Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Россияне к нам принесли войну

Скромный прораб

Рекомендовані повідомлення

Я наразі в Ужгороді.

Тут лише українська мова. Як приємно, коли в твоєму домі немає окупанта.
Ужгород це Україна. 

  • Лайк 2
  • Дізлайк 3
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

9 хвилин тому, Вомбат сказав:

В нормальних країнах, посадова особа яка публічно збрехала - одразу йде з посади. Або у відставку, або до прокуратури.

Але то в нормальних країнах...

Тож, не дивуйтесь, коли знову, цей *** заявить, що не бачить ударних угруповань ворогів на кордоні, а ви проснетесь серед ночі від ракетного обстрілу. Він же знає, що за брехню йому нічого не буде. Ну крім медальки від сонцесцяйного....
Erokhin Ivan
 

291105685_1044535889782632_5167595102095693533_n.jpg

Модератори, можна затулити пельку цьому йолопу?

Змінено користувачем Музей
  • Дякую 1
  • Хаха 1
  • Дізлайк 3
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

5 хвилин тому, outdoor24 сказав:

ок, давайте міністр оборони зараз піде з посади. всім стане легше і краще?

Цікаво, що це повністю збігається з написом "ЗЕЛЕНСКИЙ ИМПИЧМЕНТ" на ютуб-каналі одного дуже патріотичного кацапа з курячим паспортом.

Змінено користувачем vadimv
  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

2 хвилини тому, Музей сказав:

Друге. Порошенко не Президент.

А хто ж? Ви точно дружина дипломата?

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

54 минуты назад, Kirill_Dnepr сказал:

Да что то в обычной жизни мало их, потому на трешах захожу сюда, помогает зарядиться мне этот срачик с довбоеьами сектантами железо в зале таскать, в паузу отписался - и вес берётся больше, а пауза минута тридцать, время на написания и отдых буду сокращать - фразу формулировать как выстрел  :) 

Це не про вас якщо що.

ну  вот, а ведь писал что стойкий к бомбиту 😁

  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

9 минут назад, vadimv сказал:

 

Я вас сейчас сильно огорчу

Язык влияет на восприятие не потому что вы его употребляете, а потому что вы его ЗНАЕТЕ. И влияние это формируется в процессе обучения, именно тогда формируются ассоциативные связи.

Но я считаю что такое влияние на украинский менталитет было полезно. Имею подозрение что без него здесь цвела бы махновщина еще с 2004 года. Немного больше уважения к власти нам никак лишним не будет. А то прям каждый поц себя гетьманом видит

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

2 хвилини тому, outdoor24 сказав:

ок, давайте міністр оборони зараз піде з посади. всім стане легше і краще?

Звісно. Жодних сумнівів.

 

3 хвилини тому, outdoor24 сказав:

вам хоч самому не огидно копатися в такому лайні?

В брехнях міністра? Огидно, тому і не копався. То Букви зробили, як і мають робити журналісти.
А може, треба просто перестати брехати? (с)

  • Лайк 2
  • Сумно 1
  • Дізлайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Тільки що, Музей сказав:

Модератори, можна затулити пельку цьому йолопу?

Шо, трошки бомбануло?

  • Лайк 1
  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

3 минуты назад, Музей сказал:

Ужгород це Україна. 

Вот не все так однозначно))😁

  • Лайк 1
  • Хаха 4
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 година тому, Музей сказав:

Модератори, можна затулити пельку цьому йолопу?

Да ведь и так видно, вот если б непонятно было...
На форуме должны быть и немножко кацапы, и зрадофилы,
и скрытые агенты врага. Такие себе, учебно-тренировочные.
Жизнь не из одних форумов состоит, нужно учиться слушать и слышать, разбираться.

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 хвилину тому, igor_d70 сказав:

Язык влияет на восприятие не потому что вы его употребляете, а потому что вы его ЗНАЕТЕ.

Нет, именно потому что вы его употребляете. При "переключении" языка восприятие изменяется. Я это лично по себе знаю.

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 минуту назад, Музей сказал:

 Це жодним чином не обмежує моє право висловлювати моє ставлення до Порошенка. Це перше.

Можна сказати одне й теж, поважаючі думку співбесідників чи ні. Вам, судячи з всього, насрати, от тому й не питайте , звідки дізлайки беруться. 

1 минуту назад, Музей сказал:

Друге. Порошенко не Президент. Діючий Президент - Зеленський. Забули?

Ви правильно помітили - діючий!  Але це ніяк не відмінить того факта, що Порошенко назавжди лишається 5-м Президентом. І Вам якось доведеться з цим жити 🤣

2 минуты назад, Музей сказал:

Завтра, це тіло знову попхається в Президенти. Я категорично проти і робитиму все

Маєте право. А я так далеко не забігаю, щоб когось на наступний строк обирати.

  • Лайк 1
  • Дякую 1
  • Дізлайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

4 хвилини тому, igor_d70 сказав:

Немного больше уважения к власти нам никак лишним не будет. А то прям каждый поц себя гетьманом видит

якщо ви ще у Херсоні, то вам вистачить доторку до рузького міра, щоб змінити свою думку

  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

2 години тому, loader сказав:

"Можу з впевненістю сказати, що переважна більшість громадян України дають на перемогу значно більше ніж сім‘я цього ублюдка."

Ви попросили самі, то будьте добрі виложіть скани всіх своїх донатів, порівняємо з цим "ублюдком", що по кілька разів на тиждень піариться висилаючи багатомільйонні транші.

Я особисто недотягую до нього, мої цифри поки мають 5 нулів. Але чомусь думаю що ваша "переважна більшість" недотягує і до мене. А я і близбко недотягую до тих своїх друзів що в окопах. Одним словом непогано відповідати за себе, а не клеймити інших.

Я так розумію, про «лєпту» тут більшість не в курсі.

Спробую пояснити на пальцях. Це як би порівнювали не абсолютні цифри, а відсотки. 

Про мої донати я нікого не інформуватиму, тому що це протирічить моїм переконанням і буде нескромно з мого боку. А особливо нахабним можу вказати «курс русского корабля».

Ви коли небудь чули, щоб католицькі громади оголошували про свої «донати», або публікували фоточки з пораненими та біженцями. Вони цього не роблять, тому що дотримуються певної етики. 
На жаль, для деякимх політиків війна - лише піар.

Змінено користувачем Музей
  • Лайк 2
  • Дізлайк 7
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 минуту назад, Музей сказал:

Я так розумію, про «лєпту» тут більшість не в курсі.

Спробую пояснити на пальцях. Це як би порівнювали не абсолютні цифри, а відсотки. 

Про мої донати я нікого не інформуватиму, тому що це протирічить моїм переконанням і буде нескромно з мого боку. А особливо нахабним можу вказати «курс русского корабля».

Ви коли небудь чули, щоб католицькі громади оголошували про свої «донати», або публікували фоточки з пораненими та біженцями. Вони цього не роблять, тому що дотримуються певної етики. 
На жаль, для деякимх політиків війна - лише піар.

Очікувано. Тобто ви просто поносите людину, бо з вашої точки зору десятки пікапів від Пороха і сотні всього іншого це меньше ніж 20ка від дяді Вані алкаша. 

  • Лайк 3
  • Хаха 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 хвилину тому, Музей сказав:

Ви коли небудь чули, щоб католицькі громади оголошували про свої «донати», або публікували фоточки з пораненими та біженцями. Вони цього не роблять, тому що дотримуються певної етики. 

Нарешті я зрозумів, чому Зеленські ніколи жодної копійки не дали на армію. Вони - католицькі громади!

  • Лайк 3
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Тільки що, loader сказав:

Очікувано.

Очікувано те, що гнида сере на Порошенка, який вже кілька сот мільйонів віддав тільи цього року на армію власних коштів, а коли її просять показати, скільки ж сама задонатила - ховається за католицькими громадами.

  • Лайк 3
  • Дізлайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

5 хвилин тому, loader сказав:

Очікувано. Тобто ви просто поносите людину, бо з вашої точки зору десятки пікапів від Пороха і сотні всього іншого це меньше ніж 20ка від дяді Вані алкаша. 

Нічого не варті. Саме так.

Це піар і не більше.

За часів президентства Порошенка, йому не продавали зброю. Тому що знали, що він нездара. Правда, дуже ласа до грошей і чванькувата нездара.

  • Лайк 2
  • Дякую 2
  • Дізлайк 7
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Аркадий Бабченко

В ноябре две тысячи семнадцатого, при проклятых барыгах, СБУ запретила актеру Добронравову въезд в Украину за посещение Крыма.

Владимир Зеленский резко раскритиковал это решение.

В апреле две тысячи девятнадцатого Владимир Зеленский пришел к власти.

В июне две тысячи девятнадцатого по поводу этого черта позвонили Баканову. И СБУ сняла актеру Добронравову запрет на въезд в Украину.

Появился седьмой сезон сватов. Премьера в России состоялась в декабре две тысячи двадцать первого.

В июне две тысячи двадцать второго актер Добронравов посещает в Самаре военный госпиталь, где лечатся убийцы украинцев. Смеется и шутит.

НАТО не закрыло нам небо, ага.

Доброе утро.

  • Лайк 15
  • Дякую 2
  • Дізлайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

4 минуты назад, Музей сказал:

Я так розумію, про «лєпту» тут більшість не в курсі.

Спробую пояснити на пальцях. Це як би порівнювали не абсолютні цифри, а відсотки. 

Про мої донати я нікого не інформуватиму, тому що це протирічить моїм переконанням і буде нескромно з мого боку. А особливо нахабним можу вказати «курс русского корабля».

Ви коли небудь чули, щоб католицькі громади оголошували про свої «донати», або публікували фоточки з пораненими та біженцями. Вони цього не роблять, тому що дотримуються певної етики. 
На жаль, для деякимх політиків війна - лише піар.

А когда католические громады, забирают гуманитарную помощь предназначенную для переселенцев, и отдают военным, которые не на фронте, а катаются из шаргорода в жмеринку, Это другое и это этично :)

Конечно пиар, он везде. И у всех, в том числе из-за того, что благодаря пиару можно увеличить кол-во этой помощи.

И знаете, у нас странная немного война, одни на пляже лежат , и минеты на право и налево раздают, в кафешках смузи попивают, тачки по 50к гонят,  другие в окопах при +30 в брониках и касках. 

  • Лайк 3
  • Дізлайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

2 хвилини тому, Movix сказав:

забирают гуманитарную помощь

у кого вони її забирають?

а війна звісно дивна - русня вбиває, гвалтує, руйнує, а ви продовжуєте спілкуватися без огиди їх мовою

Змінено користувачем outdoor24
  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Тільки що, Музей сказав:

За часів президентства Порошенка, йому не продавали зброю. Тому що знали, що він нездара.

Оце ти тупе брехло. Порох регулярно закуповував зброю, причому так, що кацапи змушені були підривати склади не лише в Україні, але і в Болгарії. Не знати цього - геть тупорилою треба бути.
 

  • Лайк 4
  • Хаха 2
  • Дізлайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 час назад, Kirill_Dnepr сказал:

А у меня жим качковский, не пуэрлифтерский :) 

Чем больше вес-тем дольше отдых.

Это если по Майку Ментцеру, а если по Джо Уайдеру, то перерыв между подходами остается фиксированным.

Да и сами методики тренировок разные. Смотришь порой на такого "качка" - бицепс/трицепс надул, а ноги как спички. И хорошо, если без "химии"

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

3 години тому, AOZ1 сказав:

1. Никто не давал Вам права оскорблять 5 президента публично.

А где раздают права оскорблять? На 5 и на 6 в одном месте или в разных?
 

  • Лайк 2
  • Хаха 4
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • InSAn змінив заголовок на Россияне к нам принесли войну

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...