Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

маленький дом для маленького человека,14,62м2(общая площадь "застройки"20,385м2)

Gcfbb Ggg

Рекомендовані повідомлення

нормальная ли планировка? П.С. отопление думаю делать печное.

Понимаю, выгляжу(так и есть) как дилетант но что поделаешь, вы же тоже с чего-то начинали.

Screenshot_2024-03-24-00-35-25-370_com.planner5d.planner5d.thumb.png.83651aac216b18de9b7b8242f86ec4e1.png

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Грошей багато нема, живу більше в астралі. Цікаво, скільки він може вартувати, якщо будувати з цегли. Ще дід розказував мені, що цегла - вічний матеріал. Я думаю після смерті моя душа ще там може років 200 проживе.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Ну, туалет я так понимаю на улице. А душ? Водопровод, умывальник, мыть посуду, шмотки стирать? Откуда будет вода?

И кирпич чтобы 100 лет прожил должен быть в правильных условиях. Просто на земле он разлазится достаточно быстро. Или то такие кирпичи сейчас.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

И стены не сильно толстые для такой постройки? 34см - это из чего? Кирпич - он 250*120*65. Типа полтора кирпича? 

Змінено користувачем ЯД
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Душ на дворі, туалет тоже. Дитинство пройшло в бабусі в селі, так шо не страшно)). Ширина стін представлена з урахуванням всього що на них буде встановлено(маю на увазі утеплювач, шпаклівка, обої😄

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

10 хвилин тому, Gcfbb Ggg сказав:

Душ на дворі, туалет тоже. Дитинство пройшло в бабусі в селі, так шо не страшно)). Ширина стін представлена з урахуванням всього що на них буде встановлено(маю на увазі утеплювач, шпаклівка, обої😄

Площадь застройки вроде по цоколю считается. 

А зимой в душ как?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

У меня гараж чуть больше по площади (5*4 полезной), там есть диван, стол с компом и буржуйка. Ну и "пара" ящичков со всяким. В гараж можно поставить 2 спортивных мотоцикла впритык. Все. Это так, чтобы их можно было обойти. В итоге я буржуйку поменял на электрообогреватель, тк не хватало места 

Вы ж себе представляете, что от кровати до "кухни" у вас 2-3 шага? И ещё буржуйка, от которой что кровать что мебель могут поджарится?

 

Змінено користувачем ЯД
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

7 часов назад, Gcfbb Ggg сказал:

Грошей багато нема, живу більше в астралі. Цікаво, скільки він може вартувати, якщо будувати з цегли. Ще дід розказував мені, що цегла - вічний матеріал. Я думаю після смерті моя душа ще там може років 200 проживе.

Може тоді є сенс споруду заглибити? трішечки - по саму кришу! І безпечніше, і простіше будувати, і тепліше, і після смерті тіло можна навіть не виносити! не жартую. А зверху - горОд, огірочки, чорнобривці, вишеньку...

Га? як Вам?

Але ж тре знати локацію щоб будувати такі грандіозні плани!

  • Хаха 2
  • Дізлайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Виробники малих модульних будинків явно недопрацьовують.

Потрібно продавати щось зовсім дешеве, яке можна було б допрацьовувати або докуповувати модулі, збільшуючи площу.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Планування жахливе. Дивіться планування смарт квартир. На площі 17 м2 роблять значно зручніші планування

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

38 минут назад, yur43 сказал:

прібори?

Не всі пам'ятають Флага і буржуйки з пилососа)

  • Хаха 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

24.03.2024 в 11:03, Фрай сказав:

Флаг? 

вроді покищо ні, хіба що десь переїхав чи первезли кудись 😄

 

  • Дізлайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

До речі,з березня по травень 22 жили в повноцінному будиночку не більше 20 кв.м, так що не обов"язково будувати помідорний ящик )) для відносного комфорту, а якщо для одного то взагалі можна зробити умовно два поверхи, точніше один +антресоль для сну, в мережі купа таких проектів

image.png.83b7ec47e8ea52234ee74f230673a480.pngimage.png.d6acf7056a0e785d600a1d8480321729.png

  • Лайк 5
  • Дізлайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

49 хвилин тому, irina1969 сказав:

image.png.2c4334c97294c4ff74aaa0a01ac15073.png

моя ти квіточка🤣

В нього окрім боязні електрики мабуть ще і боязнь висоти 

  • Хаха 2
  • Дізлайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

51 хвилину тому, BugS сказав:

В нього окрім боязні електрики мабуть ще і боязнь висоти 

да там по фобіях Наблюдателя вже ціла монографія форумом  написана

image.png.772cf320873d8b5dbc2d280f612a2d51.png

  • Хаха 7
  • Дізлайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...