Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Питання з електрики, які не потребують окремої теми

sanykrimea

Рекомендовані повідомлення

я племіннкику робив електрику в вайнній,то проклав на вентилятор фазу та ноль нерозривні від коробки,і одну фазу паралель освітлення,але щось здається що поміняю до світильника від вимикача на трійний провід,щоб поставити двійний вимикач на освітлення та вентилятор,може не захоче такого з таймером)))

 

а вони як добре працюють?у кого стоїть такий вентилятор?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

я племіннкику робив електрику в вайнній,то проклав на вентилятор фазу та ноль нерозривні від коробки,і одну фазу паралель освітлення,але щось здається що поміняю до світильника від вимикача на трійний провід,щоб поставити двійний вимикач на освітлення та вентилятор,може не захоче такого з таймером)))

 

а вони як добре працюють?у кого стоїть такий вентилятор?

 

Із трьох мною встановленних, таймар відключили і працює поки що від таймера.

В четверг зніму, буду тестити.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

таймар відключили і працює поки що від таймера.

не зрозумів?працює без таймера?таймер відключили?

1500 грн.,дороговато буде ..

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

не зрозумів?працює без таймера?таймер відключили?

1500 грн.,дороговато буде ..

 

Так таймер.

Працює поки що як звичайний вентилятор.

Автозаміна міняє слова

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

 

а вони як добре працюють?у кого стоїть такий вентилятор?

 

У меня Домовент с таймером, работает с 2004г. Полет нормальный.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

в мене вентс з контролем вологості напевне пару років працював і заглючив, включився і не виключався
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

В гирлянде начал периодически искрить провод возле литой вилки. Чтобы не было беды, надо заменить вилку на разъёмную, вырезав повреждённый участок провода. Какие особенности, учитывая малую толщину провода?
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

обмотать синей (или дажё чёрной тряпичной) изолентой место входа в вилку.

 

Я такую операцию несколько раз делал лет эдак тридцать назад! :D

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

обмотать синей (или дажё чёрной тряпичной) изолентой место входа в вилку.

Не надо. Там провод уже обломан. Будет греться и возможно возгорание.

Провод там хоть и тонкий, но не совсем волосина. Поменять вилку. Или отрезать и впихивать в розетку без вилки или прижимать вилкой от другой герлянды в розетке... Но по хорошему, конечно, вилку надо новую поставить.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

... или прижимать вилкой от другой герлянды в розетке...

 

Хорошая идея: обрезать провод и намотать каждую жилу на ножку этой же вилки. :good:

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Не, это плохая идея. Тем более там, поди, металлическая часть только на половину длины штырьков.
  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Не, это плохая идея. Тем более там, поди, металлическая часть только на половину длины штырьков.

 

Ну, тогда прижимать вилкой от этой же гирлянды в розетке.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Ну, тогда прижимать вилкой от этой же гирлянды в розетке.

Нельзя. Ибо обрезанные проводки могут коротить с той стороны где обрезано. Прижимать лучше вилкой другой гирлянды - заодно 2 гирлянды в одну розетку получится включены. А гирлянд много не бывает :) .

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Нельзя. Прижимать лучше вилкой другой гирлянды.

 

Тогда я не уловил суть Вашего ноу-хау. :sorry:

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Суть уловили правильно. Только не нужно использовать для этого старую отрезанную вилку. Можно использовать любую другую :) .
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Суть уловили правильно.

 

Что значит, утро вечера мудренее. Всё понял. Спасибо.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Здавалось би ціна вилки гривень 5. Роботи на пів години. Це вже в купі з походом в магазин.:lol:

Не розумію навіщо щось чимось прижимати? Зробити один раз і забути. Тим більше що ту гірлянду раз в рік юзають пару тижнів.;)

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Здавалось би ціна вилки гривень 5.

 

Взяв за 6 грн. Жалкую, що переплатив. :bad:

 

Роботи на пів години. Це вже в купі з походом в магазин.

 

У нас магазини не так густо: на все пішла добра година.

 

Не розумію навіщо щось чимось прижимати? Зробити один раз і забути.

 

Зробив, але поки забути не можу: дуже тоненькі провідки і треба деякий час поспостерігати, аби не було біди.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Здавалось би ціна вилки гривень 5

Це лише якщо брати крупногуртову партію. А вроздріб щонайменше вдвічі дорожче (малогабаритна, яка своєю вагою провід не порве і не випадатиме з розетки), навіть майже втричі - 13,90 грн.

Це вже в купі з походом в магазин.

З походом в магазин ще щонайменше +12 грн.

Зробити один раз і забути.

В тому то й проблема. Гірлянда треба раз на рік, тому щороку дістаєш її з обрізаною вилкою і такий - да, точно, треба відремонтувати. Ну вже наступного року. А наступного року - ой, вже новий рік скінчився, гірлянда не потрібна - зроблю в кінці року, коли наряджатиму ялинку. Це при тому, що запасні вилки в мене є, закупив їх жменю...

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

пять років назад в батьків під стріхою перед будинком круглорічно була гірлянда))поки не трогав до цього літа вся працювала,знмав бо утеплювали будинок,після хотів попробувати здохла)))провода потріскали..пару місця біля лампочок спаяв)))там спаяв в іншому місці поламалось))плюнув викинув в смітник,70 грн.7 метрів на балкон хватить))але чорний провід товстіший взяв то був прозорий...
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Электрические гуру, и рядом с ними слоняющиеся). Подскажите пожалуйста по силовым розеткам.

Протяну кабель 3*6 от автомата к плите (индукция до 7,5 кВт) и духовке. Один на двоих. Индукция обычно идет вообще без вилки. Духовка с вилкой.

Как их лучше подключить? Как разветвить кабель 6 мм??

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Электрические гуру, и рядом с ними слоняющиеся). Подскажите пожалуйста по силовым розеткам.

Протяну кабель 3*6 от автомата к плите (индукция до 7,5 кВт) и духовке. Один на двоих. Индукция обычно идет вообще без вилки. Духовка с вилкой.

Как их лучше подключить? Как разветвить кабель 6 мм??

 

Я делаю вот ТАК (как правило две фазы идут на поверхность, третья на духовку. Вывод силового кабеля через сальник гермовывод. Сыльник устанавливать выступающей стороной ВНУТРЬ коробки. Чтобы не торчал и не мешал духовке или прочей технике.) На фото трехфазное подключение, но однофазное делаю так же. Суть не меняется :

 

mexanik.net-122017005.jpg

 

И не забудьте сказать "спасибо". Уж очень я на похвалу падок :)

  • Лайк 9
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

если вилку у духовки обрезать то можно гарантию потерять.

только каким автоматом линию защитить, если она одна на двоих. Для духовки 32а много, а для варочной поверхности 16а мало. ггг)прям как в мушкетерах - Друг мой, для Атоса это слишком много, для графа де Ла Фер, — слишком мало.

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Я делаю вот ТАК ...)

 

А в чём преимущества такого метода в сравнении с просто торчащим из стены кабелем? У меня пока именно кабель из стены (вернее - из обычного подрозетника в стене), но есть ещё возможность допилить...

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • irina1969 змінив заголовок на Питання з електрики, які не потребують окремої теми

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...