Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Опрос: Что бы я никогда не сделал снова… и почему…

Слава Щ.

Рекомендовані повідомлення

А коридори лишні до кімнат на 1 поверсі хіба не відбирають площу?:)

А на втором этаже вы с лестницы сразу в спальную попадаете? :)

 

Резюме по этому форуму (гараж не входит в указанную площадь):

  • до 120 кв.м. - одноэтажник
  • 120 - 150 - зависит от прощади участка и личных предпочтений
  • от 150 - два этажа

  • Лайк 10
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Шесть лет назад когда я выбирал проект своего дома, я уже прожил в двухуровневой квартире почти 20 лет.

Многие вещи не возможно предвидеть или предусмотреть пока фактически их не смоделируешь. Когда покупал квартиру в двух уровнях я и предвидеть не мог с какими неудобствами придётся столкнуться. Часто ловил себя на мысли, что я постоянно проживаю в той байке про волка козу и капусту.

Набегался по этажам так, что о двухэтажном доме даже и не задумывался когда выбирал проект.

Но должен оговориться, что одноэтажный дом не все могут себе позволить. И дело не в том что, он на 10% дороже.

Просто у кого участок не позволяет поставить одноэтажный дом, а у кого состав семьи предполагает 3-4 спальни, кому то дом обязательно нужен с гаражом на две машины, а есть такие кто свое существование не мыслит без биллиардного зала.

Но тот кто ценит комфорт и функциональность в первую очередь, а не кубатуру и размах, тот однозначно выберет одноэтажник.

Без перепадов уровней, без порогов и комингсов.

Никаких подвалов и лестниц, ни мансард ни балконов. Никакого надуманного украшательства в виде эркеров, флигелей, колон или порталов если это не несет никакой функциональной нагрузки. А сэкономленные деньги лучше пустить на энергоэффективность.

Я не претендую на абсолютную истину, я просто высказал свое мнение и свой опыт проживания в одноэтажном доме.

В конце концов мой выбор пал на Архоновский дом 170 м2, который я построил и в котором прожил уже три года. О своем выборе не разу не пожалев.

Чего искренне желаю всем тем, кто стоит на распутье.

:flag1:

 

 

.

  • Лайк 19
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

одноэтажный дом не все могут себе позволить. ...

Просто у кого участок не позволяет поставить одноэтажный дом, а у кого состав семьи предполагает 3-4 спальни, кому то дом обязательно нужен с гаражом на две машины, а есть такие кто свое существование не мыслит без биллиардного зала.

Да, тяжко, когда не можешь позволить себе существовать без биллиардного стола и гаража на две машины. Ж-)

Три спальни вмещаются в 70 кв.м, четыре - в 96. И такой дом уже помещается даже на 6 сотках.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Но тот кто ценит комфорт и функциональность в первую очередь, а не кубатуру и размах, тот однозначно выберет одноэтажник.

Этот тренд, кстати, уже много лет на западе присутствует. Ограничивают это все только возможности по площади застройки, а люди давно поняли, что ничего лучше одноэтажного строения нет...

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Этот тренд, кстати, уже много лет на западе присутствует. Ограничивают это все только возможности по площади застройки, а люди давно поняли, что ничего лучше одноэтажного строения нет...

 

В нашей стране у двухэтажника есть одно неоспоримое преимущество перед одноэтажником - это возможность на ночь поставить первый этаж на сигнализацию.

  • Лайк 8
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

В нашей стране у двухэтажника есть одно неоспоримое преимущество перед одноэтажником - это возможность на ночь поставить первый этаж на сигнализацию.

 

А в одноэтажнике что, нельзя? Ставятся окна, а датчики движения исключаются.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

А в одноэтажнике что, нельзя? Ставятся окна, а датчики движения исключаются.

 

И можно спать с открытыми окнами? Не знала.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

И можно спать с открытыми окнами? Не знала.

Так датчики на москітні сітки поставити. :lol:

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

И можно спать с открытыми окнами? Не знала.

Я планирую окна закрывать и ставить на сигнализацию на ночь. Так оно спокойнее. А окна я вообще особо открывать не планирую...

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

И можно спать с открытыми окнами? Не знала.

Если грамотно распланировать зоны охраны, то можно поставить помещения, где ночью никого не будет, на охрану датчиками движения и герконами на окнах. Там, где спят люди или будут перемещения ночью можно поставить на охрану только герконами на окнах. Окна можно открыть на проветривание при этом они будут на охране. Герконы нужно разместить внизу, над подоконником. Если хотите открывать настеж, тогда будут без охраны.

 

С момента регистрации на форуме прослеживаю тенденцию к плавному перемещению в сторону европейского подхода к жилью. Дом уже больше не как особняк с саунами, гаражами на 2 машины, спортзалами, бассейнами, бильярдами, гостиными на 40-50 м.кв. ...., а как квартира на земле с минимумом выше написанных хотелок. Все просто, оптимально, без вычурности, и все больше людей понимает, что дом нужно строить для себя, а не для детей которые вырастут и возможно останутся жить с родителями. Бассейн каркасный, навес для машины, без балконов, арок, колон.

 

Наверное кризис очень хорошо прочищает мозги и заставляет думать.

 

Не в тему, но наблюдение- за 3 года буквально пару новых тем появилось где люди начали новое строительство. В основном тянуться старые стройки.

  • Лайк 8
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Если грамотно распланировать зоны охраны, то можно поставить помещения, где ночью никого не будет, на охрану датчиками движения и герконами на окнах. Там, где спят люди или будут перемещения ночью можно поставить на охрану только герконами на окнах. Окна можно открыть на проветривание при этом они будут на охране. Герконы нужно разместить внизу, над подоконником. Если хотите открывать настеж, тогда будут без охраны.

 

С момента регистрации на форуме прослеживаю тенденцию к плавному перемещению в сторону европейского подхода к жилью. Дом уже больше не как особняк с саунами, гаражами на 2 машины, спортзалами, бассейнами, бильярдами, гостиными на 40-50 м.кв. ...., а как квартира на земле с минимумом выше написанных хотелок. Все просто, оптимально, без вычурности, и все больше людей понимает, что дом нужно строить для себя, а не для детей которые вырастут и возможно останутся жить с родителями. Бассейн каркасный, навес для машины, без балконов, арок, колон.

 

Наверное кризис очень хорошо прочищает мозги и заставляет думать.

 

Не в тему, но наблюдение- за 3 года буквально пару новых тем появилось где люди начали новое строительство. В основном тянуться старые стройки.

Все, последний аргумент пал :) Следующий дом - только одноэтажник.

 

Добавлено через 55 секунд

Я планирую окна закрывать и ставить на сигнализацию на ночь. Так оно спокойнее. А окна я вообще особо открывать не планирую...

 

Как? :sorry:

А как же запах сосен после дождя?

  • Лайк 4
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

А как же запах сосен после дождя?

У Вас это напрямую связано с окнами, а у меня нет...

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Следующий дом - только одноэтажник

На вкус и цвет. У меня дом расположен между озером и лесом, если бы не второй этаж, не было бы такого чудесного вида, с первого этажа только вид на забор.

  • Лайк 8
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

И можно спать с открытыми окнами? Не знала.

 

Мы спим на 2 этаже, естественно окна открыты, но не настежь, а на верхнее открывание. Первый этаж под сигнализацией и окна тоже открыты в верхнем положении. Правда при сильном дожде и ветре пару оаз сработала сигнализация.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Я тут новенький, поэтому скажу честно читать именно эту ветку - Опрос: Что бы я никогда не сделал снова… и почему…, совсем не удобно, ибо она уже перевалила за 4000 постов. По ходу чтения советов в теме, встречаешь много обсуждений. Оно как-бы и понятно, должно быть сказано за и против, но если рождается спор - то для этого нужно создать отдельную новую тему, вставить на нее ссылку, и в новой теме - "понеслись" обсуждения всех за и против.

 

:beer:Просьба, не засоряете обсуждением (на минутку уже создалась лишняя страница) одноэтажника или двух этажника, для этого вопроса полно других тем.

  • Лайк 6
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Наверное кризис очень хорошо прочищает мозги и заставляет думать.

 

Не в тему, но наблюдение- за 3 года буквально пару новых тем появилось где люди начали новое строительство. В основном тянуться старые стройки.

 

З розмов з сусідами. Думати починають за те чи зможуть утримувати. Причому поки чухаються за вартість опалення. Люди почали більш тверезо оцінювати хотілки і можливості. Хоча сусіди скаржились що прораб закинув їхній будинок так як має об'єкт цоколь і 3 поверхи приватного будинку з ліфтом. :o :fool:Також якщо люди в змозі утримати то ще є герої які будують не думаючи про утримання. :flag1: але таких менше. Мене все допитують навіщо я будинок ужимав . Я вже і не пояснюю. Замучився.

 

я почав будівництво 2 роки назад. Тему не почав. Так як з тих що починав відповідей не знайшов. Онлі критика задля критики без жодного конструктивних. У Вас також теми немає.;) А от на моїй вулиці влітку 15го стартували 3 будівництва. В минулому році одне в цьому ще 2. На сусідніх збудованих вулицях в цьому стартували десь 3 будівництва. Просто не всі хочуть писати про них тут є теми з Чернівців які затишний хоча будівництва йдуть.

 

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

З розмов з сусідами. Думати починають за те чи зможуть утримувати. Причому поки чухаються за вартість опалення. Люди почали більш тверезо оцінювати хотілки і можливості. Хоча сусіди скаржились що прораб закинув їхній будинок так як має об'єкт цоколь і 3 поверхи приватного будинку з ліфтом. :o :fool:Також якщо люди в змозі утримати то ще є герої які будують не думаючи про утримання. :flag1: але таких менше. Мене все допитують навіщо я будинок ужимав . Я вже і не пояснюю. Замучився.

 

я почав будівництво 2 роки назад. Тему не почав. Так як з тих що починав відповідей не знайшов. Онлі критика задля критики без жодного конструктивних. У Вас також теми немає.;) А от на моїй вулиці влітку 15го стартували 3 будівництва. В минулому році одне в цьому ще 2. На сусідніх збудованих вулицях в цьому стартували десь 3 будівництва. Просто не всі хочуть писати про них тут є теми з Чернівців які затишний хоча будівництва йдуть.

 

Тема про те, чого б я не зробив , коли б починав будівництво знову. Чому б я не побудував 2 поверховий будинок сюди явно підходить. Переконливі аргументи, чому я маю будувати будинок в 1 поверх площею 150 кв м, а не в 2 поверхи не знайшов, якось все непереконливо виглядає. Особливо, коли пишуть, що можна дуже комфортно жити сімєю з 4 чоловік в будинку в 70 кв.м. Але то таке..

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Тема про те, чого б я не зробив , коли б починав будівництво знову. Чому б я не побудував 2 поверховий будинок сюди явно підходить. Переконливі аргументи, чому я маю будувати будинок в 1 поверх площею 150 кв м, а не в 2 поверхи не знайшов, якось все непереконливо виглядає. Особливо, коли пишуть, що можна дуже комфортно жити сімєю з 4 чоловік в будинку в 70 кв.м. Але то таке..

 

Дякую. Аналогічно. Живу у двоповерховому будинку. Наразі бачу лише плюси.

Вигляд з вікна

Розділення зон спальні - вітальня ідальня наприклад коли приходять гості

Економія в опаленні - фізика штука серйозна

Розділення життєвого простору

Якшо би я побудував аналогічний будинок в один поверх це був би мощний свинарник. І з вікнами повезло би не всім діткам.

Про сходинки і про те як важко по ним ходити. Санвузол на другому поверсі обовязково. Холодильник як опція ;)) і можна не спускатись :)

Особливо класні пости типу "я побудував двоповерховий а ви будуйте собі одноповерховий - це класно :)"

 

1. Коли в будинку треба буде зменшити площу бо вже всі розлетілись. Просто не ходиш на другий поверх і все. Навіть топити там не обовязково. Там автоматом буде не холодно.

Приіхали діти назад і побігли у своі кімнати. Просто мати про всяк випадок спальню на першому поверсі.

  • Лайк 7
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Як на мене, то уваги заслуговує думка тільки тих, хто проживав тривалий період в обох варіантах.
  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Як на мене, то уваги заслуговує думка тільки тих, хто проживав тривалий період в обох варіантах.

 

тривалий час жив у квартирі. Це те саме що одноповерховий будинок. Не вразило. Для мене кожна думка важлива. Озираючись на них роблю свій вибір. Але коли безапеляційно доводять що одноповерховий будинок найкращий для всіх випадків. Це трохи дивно.

  • Лайк 7
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

тривалий час жив у квартирі. Це те саме що одноповерховий будинок. Не вразило.

 

1. Краєвиди в квартирі на 10 поверсі з виходом на природу.

2. Можливість ніколи не закривати вікна в квартирі.

3. Звуки і запахи природи та живності в будинку.

4. ... .

Хіба це те ж саме? :unknown:

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Як на мене, то уваги заслуговує думка тільки тих, хто проживав тривалий період в обох варіантах.

Я тривалий час жив в квартирі, в одноповерховому будинку, а потім зробив мансаду, тобто почав жити в двух поверховому. І живу в 2 поверховому вже майже 10 років. Так що знаю що треба передбачити на 2 поверсі.

На попередній сторінці була думка, що якщо більше 120, але без гаража то...

Цікаво а чому без гаража, він не добавляє площу забудови? Я пробував собі зробити одноповерховик з тим самим набором приміщень (спальні були меншими) так там габарити такі що я передумав. Місця для саду, виноградника, мангала залишалось кіт наплакав.

  • Лайк 8
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Місця для саду, виноградника, мангала залишалось кіт наплакав.

 

Причина відсутності достатньо місця для одноповерхової будівлі ніким не оскаржується.

  • Лайк 4
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

тривалий час жив у квартирі. Це те саме що одноповерховий будинок. Не вразило. Для мене кожна думка важлива. Озираючись на них роблю свій вибір. Але коли безапеляційно доводять що одноповерховий будинок найкращий для всіх випадків. Це трохи дивно.
це форумська болячка:D вважати свою думку , своє міркування найвірнішим у світі...скажу за себе:) доводилось бувати у одноповерхових дуже класних і по задумках, і по виконанню домах-мені там некомфортно...якщо він маленький то ще нічого, а якщо він дійсно Дім!!! то це нескінченні коридори та кути:(

всі аргументи gokostik підтримую:beer:

аргумент по сходах, який так полюбляють адепти одноповерхових:beer: розкажіть це тому, хто майже все життя прожив на 5-му поверсі в домі без лифта...на зовсім прикрий випадок:(зробимо замість сходів пандус:D

Будуємо двоповерховий, та ще з другим світлом:D бо маємо дуже красиву ділянку і шкода було забудовувати її бетоном, крадучі землю у сада

--------------

якщо по темі топіка..НІКОЛИ не доручала би роботи з внутрішнього оздоблення тим хто робить загально-будівельні роботи НІКОЛИ !!!!

  • Лайк 7
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

... все просто, оптимально, без вычурности, 80м2, одноэтажный, жигули ...

 

Европой повеяло. Даже Жигули - это тот же Фиат-125, а в Париже, Риме и прочих столицам основная масса авто класса В.

  • Лайк 3
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...