Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Де розмістити пральну та сушильну машину у двоповерховому будинку

Domikv

Рекомендовані повідомлення

2 минуты назад, standov сказал:

це все зрозуміло, просто історія сушка+пралка (взяв/поклав) що стоять в одному місці та окрема пралка і десь вішаки для сушки (взяв/відніс/приніс) то, як на мене кейси дуже далекі один від одного і неспівставні в контексті "як розмістити щоб поменьше ходити". 

Учитывая время в которое живем, нужно предусмотреть оба варианта.

Прошлой зимой можно было не раскатывать губу на 3 часовую работу сушки. 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 година тому, standov сказав:

як на мене кейси дуже далекі один від одного і неспівставні в контексті "як розмістити щоб поменьше ходити". 

З мого досвіду 10-річного проживання в будинку, якраз таки, пов'язані між собою.

 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 час назад, DimaF сказал:

Учитывая время в которое живем, нужно предусмотреть оба варианта.

Прошлой зимой можно было не раскатывать губу на 3 часовую работу сушки. 

А в вас шо минулою зимую вдавалося часто прати пралкою?) 
тут же питання шо воно або разом працює або разом не працює, ну +- флуктуації. Та і під час блекауту знайти де посушити те шо таки вийшло допрати  - мені здається найменша із проблем.
 

16 минут назад, allanek сказал:

З мого досвіду 10-річного проживання в будинку, якраз таки, пов'язані між собою.

ви здається не зрозуміли шо я намагався сказати але і фіг з ним ) 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

16.08.2023 в 12:23, Domikv сказав:

Але чомусь скільки читаю, пралку розміщають на першому поверсі,

може у дописувачів так? :)

 

  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 годину тому, standov сказав:

А в вас шо минулою зимую вдавалося часто прати пралкою?) 

 Питання не до мене, але я постійно користувалась і пралкою з сушкою. В мене не було постійних відключень світла. Ті, що були, кілька днів по кілька годин за весь час. І до чого тут це?

Але якщо враховувати можливі  відключення світла, треба мати місце, де сушити речі чи білизну.

1 годину тому, standov сказав:

ви здається не зрозуміли шо я намагався сказати але і фіг з ним ) 

Взагалі, то зрозуміла, але фіг з ним.

 

Змінено користувачем allanek
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

6 хвилин тому, standov сказав:

так то і не вам було, до чого там вище)

Я бачила і скорегувала свій допис.

 

Змінено користувачем allanek
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

2 часа назад, standov сказал:

А в вас шо минулою зимую вдавалося часто прати пралкою?) 

Як не дівно, але  з пранням проблем не було майже)

Бо звічайно це коротки програми на 30-40 хв.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

В 17.08.2023 в 18:27, i.may сказал:

може у дописувачів так? :)

 

теж думала на этапі проектування про таке, але якось не склалося ( здається зручно 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 хвилину тому, Domikv сказав:

але якось не склалося ( здається зручно 

Однозначно - зручно, якщо компановка дозволяє і у холі другого поверху є місце.

На відео - преміум. Але можна зробити і без н/ж та акрилу... 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

6 годин тому, Domikv сказав:

теж думала на этапі проектування про таке, але якось не склалося ( здається зручно 

Цікаво , що завадило?

ІМХО. Це - скоріше для готелів , і якщо у вас немає спеціальної людини по догляду за брудною білизною , то абсолютно безглузда річ .

Ви кинули туди брудну білизну , потім побігли на перший поверх щоб дістати її з приймача , і перекласти в пральню. (Це для того , щоб вас ніхто не побачив  в процесі , з тазиком в руках?) 

ПС.. І в доповнення , усі запахи з пральної кімнати будуть на другому поверсі , адже , я так розіумію , окремої вентиляції на цей бруднобілизноприймач не предбачено.

17.08.2023 в 19:51, DimaF сказав:

Як не дівно, але  з пранням проблем не було майже)

Бо звічайно це коротки програми на 30-40 хв.

Вітаю , з переходом на українську !

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Пралка в цокольному приміщенні, посудомийка на першому поверсі. Спальні, гардеробна на другому.  Запускаємо вночі. Майже зовсім нічого не чути.  Це головне. Нізащо не ставив би машинки так, щоб їх було чутно. Правда, діти і пралка- великі, запускаємо нечасто.

Сушимо  надворі, зимою в котельній. Майже нічого не прасуємо-це зайве, хіба дружина собі одяг.

 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Теж розмірковував зробити дірку між санвузлами і скидувати собі вниз брудне. Як мінімум, це знижує ризики навернутися з тазіком зі сходів. Але дуже зависоко виходить "білизноприйомка", бо місце скиду лише одне - у шкафчик над сушилкою та пралкою, потім вентиляція, ну і шум, ну і пряцює в один бік лише

Прийшли до згоди встановлювати на першому. З однаковою площею санвузлів, краще на другому встановити умивальник поширше, бо основний наплив у час-пік буде там))

Змінено користувачем Checks_02
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

У вас є такий досвід? В мене є. Дві пральні машини- в гостьовому будиночку та в основному. Більшість часу одна з двох пралок буде простоювати. Сенсу в тому ніякого, особливо, коли обидві пралки в одному будинку.

 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

4 часа назад, allanek сказал:

У вас є такий досвід? В мене є. Дві пральні машини- в гостьовому будиночку та в основному. Більшість часу одна з двох пралок буде простоювати. Сенсу в тому ніякого, особливо, коли обидві пралки в одному будинку.

 

Але ж це зручно - прати и сушити там, де потім використовувати випране. Нагору можна поставити маленьку тиху пралку для дитячої білизни. На першій поверх - велику з функцією прання ковдр чи пуховиків та взуття.

А ваш приклад недоречний, бо гостьовий будинок для гостей, тому там пралка буде працювати лише коли будуть гості.

Змінено користувачем Simpapula
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

7 хвилин тому, Simpapula сказав:

Але ж це зручно

Але ви не відповіли на питання- чи маєте ви  досвід, що даєте таку пораду? Чи це ваші теоретичні фантазії?

8 хвилин тому, Simpapula сказав:

А ваш приклад недоречний, бо гостьовий будинок для гостей, тому там пралка буде працювати лише коли будуть гості.

Ні, мій приклад, як раз, дуже доречний. Бо будинок призначений для постійного проживання , на випадок, якщо там захочуть жити батьки. В ньому є все необхідне  для комфортного постійного проживання. Гості, то вже бонусом. Тому я не просто розумію, про що кажу, а ще і відповідаю за свої слова. І якщо я кажу, що нема особливого сенсу мати 2 пральні машини, чи то поряд в будинках, чи то в одному будинку, то маю практичні підстави для цього.

17 хвилин тому, Simpapula сказав:

маленьку тиху пралку для дитячої білизни.

Ви власниця будинку, в якому є окрема пралка для дитячих речей?

19 хвилин тому, Simpapula сказав:

велику з функцією прання ковдр чи пуховиків та взуття.

 В мене Електролюкс ( Італія) на 6 кг з функцією прання ковдри. В барабан спокійно влазить ковдра розміром 2м х 1,5м. Можна почути, чи вважаєте ви пралку з завантаженням 6 кг великою?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 час назад, allanek сказал:

Але ви не відповіли на питання- чи маєте ви  досвід, що даєте таку пораду? Чи це ваші теоретичні фантазії?

Ні, я не маю власного будинку и двух пралок у ньому. Але я маю протилежний досвід - колись в мене не було пральної машини і мені прийшлося носити білизну до батьків. Відстань невеличка, але це забирає час і сили.

 

1 час назад, allanek сказал:

І якщо я кажу, що нема особливого сенсу мати 2 пральні машини, чи то поряд в будинках, чи то в одному будинку, то маю практичні підстави для цього.

У деяких людей вдома бувають декілька компьютерів. Чи фенів. Чи прасок. У когось сто пар взуття. Хтось ставить по бойлеру до кожного місця потреби гарячої води. А ще у когось є дві-три-чотири чі більше автівок. А їздить він на одній одночасно, - інші, як ви казали, "простоюють".

1 час назад, allanek сказал:

Можна почути, чи вважаєте ви пралку з завантаженням 6 кг великою?

Я вважаю таку пралку звичайною. Бувають пралки і з більшою загрузкою.

Але то моя думка. Кожна господиня сама вирішує, що для неї велике, а що маленьке.

Змінено користувачем Simpapula
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

10 хвилин тому, Simpapula сказав:

Ні, я не маю власного будинку и двух пралок у ньому.

І чому я не здивована.

 

13 хвилин тому, Simpapula сказав:

Але я маю протилежний досвід

😂

16 хвилин тому, Simpapula сказав:

У деяких людей вдома бувають декілька компьютерів. Чи фенів. Чи прасок. У когось сто пар взуття. Хтось ставить по бойлеру до кожного місця потреби гарячої води. А ще у когось є дві-три-чотири чі більше автівок. А їздить він на одній одночасно, - інші, як ви казали, "простоюють".

Дякую, якби ви не ви, я б ніколи не взнала, що таке може існувати. Це був сарказм.

Ви розумієте, що прийшли на форум, де в кожного побудовано по будинку, а в когось ще і не один раз? І одразу видно, де людина розуміє про що вона каже, а де теорія, яка мало сумісна з дійсністю. Про наслідки вашої пропозиції- достатню площу, комунікації, рахунки за опалення та електроенергію я не буду розповідати, бо в кого є досвід життя в будинку це розуміє і так, тому і намагаються пропонувати раціональні рішення.

 

 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 час назад, allanek сказал:

Ви розумієте, що прийшли на форум, де в кожного побудовано по будинку, а в когось ще і не один раз? І одразу видно, де людина розуміє про що вона каже, а де теорія, яка мало сумісна з дійсністю. Про наслідки вашої пропозиції- достатню площу, комунікації, рахунки за опалення та електроенергію я не буду розповідати, бо в кого є досвід життя в будинку це розуміє і так, тому і намагаються пропонувати раціональні рішення.

Ні, я не розумію, чому для власників будинків дві пралки - забагато. Я пропоную економити сили людини.

  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Напишу свій досвід . У будинку 6 осіб, троє дітей-підлітків, які брудні речі генерують більше, ніж коли були маленькими. Збір речей із двох поверхів. У верхній ванні збирають брудні речі, рушники. З нижнього поверху кухня (багато рушників)+нижній санвузол+спальня батьків. Речі - 50/50 генерація двох поверхів.
Прання та сушарка на 1 поверсі обидві на 8-10 кг макс завантаження. Стираю щодня, іноді кілька разів. Хотіла б я дві пральні та сушарки?  НІ. Їх же потрібно мити-чистити-обслуговувати. Порівняно з цим задоволенням, я краще білизну носитиму.

  • Лайк 4
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

5 часов назад, Сарочка сказал:

Їх же потрібно мити-чистити-обслуговувати. Порівняно з цим задоволенням, я краще білизну носитиму.

Розкажіть, будь ласка, що з ними таке потрібно робити, що це важче, ніж носити білизну? Я собі мріяла про пралку з великим завантаженням, але, якщо вона така ніжна, то мабуть передумаю.

Змінено користувачем Simpapula
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

14 часов назад, Simpapula сказал:

Розкажіть, будь ласка, що з ними таке потрібно робити, що це важче, ніж носити білизну? Я собі мріяла про пралку з великим завантаженням, але, якщо вона така ніжна, то мабуть передумаю.

теж цікаво, я до своєї пралки взагалі майже не лажу, але у мене 6 кг і суш машини ще немає

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Цікаві люди.

а під ущільнювачем ще грибочки не ростуть?

Мабуть вам ніхто не казав, що після прання варто протерти всі місця, прибрати те, що висипалось з кишень і застрягло десь, за потреби промити місце засипки прального порошку, регулярно прочищати фільтр і тд?

тобто, не чекати коли воно боком вилізе, а завчасно прибирати.

якщо ні то не звертайте уваги. )
 

  • Дізлайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

2 минуты назад, Фрай сказал:

Цікаві люди.

а під ущільнювачем ще грибочки не ростуть?

Мабуть вам ніхто не казав, що після прання варто протерти всі місця, прибрати те, що висипалось з кишень і застрягло десь, за потреби промити місце засипки прального порошку, регулярно прочищати фільтр і тд?

тобто, не чекати коли воно боком вилізе, а завчасно прибирати.

якщо ні то не звертайте уваги. )
 

Ні,  грибка немає, лише фільтр періодично дивлюся

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...