Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Россияне к нам принесли войну

Скромный прораб

Рекомендовані повідомлення

1 минуту назад, TaurosRMK сказал:

Ой, серйозно... а більшість москалів скажуть що то фейки і всьо в них хорошо, живуть як раніше. То все тимчасово і скоро все наладиться 😁

Цікаво, а КПП в Китаї також з чергами?

 

308804346_5841505515913480_624206561197022867_n (1).jpg

  • Хаха 8
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

За подіями 2022 року буде знято дофіга фільмів на реальних подіях - триллери, комедії, фантастика...

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

8 хвилин тому, MaxS сказав:

Грузини роблять гешефт. Сподіваюся, потім ще зароблять на зворотньому напрямку :)

Ну так я і кажу - ідіоти!

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Начхати на втрати. Як Путін веде «свою» війну, віддаючи особисто накази

nv.ua/ukr/opinion/rosiya-atakuye-tom-kuper-pro-te-yak-putin-vede-viynu-analiz-boyovih-diy-novini-ukrajini-50272716.html

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

2 часа назад, Vikctor сказал:

Тобто й вас не дивує, що думки ваших сосектантів у питанні "напружених стосунків" Зеленського та Залужного повністю співпадають із хвилею подібних вкидів в зедканалах? До чого тут про ідола? Я лишень не бачу ознак напруженності між вказаними добродіями (вони це теж постійно спростовують), та бачу хто це разгоняє. В кращому випадку порохоботи виступають тут у ролі корисних дурників, але залюбки грають цю роль. Я не відслідковую тай не в змозі відслідкувати діяльність ворога в інфопросторі (в наступному речені дещо з цього поясню), але в очевидь сварка між головнокомандуючим та верховним максімально бажана для ворога, та чомусь не меньш бажана для ваших однодумців. Стосовно неможливості відслідкувати вороже ІПСО в повной мірі наведу приклад високооплачуваного політичного чорного піарника - за словами пана Петрова його прямі наїзди на деяких політичних або суспільних діячив робляться не на замовлення по головний ознаці, а само тому що ви (слухачи, глядачи) це чуєте із його вуст, бо якщо це робиться за замовленням, то вмілий політтехнолог зовні з цім ніяк не пов'язаний й тому пересічному неможливо здогадатись хто за цім стоїть. Війну русні з політтехнологічной точкі зору (всі ці Z, V та словосполучення з їх використанням) ведуть відоми русняві політтехнологі, яки доречи свого часу приймали участь у політичних процесах в тому числі у нашой країні (десь нервово зглотнув один кроль), та є висококваліфікованимі профі. Тому джерело походження ІПСО ані я ані ви не знайдемо. Тож доводиться користуватися простою формулой - ходить як качка, крякає як качка, тож напевно це качка. Стосовно пана з двома помилками у нік-неймі в мене давно немає жодних сумнівів.

Ще на останок, бо схоже порохоботи це постійно забувають - ЗСУ за деякий час до війни очолила видатна особистість зовсім не завдяки криголаму. Бо іноді складається враження, що ваша секта вважає само так.

 

Вы - мой любимый автор!)

 

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

15 хвилин тому, Вячеслав63 сказав:

Інформація від ББС (баба бабі сказала)?

Після перемоги багацько стане відомо. Багатьом дрочильщикам на боневтіка буде дуже некомфортно розуміти, що то був не дощ, а таки сцяки. Але давайте не будемо про це, бо коли я розміщував інформацію про те, як влада покинула Маріуполь напризволяще - мене забанили. Коли розказував про те, що Південь влада тупо здала - мене забанили. Очевидні ж речі казав, але до тупих все за пів рокуактивної війни доходить.
А от зараз кажу, що "Боневтік Оманський" таки втікав, тіко його подсрачами назад випхали.

Змінено користувачем Вомбат
  • Лайк 2
  • Дякую 1
  • Хаха 1
  • Дізлайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

О, уже ФСБ подогнали БТР под грузинскую границу 😀 сдерживать свою толпу

  • Хаха 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

8 минут назад, Вомбат сказал:

Після перемоги багацько стане відомо. Багатьом дрочильщикам на боневтіка буде дуже некомфортно розуміти, що то був не дощ, а таки сцяки. Але давайте не будемо про це, бо коли я розміщував інформацію про те, як влада покинула Маріуполь напризволяще - мене забанили. Коли розказував про те, що Південь влада тупо здала - мене забанили. Очевидні ж речі казав, але до тупих все за пів рокуактивної війни доходить.
А от зараз кажу, що "Боневтік Оманський" таки втікав, тіко його подсрачами назад випхали.

Відслідковуємо хронологію - 

США запропонували Зеленському евакуацію, але він відмовився – WP

tsn.ua/politika/ssha-zaproponuvali-zelenskomu-evakuaciyu-ale-vin-vidmovivsya-wp-1988884.html

Стаття за 26 лютого. По вашій лозіці, Зеленський передумав 27-ого? І якими "підсрачниками", якщо США самі йому пропонували евакуацію? Якось воно не логічно. Чи логіка для порохоботів - то зайве?

Змінено користувачем Вячеслав63
  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

3 минуты назад, NAVIN сказал:

О, уже ФСБ подогнали БТР под грузинскую границу 😀 сдерживать свою толпу

може екіпажі набирати?

  • Хаха 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

2 минуты назад, Вячеслав63 сказал:

Відслідковуємо хронологію - 

США запропонували Зеленському евакуацію, але він відмовився – WP

tsn.ua/politika/ssha-zaproponuvali-zelenskomu-evakuaciyu-ale-vin-vidmovivsya-wp-1988884.html

Стаття за 26 лютого. По вашій лозіці, Зеленський передумав 27-ого?

А ОФИЦИАЛЬНЫЕ лица USA об этом знают?

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 минуту назад, Canton сказал:

А ОФИЦИАЛЬНЫЕ лица USA об этом знают?

Це краще спитати у журналістів Вашингтон Пост.

  • Лайк 1
  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

27 минут назад, Вячеслав63 сказал:

Інформація від ББС (баба бабі сказала)?

Що ви таке кажете? Це ж на прямому сказали - значить правда.

  • Лайк 1
  • Хаха 4
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

16 минут назад, Агидель сказал:

Вы - мой любимый автор!)

 

Ну, а я зі свого боку вас порохоботів не відрізняю одного від іншого.

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Только что, Vikctor сказал:

Що ви таке кажете? Це ж на прямому сказали - значить правда.

Та і депутата Лапіна я добре пам'ятаю. Ще той "сектант".

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

6 минут назад, US7IGN сказал:

може екіпажі набирати?

Типа того:

 

Цитата

 

Російських чоловіків почнуть забирати до армії просто на кордоні з Грузією. Зокрема, на місцевому прикордонному пункті відкриють мобілізаційний військкомат. Про це повідомляє МВС Північної Осетії.

У повідомленні йдеться, що на КПП Верхній Ларс біля грузинського кордону найближчим часом розгорнуть мобілізаційний пункт військкомату.

 

ua.korrespondent.net/world/4520081-rosiia-stvoryt-mobilnyi-viiskkomat-na-kordoni-z-hruziieui

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

2 минуты назад, Вячеслав63 сказал:

Відслідковуємо хронологію - 

"Temporal Fugue" master :lol:

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Читала, что кацапы полностью закрыли Херсонскую область на въезд и выезд. Бедный Херсон.(((

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

10 минут назад, Вячеслав63 сказал:

...Чи логіка для порохоботів - то зайве?

Не може буть.:shock:

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Только что, Агидель сказал:

Читала, что кацапы полностью закрыли Херсонскую область на въезд и выезд. Бедный Херсон.(((

а наші Запорізьку. хто не встиг визначитись за кого він, тепер вимушений буде в об'їзд...

  • Дякую 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 година тому, Бездомный сказав:

тапком кацапів ! тапком !

309230000_8319640574742832_4784818207064983115_n.jpg

А давайте уявимо, що це зовсім не те, що ми бачимо і Путін грає в іншу гру.

Яку саме?

  • Хаха 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 година тому, Vikctor сказав:

Що ви таке кажете? Це ж на прямому сказали - значить правда.

ще трохи їбланів вам у стрічку:

image.png.b8a0c836534e9ba1bbe9ce68c8b2a3f0.png

image.png.8f6c429d3bb243e77ef17f2916b1d34d.png

Змінено користувачем iiigolkin
  • Хаха 10
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

8 часов назад, Музей сказал:

А давайте уявимо, що це зовсім не те, що ми бачимо і Путін грає в іншу гру.

Яку саме?

троянсткий кінь ?

 

кацапам не слід забувати , що "перемога" Трої  скінчилася для ахейців погано - на тому ахейська цівілізація   накрилася   мідними ваганами

 

Москва та Пітербург  мають  розділити долю Мікен   , а узький світ - долю мікенської цивілізації

 

250px-Trojan_horse_Çanakkale.jpg

Змінено користувачем Бездомный
  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • InSAn змінив заголовок на Россияне к нам принесли войну

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...