электроэнергию и от неё запитат насос.. Но это если ещё дадут купить, у нас в селе в этом плане, дефицит. 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

5 минут назад, Софія23 сказал:

Это есть. Ему не нравится, что его мощностями пользуются. Ещё придумали вариант, купить отдельно электроэнергию и от неё запитат насос.. Но это если ещё дадут купить, у нас в селе в этом плане, дефицит. 

возможно можно вообще поставить солнечную электростанцию на насос , пусть солнце платит за Вашу воду

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

20 минут назад, vovova сказал:

Так не пойдет.

Необходимо всем поставить счетчики воды. Насчитанные киловаты делить пропорционально количеству потребленной воды. И всё.

 

Но у вас и так не получится. У вас (Вас) нерешаемый конфликт с соседом. И дело не в том, кто сколько оплатит по счетчику. Забудьте вы уже про тот счетчик на воду. Если бы дело было просто в воде, то сосед бы сказал: "Вы мне все должны денег столько-то, за то-то и то-то. Платите и я включу воду".

Но он так не говорит. Следовательно, конфликт не в воде. 

И решать вам всем надо не вопрос с водой, а избавляться от самого конфликта. Но судя по вашим сообщениям, Вы сами не знаете почему сосед не идет на "переговоры".

Сосед не идёт на переговоры, потомучто не хочет убирать собак, за которыми не убирает, понял что скважина общая наконец и стал теперь давить на единственное, что его - электричество. И говорит, что это забирает его мощность. 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

20 минут назад, igorrius сказал:

возможно можно вообще поставить солнечную электростанцию на насос , пусть солнце платит за Вашу воду

Да, там тогда нужна будет солнечная батарея и аккумулятор к ней, там же солнце не всегда и зимой тоже, будет работать? . Не разбираюсь в этом. Цена наверное будет кругленькая? Но хорошее приимущество будет, если отключают такое электричество, то воды нет! А так, вода будет всегда! Классная идея! Вопрос, цены? И чтоб не сломалось это все, слышала что они не долговечны, или..? 

Змінено користувачем Софія23
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

5 минут назад, Софія23 сказал:

А так, вода будет всегда! Классная идея! Вопрос, цены? И чтоб не сломалось это все, слышала что они не долговечны, или..? 

в профильной теме по электрике была компания, которая предлагала свои услуги по соларным системам.

да , дорого , да зимой может не хватить мощности .

в приоритете своя личная скважина , пробурили, поставили свой насос и не зависите от настроения соседа

  • Дякую 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Якщо вже і вкладатися фінансово, то у власну скважину. І двометровий забор з тим сусідом. 

  • Лайк 4
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Якщо джерело води одне, а квартир чотири, до доступ до нього повинен бути вільний в будь-який час доби апріорі (пожежа, прорвало трубу і затоплює, терміново треба змити отрутохімікати і т.д.) 

Вигадайте будь-яку катастрофу і ідіть включайте воду.

Далі по обставинам, можно мнс поліцію підключати. 

Змінено користувачем ozor
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Нажаль, навіть своя власна скважина з власним лічильником води і заживлена від свого світла, ніяк не позбавляє від навіженого сусіда з його собаками, смородом, камінням в машини від дітей і хто зна якими новими закидонами в майбутньому.

Якщо ,,друга частина марлезонського балєта" влаштовує (сморід і все інше), то пробивайте скважину, і буде вам щастя. Мені здається що іншого, більш універсального рецепта, ви на форумі не знайдете 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

27 минут назад, Nic-олаевна сказал:

Нажаль, навіть своя власна скважина з власним лічильником води і заживлена від свого світла, ніяк не позбавляє від навіженого сусіда з його собаками, смородом, камінням в машини від дітей і хто зна якими новими закидонами в майбутньому.

Якщо ,,друга частина марлезонського балєта" влаштовує (сморід і все інше), то пробивайте скважину, і буде вам щастя. Мені здається що іншого, більш універсального рецепта, ви на форумі не знайдете 

Це так! Звісно, воно не влаштовує. Будемо писати скарги за собак, наче може щось вийти, та це треба бути там. А поки, бачите, як він повернув! Мовляв, користуйтеся свердловиною, але не з мого струму.. Тепер наша сусідка, що зараз єдина там у Києві, звертатиметься до поліції (але, вона не поспішає). Чекаємо.

Побачимо, що з цього вийде, і що він там буде казати.. Там вже вирішуватимемо. До опалювального сезону треба 100% щось зробити, щоб вода була. Не кажучи, що це житло, де могли б жити родичі. 

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

57 минут назад, ozor сказал:

Якщо джерело води одне, а квартир чотири, до доступ до нього повинен бути вільний в будь-який час доби апріорі (пожежа, прорвало трубу і затоплює, терміново треба змити отрутохімікати і т.д.) 

Вигадайте будь-яку катастрофу і ідіть включайте воду.

Далі по обставинам, можно мнс поліцію підключати. 

Дякую, та я не там і не в країні. Єдина сусідка, що зараз недалеко, у Києві, не квапиться йти у поліцію, казала що займеться цим питанням, але чекаємо. Тому чекаємо, як там буде і вже залежно від цього будемо діяти. Найдибільніше зараз у цій ситуації, така невизначеність, і безпорадність, бо нічого сам зробити не можеш. Чекаємо, на неї, це і у її інтересах. 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 годину тому, Софія23 сказав:

Классная идея! Вопрос, цены?

Ні, в вашому випадку, ідея така сама дурна, як і порада про створення ОСББ. 

9 хвилин тому, Софія23 сказав:

та я не там і не в країні

Ви ж казали, що, начебто, збирались з ним зустрітись? То яким чином це повинно було статись?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

10 хвилин тому, Софія23 сказав:

Дякую, та я не там і не в країні. 

😀Вам за кордон долетів дим отєчества, что сладок і пріятен від собак сусіда?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

6 минут назад, allanek сказал:

Ні, в вашому випадку, ідея така сама дурна, як і порада про створення ОСББ. 

Ви ж казали, що, начебто, збирались з ним зустрітись? То яким чином це повинно було статись?

Звісно, як приїду! Вже були думки їхати, бо зла така була! Та тепер трохи охолонула і сусідка сказала, що піде заявляти на нього. Ми та інші сусіди, йї з адвокатом допоможемо, якщо скаже. Бо отак приїду, наприклад спеціально для цього!  а якщо це усе з водою затягнеться, доведеться десь жити, блін, не дома! 

Змінено користувачем Софія23
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...