Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Россияне к нам принесли войну

Скромный прораб

Рекомендовані повідомлення

6 часов назад, laritus сказал:

період, який розслідують 28 травня 2015 року - 15 липня 2020 р. (Шевченко Голова Правління Укргазбанку), і не дарма :), що розслідують саме період правління з 2015 р. (треба було ще раніше брати)

і чому цього "негідника" призначили на таку посаду? і чому про ці "злочини" дізнались тільки на наступний день після відставки? :lol:

  • Лайк 1
  • Хаха 4
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

А хто такий поворознюк? Видно цікава людина як що у Порохобота підгорає))?

Зашел в ютюб, в основном мультики)) немного футбола и Арестовича) поворознюка не нашел

Змінено користувачем mastervovik
  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

44 хвилини тому, hause сказав:

ну хоч щось:

Vitaliy Shabunin 

21 мин.  · 

Головне з роботи НАБУ/САП за цей тиждень.

Коломойський

Олігарх прийшов на допит в НАБУ. Раніше детективи провели обшук у його номері в Буковелі, а 8 осіб (тісно пов’язаних із групою “Приват” Коломойського-Боголюбова), отримали підозри у багатомільярдній справі Укрнафти.

На цьому погані новини для Коломойського не закінчилися.

НАБУ/САП завершили розслідування по топменедженту ПриватБанку, яке звинувачують у розкраданні понад 8,4 млрд грн (перед його націоналізацією).

Фігурантами є верхівка Привату часів Коломойського, зокрема тодішній голова правління Олександр Дубілет та його перший зам Володимир Яценко.

Ексголова Нацбанку Кирило Шевченко

Маємо ще одну гучну підозру від детективів і нового керівника САП Клименка: її отримав вже ексголова НБУ Шевченко і ще 4 колишні та нинішні посадовці державного Укргазбанку.

Їх підозрюють у виведенні з банку понад 200 млн грн на фіктивних “агентів-фопів” у 2014-2019 роках.

Інше

Верховний Суд підтвердив вирок ВАКС по ексдиректору Інституту агроекології Фурдичку. Чудака посадили на 8 років за вимагання 500 тис доларів хабаря.

А ще у нього конфіскували будинок, 5 квартир, 1/3 ще однієї квартири, 2 гаражі, автівки BMW X5 та Nissan Pathfinder.

Підозру отримали дві особи, підозрювані у розкраданні понад 4,4 млн грн державної кіностудії Олександра Довженка.

Також нові підозри отримали ще дві особи (адвокат і оцінювач), яких причетні до схеми з продажу арештованого майна за заниженою вартістю.

Тепер у справі 7 підозрюваних, в тому числі колишній голова АРМА.

До суду відправили справу щодо ексчлена Комісії з регулювання азартних ігор та лотерей Євгена Гетьмана, якого викрили на одержанні 90 тис доларів, а також справу щодо трьох осіб, яких підозрюють у схемі розкрадання 1,56 тис тонн зерна на більш ніж 11,5 млн грн.

Ось таким видався цей тиждень в роботі НАБУ/САП/ВАКС. Нормально рухаємося, як на мене.

Ну вот, а говорили американка зря наезжала. ...

  • Лайк 3
  • Дізлайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

44 хвилини тому, МаТраС сказав:

ніколи нікому жопу не лизав. Приклад: Флеш,наш адмін. Багато він тут орав?

Багато

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 хвилину тому, mastervovik сказав:

Ахто такий поворознюк? Видно ціккава людина як що у Порохобота підгорає))?

Зашел в ютюб, в основному мультики)) несмного фкутбола и Арестовича) поворознюка не нашел

НІ Хер кин собі) а хіт вова їбаш Володя ,невже не чув?))

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

32 хвилини тому, МаТраС сказав:

про то, що йому - Флешу не відіб ється ні хрена. якби я випадково не побачив , чим він займається,то половина б і не знала...
а про всі ті мільйони,які потім відібьються тому дядьку з трьома зубами замість 4...)

Слухайте, я не знала, хто такий Поворознюк, згадала про нього лише тому, що тут вже другу сторінку про нього розмова. Напишіть Мосейчучке, хай зробить інтервью з Флешем. Зараз тяжко знайти людину, хто б не допомогав ЗСУ, далі що? Від мене ви що хочете почути?

 

 

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Тільки що, МаТраС сказав:

НІ Хер кин собі) а хіт вова їбаш Володя ,невже не чув?))

Я, наприклад, не чула. Мабуть тому, що дивлюсь зовсім інший контент і мабуть тому, що серед знайомих нема тих, хто таке дивиться і слухає.

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 хвилину тому, allanek сказав:

Слухайте, я не знала, хто такий Поворознюк, згадала про нього лише тому, що тут вже другу сторінку про нього розмова. Напишіть Мосейчучке, хай зробить інтервью з Флешем. Зараз тяжко знайти людину, хто б не допомогав ЗСУ, далі що? Від мене ви що хочете почути?

 

 

"Як би там не було, наскільки я зрозуміла за ті 5 хвилин перегляду, то ЗСУ він допомогає на всі свої мільйони. Зараз це головне, якщо, дійсно, допомогає"
ваші слова. 
я вам після того пояснив. чого і як ...нащо ви скользите далі?)

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

2 хвилини тому, allanek сказав:

Я, наприклад, не чула. Мабуть тому, що дивлюсь зовсім інший контент і мабуть тому, що серед знайомих нема тих, хто таке дивиться і слухає.

він життя гото віддать

 

 

 

  • Дякую 1
  • Хаха 5
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

2 минуты назад, МаТраС сказал:

він життя гото віддать

 

 

 

О , цей кліп чув, це він?

Молодець!)

  • Хаха 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

2 хвилини тому, МаТраС сказав:

він життя гото віддать

 

 

 

позабирать і віддать все людям)) ніхто нічого не бачить : ти несешь мне реальную дичь))

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

2 хвилини тому, mastervovik сказав:

О , цей кліп чув, це він?

Молодець!)

ні, це не він))

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Цитата

"Муромець" - таким антидроновим куполом хочуть захистити столицю України

Цей проект розробляється спільно з Канадою за кошти міжнародного донорів. Поштовхом до ідеї стала нещодавна атака "шахідів" на Білу Церкву. 

Працюватиме такий "купол" буде роботою дронів-перехоплювачів, які реагуватимуть на іранських камікадзе. 

t.me/voynareal/37568

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

18 минут назад, mastervovik сказал:

А хто такий поворознюк? Видно цікава людина як що у Порохобота підгорає))?

Он сказал жеке лысому в марафоне, что Порошенко у него деньги украл. Порошенко подал в суд. Крапка.

Змінено користувачем AOZ1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

15 минут назад, МаТраС сказал:

НІ Хер кин собі) а хіт вова їбаш Володя ,невже не чув?))

я чув але хто такий поворознюк не знав до вчора

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

2 минуты назад, newbee2020 сказал:

я чув але хто такий поворознюк не знав до вчора

Рекламная кампания на форуме прошла успешно))

  • Лайк 1
  • Хаха 5
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

2 хвилини тому, newbee2020 сказав:

я чув але хто такий поворознюк не знав до вчора

) є такий колгоспник. ми вже тут його трохи продвинули))

  • Лайк 2
  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 хвилину тому, МаТраС сказав:

) є такий колгоспник. ми вже тут його трохи продвинули))

З чотирма судимостями. Наш чилавєк, нада брать!

  • Лайк 2
  • Хаха 5
  • Конфуз 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 хвилину тому, Dmitriy_S сказав:

З чотирма судимостями. Наш чилавєк, нада брать!

я ще дуже здивувся. в чела скільки бабок, а вибитий зуб він так і не порехтував)) я знаю втрати зубів,...але дивно,коли замість 4, три вилазять)) мабуть мільйони ,як Алла каже пішли на зсуҐ)

  • Лайк 1
  • Хаха 3
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Очередное вкидалово? :

️Украинские военные сообщают о сбоях в работе Starlink Илона Маска на линии фронта, что препятствует усилиям по освобождению территории

Об этом сообщает Financial Times (https://www.ft.com/content/9a7b922b-2435-4ac7-acdb-0ec9a6dc8397) со ссылкой на высокопоставленных украинских чиновников. Некоторые из устройств перестали работать после того, как ВСУ освободили свою территорию от России и перешли линию фронта. Часть отключений привели к "катастрофическим" потерям связи в последние недели.

Либо SpaceX не хотела, чтобы технологии попали в руки к РФ, либо Илон Маск принялся "чудить" не только в твиттере. 
 

  • Лайк 1
  • Конфуз 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

9 минут назад, hause сказал:

Очередное вкидалово? :

️Украинские военные сообщают о сбоях в работе Starlink Илона Маска на линии фронта, что препятствует усилиям по освобождению территории

Об этом сообщает Financial Times (https://www.ft.com/content/9a7b922b-2435-4ac7-acdb-0ec9a6dc8397) со ссылкой на высокопоставленных украинских чиновников. Некоторые из устройств перестали работать после того, как ВСУ освободили свою территорию от России и перешли линию фронта. Часть отключений привели к "катастрофическим" потерям связи в последние недели.

Либо SpaceX не хотела, чтобы технологии попали в руки к РФ, либо Илон Маск принялся "чудить" не только в твиттере. 
 

Може абонплату треба заплатити? Шара пагано закiнчуется.

  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

41 хвилину тому, МаТраС сказав:

він життя гото віддать

 

 

 

Дякую, гарно затусив. 

Ще б колесо відповідне дали ковтнути і можна голосувати.

  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • InSAn змінив заголовок на Россияне к нам принесли войну

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...