Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Вопросы по сантехнике, не требующие создания отдельных тем.

B.S.V.

Рекомендовані повідомлення

11 годин тому, delic сказав:

питання ще й в том як швидко охолоджується вода в баку при різних температурах і в тому, що води вищої температури потрібно менше в результаті. Цікаво б було подивитись графік включень тена в тому та іншому випадку. З розумною розеткою це взагалі не проблема зробити.

Прочитайте перший пост ТС. У ньго ЕБ з циркуляцією ГВП. Хоч скакай навколо нього, ніколи гарячої води в нього не буде. А от те що без РЦ видає не більше 40 грд, це вже дзвіночок у сторону ТЕНів.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

10 годин тому, standov сказав:

звучить максимально логічно, дякую )

Щож ви такий неугомонний? :) Завжди шукаєте собі якісь задачі. Є штатна дірка під машину- підключіть. Невідомо, як поведе себе механізм діспоузера від НАШОЇ хімії.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

53 минуты назад, naupv сказал:

Щож ви такий неугомонний? :) Завжди шукаєте собі якісь задачі. Є штатна дірка під машину- підключіть. Невідомо, як поведе себе механізм діспоузера від НАШОЇ хімії.

Та довірливий я і задумливий, написали "краще в діспоузер" я майже повірив і задумався 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

21.01.2024 в 17:15, standov сказав:

В мене під посудомийку окремий злив і ось думаю чи є сенс перетикати в діспоузера? Почав гуглити - якісь пространні фрази "так краще" і далі якась дичина про "не треба змивати посуду" логіку якої не можу зловити. Тож чи є сенс (і дуже бажано пояснити чому) перетинати посудомийку з власної каналізації в соску діспоузера? 

У мене так підключено через діспоузер. Моя думка, якщо вигрібна яма чи септик, краще через діспоузер.  Якщо  злив води не рахується то байдуже.  Я не заморочуююсь чи він достатньо відпрацював в холосту з відкритим краном води, щоб змились всі дрібні крихти які можуть давати не приємний запах адже в нічний час віжпрацює посудомийка і в середині діспоузера буде чисто і блискучо " як в кота..." .  Після установки діспоузера смітник у мене  лише для пластика і паперу з склом.

В свій час тестував можливості 

 Після чого відкручував сифон і там все чисто без залишків на дні, перемелене зливається ідеально 

Змінено користувачем Vstar
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 минуту назад, Vstar сказал:

краще через діспоузер.  Якщо  злив води не рахується то байдуже.  Я не заморочуююсь чи він достатньо відпрацював в холосту з відкритим краном води, щоб змились всі дрібні крихти які можуть давати не приємний запах адже в нічний час віжпрацює посудомийка і в середині діспоузера буде чисто і блискучо " як в кота..." .  Після установки діспоузера смітник у мене  лише для пластика і паперу з склом.

можете пояснити трошки детальніше? я не дуже уявляю кейсів коли робота диспоузера і посудомийки хоч якось синхронізована по часу. Яка діспоузеру різниця шо в нього зливалося за годину-дві-три до чи після його включення? Теоретично навпаки то все може забитися в молотілку і пованювати до наступного включення. Чи я щось не так розумію у використанні?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

3 хвилини тому, standov сказав:

можете пояснити трошки детальніше? я не дуже уявляю кейсів коли робота диспоузера і посудомийки хоч якось синхронізована по часу. Яка діспоузеру різниця шо в нього зливалося за годину-дві-три до чи після його включення? Теоретично навпаки то все може забитися в молотілку і пованювати до наступного включення. Чи я щось не так розумію у використанні?

Робота не синхронізується. Ви скинули залишки їжі і вімкнули діспоузер з водою на короткий час без довгого зливання води для 100% промивки.   Решту крихт змиється  під час роботи посудомийка. Менші витрати стічної води без відсутності засміченості та неприємного запаху.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

11 минут назад, Vstar сказал:

Решту крихт змиється  під час роботи посудомийк

Ну воно якби посудомийка лила чисту воду постійно , жеж зливає значну кількість бруду, ще і досить крупного інколи, на зупинений діспоузер, це все забивається і без руху ніколи не вимиється просто струменем води як мені здається

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

11 хвилин тому, standov сказав:

Ну воно якби посудомийка лила чисту воду постійно , жеж зливає значну кількість бруду, ще і досить крупного інколи, на зупинений діспоузер, це все забивається і без руху ніколи не вимиється просто струменем води як мені здається

Я поділився власним досвідом, задоволений, нарікань жодних. Чи робив би так саме при потребі в друге - Так! Вирішувати Вам.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

2 минуты назад, Vstar сказал:

Я поділився власним досвідом, задоволений, нарікань жодних. Чи робив би так саме при потребі в друге - Так! Вирішувати Вам.

Ну понятно, я просто намагаюся зрозуміти аргументи

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

55 хвилин тому, Vstar сказав:

адже в нічний час віжпрацює посудомийка і в середині діспоузера буде чисто і блискучо " як в кота..."

в мене посудомийка підключена вище сифона, в результаті сифон треба чистити раз на декілька років, бо там такі відкладення жиру, яких досі не бачив. Може то і не посудомийка їх викидає, але вона їх і не змиває, то мабуть і з диспоузера не змиє. 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

В посудомойку жирное не кладем. Протирам самой дешевой туалетной бумагой (лайфхак с яхтеных походов"

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Да уже сразу давайте тщательно мыть посуду перед укладкой в посудомойку :)

Ведь почистить раз в год сифон - это сложно.

Если при наличии измельчителя вы не научитесь разбирать и собирать сифон как автомат, то вы наверняка в этом доме не живёте :)

  • Лайк 2
  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

19 часов назад, standov сказал:

ще і досить крупного інколи

В ПММ жеж є сітчастий фільтр, великі залишки їжі залишаться в ньому. Принаймні ті, що не розіб'ються струменем води в процесі мийки.
Тож або споліскувати посуд до того як класти в ПММ, або потім виколупувати залишки з того фільтра.

В мене немає подрібнювача, але з точки зору експлуатації мені більше подобається варіанти коли ПММ виведена до нього, а не після нього.
Напір води на виході з ПММ значно потужніший ніж з крану, краще будуть з нього всілякі ніштяки вимиватися.

Ще коли миття посуду відбувається в основному в ПММ, то жир може накопичуватися в подрібнювачі, бо він холодний. А напір гарячої води з ПММ може цей жир хоча б якось змивати.

Але це все мої фантазії на рівні диванного теоретика.
 

 

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 час назад, Dendnepr сказал:

Протирам самой дешевой туалетной бумагой

А потім папір з залишками жиру можна сушити, та використовувати для розпалювання каміну :)

  • Лайк 2
  • Хаха 7
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 година тому, Dendnepr сказав:

В посудомойку жирное не кладем. Протирам самой дешевой туалетной бумагой (лайфхак с яхтеных походов"

в посудовийку вкладаю всю брудуну посуду в тому числі сковрідки в яких є жир.

завжди перед основною програмою миття включаю програму попереднього замочуванняч и щось типу того 10-15 хв холодна вода , після цього чищу фільтр, засипаю порошок і включаю максимальну програму для миття там вроді 70 градусів і 2,5 години. посудомийка hotpoint-ariston . шланг підключений до каналізаційної труби 32 мм. ніколи там ніяких труб не чистив.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 час назад, Dendnepr сказал:

В посудомойку жирное не кладем. Протирам самой дешевой туалетной бумагой (лайфхак с яхтеных походов"

та ну, це занадто складно, техніка не має додавати складнощів як на мене. Ми миємо все без додаткових рухів, часто ще і не відразу, да не вся хімія може з тим впоратися але вже якось вирішилося

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 час назад, Dr.Yura сказал:

в посудовийку вкладаю всю брудуну посуду в тому числі сковрідки в яких є жир.

завжди перед основною програмою миття включаю програму попереднього замочуванняч и щось типу того 10-15 хв холодна вода , після цього чищу фільтр, засипаю порошок і включаю максимальну програму для миття там вроді 70 градусів і 2,5 години. посудомийка hotpoint-ariston . шланг підключений до каналізаційної труби 32 мм. ніколи там ніяких труб не чистив.

Тобто ви кожен раз чистите фільтр? Може легше таки протирати той жирний посуд...

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

32 хвилини тому, Vikctor сказав:

Тобто ви кожен раз чистите фільтр? Може легше таки протирати той жирний посуд...

так кожного разу перед мийкою посуду мию фільтр, томущо там все рівно залишаються залишки якоїсь їжі які не пройшли по ромірах через фільтр і не попали в каналізацію. так я раз в знаомих перед тим як вклчати посудомийку поліз чистити фільтр то вон були дуже здивовані чого я його чищу, бо вони цього не роблять, я їм показав що там залишки якоїсь попередньої їжі які хз скільки там вже киснуть....🤮 

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

2 минуты назад, Dr.Yura сказал:

так кожного разу перед мийкою посуду мию фільтр, томущо там все рівно залишаються залишки якоїсь їжі які не пройшли по ромірах через фільтр і не попали в каналізацію. так я раз в знаомих перед тим як вклчати посудомийку поліз чистити фільтр то вон були дуже здивовані чого я його чищу, бо вони цього не роблять, я їм показав що там залишки якоїсь попередньої їжі які хз скільки там вже киснуть....🤮 

Враховуючи що користуюся посудомийкою я щодня, то подібне регулярне чищення  мене б особисто втомило.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 хвилину тому, Vikctor сказав:

Враховуючи що користуюся посудомийкою я щодня, то подібне регулярне чищення  мене б особисто втомило.

я щодня , інколи кілька разів за потреби.

ну як фільтр, після кожного миття фільтр чистий чи є там залишки?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 хвилину тому, Vikctor сказав:

Враховуючи що користуюся посудомийкою я щодня, то подібне регулярне чищення  мене б особисто втомило.

Мене б також і воно не є потрібним. В мене майже ніколи нічого там назбирується, але сітка з часом обростає трохи якоюсь шубою і тоді ПММ викидає помилку, яка говорить, що треба почистити фільтр. Чищу і знову кілька місяців воно мене не турбує.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

16 минут назад, Dr.Yura сказал:

я щодня , інколи кілька разів за потреби.

ну як фільтр, після кожного миття фільтр чистий чи є там залишки?

Залишки на сітці бачу раз в місяць напевно. Тобто дуже рідко. Один раз за 5 років користування висвітилась помилка, що вказувала на засмітнення фільтру. Подивився тоді - не знайшов бруду. Посудомийка спокійно запустилася і після зупинки помилка зникла. Великі залишкі їжі я веделкою зчищую в ведерце для органичних відходів ще до того, як він (посуд) потрапляє у мийку, не кажучи вже за посудомийку. Це механічна звичка на рівні м'язовой пам'яті, бо інакше заб'ється ситечко мийкі і все одно доведеться викідати ті самі відходи в те саме ведерце, тільки процес ускладниться наявністю зайвой води у мийці. Якщо посуд прям дуже жирний, то жир я видаляю серветками, великий рулон яких з метро завжди стоїть біля мийки. Напевно це трішки дорожче за самий дешевий туалетний папір, але значно зручніше. Насичені жиром серветки не сушу для розтопки.)

Змінено користувачем Vikctor
  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

в раковине имею диспоузер давно . Очень хорошая штука .Отверстие большое и ничего не забивается. если тарелка грязная  водой все смыл в диспоузер и поставил в посудомойку. Всегда все чисто в посудомойке . Режим в посудомойке ставлю  интенсив ( короткая работа с высокой температурой ) .Все жиры уносит химия и горячая вода. Стеклянная посуда как натертая становится ,просто сияет.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Я подрібнювач не ставив свідомо, бо він викличе звичку скидати туди все, в тому числі багато жиру, що створить додаткове навантаження на септик. Зараз органічні відходи йдуть в компостер, який дає добриво для саду.

Питання до тих, в кого подрібнювач та септик вже багато років: вони нормально вживаються разом?

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...