Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Россияне к нам принесли войну

Скромный прораб

Рекомендовані повідомлення

51 хвилину тому, US7IGN сказав:

у мене є два комплекти бахил по сраку від костюму хімзахисту. можу на щось поміняти :lol:

 

Я про медичні целофанові. 10 пар бахіл від ОЗК... Знав би, пішов у прапорщики в молодості.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

2 часа назад, Canton сказал:

Но это маслице, сделав невозможной посадку, сделало невозможным и взлет бортов, зарезервированных для экстренной эвакуации ОПы.

Версия?

Попросту...

Вранье. Еще существуют вертолеты, чтоб попасть на аэродром без масла ... Было бы желание, то и авто подходящее нашлось бы ...

  • Лайк 4
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

2 часа назад, Canton сказал:

Злые языки поговаривают, что радужность сильно подпортило то масло, которое Кривонос вылил на ВПП Жулян, в рамках мероприятий противодействия высадке балалайной десантуры в начале этой фазы.

Но это маслице, сделав невозможной посадку, сделало невозможным и взлет бортов, зарезервированных для экстренной эвакуации ОПы.

Версия?

Запросто...

 

Я ж і кажу - порохоботи залюбки поширюють русневе ІПСО. Раніше дивувався, а зараз вже зрозумів що в них сінергія... А по відношеню до тебе Фрай влучив у десятку.

 

1 час назад, Firetuf сказал:

"Що кому, а курці просо"(с)

Не маю ніяких особливих симпатій, чи антипатій до особистості Жданова, але якщо порівнювати з вашим "славетним" рупором Арестовичем, то Жданов хоч полковник справжній. :pozor:

Щось згадали про сумнівне минуле Жданова? А з якого пулу тоді Подоляк? А з якого пулу тоді Єрмак? А з якого пулу тоді Тісшченко? А Богдан? А Арахамчік? А Портнов? І тд. А???.......👎👎👎 

 

Жданов радянський полковник й не скриває свого трепетного ставлення саме до радянського минулого. Арестович "славетний" хіба що для "вовчиць" за визначенням безхатьки та беззаперечний авторитет для одного американського ватника із гілки. Виришили призвіщамі здивувати. Один соратник :lol: мертвечук їх всіх разом перекриє, а були ще й конаненкі, грановські, ложкіни, райніни і багато не меньш видатних патріотів.

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

10 часов назад, Firetuf сказал:

Ой. Нескладуха. Бігус-інфо батон кришить на ще донедавна рідненьких ваших ригів-опазажопа_вців! А казали Порохам/Сєням/Гросям, ще в 14-му, мочити треба. Але ж бабло перемогло..... Одні перефарбувалися, інші повтікали, а деякі зараз відкрито воюють проти нас. 

Та не тільки бабло. Там же всі практично"свої", різні партнери по політиці та бізнесу. 

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 час назад, Canton сказал:

Одеваем белые тапочки и потихоньку передислоцируемся в сторону кладбища...

В статье говориться что выжить не сложно вообще, кроме эпицентра взрыва конечно

  • Лайк 1
  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Только что, NAVIN сказал:

В статье говориться что выжить не сложно вообще, кроме эпицентра взрыва конечно

Ключевые выжить а не жить

  • Лайк 6
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

11 минут назад, Vikctor сказал:

Я ж і кажу - порохоботи залюбки поширюють русневе ІПСО.

От коли таке пишуть, завжди цікаво, а звідки знаєте, що це русняве ІПСО?  Ну ладно, є тут деякі зеленофіли, котрим потрібен ідол, і все, що суперечить їх вузькому мисленню, вони записують на рашівське ІПСО, а тих, що таке каже - в вороги України. Але ви мені здавались трохи більш розсудливим. То може дасте посилання на  якісь рашівські якісь джерела, котрі саме так пояснюють, чому Зеленський не втік?

P.S. Ні. я не вважаю, що це через масло, але мені просто цікаво, що саме змусило вас повісити ярлик про рашівське ІПСО.

  • Лайк 3
  • Дізлайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

16 часов назад, Бездомный сказал:

ніхто не недооцінює 

просто місце цього "таланта" - за ґратами довчіно , а краще - на шибениці

Ну так таланты разные бывают)

 spacer.png

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

2 години тому, Firetuf сказав:

якщо порівнювати з вашим "славетним" рупором Арестовичем

заходив пару раз на стрім. останнім часом він став нудний і взагалі нічого не розказує. все на потім відкладає.

а який був початок стрімів))

  • Конфуз 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Дмитрий Медведев

Ещё раз о применении ядерного оружия

Прихований текст

Дмитрий Медведев

Ещё раз о применении ядерного оружия

Наши враги любят делать высокопарные заявления. Оперировать терминами «свобода», «демократия», «миссия». На самом деле это всего лишь ритуальный словесный понос. Фонтаны диарейной демагогии вкупе со злобной каркающей риторикой стали давно проверенным оружием англосаксонского мира, которым они заливают всё остальное человечество в попытках отстоять свою исключительность и право рулить миром.

Тема последних дней – российская ядерная угроза.
Байден и Трасс, разные вторичные блинкины и салливаны, брызгая атлантической слюной, требуют от России убрать руку со своей «ядерной кнопки». Все вместе беспрестанно грозят нам «ужасающими» последствиями, если Россия применит ядерное оружие. А молодая умом лондонская тётя и вовсе готова сразу начать с нашей страной обмен ядерными ударами.

Приходится напомнить ещё раз – для тех тугоухих, кто слышит только себя. Россия вправе применить ядерное оружие, если это будет необходимо. В заранее определённых случаях. В строгом соответствии с Основами государственной политики в области ядерного сдерживания. Если на нас или наших союзников будет совершено нападение с использованием подобного вида вооружений. Или если при агрессии с использованием обычного оружия возникнет угроза самому существованию нашего государства. Об этом недавно прямо сказал Президент России.

Кроме того, мы сделаем всё, чтобы не допустить появления ядерного оружия у враждебных к нам соседей. Например, у нацистской Украины, которая прямо управляется сегодня странами НАТО.
На разум и политическую волю киевского режима рассчитывать бессмысленно. А вот на здравый смысл и чувство самосохранения потворствующих им вражеских стран хрупкая надежда ещё остаётся. Они понимают: если угроза России превысит установленный предел опасности, нам придётся ответить.
Ни у кого не спрашивая разрешения, без долгих консультаций. И это точно не блеф.

Вопрос в другом. Представим себе, что Россия вынуждена применить самое грозное оружие против украинского режима, совершившего масштабный акт агрессии, который опасен для самого существования нашего государства. Полагаю, что НАТО не станет прямо вмешиваться в конфликт и при таком раскладе. Ведь безопасность Вашингтона, Лондона, Брюсселя для Североатлантического альянса гораздо важнее, чем судьба никому не нужной погибающей Украины, пусть даже обильно снабжаемой разным оружием. Поставка современных вооружений – просто бизнес для западных стран, правда, густо замешанный на ненависти к нам. Не более. Погибать в ядерном апокалипсисе заокеанские и европейские демагоги не собираются. А потому – проглотят использование любого оружия в текущем конфликте. Как-то так…

Хорошо бы, чтобы этот печальный вывод хоть частично осознали власти в Киеве. Увы, это почти нереально. Они находятся в постоянном военном угаре с недолгими паузами на причудливые наркотические сны.

 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

16 годин тому, Canton сказав:

Ну прокричали - ЗЛОЧИН!

И шо это нам дало?

Понимание, что есть военные, а есть военные преступники.

С первыми воюют, вторых вешают и уничтожают дронами.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

13 минут назад, DimaF сказал:

Ну так таланты разные бывают)

 spacer.png

24 лютого 2022 року  кацапське культур-мультер геть знецінилося  - тепер це творчість людожерів андрофагів 

Змінено користувачем Бездомный
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 годину тому, MaxS сказав:

Особливо бахіли допоможуть. Евакуація напевно по паркету передбачається. 

бахіли з кожаними підошвами-посилені

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 годину тому, Canton сказав:

Бахилы ОЗК

312065807_bahily-dlya-rybalki.jpg

дякую,20 років думай,що то чоботи озк

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

12 минут назад, Alvalk сказал:

От коли таке пишуть, завжди цікаво, а звідки знаєте, що це русняве ІПСО?  Ну ладно, є тут деякі зеленофіли, котрим потрібен ідол, і все, що суперечить їх вузькому мисленню, вони записують на рашівське ІПСО, а тих, що таке каже - в вороги України. Але ви мені здавались трохи більш розсудливим. То може дасте посилання на  якісь рашівські якісь джерела, котрі саме так пояснюють, чому Зеленський не втік?

P.S. Ні. я не вважаю, що це через масло, але мені просто цікаво, що саме змусило вас повісити ярлик про рашівське ІПСО.

Тобто й вас не дивує, що думки ваших сосектантів у питанні "напружених стосунків" Зеленського та Залужного повністю співпадають із хвилею подібних вкидів в зедканалах? До чого тут про ідола? Я лишень не бачу ознак напруженності між вказаними добродіями (вони це теж постійно спростовують), та бачу хто це разгоняє. В кращому випадку порохоботи виступають тут у ролі корисних дурників, але залюбки грають цю роль. Я не відслідковую тай не в змозі відслідкувати діяльність ворога в інфопросторі (в наступному речені дещо з цього поясню), але в очевидь сварка між головнокомандуючим та верховним максімально бажана для ворога, та чомусь не меньш бажана для ваших однодумців. Стосовно неможливості відслідкувати вороже ІПСО в повной мірі наведу приклад високооплачуваного політичного чорного піарника - за словами пана Петрова його прямі наїзди на деяких політичних або суспільних діячив робляться не на замовлення по головний ознаці, а само тому що ви (слухачи, глядачи) це чуєте із його вуст, бо якщо це робиться за замовленням, то вмілий політтехнолог зовні з цім ніяк не пов'язаний й тому пересічному неможливо здогадатись хто за цім стоїть. Війну русні з політтехнологічной точкі зору (всі ці Z, V та словосполучення з їх використанням) ведуть відоми русняві політтехнологі, яки доречи свого часу приймали участь у політичних процесах в тому числі у нашой країні (десь нервово зглотнув один кроль), та є висококваліфікованимі профі. Тому джерело походження ІПСО ані я ані ви не знайдемо. Тож доводиться користуватися простою формулой - ходить як качка, крякає як качка, тож напевно це качка. Стосовно пана з двома помилками у нік-неймі в мене давно немає жодних сумнівів.

Ще на останок, бо схоже порохоботи це постійно забувають - ЗСУ за деякий час до війни очолила видатна особистість зовсім не завдяки криголаму. Бо іноді складається враження, що ваша секта вважає само так.

 

  • Лайк 7
  • Дізлайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Рекомендую перегляду, щоб в той момент, коли ми почуємо про "голодающих женщин и детей в России", наша рука не простягла цим свиням шматок хліба.

fb.watch/fOqccvsAbA/

  • Лайк 3
  • Дякую 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

12 часов назад, NAVIN сказал:
13 часов назад, Фрай сказал:

Мне хватило твоего корефана-кгбшника аркашибабченка, все вы гебни блевотина...

Фрай, можешь расшифровать? Что вам аркашабабченкокгбешник сделал? Интересно 

В отличии от луценка с демчиной лично мне ничего,

хотя как сказать, это моя страна, я/мы её строили мне/нам в ней жить и не вылупкам кгбшным рассказывать

как и что нам делать, кто у нас баран, а кто конь.

12 часов назад, Бездомный сказал:

Аркаша на Зе батон крошив - не вірив у Зе

Та пофиг мне кто там крошит на Зе, может не на часі, но Зе не святой и ещё будет время предъявить счета, но!

Не гэбэшным проектам и консервам! 

Морального права у него нет, хотя вернее будет сказать, что морали как таковой у него нет, что бы где бы он не блеял.

 

Змінено користувачем Фрай
  • Лайк 4
  • Дізлайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

3 минуты назад, Vikctor сказал:

Тобто й вас не дивує, що думки ваших сосектантів 

ви мене з кимось плутаєте. я не входжу в жодну секту. А ви вже й на мене ярлик вішаєте лише тому, що я задав незручне питання.

На моє  просте конкретне  питання  ви лише вкинули купу лайна, але відповіді на само питання так і  не дали. Мабуть вас ларітус покусав.

Пробачте, я в вас помилявся що до розсудливості. Більше буду намагатись не турбувати

 

  • Лайк 2
  • Дякую 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

6 минут назад, Фрай сказал:

В отличии от луценка с демчиной лично мне ничего, хотя как сказать, это моя страна, я/мы её строили мне/нам в ней жить и не вылупкам кгбшным рассказывать как и что нам делать, кто у нас баран, а кто конь.

Та пофиг мне кто там крошит на Зе, может не на часі, но Зе не святой и ещё будет время предъявить счета, но!

Не гэбэшным проектам и консервам! 

Морального права у него нет, хотя вернее будет сказть, что морали как таковой у него нет, что бы где бы он не блеял.

 

 

Бабченко перший с констатував , що  кацапорейх викристалізувався - це було ДО ВІЙНИ

 

Змінено користувачем Бездомный
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

50 минут назад, Canton сказал:

Ключевые выжить а не жить

Замовив сьогодні лічильник Гейгера - Kailishen GB188 за 4500 грн., та непогані респіратори  3М VFlex 9163V NR D FFP3.

Можливо, воно і не знадобиться, але коли воно буде потрібно, але його не буде - тоді точно не вижити та не жити.   

  • Хаха 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

6 минут назад, Бездомный сказал:

 

Бабченко перший с констатував , що  кацапорейх викристалізувався 

 

Я ща заплАчу. :cry:

 

  • Лайк 1
  • Хаха 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

5 минут назад, Privet сказал:

Замовив сьогодні лічильник Гейгера - Kailishen GB188 за 4500 грн., та непогані респіратори  3М VFlex 9163V NR D FFP3.

Можливо, воно і не знадобиться, але коли воно буде потрібно, але його не буде - тоді точно не вижити та не жити.   

От вас плющіть...

 

 

 

  • Лайк 2
  • Хаха 12
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • InSAn змінив заголовок на Россияне к нам принесли войну

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...