Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

электромобили

aaronbuni

Рекомендовані повідомлення

11 хвилин тому, seksinika сказав:

Стеклянная крыша мне тоже не нравится на самом деле)

Чому? Я її не помічаю взагалі.

  • Конфуз 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

14 минут назад, allanek сказал:

Коли сперечаються ті, хто має власний досвід та може порівняти різні електрички,  залюбки слухаю, тому що в таких "сперечаннях" завжди з'ясовуються якісь цікаві деталі. Коли це роблять невігласи, що люблять відмітитись в цій темі, це виглядає дурнувато.

Ви смілива:hlop:, тому що на форумі намагаються не розкривати реальні показники, натомість навипередки розказують, хто яку приблуду зробив, щоб зекономити якусь копійку на опаленні. В  темі "Підскажіть по обігріву" була вражена світлиною, де людина через будинок по дверям протягнула якусь трубу, щоб від каміну тепло по тій трубі йшло. Вигляд вражає:shock:, але викласти фото не можу, тут тема про інше.

Основная приблуда это все таки утепление дома, у меня сейчас температура носителя 24 градуса стоит, в доме при этом 22-22.5, выше 26 в этом сезоне еще ни разу было в полах.

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

4 хвилини тому, allanek сказав:

людина через будинок по дверям протягнула якусь трубу, щоб від каміну тепло по тій трубі йшло. Вигляд вражає

Ви щоб уважно читали, то зрозуміли, що то був тимчасовий експеримент з переносною конструкцією (звісно та труба постійно би не висіла), нічого погано у тому, що такі розробки викладаються у розділі інженерних систем будинку немає, а ось те, що ви флудите по всім темам і постійно наживаєте нових ворогів це факт

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

8 минут назад, S_Vladimir_79 сказал:

Ні, Тесли мені не подобаються, особливо биті.

Понятно дело, аЙдИ 4 зато нравится правильно😂???

П.С. Про битые услышала), прониклась итд), если что то у меня целая так что не зашло:unknown:

www.finn.no/car/used/ad.html?finnkode=281778642

 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

 а еще seksinika зарегистрирована на всех форумах где в основном тусуются мужчины ,ох не спроста это ,не спроста 🤪

Змінено користувачем Made in USSR
  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

4 хвилини тому, normal сказав:

ви флудите по всім темам

Десь я вже таке чула про те, що я по всім темам. Хіба вас не вчили в дитинстві, що брехати не гарноЖ-)

7 хвилин тому, normal сказав:

постійно наживаєте нових ворогів це факт

Мій фан-клюб поповнився ще одним екземпляром? Це добре, тому що для мене це маркер. Дякую, що нагадали про себе😂

  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

44 минуты назад, Made in USSR сказал:

они тут 99 проц. все битые.

І шо? Тут як з бабою - де ти зараз небитую знайдеш? 😂

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

30 минут назад, seksinika сказал:

Понятно дело, аЙдИ 4 зато нравится правильно😂???

 

Так, але якщо він буде не битий і не за 50к $

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

45 минут назад, Made in USSR сказал:

 а еще seksinika зарегистрирована на всех форумах где в основном тусуются мужчины ,ох не спроста это ,не спроста 🤪

Заманивает??))

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

еще как ,с таким то ником ........да и дом полная чаша ,он сколько добра, одного утеплителя 100 кубометров 😁

  • Хаха 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

2 часа назад, Made in USSR сказал:

они тут 99 проц. все битые.

Много но не больше 40%, Лифов не больше 20% при льготной нулевой растаможке ситуация немного другая чем с ДВС

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

2 часа назад, allanek сказал:

Чому? Я її не помічаю взагалі.

На солнце очень заметно, в Х вообще капец какой то и все с лобовым, я если есть выбор то предпочитаю машины без панорамы, + вижу только один светофоры хорошо видно).

  • Дякую 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

18 хвилин тому, seksinika сказав:

На солнце очень заметно,

Літом придивлюсь, в  S  не помічала . Але то таке, не суттєве для мене)))  Буває, що ручки мене дратують більше, коли самі закриваються.

  • Лайк 1
  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

3 часа назад, Made in USSR сказал:

 а еще seksinika зарегистрирована на всех форумах где в основном тусуются мужчины ,ох не спроста это ,не спроста 🤪

А еще она оружием торгует и это основной бизнес а не машины🤣

reibert.info/threads/akm-i-7-62x39-linijka-travmatichnix-pistoletiv-fort-ar-15-ta-inshe.686112/

 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

3 часа назад, S_Vladimir_79 сказал:

Так, але якщо він буде не битий і не за 50к $

Тогда он будет еще и в ущербной комплектации ко всем своим прелестям).

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

2 часа назад, seksinika сказал:

А еще она оружием торгует и это основной бизнес а не машины🤣

reibert.info/threads/akm-i-7-62x39-linijka-travmatichnix-pistoletiv-fort-ar-15-ta-inshe.686112/

 

да .да пришлите пожалуйста пару АКМ 7.62х39  наложенным платежом по новой почте и пару рожков .😆

  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

5 часов назад, Made in USSR сказал:

еще как ,с таким то ником ........да и дом полная чаша ,он сколько добра, одного утеплителя 100 кубометров 😁

И зачем мне кого то заманивать то с таким утеплением😂?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

4 часа назад, allanek сказал:

Літом придивлюсь, в  S  не помічала . Але то таке, не суттєве для мене)))  Буває, що ручки мене дратують більше, коли самі закриваються.

Меня панорама сильно напрягает), Ска у меня была без люка и панорамы, в Ске между лобовым и панорамой есть промежуток + козырек солнцезащитный, у Х этого нет и стекло почти до задних дверей), все солнце на голове, козырек не спасает.

  • Лайк 2
  • Дякую 1
  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

29 минут назад, Made in USSR сказал:

да .да пришлите пожалуйста пару АКМ 7.62х39  наложенным платежом по новой почте и пару рожков .😆

Это вам не ко мне а к моим партнерам нужно, набирайте по многоканальному 102 дальше переключат😂, а у меня есть в наличии приезжаете в магазин с разрешением на приобретение и покупаете, лично для вас 1200 долларов за единицу отдам АММ 7.62х39😉

П.С. Брать будете:classic_smile:???

 

  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

ВЫ знаете ,сейчас такое время ,что некоторые просто бесплатно хотят врулить автомат мужикам. ДА ЕЩЕ И гранат дадут ..... не спасибо не надо нам , мы пацифисты 😀

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

спасибо обойдусь как то без  вашей помощи.

Змінено користувачем Made in USSR
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 2 тижні потому...

⚠️ Влучання в автосалон Тесла у Києві + загорілися резервуари з пальним
 

спочатку ніц не зрозумів, потім звернув увагу на +

Змінено користувачем Фрай
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

В 02.01.2024 в 09:18, Фрай сказал:

⚠️ Влучання в автосалон Тесла у Києві + загорілися резервуари з пальним
 

спочатку ніц не зрозумів, потім звернув увагу на +

То наші вже роблять Апдейти Тесл с генераторами, тому й паливо є))) Жартую.. сподіваюсь в цю зиму без цих "радощів"  будемо жити.. 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...