Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Замовити або придбати готовий?

Николай Зубастик

Рекомендовані повідомлення

7 часов назад, Николай Зубастик сказал:

Тож я вважаю що краще маленька але з керамоблоку+вата ніж велика з газоблоку+пеноплексу.

Ну щодо вати і пенопласту ще можна подискутувати, там є 2 різних  табори. (якщо що, я за вату 😉 )

А чим вам газоблок не догодив?  Невже наслухались продавців керамоблоків Heluz чи щось таке? :)

Змінено користувачем Alvalk
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

8 хвилин тому, Alvalk сказав:

 

А чим вам газоблок не догодив?  Невже наслухались продавців керамоблоків Heluz чи щось таке? :)

От не треба було згадувати про продавця кераміки, зараз прискаче🤣

  • Хаха 3
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

48 хвилин тому, allanek сказав:

Дивно, що він ще і досі не тут. Бо лізе, як той тарган, до усіх в теми.

Дивно, що він не розуміє що робить тільки гірше ТАК просуваючі свій товар ((,але досить бо викличемо ))

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

15 часов назад, i.may сказал:

Тобто, тепер газоблок сохнути не повинен? Прямо пропарений на виробництві - під штукатурку і оздоблення?

Как вы себе это представляете,  газоблок утром из печи и вечером штукатурка??))

Это разве что 100  китайцев будут строить один домик...👾

Змінено користувачем DimaF
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

34 хвилини тому, DimaF сказав:

Как вы себе это представляете,  газоблок утром из печи и вечером штукатурка??))

Та i.may і не представляє, як можна заїхати в будинок з газоблоку через півроку від початку будівництва. Тому і запитав.

15 годин тому, i.may сказав:

тепер газоблок сохнути не повинен? Прямо пропарений на виробництві - під штукатурку і оздоблення?

12 годин тому, i.may сказав:

Тобто, з практики(!) можна не чекати на висихання газіку?

Змінено користувачем allanek
  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

19 годин тому, Николай Зубастик сказав:

дякую всім за допомогу, тепер я не буду так лякатися великих площ знаючи що витрати не від цього залежать.

Це ще не було розповідей про витрати на внутрішнє оздоблення. І це не стіни пофарбувати та плитку покласти. Починати будете з інженерії- кабелі, труби та все таке інше. Хтось на форумі казав, коли почав внутрішні роботи, то кинув вести рахунок, скільки грошей витратив.

І ще септик та свердловина. І про  камін(опіч) не забути. З урахуванням того, що будинок на електриці, дуже б радила поставити хоч невеличку буржуйку.

 

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

9 минут назад, allanek сказал:

Це ще не було розповідей про витрати на внутрішнє оздоблення

А то вже не має ніякого значення, на відміну від фундаменту, стін і даху воно ніяк не впливає на конструктив чи безпеку

46 минут назад, allanek сказал:

i.may і не представляє, як можна заїхати в будинок з газоблоку через півроку від початку будівництва


Пані allanek, ви навіть не уявляєте скільки всього ми робимо не так.

АКПП потребує розігріву, але люди прочитали, що сучасні двигуни не потребують аби їх гріли тому сів, завів і поїхав. )

Це при тому, що ці авто коштують дорожче ніж у декого будинки.

А зловживання хімією на СВОЇЙ землі? Це взагалі маразм.

От і будівництво у нас не відрізняється від всього іншого, такі реалії, на жаль.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 година тому, allanek сказав:

Та i.may і не представляє, як можна заїхати в будинок з газоблоку через півроку від початку будівництва.

Та я уявляю - збудував коробку за місяць, оздобив, обставив - заїхав 😊

Питання - наскільки це ризиковано...

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 година тому, Фрай сказав:

А то вже не має ніякого значення,

Тому в нас купа недобудов, що грошей вистачило лише на коробку. ТС казав, що боїться довгобуду, тому має значення, чи враховує він не тільки кошт на коробку, дах та вікна

1 година тому, Фрай сказав:

Пані allanek, ви навіть не уявляєте скільки всього ми робимо не так.

Та мені якось все рівно, хто  та як вважає за можливе побудувати свій будинок. Кожен сам "коваль" свого "щастя". За каркасник я можу сказати, що це можливо- в'їхати в будинок за півроку з початку будівництва, не порушуючи технології.

1 година тому, Фрай сказав:

АКПП потребує розігріву, але люди прочитали, що сучасні двигуни не потребують аби їх гріли тому сів, завів і поїхав. )

Мені про машинки не цікаво. Хоча в мою, так, сів та поїхав, тому що там нема чому розігріватись))).

1 година тому, Фрай сказав:

От і будівництво у нас не відрізняється від всього іншого, такі реалії, на жаль.

Так ми ж, начебто, тут для того, щоб розповісти людині, що збирається подолати цей шлях, допомогти уникнути помилок, а не підштовхувати до того, що можна порушувати технології.

Мені, наприклад, цікаво читати думки всіх та я це роблю, як та, хто вже пройшов цей шлях та має якийсь досвід. А ТС,  поки має лише бажання та якісь вподобання.

36 хвилин тому, i.may сказав:

Та я уявляю - збудував коробку за місяць, оздобив, обставив - заїхав 😊

То в мене щось з зором- я про ваші знаки питання🧐?

 

36 хвилин тому, i.may сказав:

Питання - наскільки це ризиковано...

Так вам Фрай вже відповів, що живе 10  років в будинку , де не було додержано технології. Чи я знову щось не так добачила чи дочула?

1 година тому, Фрай сказав:

От і будівництво у нас не відрізняється від всього іншого, такі реалії, на жаль.

Тут згодна з вами на 100% і постійно кажу, що будівельний ринок в нас нагадує часи "Дикого Заходу". Неподалік від мене, ще до війни, бачила, як будувались два   будинки з газоблоку. Там вони були готові менше, чим за 6 місяців і вже, начебто, один з них проданий. Чи буде нести забудовник відповідальність за наслідки такого "будівництва"- ні, не буде.  І не бачу ознак, що  юридична сторона будівництва змінюється у кращу сторону(( Тож може тут наші розмови хоч якось допоможуть ТС приймати оптимальні рішення для себе.

Змінено користувачем allanek
  • Лайк 1
  • Дякую 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Для автора. Збудувати свій будинок стане дорожче ніж придбати готовий. Хоч забудовник і заробляє але він знає як оптимізовано використати техніку одночасно на кілька будинків, і матеріали по великому гурту беруть, та і схалтурити знає де.

Більшість починаючи будувати, витрати занотовують до певної межі (усвідомлюючи, що дешевше було придбати), потім записи знищують щоб не засмучуватись.

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

9 минут назад, Vstar сказал:

Більшість починаючи будувати, витрати занотовують до певної межі (усвідомлюючи, що дешевше було придбати), потім записи знищують щоб не засмучуватись.

Таке враження, що до початку вони не знали, що купити дешевше :)

Але є нюанс.

1. Ніколи не знаєш, які косяки вилізуть в готовому за декілька років. В своєму хоч будеш знати, що то твої косяки, а заплатити за чужі і потім жити з ними важче :)

2. Я дивився оголошення, навіть ходив на декілька переглядів будинків, мені жоден не сподобався. Зрозумів, що не може бути будинку краще, ніж спланований під свої вимоги. 

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

9 хвилин тому, Alvalk сказав:

Таке враження, що до початку вони не знали, що купити дешевше :)

Такі да, не було б недобудов

10 хвилин тому, Alvalk сказав:

Але є нюанс.

1. Ніколи не знаєш, які косяки вилізуть в готовому за декілька років. В своєму хоч будеш знати, що то твої косяки, а заплатити за чужі і потім жити з ними важче :)

2. Я дивився оголошення, навіть ходив на декілька переглядів будинків, мені жоден не сподобався. Зрозумів, що не може бути будинку краще, ніж спланований під свої вимоги.

Погоджуюсь.

А Автор попереджений = озброєний.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

3 часа назад, Alvalk сказал:

1. Ніколи не знаєш, які косяки вилізуть в готовому за декілька років. В своєму хоч будеш знати, що то твої косяки,

Згоден

Цитата

2…. Зрозумів, що не може бути будинку краще, ніж спланований під свої вимоги. 

Так, але що робити коли свої вимоги власний бюджет не потягне? )

Саме тому й стоять недобудови у кожному селі чи місті.

 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

57 минут назад, Фрай сказал:

Так, але що робити коли свої вимоги власний бюджет не потягне? )

Добре рахувати, і якщо не тягне - краще не починати. 

Нажаль, врахувати можна не все. Якщо б не повномасштабна війна, я як раз в цьому році планував починати і через рік-два в'їхати, але поки змушений відкласти. І бюджет підкосило, і навіть якщо б вистачало, то вкладати всі гроші в будинок зараз трохи стрьомно. Бо ніколи не знаєш, куди прилетить. 

Хоча з іншого боку боюсь, що після війни ціни на будівництво будуть космос.  :(

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

14 годин тому, vadimv сказав:

Осталось подождать впечатлений ТС от его опыта крепления, например кухни, в керамоблоке...

я хоч не будівельник але здаеться для цього е спеціальні приблуди, наприклад хімічні анкета та ін.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

11 годин тому, Alvalk сказав:

А чим вам газоблок не догодив?  Невже наслухались продавців керамоблоків Heluz чи щось таке? :)

Змінено користувачем Николай Зубастик
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

11 годин тому, Alvalk сказав:

А чим вам газоблок не догодив?  Невже наслухались продавців керамоблоків Heluz чи щось таке? :)

Я просто вибрав собі керамоблок бо вважаю що то натурпродукт і він створюе гарний мікроклімат, про це доречі почув у Терехова, а газоблок то хімічний продукт який я не хейчу, теж класний матеріал, але навіщо якщо різниця в коштах некритична

.

Змінено користувачем Николай Зубастик
  • Хаха 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

11 годин тому, delic сказав:

А ви впевнені, що різницю відчуєте? Бо ви її точно не будете бачити. Якість повітря і мікроклімат більше від опалення та вентиляції залежать. А що там за штукатуркою, то більше впливає на вартість опалення. Да і то не на 100%, бо є ще стеля, підлога, двері та вікна. Щось ви зациклилися на стінах...

дослухався до думки Терехова в його каналі, вважаю то слушна думка, відео де він розповідае як будував свій дом.

  • Хаха 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

2 години тому, Николай Зубастик сказав:

здаеться для цього е спеціальні приблуди, наприклад хімічні анкета та ін.

Потім розкажете, як воно )

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

2 часа назад, Николай Зубастик сказал:

Я просто вибрав собі керамоблок бо вважаю що то натурпродукт і він створюе гарний мікроклімат, про це доречі почув у Терехова, а газоблок то хімічний продукт який я не хейчу, теж класний матеріал, але навіщо якщо різниця в коштах некритична

кілька питань на перевірку критичного мислення:

- чи газобетон роблять синтезуючи хімічні сполуки? Можливо крекінг? Переробка важких вуглеводнів? Чи виробництво газобетону це хімічна промисловість, чи все-таки будівельна?

- з яких матеріалів роблять газобетон?

- з яких матеріалів роблять цеглу? 

- чи в обох випадках є велика доля синтетичних матеріалів?

- як відбувається випал цегли? Які ресурси для цього викорситовуються та які викиди в атмосферу відбуваються? Як відбувається автоклавування газобетону? 

Хто сказав, що різниця у вартості стіни з одно і іншого матеріалу не відрізняється? Вага цегли більша, значить дорожче транспортування та розвантаження, перенесення, більший фундамент для більшої ваги. Більше розчину для швів, порівняно з клеєм для тонких швів, більше розчину на штукатурку, більше клею на утеплення нерівних цегляних стін з допуском 2 см, порівняно з 2 мм

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

В 30.10.2023 в 14:21, Alvalk сказал:

У нас все різне, і ментальність, і доходи...
Але крім того, у нас більшість ділянок до  10 соток.  У нас навіть з кам'яними домами дуже часто не витримуються пожежні вимоги  8 метрів між будинками, а для каркасних треба всі 12.

Для каркасних 15

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

В 31.10.2023 в 12:11, Vstar сказал:

Для автора. Збудувати свій будинок стане дорожче ніж придбати готовий. Хоч забудовник і заробляє але він знає як оптимізовано використати техніку одночасно на кілька будинків, і матеріали по великому гурту беруть, та і схалтурити знає де.

 

Мав справу з одним забудовником. Він будував а я робив документи. Приходжу на об"єкт - дивлюся його хлопці підшивають крокви на мансарді гіпсокартоном - а під гіпсокартоном ні паріка, ні утеплювача немає ВЗАГАЛІ. Тупо бляха і обрешітка. Це при тому що мансарда жила і там уже опалення змонтоване. Я його питаю - що ж ти робиш? у тебе ж зимою батареї тут позамерзають. А він мені - Я до зими продам.

Це на рахунок того як забудовники економлять і знають де схалтурити.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 2 тижні потому...
В 08.11.2023 в 09:22, seyvalter сказал:

Я його питаю - що ж ти робиш? у тебе ж зимою батареї тут позамерзають. А він мені - Я до зими продам.

Це на рахунок того як забудовники економлять і знають де схалтурити.

Таке "наблюдав"- це було рокiв вiсiм назад, пiдiжаю до одного обьекта на "новi плани", бо побачив однаковi "коробки-курятники" з камня ракушняка,(на одному участку в 7-8соток) i питаю,i шо це буде?..а вiн менi -це два близнюки на продаж. Дивлюсь по стiнам(без штукатурки) кладка стiн в "пiв-камня",а це хто знае, що пiв камня - це 17-18см.,а длина 36-38см.(а по рекламi ракушки,р-ри 20х20х40см.) i по стiнi, було декiлька каменюк на звуженя "рихлий камiнь" до 12-14см.(свiтилось,"дюрка"), а це що?,. вiн каже, то все заштукатуриця i не буде видно,все буде "класс". Запитую; яке буде утепленя з зовнi, вiн каже пiнопласт плити (5-6см) ..."Якщо б був камiнь в "четверть" то перерегородки точно були з нього", а цегла,стояло пару пiддонiв,(на перегородки) вся "порепана i майже всi половинки", "бiдолага" подумав я, мабуть довго шукав цю "якiсну цеглу",щоб не переплатити (((..  Отаке у нас продають тим, хто думае що "зекономе",.та нi, ви тiльки "попадете" на гроши i проблему зi здоровьям.(таким халтурщiкам треба щось вiдтяпати)

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

В 31.10.2023 в 07:53, Alvalk сказал:

Невже наслухались продавців керамоблоків Heluz чи щось таке?

I що ж вам цi поганi продавцi такого плохого зробили,чи сказали?.. чи "продавани" як iх тут називають, чи ви не у "продаванiв" купляете то з чого будуете ).. Нехай собi людина купляе що йому подобаеться, i вiн на правильному шляху,що вибрав екологiчний керамоблок з мiкроклiматом в домi,чого нема у ГБ. А який вiн купе, це не вам судити.

Пропоную "парi"- на сумму в (300уе.) можна i на бiльше, але (жалко вас) i знаю що не зможете доказати (по док.) тех-пар. матерiалiв, бо у газоблока немае тих плюсiв+++ що е в кер-блока,.. хотя,"сектанту газоблока" нiколи не докажеш що е кращiй i екологiчний матерiал.

Напишiть - тех-пар. газоблока i з чого вiн (матерiали) i чим вiн краще кер-блока хелуз?

1. Состав -параметри газоблока (беремо -375/400мм.),. 

2. Состав-парметри кер-блока (беремо -380мм.) з пiдкрiпленям док.

В 31.10.2023 в 17:00, Alvalk сказал:

Добре рахувати, і якщо не тягне - краще не починати. 

О тут, ви правильно "пiдмiтили", що треба спочатку рахувати, порiвнювати матерiали,а потiм купляти i щоб не попасти на тi "граблi",на якi ви вже почали "крок" )..

В 31.10.2023 в 17:00, Alvalk сказал:

Хоча з іншого боку боюсь, що після війни ціни на будівництво будуть космос.

Тут мабуть тоже ви правi, тому що треба було "вчора"купляти товар, а завтра - то буде завтра цiна!  Знаю свiжий приклад(перед вiйною) говорили-казали всi хором, що мат.треба купити сьогоднi, а вiн каже -нiчого страшного,на весну куплю i все буде добре,..а початок весни з 24.02.22р. всi знаемо що було, а тепер вiн "логтi-суглоби" кусати хоче", а не може...(бо, попав)

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...