Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Правильный ленточный фундамент

сергей12345

Рекомендовані повідомлення

спасибо, tansss.

Еще вопрос, с практичесской точки зрения, лучше делать подсыпку (тоесть привезти и разровнять землю) до того как копать-выводить фундамент или после?

 

Я бы - после. Ваш грунт тоже трохи даст объёма, а потом по факту завезти!

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 4 роки потому...

Планирую пристройку к дому. 2*5*8.6*2 Размеры стен. Какую арматуру нужно брать? Думаю основная 10-ка и поперечная 8мм.Или может можно и поменьше сечение.Пристройка ведь небольшая.Воды нету.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 1 рік потому...

Вітаю підкажіть по фундаменту для перегородок з газоблоку 10-ка. Основна стіна буде 6 метрів, інші маленькі, десь по 3 метри.Висоту фундаменту планую 40 см, ширину 20 см. Арматуру не знаю 8 чи 6 мм. Та не знаю який каркас в'язати, чи просто в ширину 2-3 прутка і все. Підкажіть будь ласка.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 3 тижні потому...
4 минуты назад, Олійник Михайло сказал:

Я Михайло, який будує будинок своєї мрії.

Штирлиц шел по улицам Берлина и ничто не выдавало в нем русского разведчика: ни рация за спиной, ни волочащийся сзади парашют, ни болтающийся у бедра маузер ...

  • Лайк 1
  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 3 тижні потому...

Шановні, підкажіть будь ласка, чи достатньо для армування 20 труби, чи краще 25 покласти?

Думаю ще її наждачкою потерти, щоб бетон краще чіплявся.

Хомутів з таким кроком достатньо, чи ще додати?

 

20230619_200100.jpg

20230619_200027.jpg

  • Хаха 4
  • Конфуз 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

21 годину тому, blacktigra сказав:

Шановні, підкажіть будь ласка, чи достатньо для армування 20 труби, чи краще 25 покласти?

Думаю ще її наждачкою потерти, щоб бетон краще чіплявся.

Хомутів з таким кроком достатньо, чи ще додати?

 

20230619_200100.jpg

20230619_200027.jpg

це такий прикол на будівельному форумі? :o

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

39 хвилин тому, Dr.Yura сказав:

це такий прикол на будівельному форумі? :o

Рекламна кампанія задля популяризації форуму. Зразок для початківців і щоб ніхто не почував себе скривдженим... :)

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Доброго дня. Є задача пободувати баню (4*5м) з газоблоку на ділянці.

Спочатку думав викопати 40см в землю + 20 см зверху і зробити 60см звичайний фундамент з 12тої арматури. ширина фундамента 30см*

Але виявилося що чорнозем йде на глубину 1,3м. на ділянці. - Хочу прокопати траншею 1,3м глубиною , потім підсипати 60см піска (арендувати трамбовку і пройтись) і вже з глубиною 0,7м залити фундамент . Підскажіть чи можливо це так робити?

 

 

Змінено користувачем ALEXMEN
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

14 годин тому, ALEXMEN сказав:

Але виявилося що чорнозем йде на глубину 1,3м. на ділянці. - Хочу прокопати траншею 1,3м глубиною , потім підсипати 60см піска (арендувати трамбовку і пройтись) і вже з глубиною 0,7м залити фундамент . Підскажіть чи можливо це так робити?

Оце ваше: (арендувати трамбовку і пройтись) , що мертвому припарки. Ущільнювати потрібно пошарово (по10-15см) з використанням крупнофракційного щебеню (20-40) . Ущільнювати потрібно віброногою , а щоб нею якісно ущільнювати траншея має бути шириною щонайменше 60см. Тому,залийте краще фундаментну плиту 25см.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 час назад, andrey_ka сказал:

Тому,залийте краще фундаментну плиту 25см.

Лучше пол метра...

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

можно столбчатій фундамент сделать. пробурить слой чернозема с какимто шагом, а по верху связать армопоясом

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

4 минуты назад, Dendnepr сказал:

можно столбчатій фундамент сделать. пробурить слой чернозема с какимто шагом, а по верху связать армопоясом

Можно просто сделать не глубокий фундамент и не морочить себе голову.

У меня так гараж построен.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Можно контейнер на кирпичики поставить

Змінено користувачем Dendnepr
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 2 тижні потому...
В 19.06.2023 в 20:42, blacktigra сказал:

Шановні, підкажіть будь ласка, чи достатньо для армування 20 труби, чи краще 25 покласти?

Ну що, залляли з божою поміччю.

Трохи не вистачило бетону, не розумію чому. Але то таке, потім зверху цементним розчином зроблю рівненько. Додавали воду при заливці, водій міксера казав що потім вже можна не поливати водою, бо її достатньо в бетоні.

 

20230713_181615.jpg

20230713_181646~2.jpg

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

38 хвилин тому, blacktigra сказав:

Але то таке, потім зверху цементним розчином зроблю рівненько.

що буде чудово відпадати

39 хвилин тому, blacktigra сказав:

Додавали воду при заливці,

понизили марку )))) 

39 хвилин тому, blacktigra сказав:

водій міксера казав що потім вже можна не поливати водою, бо її достатньо в бетоні.

повна відсутність розуміння процесу твердіння бетону і відповідно набору міцності 

  • Лайк 4
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

5 минут назад, Drosselbeere сказал:

повна відсутність розуміння процесу твердіння бетону і відповідно набору міцності 

Краще скажіть одразу що то ви не розбираєтесь в бетоні. Водій міксера казав що він вже тисячі кубів залляв, і все добре.

  • Лайк 1
  • Хаха 3
  • Конфуз 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

ЯТД, чим глибше фундамент, тим менше шансів, що грунт під ним вимиє потіками води при катаклізмах, а чим краще армування, тим більше спротив фундаменту під точкові вимивання (просадки), у мене по періметру десь 150мп різного забору з різними фундаментами, так от самий тяжкий бутовий забор з фундаменом зробленним з двох круглих труб і ляпух розчину краще всіх стоїть (більше 50 років), а все тільки тому, що з одного боку асфальтована вулиця і захищає його від підмивання, а є ділянка забору з правильним фундаментом, але без відмостки і його швидко підмило і забор нахилився

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 3 тижні потому...
В 13.07.2023 в 18:53, blacktigra сказал:

Ну що, залляли з божою поміччю.

Трохи не вистачило бетону, не розумію чому. Але то таке, потім зверху цементним розчином зроблю рівненько. Додавали воду при заливці, водій міксера казав що потім вже можна не поливати водою, бо її достатньо в бетоні.

 

20230713_181615.jpg

20230713_181646~2.jpg

Я вважав, що в наш вік доступності інформації такого вже не буває )))

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Если самому месить бетон - бутобетон ускоряет процесс - замесов меньше. а по цене - особой экономии по сравнению с готовым бетоном - не будет

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Когда я делал фундамент - отец тоже предложил бута для наполнения. Цена была 400 грн за тонну, с доставкой 450 гдето. Плотность гранита 2600 кг/куб получается 1 тонна бута тогда стоила около 1100-1200 грн с доставкой, плюс студенты, чтоб закинуть в яму. А куб готового бетона с доставкой стоил 1200-1300 грн.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 2 місяці потому...
13.07.2023 в 18:53, blacktigra сказав:

Ну що, залляли з божою поміччю.

Трохи не вистачило бетону, не розумію чому. Але то таке, потім зверху цементним розчином зроблю рівненько. Додавали воду при заливці, водій міксера казав що потім вже можна не поливати водою, бо її достатньо в бетоні.

 

20230713_181615.jpg

20230713_181646~2.jpg

Та й труби можна вже потім підрівняти, після цементного розчину 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 2 тижні потому...
В 07.08.2023 в 15:52, Dendnepr сказал:

Когда я делал фундамент - отец тоже предложил бута для наполнения. Цена была 400 грн за тонну, с доставкой 450 гдето. Плотность гранита 2600 кг/куб получается 1 тонна бута тогда стоила около 1100-1200 грн с доставкой, плюс студенты, чтоб закинуть в яму. А куб готового бетона с доставкой стоил 1200-1300 грн.

Вы цены на бут насколько в прошлому говорите? У меня просто и сейчас тона бута обычного серого стоит +/- 400грн тонна, ну и доставка мне в село 7км если центр города брать то 1500-2000грн, смотря какая машина ЗИЛ, КамАЗ или Даф 30 тонник

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...