Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Рекомендовані повідомлення

Подскажите пожалуйста, а обязательно подавать "Повідомлення про початок виконання підготовчих робіт" или можно сразу "Повідомлення про початок будівельних робіт щодо об’єктів, будівництво яких здійснюється на підставі будівельного паспорту" и если обязательно, то через сколько подавать на "початок виконання"?
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Підкажіть, будь ласка, чи обов'язково інформувати сільраду після подання повідомлення до ДАБІ? Чи є якась відповідальність, якщо я цього не зроблю? Чи це просто така фантазія броварського відділу містобудування і архітектури? Папірець, який мені видали з будпаспортом, прикладаю.

zobovyazannya.thumb.jpg.f962c62f08d3a6c030c792623570acd6.jpg

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Підкажіть, будь ласка, чи обов'язково інформувати сільраду після подання повідомлення до ДАБІ? Чи є якась відповідальність, якщо я цього не зроблю? Чи це просто така фантазія броварського відділу містобудування і архітектури? Папірець, який мені видали з будпаспортом, прикладаю.

 

Не актуально вже кілька років... а вони все ще пишуть це.

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Подскажите пожалуйста строю дом на участке с назначением прысадыбна делянка , какие необходимо получить документы, участок находиться в кооперативе?
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Подскажите пожалуйста строю дом на участке с назначением прысадыбна делянка , какие необходимо получить документы, участок находиться в кооперативе?

 

Посмотрите здесь РОЗ’ЯСНЕННЯ ЩОДО ПРОЦЕДУР ОТРИМАННЯ ДОКУМЕНТІВ, НЕОБХІДНИХ ВІДПОВІДНО ДО ЗАКОНОДАВСТВА ДЛЯ ЗДІЙСНЕННЯ БУДІВНИЦТВА ОБ’ЄКТІВ (ЗАЛЕЖНО ВІД КАТЕГОРІЇ СКЛАДНОСТІ) www.dabi.gov.ua/napryamky-diyalnosti/dozvilni-protsedury/roz-yasnennya-shhodo-protsedur-otrymannya-dokumentiv-neobhidnyh-vidpovidno-do-zakonodavstva-dlya-zdijsnennya-budivnytstva-ob-yektiv-zalezhno-vid-kategoriyi-skladnosti/

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Доброго дня!

в мене виникло певне непорозуміння з бюджетним архітектором.

зробила у нього ескізні наміри на замовлення.

в швидких темпах. і виникла певна неточність через це.

я просила 15 метрів від паркану до будинку, а він мені намалював 11 метрів. я цього не помітила і одразу подала документи. документи пройшли на ура.

але фундамент вже готовий на відстані 15 метрів. що тепер робити?

вносити зміни в будівельний паспорт, чи можна так лишити?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Всем привет! Помогите контактами. Кто может помочь и изготовлением и получением стройпаспорта, участок находиться в Киеве (Русановские сады) ?
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Доброго дня!

в мене виникло певне непорозуміння з бюджетним архітектором.

зробила у нього ескізні наміри на замовлення.

в швидких темпах. і виникла певна неточність через це.

я просила 15 метрів від паркану до будинку, а він мені намалював 11 метрів. я цього не помітила і одразу подала документи. документи пройшли на ура.

але фундамент вже готовий на відстані 15 метрів. що тепер робити?

вносити зміни в будівельний паспорт, чи можна так лишити?[/quote

 

 

Вносити зміни/скасовувати та видавати новий,

Так не лишати!

А ще, все переміряти в натурі

Прийти к бюджетному архітектору, та нехай в нього голова болить

Думаю проблем не виникне

 

Добавлено через 9 минут

Підкажіть, будь ласка, чи обов'язково інформувати сільраду після подання повідомлення до ДАБІ? Чи є якась відповідальність, якщо я цього не зроблю? Чи це просто така фантазія броварського відділу містобудування і архітектури? Папірець, який мені видали з будпаспортом, прикладаю.

 

Ні, відповідальності за "не інформування" ОМС щодо подання повідомлення до ДАБІ немає.

Але чому б не надіслати, рекомендаційним з повідомленням

"И овцы целы и волки сыты"

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

та там в принципі просто в сторону перенести будинок на 4 м в ескізних намірах. нічого складного. але я ходила в ДАБІ для виправлення помилок в повідомленні на днях. сказали через місяць зареєструють.

так от.

мені потрібно чекати місяць для того, щоб повідомлення зареєстрували чи можна одразу виправити будпаспорт і потім подати повторне повідомлення про початок будівельних робіт чи зміну даних у повідомленні?

повідомлення життєво необхідне для того, щоб підключити ділянку до електромережі((

 

Добавлено через 3 минуты

Доброго дня!

в мене виникло певне непорозуміння з бюджетним архітектором.

зробила у нього ескізні наміри на замовлення.

в швидких темпах. і виникла певна неточність через це.

я просила 15 метрів від паркану до будинку, а він мені намалював 11 метрів. я цього не помітила і одразу подала документи. документи пройшли на ура.

але фундамент вже готовий на відстані 15 метрів. що тепер робити?

вносити зміни в будівельний паспорт, чи можна так лишити?[/quote

 

 

Вносити зміни/скасовувати та видавати новий,

Так не лишати!

А ще, все переміряти в натурі

Прийти к бюджетному архітектору, та нехай в нього голова болить

Думаю проблем не виникне

 

 

 

та там в принципі просто в сторону перенести будинок на 4 м в ескізних намірах. нічого складного. але я ходила в ДАБІ для виправлення помилок в повідомленні на днях. сказали через місяць зареєструють.

так от.

мені потрібно чекати місяць для того, щоб повідомлення зареєстрували чи можна одразу виправити будпаспорт і потім подати повторне повідомлення про початок будівельних робіт чи зміну даних у повідомленні?

повідомлення життєво необхідне для того, щоб підключити ділянку до електромережі((

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

мені потрібно чекати місяць для того, щоб повідомлення зареєстрували чи можна одразу виправити будпаспорт і потім подати повторне повідомлення про початок будівельних робіт чи зміну даних у повідомленні?

повідомлення життєво необхідне для того, щоб підключити ділянку до електромережі((

 

На сегодня согласно действующему законодательству еобходимо подать уведомление о начале строительных работ если объект по классу не превышает СС1. Если на руках есть корешок о принятии уведомления, то можно начинать строительные работы с даты, следующей за датой регистрации уведомления. Ждать ничего не нужно. Уведомление не требует разрешения.

Если класс СС2 или выше, то необходимо получить разрешение на начало работ. Оно должно быть выдано (или отклонено с мотивированным указанием недостатков в поданных документах) не позднее 10 календарных дне с момента регистрации в ЦНАП.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

На сегодня согласно действующему законодательству еобходимо подать уведомление о начале строительных работ если объект по классу не превышает СС1. Если на руках есть корешок о принятии уведомления, то можно начинать строительные работы с даты, следующей за датой регистрации уведомления. Ждать ничего не нужно. Уведомление не требует разрешения.

Если класс СС2 или выше, то необходимо получить разрешение на начало работ. Оно должно быть выдано (или отклонено с мотивированным указанием недостатков в поданных документах) не позднее 10 календарных дне с момента регистрации в ЦНАП.

 

будівництво вже розпочато. тут питання в тому, що треба внести зміни в будівельний паспорт. мені потрібно чекати поки зареєструють повідомлення, яке я подала 1 серпня, для того, щоб внести ці зміни? чи можна зараз піти і змінити ескізні наміри, через 10 днів забрати оновлений паспорт і подати повторне повідомлення про початок будівництв/чи зміни до незареєстрованого повідомлення?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

будівництво вже розпочато. тут питання в тому, що треба внести зміни в будівельний паспорт. мені потрібно чекати поки зареєструють повідомлення, яке я подала 1 серпня, для того, щоб внести ці зміни? чи можна зараз піти і змінити ескізні наміри, через 10 днів забрати оновлений паспорт і подати повторне повідомлення про початок будівництв/чи зміни до незареєстрованого повідомлення?

Во-первых, до незареєстрованного повідомлення не вносят изменения.

Во-вторых, получите измененный СП и посмотрите, нужно ли вносить изменения в уведомление, если его к тому времени зарегистрируют. Может, там и вносить нечего будет. Если будет новый номер или новая дата или новое название СП, тогда и внесете изменения.

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Підскажіть будь ласка можливо хтось стикався з подібною ситуацією

Земельна ділянка з цільовим призначенням для будівництва коли звернувся в архітектурний відділ для отримання буд паспорту мені сказали що земельна ділянка розташована на меліоративних землях і ви будуватись не можливо. Що порадите будуватись а потім узаконювати чи судитись ? Чесно кажучи вже руки упускаються рік часу я бігаю від кабінету в кабінет

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Добрый день. Подскажите, стоит ли заморачиваться со строительным паспортом под постройку веранды, если уже забит фундамент и сделана стяжка? Это заведомый штраф?
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Добрый день. Подскажите, стоит ли заморачиваться со строительным паспортом под постройку веранды, если уже забит фундамент и сделана стяжка? Это заведомый штраф?

 

Если не планируете продавать в ближайшем будущем, то есть сразу после постройки, то откуда штраф? Зайти к Вам во двор для того, чтобы удостовериться что ведутся какие либо работы можно исключительно по Вашему приглашению, либо по решению суда (с понятыми, протоколами и всей атрибутикой). А что будет через год, три, пять, десять - никто не скажет. А надумаете продавать, то все равно нужно будет делать обновленный технический паспорт со всеми постройками. Тогда и внесете.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Добрый день. Подскажите, стоит ли заморачиваться со строительным паспортом под постройку веранды, если уже забит фундамент и сделана стяжка? Это заведомый штраф?

С каждым годом получить разрешительные документы становится проще и штрафы за самовольное строительство не уменьшаются, а даже наоборот...

Смотря где находится Ваше строительство, для выдачи СП архитектура может не появиться на объекте и инспектор ГАСКа для проверки тоже, т.е. может обойдется без штрафа (или до 5000 грн), а вот узаконить потом - штраф гарантирован. Причем штраф за строительство без разрешения и штраф за эксплуатацию не введенного в эксплуатацию тоже. И суммы там хорошие. Так что Вам решать...

 

На террасу оно сейчас не похоже? Для объяснения проверяющим (на всякий случай)): типа "была терраса, хочу переделать в веранду". Террасу можно без разрешений и ввода в эксплуатацию.

  • Лайк 3
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Ответ на вопрос :good::) Было крыльцо, забит фундамент и сделана стяжка...

"Тераса - обгороджена відкрита прибудова до будинку у вигляді площадки для відпочинку, що може мати дах; розміщується на землі або над нижче розташованим поверхом."

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Доброго времени суток.

Готовим документы наоформление стройпаспорта. В документах на землю указано для инд.садоводства. В архитектуре сказали что в Одессе таких участков уже нет.

Отсюда вопрос:если не переделывать документы о назначении земли не возникнут ли сложности с полкчением стройпаспорта или разрешением на строительство?

И еще вопрос нужна ли геодезия, тут почитала что это вроде как рекомендация, а архитектор у которого планируем делать эскизник, говорит что это требования всех государсвенных служб и не только Управления Архитектур.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Может кто знает по новым нормам ДБН что вступают в силу с 1сентября (так нам сказали в архитектуре)можно строится по фасаду (гараж примыкает к дому, общий фундамент)?
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

И еще вопрос нужна ли геодезия, тут почитала что это вроде как рекомендация, а архитектор у которого планируем делать эскизник, говорит что это требования всех государсвенных служб и не только Управления Архитектур.

Геодезия не нужна, но эскиз намерений забудовы без нее вряд ли получится начертить.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Подскажите пожалуйста, нужно узнать правельные граници участка (на плане гриници одни, по факту другие)какой правильный документ заказывать на сайте держгеокадастр:

Замовлення витягу з Державного земельного кадастру

или

Замовлення викопіювання з картографічної основи Державного земельного кадастру, кадастрової карти (плану)

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

эскиз намерений забудовы без нее вряд ли получится начертить.

Давайте не будем путать эскиз и эскизні наміри забудови. Эскизні наміри забудови может делать кто угодно, а вот эскиз только специалист.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...