Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Россияне к нам принесли войну

Скромный прораб

Рекомендовані повідомлення

1 минуту назад, AOZ1 сказал:

Беседы с Фейгиным это лайт вариант. Интереснее интервью Латыниной, Медузе, etc.

Пездузі не слухав, а латиніной він каже все майже те саме що й фейгіну з додаванням трохи філософії й лесощів.

 

3 минуты назад, vadimv сказал:

Навіть у найліберальнішого кацапа з американським паспортом (Майкла Накі) тиждень тому підгорало від терміну "рашизм". Він би дуже хотів його замінити на "путінізм".

Така ж хєрня з Куваєвим, який у серії 161 звинуватив персонально хутіна у ... Придністров'ї. :pozor:

Але в цілому Майкл Накі напевно єдиний з русні, кого ще не хочеться вбити...

  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Відсьогодні усі сайти та інтерфейси мають бути українською 

Також з 16 липня користувацькі інтерфейси мають бути державною мовою — це вся інформація на приладах, техніці.

Порушникам загрожують штрафи:

▪️За перше порушення від 3,4 тисячі до 8,5 тисячі гривень 

▪️За повторне — до 11,9 тисячі гривень

 

 

  • Лайк 1
  • Хаха 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 минуту назад, Kirill_Dnepr сказал:

Я дистанцировался от всего, что связано с нашими символами, так называемыми идеями, после того как от нашего оружия погиб первый мирняк. 

 

але ж ти обрав СВОБОДУ - бо це - теж вибір ВІЛЬНОЇ ЛЮДИНИ 

 

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

7 минут назад, Vikctor сказал:

Пездузі не слухав, а латиніной він каже все майже те саме що й фейгіну з додаванням трохи філософії й лесощів.

 

Але в цілому Майкл Накі напевно єдиний з русні, кого ще не хочеться вбити...

нахіба ви все це дивитесь/слухаєте?

4 минуты назад, -Angel- сказал:

Відсьогодні усі сайти та інтерфейси мають бути українською 

Також з 16 липня користувацькі інтерфейси мають бути державною мовою — це вся інформація на приладах, техніці.

Порушникам загрожують штрафи:

▪️За перше порушення від 3,4 тисячі до 8,5 тисячі гривень 

▪️За повторне — до 11,9 тисячі гривень

 

 

пропоную почати з Криму та Луганська :ROFL:

  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

2 минуты назад, Kirill_Dnepr сказал:

...Им дали эти ракеты. Какие то инопланетяне :) 

Я ж кажу аутист, а дехто ще мав сумніви.:pozor:

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 годину тому, Serg_Nikol сказав:

Під обстрілами лишився твій сусід під Харковом, твоя собака, яку ти покинув, твої цеглини. Щодня пів України під обстрілами. А ти замість того, щоб піти в ТРО, взятися за зброю і стати на захист своєї громади, сидів як щур у норі, а потім тікав, як заяць куди очи бачать. І Бог би  з тобою - з такого "бійця" толку нуль. Та, потикавшись за кордоном, нічого кращого для себе не вигадав, як за копійки почати лити брудом місцеву владу, що зброї тобі не дала, ПВО, що над тобою небо не закрило, Зеленського, що особисто тобі автівку не заправив... Щодо мене - з перших днів зі зброєю.. Контракт з ТРО підписаний. Регулярні навчання-тренування. То хто ж нас "бездельник"?

А чего же ты блядский ублюдок сливаешься?

Забыл какие вопросы были?

Так кто, сучара, раньше на форуме зарегистрировался? ты в 2010 или я в 2009?

Расскажи за свою недвижимость и посмотрим, кто тут нищеброд.

А в моем доме на первом этаже живет семья из города, квартиру, которых разбомбило, а на втором этаже семья из области, дом которой под орками.Незнакомые мне люди. Бесплатно. А комуналку за них оплачиваю я.

Еще вопросы есть, балабол?

 

 

  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

2 часа назад, Kirill_Dnepr сказал:

Ты видел видео, чувак с пляжа снял как летит ракета на Южмаш, заметь сейчас что уже стало можно постить с демонстрацией орудия и мест прилета… :)  значит так надо чтобы посмотрели. 
Как ракета летит, а потом мгновенно ускоряется на цель, даже время сжимается такое впечатление.

Так вот. Это не российские ракеты, ну не верю я что они могут такое строить. 
Им дали эти ракеты. Какие то инопланетяне :) 

їм нишком продали технології та компоненти 

 

реакція держави Ізраїль , навіть  натякає хто продав 😉 Той ,  хто вітальну  паляницю в смітник викинув . 😉

 

images (7).jpg

20190819121825-625562.jpeg

sem40_co_il___480x270.jpg

Змінено користувачем Бездомный
  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

2 минуты назад, US7IGN сказал:

нахіба ви все це дивитесь/слухаєте?

 

Це забавне питання від людини, яка за день в гілці викладає до десяти відео з уривками із радянських/московитських фільмів або співаків ротом.:) Але я відповім - слухаю все що можу фоном під час праці. Немає якісного контенту на 9-10 годин поспіль.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 час назад, Privet сказал:

 

візуалізацій Голлівуду на сто років вистачить 

Змінено користувачем Бездомный
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

17 минут назад, Vikctor сказал:

Пездузі не слухав, а латиніной він каже все майже те саме що й фейгіну з додаванням трохи філософії й лесощів.

У Латыниной не нашел, но есть теми же словами у Каспарова.

 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 година тому, Kirill_Dnepr сказав:

Если она так к короваю относится,

а если она просто имеет скверный характер, обостренный возрастными проблемами?
лучше б Нетаньяхе посочувствовали, ему с ней жить...

  • Хаха 3
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

2 години тому, US7IGN сказав:

я знову щось пропустив. я правильно зрозумів що штати створили та підтримували Ізраїль проти Палестини, яку підтримував совок, а тепер штати підтримують Палестину? а що з Ізраїлем? чи дійсно рівень дідугана на рівні перших серед перших країн 4 світу? то він теж маріонетка, тільки театру побільше?

Я щось писала про «штати підтримують Палестину»?

Йдеться про е, що США взялися за Гідру, замість постійно товкти її екскрименти.

  • Дякую 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

13 часов назад, Vinsol2009 сказал:

...у меня все осталось в Харькове под обстрелами? Ты, тупой ублюдок, посмотри на время регистрации.

Агов, острый ублюдок, а каким способом ты сдрыснул в Чехию во время войны?:x  Лифчик и стринги надевал коричневые? Что бы говно не было заметно.

  • Лайк 1
  • Хаха 1
  • Дізлайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 година тому, Kirill_Dnepr сказав:

С возрастом люди лучше не становятся :) 

Ну Вы же стали? Значит, и другие могут.

Шоб понятнее, образец xyёвого человека:
image.png.a959fdb17a1aae9aba8f3bcb3bd57026.png

Змінено користувачем iiigolkin
  • Лайк 6
  • Дякую 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

51 хвилину тому, US7IGN сказав:

нахіба ви все це дивитесь/слухаєте?

Щоб знати, що там під черепушкою у андрофагів.

Змінено користувачем vadimv
  • Лайк 2
  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 час назад, Kirill_Dnepr сказал:

Он сейчас убежать по идее должен из РФ.

у вікно :ROFL:

46 минут назад, Vikctor сказал:

Це забавне питання від людини, яка за день в гілці викладає до десяти відео з уривками із радянських/московитських фільмів або співаків ротом

хто сказав що я те дивлюсь чи слухаю? :ROFL:

 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

18 минут назад, Музей сказал:

Я щось писала про «штати підтримують Палестину»?

Йдеться про е, що США взялися за Гідру, замість постійно товкти її екскрименти.

я взагалі питав... майже риторично... але щось мені підказує що коли баба стає старою, товстою, огидною та ще й починає гуляти з місцевою алкашнею, то її рано чи пізно копнуть під сраку...

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Мама орка мило шутит насчет его "воинского долга", который он должен, по ее мнению, исполнить:
"Назвался грузом [200] — полезай в кузов [камаза]" — а говорили, что у них юмор отшибло, но нет.

Змінено користувачем iiigolkin
  • Лайк 3
  • Хаха 2
  • Конфуз 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 час назад, Бездомный сказал:

війна відбувається не за якісь там особистості - порохів/зе/овочів/ющенко е.т.с. , навіть не за ресурси , а за ідеї

 А напад Раші відбувся чисто за одну ідею - збереження особистої влади для пуйла та більше ніяких особливих ідей у них й не було

Доказом цього слугує те що путіноїди зберігали трилйони своїх грошей за нафтогаз у західних банках і тепер на щастя ціми грошами буде сплачена відбудова України

Змінено користувачем kim chen loran
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

21 хвилину тому, OlegArh сказав:

Агов, острый ублюдок, а каким способом ты сдрыснул в Чехию во время войны?:x  Лифчик и стринги надевал коричневые? Что бы говно не было заметно.

24 я был в больнице после операции, 25всех выгнали, организовав операционную в подвале  только для раненых. заправки в городе закрылись.26 закрылись аптеки.27 магазины. закончились лекарства, 3 марта сердечный приступ, скорые не работают.4 марта уехали за Днепр. Первая работающая заправка в Полтаве.  По дороге ни единого блокпоста.Вот так зеленая дрысня готовилась к войне.

Выехал по удостоверению инвалида.

 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

16 минут назад, US7IGN сказал:

...хто сказав що я те дивлюсь чи слухаю? :ROFL:

 

 

Тобто ви реагуючи на якесь повідомлення навмання відповідаєте вставлючи якесь відео?:shock: Чесно кажучі я був впевнений, що аутизм то незаразне захворювання.:)

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

3 часа назад, Vinsol2009 сказал:

А чего же ты блядский ублюдок сливаешься?

Забыл какие вопросы были?

Так кто, сучара, раньше на форуме зарегистрировался? ты в 2010 или я в 2009?

Расскажи за свою недвижимость и посмотрим, кто тут нищеброд.

А в моем доме на первом этаже живет семья из города, квартиру, которых разбомбило, а на втором этаже семья из области, дом которой под орками.Незнакомые мне люди. Бесплатно. А комуналку за них оплачиваю я.

Еще вопросы есть, балабол?

 

 

Їжачки плакали, кололися, та продовжували лізти на катус) Ну ок, продовжуємо)

От чесно, не розумію, за що тобі гроші платять?? Це ж ти, як професійний троль, мав вивести мене з рівноваги, довести до істерики і мату, і потерти руки від того, що я полетів в бан. А в нас з тобою все виходить навпаки.  Що там в тебе за питання ще до мене? Нерухомість? Ну ок.  Давай почнемо з простого - поміряємось басейнами. В мене скромний 4х9 по дзеркалу води. На задній план не дивись, то не будинок, то баня з більярдом на другому поверсі. Коли під Броварами було скрутно, там жили мої друзі з Гоголева. Про те, як ти опинився на цьому форумі, ти сам розповів. Краще за тебе вже й не придумаєш) Решту твоєї писанини тут, створення клона (за це свого часу Славі Щ здорово препало) і т.ін. сподіваюся оцінять наші модери.

В 28.05.2022 в 21:14, Vinsol2009 сказал:

Vinsol я зарегистрировал в 2009году ибо сотрудничал с соответствующей фирмой из  Харькова по строительной химии, а по нику Владмир меня знают на КМ.

 

 

Спойлер

IMG_133557.jpg

 

 

 

Змінено користувачем Serg_Nikol
  • Лайк 4
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 час назад, Kirill_Dnepr сказал:

Небесный Иерусалим, я я :)

Если она так к короваю относится, то и мову тут скоро перестанут насаживать, так, переходной период, понимаем, потерпим :) 

У них у наших евреев, всегда с украинским туговато было с Степаном Андреевичем тем более

 

 😂

радянське кацапощелепне єврейство - хатаєвичи , кагановичи , мандельштами , бродські , розенбауми -  то імперський проект  .

 

Уродженець Лембергу  Захер Мазох  починав творчість оповіданнями українською мовою .

Скінчиться кацапська імперія , скінчиться й кацапощелепнисть у тутешніх  євреїв. 

Це - нормальний природний процес . 

Подивись на Портнікова .

 

Змінено користувачем Бездомный
  • Хаха 3
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • InSAn змінив заголовок на Россияне к нам принесли войну

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...