Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Россияне к нам принесли войну

Скромный прораб

Рекомендовані повідомлення

1 минуту назад, Vikctor сказал:

Та да - пам'ятаєте фото масових заворушень після відставки Колі котлети в Мукачево? Ось й на вулицях Дніпра, інших міст України чи Європи такі само дії стосовно Корбана...

Еще Тупицкого вспомните.  И тем не менее есть факт нарушения закона. Даже под майдан провели амнистию на уровне закона.

  • Лайк 1
  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

37 минут назад, Ranch сказал:

На перших двох - немає де клеймо негідника поставити.

Головне щоб це клеймо було в руках порядної людини. А то, як кажуть, дай дурню клеймо, він його або зламає, або собі на дупу поставить.

  • Хаха 4
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 минуту назад, Alvalk сказал:

Головне щоб це клеймо було в руках порядної людини. А то, як кажуть, дай дурню клеймо, він його або зламає, або собі на дупу поставить.

"какая разница" :ROFL:

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

27 минут назад, AOZ1 сказал:

1. Про Ефремова его не закрыли, а в судах мурыжили. Потом отпустили.Тут я не уверен.

 

Ефремова закрыли. По ДержЗраде. Абсолютно законно и за дело...я его давно знаю - там клейма ставить негде...

14 год полностью на его совести. Он и гауляйтером посадил Болотова, своего бывшего водителя

Сука редчайшая, жаль выпустили

  • Лайк 2
  • Дякую 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Іран передав РФ бойові безпілотники "Shahed 129", - джерело Джерело: https://censor.net/ua/n3356154

censor.net/ua/news/3356154/iran_peredav_rf_boyiovi_bezpilotnyky_shahed_129_djerelo

Змінено користувачем workover
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

2 години тому, AOZ1 сказав:

 разница между Порошенко, Путиным и Зеленским в том что первые два никогда не нарушали закон. :)

То есть Порошенко и пуйло — оба хороши?
А Вы точно порохобот?

  • Лайк 2
  • Хаха 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

2 години тому, Canton сказав:

- Доктор, доктор...по мне бегают маленькие зеленые крокодильчики!!!

- А чего вы их на меня трусите???

А скажите, вот эти крокодильчики, про которых Вы только что рассказали —
они сейчас здесь, в этой же комнате с нами?

  • Хаха 4
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 година тому, Vikctor сказав:

В цієй гілці як й в усієй країні - лишень перши два тижні всі були разом, а потім знов з'явилася зелена дрисня на чолі з боневтіком й все пошло як завжди...

А потом кто то начал постить заказуху от Баканова, чтобы скрыть провал работы СБУ на юге и в рне Харькова. И кто бы это мог быть?

  • Лайк 1
  • Хаха 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

5 минут назад, iiigolkin сказал:

То есть Порошенко и пуйло — оба хороши?
А Вы точно порохобот?

Та да, хлопці, ви якось обережніше, а то відповідь на захіст криголаму заодно звучить як захіст хУйла.)))

 

40 минут назад, Alvalk сказал:

Головне щоб це клеймо було в руках порядної людини. А то, як кажуть, дай дурню клеймо, він його або зламає, або собі на дупу поставить.

 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

8 часов назад, badgy сказал:

Eugene Nayshtetik

2 мин.  · 

Інформація щодо позавчорашньої атаки Ізраїля на виробництво дронів підтвердилась. Наш союзник нарешті визначився, не дивлячись на шалений тиск з боку "совєтскіх єврєєв". Філігранна операція в Саїда Зайнабі, а також знищення офіцерів розвітки біля аеропорту Меззех вже коштувала Ізраїлю загостренням щодо "окупованих Голан", але впевненний, що разом ми вопраємось.

Кожен на своїй ділянці.

До речі Моссад офіційно проводить розвідувальну діяльність в тому числі й російською мовою.

Подейкують, що контора вже співпрацює з нашими по цілій низці питань.

Разом до перемоги.

 А  Ізраїль вже вибачився за надані фуціну нетаньяхою ракетні компоненти та технології ? 

Змінено користувачем Бездомный
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Цитата

8 часов назад,  badgy сказал: 

Eugene Nayshtetik

Інформація щодо позавчорашньої атаки Ізраїля на 


Ух, ты, а Женя ещё и эксперт?
не знал

Змінено користувачем Фрай
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

14 минут назад, iiigolkin сказал:

То есть Порошенко и пуйло — оба хороши?
А Вы точно порохобот?

От того что я сдал на отлично госэкзамен по научному коммунизму не делают меня коммунистом. Но Порошенко в отличие от остальных политиков мне больше нравится. Хотя бы за то что теж бонiвтiк, а мог бы спокойно жить где то в Испании на дивиденты с шоколадок. Бо шансов на президента у него нет.

  • Лайк 6
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

12 минут назад, Vikctor сказал:

Та да, хлопці, ви якось обережніше, а то відповідь на захіст криголаму заодно звучить як захіст хУйла.)))

 

52 минуты назад, Alvalk сказал:

Головне щоб це клеймо було в руках порядної людини. А то, як кажуть, дай дурню клеймо, він його або зламає, або собі на дупу поставить.

А можете пояснити, до чого тут моя цитата?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 година тому, AOZ1 сказав:

От того что я сдал на отлично госэкзамен по научному коммунизму не делают меня коммунистом. Но Порошенко в отличие от остальных политиков мне больше нравится. Хотя бы за то что теж бонiвтiк, а мог бы спокойно жить где то в Испании на дивиденты с шоколадок. Бо шансов на президента у него нет.

Да я не против, просто фраза построена была неловко.
Кстати, если б больше людей изучили науч. коммунизм так же как мы с Вами —
декомунизация прошла бы на ура еще в начале девяностых, все были бы антикомунисты.

  • Лайк 1
  • Дякую 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

6 минут назад, Kirill_Dnepr сказал:

что мы больше не морская держава

а ми нею ніколи і не були. найближче придатне до споживання море - Середземне :ROFL:

  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

22 минуты назад, iiigolkin сказал:

А скажите, вот эти крокодильчики, про которых Вы только что рассказали —
они сейчас здесь, в этой же комнате с нами?

А с кем Вы в комнате? С доктором?

  • Хаха 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

2 минуты назад, Alvalk сказал:

А можете пояснити, до чого тут моя цитата?

Легко - нижче потрібна хронологія висловлювань. Я на всяк випадок підкреслив потрібні фрагменти.

 

1 час назад, AOZ1 сказал:

Мы за Мику говорили, потому что он гражданин Украины. А вот гражданин ли Израиля Корбан никому неизвестно. Вообще разница между Порошенко, Путиным и Зеленским в том что первые два никогда не нарушали закон. :)

1 час назад, Ranch сказал:

На перших двох - немає де клеймо негідника поставити. А "наробили" вони на десятки пожиттєвих.

57 минут назад, Alvalk сказал:

Головне щоб це клеймо було в руках порядної людини. А то, як кажуть, дай дурню клеймо, він його або зламає, або собі на дупу поставить.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Только что, Kirill_Dnepr сказал:

Ну не скажи, тогда хоть свободно в чёрном плавали.

це натяк на орал, який рахувався за анал? :ROFL:

  • Дякую 1
  • Хаха 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

18 минут назад, AOZ1 сказал:

От того что я сдал на отлично госэкзамен по научному коммунизму не делают меня коммунистом. Но Порошенко в отличие от остальных политиков мне больше нравится. Хотя бы за то что теж бонiвтiк, а мог бы спокойно жить где то в Испании на дивиденты с шоколадок. Бо шансов на президента у него нет.

А навіщо йому тікати? Бізнес в Росії йде... Дагаваритцца, если чЁ..    https://www.youtube.com/watch?v=DWBltf-ETQw

 

  • Лайк 1
  • Дізлайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

7 минут назад, Vikctor сказал:

Легко - нижче потрібна хронологія висловлювань. Я на всяк випадок підкреслив потрібні фрагменти

Дякую, кеп, я й сам  знаю, про що балакали і на що я відповідав. Я питаю, яке відношення мої слова мають до ваших ?  Хіба я когось захищав? 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

5 часов назад, AOZ1 сказал:

Две большие разницы. Лишение наданного громадянства и лишение громадянства набутого при народженнi. Welcome to USSR.

Хотя в обоих случаях это прямое нарушение конституции гарантами конституции при отсутствии конституционного суда. Мало того, если у Корбана нет второго паспорта то очень серъезное нарушение международного права.

В случае с Саакашвили было несоответствие данных, в частности, в документах, которые Саакашвили заполнял перед получением украинского гражданства, он указал, что не находится под следствием в Украине или за ее пределами, в то время, как на территории Грузии бывший президент был заочно арестован. Тот кто получает гражданство Украины подписывает обязанность в течении 2-х лет отказаться от гражданства др. страны... но это никто не проверяет, если человек не явл. гос. служащим... да даже посмотрите на Невзорова, РФ не лишило его гражданство, а наши выдали :) т.е. у человека уже 2 гражданства. Также на западе Украины у многих по 2 паспорта.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Пряма мова: Дуже багато людей неоднозначно ставляться до особи Горбачова, засуджуючи його за розвал СРСР. Тим не менш, він відіграв величезну роль у тому, що радянські республіки, у тому числі і Росія, стали суверенними, отримали свободу слова, право займатися бізнесом та багато інших можливостей громадян вільних країн. Як уже ними розпорядилися уряди та жителі 15 країн – це інша справа. І ось те, до чого прийшла Росія внаслідок 22-річного правління Путіна та його кліки, викликає у політика гнів та відторгнення.

 

Те, що зробив Михайло Сергійович Горбачов – усе зруйновано. Усі реформи горбачовські - у нуль, на порох, у дим.

 

Коли в мене запитують: Є якийсь показник?

 

Я відповідаю: «Коли Горбачов йшов, сил швидкого реагування НАТО в Європі залишалося менше 4000 осіб.

Тепер НАТО оголосило, що наступного року буде 300 000 осіб».

Тобто рівень загрози зріс у сто разів!
 

Також саме Путін не лише довів армію РФ до катастрофічного стану, а й абсолютно безглуздо показав це всьому світу, опустивши державу нижче за плінтус. А те, що робить зараз ця армія в Україні під виглядом «порятунку російськомовного населення, яке страждає від принижень» – це справжнісінький геноцид братнього українського народу. Прощення цьому не буде ніколи, а на Росію чекають важкі часи відкату в похмуре минуле. Світ вважає РФ країною-терористом, економіка зайшла в круте піке і летить у прырву, внутрішні проблеми на межі вибуху і можуть призвести до розвалу держави, а здорова частина населення вже давно мріє замінити владу більш адекватною або покинули цю країну.


Джерело: https://ukr-info.com/poltika/58473-gorbachov-vkray-rozcharovaniy-nasldkami-pravlnnya-putna.html

Змінено користувачем Privet
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

15 минут назад, Kirill_Dnepr сказал:

пошёл и я себе искать другую страну с выходом к морю

слабак :ROFL:

  • Лайк 1
  • Хаха 3
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • InSAn змінив заголовок на Россияне к нам принесли войну

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...