Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Deye інвертори гібридні

yur43

Рекомендовані повідомлення

34 хвилини тому, volomoto сказав:

А під яке використання потрібні панелі?

Чисто власне споживання. Чи цікавлять саме цифри? Тут не підкажу, сонячні дні нестабільні по споживанню. То кондиціонер, то пралка, то електроавто підзарядити, тіки хз як часто в світловий день то буде встигатись.

А одну стрінгу тому, що це все не безкоштовно і заодно зрозуміти на скільки доцільно буде друга.

 

Власне питання виникло через те, що мені порекомендували панельки, але у них робочий струм 13,17А, а струм КЗ 14,2А. В старих мануалах до інвертора вказувався робочий струм PV 13А. В нових мануалах вже додався параметр Максимальний струм КЗ 17А. То мене збили з пантелику який же параметр основний і чи для робочого струму +0,17А важливі...

Змінено користувачем beavis
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

2 часа назад, beavis сказал:

Власне питання виникло через те, що мені порекомендували панельки, але у них робочий струм 13,17А, а струм КЗ 14,2А. В старих мануалах до інвертора вказувався робочий струм PV 13А. В нових мануалах вже додався параметр Максимальний струм КЗ 17А. То мене збили з пантелику який же параметр основний і чи для робочого струму +0,17А важливі

Та нічого наче складного тут і нема.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

2 години тому, beavis сказав:

Власне питання виникло через те, що мені порекомендували панельки, але у них робочий струм 13,17А, а струм КЗ 14,2А. В старих мануалах до інвертора вказувався робочий струм PV 13А. В нових мануалах вже додався параметр Максимальний струм КЗ 17А. То мене збили з пантелику який же параметр основний і чи для робочого струму +0,17А важливі...

13А — це максимум що може взяти інвертор і нічого страшного, що панелі можуть дати трохи більше. Головне, щоб вони короткозамкнено не давали більше 17А.

Якщо монтаж на даху і монтувати буде самі, то найкраще брати щось типу Longi LR5-54HTH-440M або аналогічне. 10 штук в стрінгу буде в сам раз, а ще краще 11.

  • Лайк 2
  • Дізлайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Просвітіть будь ласка - якщо у мене 3ф 12квт ,а поставити на 10квт інвертор ,то він якось обмежуе мою потужність в 12 квт ?чи він просто буде лити по максимуму на мое споживання ,коли наприклад в мене навантаження на фазу одну 4квт ,а він просто буде підмішувати там до 3квт +1квт з мережі ? 3фазних навантажень не мае зовсім !дякую

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

06.03.2024 в 22:29, volomoto сказав:

99% що це те саме. Можливо є моніторинг напруги, який зберігає історію?

Знов зловив цей глюк. Але після останнього апдейта є історія. Так от - місяць назад 90% заряду це було 53+ вольт. Сьогодні все ті ж 90% вже 48.5 вольт.

Мож не паритись з тим зберіганням акума і поставити йому на весь час 100%. В такому випадку він не прогавить падіння напруги?

Змінено користувачем beavis
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

6 хвилин тому, beavis сказав:

Мож не паритись з тим зберіганням акума і поставити йому на весь час 100%. В такому випадку він не прогавить падіння напруги?

Тоді це 100% то саме і треба або поставити на 100%, або періодично заряджати до 100%.

Я пішов другим варіантом і налаштував наступний сценарій в Home Assistant:

 - якщо впродовж 72 годин батарея не досягала заряду в 100%, то на найближчу ніч виставляю заряд від мережі до 100%.

 - якщо з будь-яких причин батарея зарядилась до 100% (від мережі чи від сонця), то відлік часу рестартує.

Покищо воно працює дуже добре: нема дріфту рівня заряду і батарея більшість часу тримається нижче 100%.

На графіках воно виглядає отак:

Прихований текст

image.thumb.png.bfaaf95c458c8ac728187c0308b77e83.png

 

  • Лайк 3
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Коли сонця багато, то надлишок, який неможливо віддати в мережу, заряджає акумулятори і таймер рестартує, тому нема нічого заряду:

Прихований текст

image.thumb.png.1e3f6aec6b13d3829f7ae7afc28b709f.png

 

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

27.03.2024 в 22:20, Miklelord сказав:

Шановні, прошу консультації для купівлі обладнання у вас же. :)

Є будинок, заведено 3 фази і проводка зроблена з розбивкою по фазах. 

Хочу все заживити через гібрідний інвертор з акумом, і сонце хочу теж.

Спочатку розглядав варіант 3 однофазних інверторів по 5 кВА зі спільним аккумом, але занадто ускладнено якось.

Якщо 3-фазний Deye - то з урахуванням індукційної плити/пралки/сушки/кондерів треба не менше 12 кВт, вірно? 

Питання 1. Що розумно - один 3-фазний інвертор від 12 кВт чи 3 однофазних по 5 і чому?

Питання 2. В межах 3-фазного номінал ділити на 3 і маю макс потужність на фазу, вірно? Тобто для 12-ки це не більше 4 квт? Мало якось...

Питання 3. Перекос фаз - це проблема в побутовій системі?

Дуже вдячний за відповіді.

Deye 12 кВт - при 5,5 кВт на одну фазу (правді від мережі, але через бекап) гудить усіма вентиляторами але вимикатись не думає, на інших фазах у цей час по пару сотен Вт. Але насправді при приєднанні 15 кВт 5,5 на фазу то вже перевищення лімітів і при правильному лічильнику можуть й вимкнути. 

Мені 4 кВт на фазу повністю вистачає бо 4 кВт там буває тільки через те що треба таки нормально зібрати щіток та розкидати усіх споживачів по фазам. 

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

17 годин тому, k-master сказав:

Але насправді при приєднанні 15 кВт 5,5 на фазу то вже перевищення лімітів і при правильному лічильнику можуть й вимкнути. 

Рахують тільки сумарне навантаження, а на дисбаланс по фазах тому лічильнику пофіг.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

37 хвилин тому, volomoto сказав:

Рахують тільки сумарне навантаження, а на дисбаланс по фазах тому лічильнику пофіг.

Я не знаю як обмежує 3-х фазний лічильник навантаження, але автомат стоїть з розрахунку 5 кВт на фазу при можливих 15-ти кіловатах. Просто 25А це десь 5,5 кВт тому в мене проблем з автоматом біля лічильника не вимикає.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 2 тижні потому...
28.03.2024 в 19:35, Asot сказав:

Просвітіть будь ласка - якщо у мене 3ф 12квт ,а поставити на 10квт інвертор ,то він якось обмежуе мою потужність в 12 квт ?чи він просто буде лити по максимуму на мое споживання ,коли наприклад в мене навантаження на фазу одну 4квт ,а він просто буде підмішувати там до 3квт +1квт з мережі ? 3фазних навантажень не мае зовсім !дякую

Якщо навантаження підключено до бекапу то краще розраховувати на те що він буде обмежувати та не навантажувати більше номіналу. Хоча як вище сказано 12-ти кіловатний на це особливої уваги не звертає та не вимикається при перевищенні номіналу. 

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

А хтось знає чи можна примусово перевести інвертор у режим від батареї при наявності мережі? Може у якись регістр по 485-му щось можна записати?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

16 хвилин тому, k-master сказав:

А хтось знає чи можна примусово перевести інвертор у режим від батареї при наявності мережі? Може у якись регістр по 485-му щось можна записати?

Включити Time Of Use і в ньому вказати відсоток акума, до якого він і розрядиться.

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

В 29.03.2024 в 15:27, volomoto сказал:

Я пішов другим варіантом і налаштував наступний сценарій в Home Assistant

Я пішов ще далі - і прикрутив прогноз сонячної активності :)

Якщо на наступний день очікується сонячна погода - то під ранок на акумуляторах від 10% до 40% (в залежності від прогнозу). Якщо пасмурно - акумулятори заряджаються по нічному тарифу і на ранок - до 90%

  • Лайк 3
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

12.04.2024 в 20:13, k-master сказав:

А хтось знає чи можна примусово перевести інвертор у режим від батареї при наявності мережі? Може у якись регістр по 485-му щось можна записати?

А шо, хіба немає там вибору пріорітету?

У мене ось так

IMG_3992.jpeg.f2dc8593588c16d50bcf68aaab389352.jpeg

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

20 годин тому, Фрай сказав:

А шо, хіба немає там вибору пріорітету?

У мене ось так

IMG_3992.jpeg.f2dc8593588c16d50bcf68aaab389352.jpeg

А що це за додаток?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

14.04.2024 в 20:10, InSAn сказав:

Я пішов ще далі - і прикрутив прогноз сонячної активності :)

Якщо на наступний день очікується сонячна погода - то під ранок на акумуляторах від 10% до 40% (в залежності від прогнозу). Якщо пасмурно - акумулятори заряджаються по нічному тарифу і на ранок - до 90%

Це варіант, але в моєму випадку (хоч це не в мене вдома :) ) є ЗТ, тому нема змісту багато багато ганяти через акум, бо це тільки втрати. Вигідніше по-максимуму продавати в мережу.

 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

7 годин тому, k-master сказав:

А що це за додаток?

Так, лєвий, галімий інвертор для ніщебродів,pleasantry.gif.e76e5f3e0a3cd089101e2bf480d15b4b.gif

але ж вибір пріорітету споживання має бути аналогічним для всіх інверторів, чи не так?

 

  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...