Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Стиль вождения авто и его последствия.

Stroim DOM

Рекомендовані повідомлення

на дороге с 14 лет,

 

Да, важкі тоді часи були:(.У мене тато також з 14 років за кермо сідав -підміняв діда.На дорогу ,звичайно ,в діда мізків вистачило його не пускати (не голод все таки) а от в полі -так працював на рівні з дорослими.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Та,да .Насправді все проходить значно швидше -і вже через місяць водіння києвом п@дараси і селюки кричать друг на друга : кто тєбья єздіть учіл:)?

 

Вы к кому себя относите.?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Да, важкі тоді часи були:(.У мене тато також з 14 років за кермо сідав -підміняв діда.На дорогу ,звичайно ,в діда мізків вистачило його не пускати (не голод все таки) а от в полі -так працював на рівні з дорослими.

то само собою, але в мене трошки інакше, у 16 років КрАЗ-256, м Черкаси, річпорт по місту пісок, щебінь.

так багато часу проводив з другом у АТП та за кермом, що інші водії вважали мене за його напарника

і часто за гроші просили мене підміняти поки вони влаштують свої справи.

а мені що, і накатаюсь і копійку зароблю! )

тим паче, що на їх машинах було леше, не те, що на нашому старому кориті з дурнувати пневмопідсилювачем керма, той ще тренажер для качання біцепсів!

От тоді в мене аварій не було!

і взагалі, всі чп трапляються на малій швидкості коли ти розслабився і стаєш менш уважний.

Але це не стосується шумахЕрів, чомусь особливо часто на старих Шкода Октавія.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

 

Вы к кому себя относите.?

 

Я уже карєннойкієвлянін, Ви шо.Стадію "селюк" я пройшов років 20 назад.

Я вже можу просто їхати спокійно, пропускати і тих і інших, і посміхатись , наблюдаючи як вони вчать єздіть одне одного.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Каталась по Харькову в 2013. После Луганска было удивительно, как добросердечно все всех пропускают.

Могут пропустить, могут нет. Но слишком дохрена «риальне патсанов», которые вклиниваются в любой промежуток. Особо одарённые даже учебные машины (обклеенные знаками как не знаю что) подрезают. А в 2015 вообще кошмар начался. Правда, через пару лет попустило. А сейчас, в связи с жарой, что ли, как-то до фига стало совершенно идиотских ДТП с трупами.

и только потом - на что-либо с мотором.

Так никто ж не даст потренироваться. Начнут затирать с воплями «Слоупок!»

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Житомирянин дозволив 7-річному племіннику самостійно керувати авто та їхати 100 км/год

 

 

times.zt.ua/zhytomyrianyn-dozvolyv-7-richnomu-pleminnyku-samostiyno-keruvaty-avto-ta-ikhaty-100-km-hod/?fbclid=IwAR3Z0P986f31lVosrbPDyVagSS3QWSZ3mIPD_zgupL8pJnZ3yxzj2BVXUU0

 

Блохерів розвелось, але який блохер - такі і підписники ...

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Вчера одно чудо на велике без катафотов и мигалок в тёмной одежде ехало в пол первого ночи на велосипеде в темноте по улице центральной , чуть не подвёз до метро на капоте .
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Так даже на знаки 90 70 50 возле пешеходных переходов в степи тормозят, на которые все всгда клали.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Водії з переляку їдуть адекватно аж до Білої Церкви , хоча остання камера стоїть аж в Калинівці.

 

не так все просто. Я ехал из Одессы в последние дни перед введением штрафов с видеофиксацией. В разрывах отбойников сидели партизаны с радарами и колядовали.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

не так все просто. Я ехал из Одессы в последние дни перед введением штрафов с видеофиксацией. В разрывах отбойников сидели партизаны с радарами и колядовали.

 

Да, колядунов с полосатыми палками хватает.

 

В цьому є щось погане?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Корінні київляни ,в основному ,не те що на машину не заробили-квартиру мамкину толком здати не можуть:pozor:.

 

Не дивіться на ніч кацапських серіалів про доярок з Хацапетовок :beer:

 

В мене на потоці в вузі в ранніх 90-х кияни/приїжджі 50/50 було. Поки іногородні батьківську тушонку в гуртожитку рубали, кияни працювали чи не з першого-другого курсу.

 

А взагалі кияни в передмістя тікають. Принаймні ті що на сайті

  • Лайк 3
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Президент Владимир Зеленский подписал закон, которым отменил криминализацию управления автомобилем в нетрезвом виде. Как известно, с 1 июля в Украине собирались привлекать пьяных водителей к уголовной ответственности. Однако позже правительство передумало. Для нарушителей, садящихся за руль под воздействием алкоголя, оставили только штрафы.

 

Источник: news.bigmir.net/ukraine/2013853-Glavnoe-2-ijulja--P-janaja-ezda-bez-kriminalizacii-i-sud-po-karantinu

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Ну да. Кто ж себя посадит...

 

даже с анализами кандидата на пост президента год назад все мутно было. Решили не рисковать :pozor:

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Это средневековая дикость, сажать за пьянку.

Не за пьянку, а за езду бухим. Не путайте.

Кстати, на счёт лишения прав ничего не написали.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Это средневековая дикость, сажать за пьянку.

Сажать за попытку преднамеренного убийства - ничего себе не дикость. Дикость - тысячи потенциальных убийц за рулем угашенных.

Нигде такого нет.

Именно. Нигде нет столько бухих за рулем.

Заниматься профилактикой езды в пьяном виде, лишать прав, штрафовать.

Это ничего не дает. Продолжают ездить без прав, а штрафы смешные.

Устраивать облавы, когда останавливаются в спорадичных местах все и все дуют в тестер без исключения.

Устроили. Дальше что? Забрали права, выписали штраф. Штраф выкинули, продолжают бухать и ездить без прав. Неужели вы думаете, что если человек бухает за рулем то его остановит отсутствие прав или штраф???

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Правильно сделал, шо отменил, молодец.

Это средневековая дикость, сажать за пьянку.

Нигде такого нет.

 

 

Арабам расскажите...

 

Хотя согласен, что с нашими ментами будут крутить не тех, кто регулярно бухает, а у кого есть деньги откупаться от уголовки.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Правильно сделал, шо отменил, молодец.

Это средневековая дикость, сажать за пьянку.

Нигде такого нет.

 

.

 

расскажите китайцам про дикость, там под шафе сел за руль - сразу тюрма

 

и на расстрел за взятки очередь и них не иссякает :beer:

 

все и все дуют в тестер без исключения
:pozor::lol::lol:
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Если за безобразную парковку станут тоже сажать - я согласен на пакет предложений. А пока паркованцы большие убийцы, чем пьяные за рулем в общем знаменателе. Сотня паркованцев в человеко-часах убивает больше людей, чем один угашенный алканоид.

Я на самом деле слабо себе представляю, как трезвым ездить по Киеву - так же в темп и трафик вялой биомассы просто не попадаешь.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Сотня паркованцев в человеко-часах убивает больше людей, чем один угашенный алканоид.

Є статистичні дані чи це чергова гімно-бомба від «льотчика-Гастелло» на комерційному бусі? Я завжди дивувався куди в місті летять під 100 вівари, спринтери і їм подібні, а потім прочитав один з ваших постів і трохи зрозумів - за баблом поспішають, як і «таксисти», що сунуться без мила в ... за найменшої можливості поклавши болт на правила і інших учасників дорожнього руху.

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Є статистичні дані

У Вас в Києві просто не дійшло до того, що з паркованцями робиться тут. Коли десятками років(!) паркуються прямо посеред перехресть, і ніхто з цим нічого не робить.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Давайте відверто.

Припаркувався мудак посеред перехрестя чи під знаком. Й чекає коли його лайном помажуть.

Інший летить на всі гроші й врізається в припаркованого почекуна або в іншого водія при об'їзді на повній не переконавшись та безпеці маневру. З летальним.

Один створив аварійну. А інший замість безпечного маневру потрапив в дтп.

 

Інший приклад. Вгашене чудо влітає на зупинку чи перехід й знову летальний але в людей які не порушували.

 

Шановні знавці увага запитання хто більше зло мудак який паркується як попало чи мудак який сідаючи за кермо авто п'яним наражає на небезпеку інших.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Звісно той хто припаркувався, бо якби його не було, то той що летить полетів би собі далі. Чи ви думаєте буде інша відповідь від говномазів?
  • Лайк 3
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...