Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Питання з електрики, які не потребують окремої теми

sanykrimea

Рекомендовані повідомлення

Сопротивление нагретой спирали - 13,75 Ом

Сопротивление нагретой спирали - 23,75 Ом

Чудо-чудное, диво-дивное...

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Чудо-чудное, диво-дивное...

 

 

Кручу верчу запутать хочу. Манипулируем цыфрами как кабмин.

Выкрутится, напишет, что кабель саморег в качестве ТЭНа :D

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

До речі Максим не пропонує ТЕН 220 вольт комутувати на 380. Він пропонує ТЕН допустимо 2 кВт на 220 Вольт замінити ТЕНом 2.8 кВт але на 380 вольт от ті плюс 40 відсотків. Тобто підібрати тени які на тому ж струмі дадуть більшу потужність. Така в нього математика.

А як інакше? Якщо скомутувати ТЕН на 220 в 380 то він згорить.

В формулі потужності струм константа задана номіналом автомата. А напруга змінюється з 220 на 380." - яким чином струм буде константа при зміні напруги?

Струм залежить не лише від напруги, а й від потужності струмоприймача.

 

Добавлено через 8 минут

Чудо-чудное, диво-дивное...

По сути сказать нечего? Я так и думал.

 

Добавлено через 44 минуты

До речі щоб побачити 1.7 можна було просто 380 поділити на 220.

Можна. Але дехто досі не вірить що при зростанні напруги та незмінному струмі потужність може збільшитися.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Я задавав питання і приводив розрахунки, у відповідь чув якісь утаємничені можливості обманути фізику, шо мені залишалось писати у відповідь форумським прохфесорам.

До речі чи не Ви написали - www.stroimdom.com.ua/forum/showpost.php?p=4914627&postcount=22352 "Проста математика.

В формулі потужності струм константа задана номіналом автомата. А напруга змінюється з 220 на 380." - яким чином струм буде константа при зміні напруги?

Я ж написав. Що підбираються ТЕНи щоб струм через них тік однаковий. Тому він константа в формулі. До речі щоб не корчити умняшок, варто читати пости. В яких я казав про заміну ТЕНів. Тому опір не константа. Так як опір ТЕНа на 2 кВт, не такий як в ТЕНа на 3 кВт.:lol: Опір при різних потужностях не може бути однаковий. Чи у Вас може? (с)

 

 

А також щоб не продовжувати виглядати нашим новим гарантом, прошу вказати, де я писав, що можна обманути фізику. А не вказував як рахують інші. Що так не буде я писав раніше.

 

 

В нас один викладач, щоб не паритись з викладанням, на першій же парі задав запитання, чому визначається один з параметрів на саме тому рівні, а не на іншому, просто сформулював по іншому. Все. Всі хто прагнув вчитись, в бібліотеці самі проштудіювали половину курсу. Так як виявилось, що цей параметр є в купі розрахунків, в купі налаштувань вузлів. Й не він нам читав, а ми скучали на парах. А самі студенти проштудіювали предмет. Загалом щось типу анекдоту про презерватив і глобус. Тому мені простіше задати напрям куди рити, а не сидіти й розрахунки з теорією викладати, людям які не хочуть її знати. Напрям що має бути не корінь з 2 (1,4), а корінь з трьох (1,7) я задав. Хто захотів той пішов та почитав звідкіля той корінь береться. Хто не захотів, тому й розписувати не варто.

 

Що й довели останні пару сторінок.:beer:

 

Добавлено через 16 минут

До речі Максим. Давайте зайдемо з іншого боку. Через базові закони фізики.

Дано джерело струму яке підєднане зіркою. Потужність 10 кВт

Ви навантаження підєднали трикутником й отримали 17 кВт. Звідкіля? Струми з джерела дорівнюють струмам на навантаженні. Просто за рахунок комутації виросла напруга на навантажені.

 

 

Мені чомусь здасться що Ви рахуєте трифазний трикутник як одну фазу. Не враховуючи що там струм тече не просто з фази на нуль. А перетікає між фазами.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Джерело струму КТП має надлишкову потужність. Яку й продають. І яку хочуть обмежити споживачу автоматом. Тому 17 кВт КТП видасть, навіть в рази більше.

 

Звісно якщо в нас дизельний генератор на 10 кВт то хоч як вмикай навантаження - більше 10 кВт не вийде зняти.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Стоп до чого тут потужність тп? Я говорю виключно згідно Ваших розрахунків. Р1=220*І Р=380*І але навпаки.

Струм з нього тече по кожній фазі той самий що й в навантаженні. То звідкіля такий класний приріст?;)

 

Ви рахуєте як постійний струм.

Або як одну фазу. А тут все трішки не так.

Намалюйте схему й проставте значення напруги в кожній точці в довільний час. Виходячи з цього подивіться куди потече струм. Будете здивовані.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Мені чомусь здасться що Ви рахуєте трифазний трикутник як одну фазу.

 

Вам не кажется.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Я ж написав. Що підбираються ТЕНи щоб струм через них тік однаковий. Тому він константа в формулі. До речі щоб не корчити умняшок, варто читати пости. В яких я казав про заміну ТЕНів. Тому опір не константа. Так як опір ТЕНа на 2 кВт, не такий як в ТЕНа на 3 кВт.:lol: Опір при різних потужностях не може бути однаковий. Чи у Вас може? (с)

 

 

З махлюванням ТЕНами я зрозумів, тому теорія не сходиться у декого з практикою.

Та Ви шо? Опір став залежний від потужності?

Опір залежить від матеріалу провідника, його перерізу і температури.

 

Субота?:beer:

Термічний коефіцієнт електричного опору провідника.doc

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Тобто до людини в якої теорія не сходиться з практикою запитань немає. А є бажання строчити іншим.

Так і запишемо пятниця в декого почалась в четвер та триватиме до .......

 

П. С. Тобто опір ТЕНа на 10 та 17 кВт однаковий? Так і запишем.:D

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Опір став залежний від потужності?

Опір залежить від матеріалу провідника, його перерізу і температури.

Звісно. А також залежить переріз провідника від потужності. Не треба плутати питомий опір з опором.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

MaksymS та -electron-

 

Ви в двох пишете якусь нісенітницю, потім починаєте викручуватись.

На мої доводи і викладкки з розрахунками я чую або про пятницю, можливо що після :beer: змінються закони фізики, я не помітив бо ні в пятницю, ні в суботу :beer: не було. Або про те, що треба десь щось перечитати.

 

Так ТЕНи різної потужності мають різний опір.

Але не опір залежить від потужності, а потужність від опору, тому пропоную завязувати.:D

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Поплатилась вилка бойлера. Причём по контакту заземления

В чем может быть причина? Или это вторичное последствие оплавления проводов внутри вилки?

Или пробой внутри котла на землю? Как проверить? Спасибо

506A82D0-A38B-4B2F-9407-66FC23EE4067.thumb.jpeg.ff65a601c3ffb4a6d944de9bac586a25.jpeg

 

FBD6104F-68B4-4C4A-A011-E276287A39B0.thumb.jpeg.ca8329a4b0d528f690466a4809be489c.jpeg

 

E17C7C3A-6699-418A-A9EB-8844EBE1B1D2.thumb.jpeg.488ab001b42a44904f8085455f7ac7ff.jpeg

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Поплатилась вилка бойлера. Причём по контакту заземления

В чем может быть причина? Или это вторичное последствие оплавления проводов внутри вилки?

Или пробой внутри котла на землю? Как проверить? Спасибо

[ATTACH]662719[/ATTACH]

 

[ATTACH]662721[/ATTACH]

 

[ATTACH]662723[/ATTACH]

 

Возможно проблема и в вилке (плохо зажаты провода, изначально повреждена изоляция).

В любом случае, проверьте не пробивает ли бойлер на корпус, правда иногда ТЕН начинает пробивать только после нагрева до определенной температуры. Замените вилку.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Так ТЕНи різної потужності мають різний опір.

Ну нарешті!

Але не опір залежить від потужності, а потужність від опору

А це залежить від місця сидіння. Якщо ви інженер, якому потрібно розробити ТЕН - то опір залежить від потужності в ТЗ. А якщо на базарі міряєте опір ТЕН-ів, щоб підібрати необхідний - то потужність залежить від опору.

В чем может быть причина?

Яка система заземлення? Ви можете працювати нулем для ЛЕП через свою вилку.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Ну нарешті!

 

А це залежить від місця сидіння. Якщо ви інженер, якому потрібно розробити ТЕН - то опір залежить від потужності в ТЗ. А якщо на базарі міряєте опір ТЕН-ів, щоб підібрати необхідний - то потужність залежить від опору.

Яка система заземлення? Ви можете працювати нулем для ЛЕП через свою вилку.

 

Ага Ви на землю падаєте чи вона на Вас?

Формулу в студію! Перестаньте маніпулювати і викручуватись.

Ви вже самі заплутались, що від чого залежить.:lol:

 

 

Опір залежить від того, що я вказував вище. А потужність в свою чергу залежить ще від напруги прикладеної до того опору.

РС Ох повеслили, очікую пояснень з точки зору теорїі відносності.

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Це в готовому виробі. А інженеру потрібно розрахувати саме опір за заданими напругою та потужністю.

Формулу в студію!

R=U^2/P для постійного струму. Додасте cos f - буде вам для змінного.

 

Добавлено через 1 минуту

Мені чомусь здасться що Ви рахуєте трифазний трикутник як одну фазу. Не враховуючи що там струм тече не просто з фази на нуль. А перетікає між фазами.

Так, було таке :oops:

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Купил новый дешевый мультиметр. Прозвонил тены. Их два в котле. По 1 кВт. Один дал сопротивление 45 Ом. Второй показал обрыв. И один из контактов дал короткое на корпус. Отключил этот тен. Пока родителям и одного хватает.

Кстати. Сутки пользовались газовой колонкой ( двухконтурный Вейсман витопенд). Сказали-электрическим бойлером удобнее. Газовая колонка требует настройки потоков воды краном. Гуляет температура.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Є пару запитань:

1. Перекриття дерев*яне, стеля з гіпсокартону, підкажіть проводку можна заховати між перекриттям і гіпсокартоном, чи ліпше штробити стіни і її там залишати.

2. Якщо між гіпсокартоном, то в гофрі кріпити чи ні? Планую ВВГ нг.

3. Для дитячої кімнати 3*1,5 для розеток і 3*1,0 для світла буде достатньо???

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Бывает. ЗЗЦМ делает. Во всю продаёт))

 

Ты, енто, на цвет-мед "батон не кроши". У них уже сертификат VDE имеется! (Правда не на ВВГ с ПВС, но то такэ).

 

А вообще, в запотолочное пространство, да на горючее основание, нужно очень и очень осторожно прокладывать кабельные линии. Пыль, паутина, электростатика - очень плохие "товарищи",потому и особые требования к таким видам проводки.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Вопрос,ставлю дома подрезетники в ванной,(когда будет плитка на стены не знаю)нужно ли их выпускать на толщину плитки из стены или устанавливать на уровне штукатурки?
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Пыль, паутина, электростатика - очень плохие "товарищи",потому и особые требования к таким видам проводки.

пояснюйте які. Прокладка в гофрі?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Вопрос,ставлю дома подрезетники в ванной,(когда будет плитка на стены не знаю)нужно ли их выпускать на толщину плитки из стены или устанавливать на уровне штукатурки?

Если точно знаете будущую толщину слоя клея и плитки, то можно "выпускать".

В уровень со штукатуркой может не хватить длины винтов в последствии.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Уважаемые форумчане, вопрос по услугам электрика:

1) разводка в квартире производится без распредкоробок - насколько это правильно?

2) автоматы еле-еле «втулились» в щиток, и в случае проблем, я не представляю как туда можно подоезть и что-либо изменить - это нормальная ситуация или?

3) на квартиру в 50 метров (около 50-ти точек) потрачено 400 метров кабеля - этотне много?

4) что подразумевает услуга «установка электроточки? - «высверление» выемки+установка порозетника+завод кабеля? Зашпаклевать подрозетник входит в услугу? И если точка двойная/тройная-перебраска мостиков входит в стоимомть услуги?

Спасибо :flag1:

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • irina1969 змінив заголовок на Питання з електрики, які не потребують окремої теми

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...