Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Вплив тривалого 100% SOС на деградацію LiFePo4

Dmode

Рекомендовані повідомлення

13 хвилин тому, Kubik сказав:

Даже нет повода для спора), но исходя из того, что имею, какой режим предпочтительней?

якщо важливо бути зі світлом, то такий як є

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

це все зрозуміло але чого ніхто не враховує ресурс інвертора, бо він жеж перегрівається активно при заряді/розряді 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

2 години тому, standov сказав:

це все зрозуміло але чого ніхто не враховує ресурс інвертора, бо він жеж перегрівається активно при заряді/розряді

Саме перегрівається чи просто нагрівається? Вся силова електроніка гріється, але на проектанти придумали системи охолодження адекватні до навантаження.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

2 минуты назад, volomoto сказал:

Саме перегрівається чи просто нагрівається? Вся силова електроніка гріється, але на проектанти придумали системи охолодження адекватні до навантаження.

окей, "міняється тепловий режим" ) ну тобто для класичного інвертору гібрідного маємо або варіант коли він в байпасі майже завжди при відсутность потреби чіпати батарею або він раз на добу молотить усіма igbt шо дурний

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Десь зустрічав інформацію про те що наче ресурс транзисторів теж має якесь обмеження по часу. Не пам'ятаю точно де читав, це стосувалося плат керування компресорами в кондиціонерах, але думаю що застосування не має принципового значення.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

15 минут назад, blacktigra сказал:

Десь зустрічав інформацію про те що наче ресурс транзисторів теж має якесь обмеження по часу. Не пам'ятаю точно де читав, це стосувалося плат керування компресорами в кондиціонерах, але думаю що застосування не має принципового значення.

там крім транзисторів ще багато чого є ) 
я зараз розглядаю питання купівлі гумової женшчіни(закреслено) електромашини і, відповідно, подивляюсь різних ремонтників оглядачів і там питання поломки/заміни силової електроніки це 50 на 50 з питаннями ресурсу АКБ, і це навіть не китайські машини.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

4 минуты назад, standov сказал:

там крім транзисторів ще багато чого є ) 

Так, я це розумію. Просто там наголос ставився саме на ігбт, типу процесор і інши компоненти їх переживуть.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

18.10.2023 в 17:38, standov сказав:

окей, "міняється тепловий режим" ) ну тобто для класичного інвертору гібрідного маємо або варіант коли він в байпасі майже завжди при відсутность потреби чіпати батарею або він раз на добу молотить усіма igbt шо дурний

Міняється, але не менше за тепловий режим на час життя транзисторів впливає електричне поле, бо напівпровідники вмирають від паразитної дифузії "дірок", на яку впливає як температура, так і прикладена напруга. іншими словами, транзистор, який стоїть закритий під напругою деградує навіть більше, ніж такий самий транзистор, який працює, тобто певний час відкритий. При умові, що температура в обох випадках однакова. 

Хороші мережеві інвертори, ті в яких стрінги по 1000-1200 В, висять надворі і мають пасивне охолодження, працюють десь по 10 років.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

6 часов назад, volomoto сказал:

працюють десь по 10 років.

Десь такий самий термін писали для інверторних плат з повітряним охолодженням.

 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

6 часов назад, volomoto сказал:

Хороші мережеві інвертори, ті в яких стрінги по 1000-1200 В, висять надворі і мають пасивне охолодження, працюють десь по 10 років.

маю нахабство підозрювати шо кількість таких інверторів, навіть у форумських, наближається до нуля. Реальність це китайський інвертор я якого половина компонентів є підробкою, інша половина ніколи не тестувалася на ресурс в даташитних умовах.

Змінено користувачем standov
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

4 хвилини тому, blacktigra сказав:

Десь такий самий термін писали для інверторних плат з повітряним охолодженням.

Думаю, що і я, і ваші джерела, опираються на ті ж самі дослідження :)

2 хвилини тому, standov сказав:

маю нахабство підозрювати шо кількість таких інверторів, навіть у форумських, наближається до нуля. Реальність це китайський інвертор я якого половина компонентів є підробкою, інша половина ніколи не тестувалася на ресурс в даташитних умовах.

Це інше питання і якщо мова йде нижній сегмент ринку з китайськими підробками китайських транзисторів, то дійсно краще щоб воно не працювало без нагальної потреби.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 4 тижні потому...

в мене стоять три Pylontech US3000, їх настроїли що вони кожен день вечором розряжаються до 89%, потім зранку солнце доганяє їх до 100%. Наладчик каже, що це рекомендована робота виготовлювача. я сумніваюсь але в мануалі не написано.Хто що може підказати? Тесла рекомендує 20-80. може це інший тип батареї

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 1 місяць потому...

Цікава стаття де автор австралієць пояснює чи грейд А відрізняється від грейд Б.

lifepo4.com.au/lifepo4-a-b-and-c-grade-information/

image.thumb.png.a8c0cb588e86e687d3627093670a66ba.png

Змінено користувачем Dmode
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 година тому, Dmode сказав:

Цікава стаття де автор австралієць пояснює чи грейд А відрізняється від грейд Б.

lifepo4.com.au/lifepo4-a-b-and-c-grade-information/

Виходить шо Б це А через 2000 ?

а є градація "почті шо А", "вже не А, але ще не Б", "Б-преміум" ? 

Змінено користувачем yur43
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

В 30.12.2023 в 15:19, yur43 сказал:

Виходить шо Б це А через 2000 ?

трохи дивний висновок ) так як наче виглядає що "А ніколи не стане Б"

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...