Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Россияне к нам принесли войну

Скромный прораб

Рекомендовані повідомлення

1 час назад, Privet сказал:

Распространяйте текст... :)

 

Путин - подстилка США. Он организовал войну - чтобы ввели санкции и Сорос за копейки скупил всё потом....

Ну, те, що верхівка РФ - "пособник запада" - це вже не нове. У деяких прихильників теорії змови - це цілком робоча схема. Але вони розділялися на тих у кого і пуйло - співучасник, і тих, у кого - "боярє плохіє. а царь хороший". І це я спілкувався, ще раніше, з мешканцями Москви, начебто освіченими і обізнаними. 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

9 годин тому, Roma_Z сказав:

просто Вітчизняна, чи 2-га Вітчизняна? 

СВЯЩЕНIШЕРЪ ВIЙНА № 221

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

6 часов назад, 7351 сказал:

Абсолютно не погоджусь.

Я восьмий рік дуже багато спілкуюсь з українцями київської області -- ватників ненабагато меньше було ніж на Донбасі у 2014 році. Кожен рік їх ставало все меньше і меньше, дивлячись на те, що таке раша на прикладі окупованого Донбасу і окупованого Криму.

 

 У нас в 2014-ому, ватники були "на вагу золота". Правда, ватники знатні - то мер міста, Мамай. То, довбодятел - Кива. Серед сусідів, в нашому селищі, під Полтавою - тільки один сказав, що, як дбайливий господар Путін вимушений був захопити Крим, щоб там не було НАТО. А зараз із мисливською рушницею стоїть на блок-посту. Та і вдома і нього, казав, що біженців чоловік з 20. Я хотів йому зараз задати питання про Крим, але, коли він сказав про біженців, то я й промовчав. Інші - переконані "бандерівці", навіть ті, які раніше за Януковича голосували.

Натомість, нарашті приїхали знайомі із Харкова. І чоловік, який розвозив продукти, наражаючись на набезпеку, сказав, що треба з путіним домовлятися, бо, це не діло, коли діти по підвалах сидять. Якщо я його правильно зрозумів - треба капіталювати, признати і ДНР з ЛНР і Крим. Мій аргумент, що путін на цьому не зупиниться і йому потрібна вся Україна і він знову буде сюди лізти - його не переконав. 

  • Лайк 5
  • Дізлайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Цитата

9 березня, з Сум виїхало близько 10 тисяч приватних легкових автомобілів 
(це близько 40 тис осіб) та 85 автобусів (близько 4 тис. людей). 
Всього за два дні «зеленими коридорами» з обласного центру поїхало близько 45 тисяч людей.

t.me/sumy_sumy/2109

Змінено користувачем vadimv
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Використання літери Z в контексті підтримки російської агресії буде розглядатися чеською поліцією як використання свастики, з відповідним подальшим кримінальним переслідуванням.

archiv.hn.cz/c1-67043010-pismeno...vce-ruske-valky

  • Лайк 5
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

24 минуты назад, vadimv сказал:

t.me/sumy_sumy/2109

а хто особисто з "офісу 95" там був?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

7 часов назад, OuldMan сказал:

На строительство дорог, например. Да?

Стена дешевле вышла.Да? 

  • Лайк 3
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

8 хвилин тому, US7IGN сказав:

а хто особисто з "офісу 95" там був?

www.dancor.sumy.ua/news/newsline/411392

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Вчера знакомой звонил их дальний родич с Питера,сказал,что мы тут все зомбированные теликом и с подвалов ни чего не видим и вас бендеровцы абашуть . Ну та наорала на него и выключилась. Я ей говорю,чего ты нервничаешь,сказала бы ему,что вот видишь какие мы универсальные и по себе  херачим и ваших ещё успешно мудохаем.

  • Хаха 3
  • Дізлайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

12 часов назад, Музей сказал:

Вы когда-нибудь бывали на футбольном матче?

Я бывала в те времена, когда киевский республиканский стадион вмещал 120.000 человек. Когда болельщики залпово выходили со стадиона после матча, можно было видеть, что 120.000 это ничто.

2 декабря 2013 года на народное вече В Киеве вышли 500.000 человек. Все аидели вид сверху. В масштабе Востока Украины это ничто.

Але ж це не вболівальники з дудками, а обізяни зі зброєю і непередбачуваною поведінкою

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Спілкувався з одним. Каже, "...Сі Цзіньпін міг би просто зателефонувати пуйлу, і всього цього жахіття не було. Це мстя Сі Цзіньпін'а за Мотор-Січ ..."

Я якось, навіть, розгубився - вважав людину "з головою". 

  • Лайк 1
  • Дякую 2
  • Дізлайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

доброго ранку!..для поднятия настроения, може байка, а може и не ))

«На Сумщині в село заїхало 4 російські танки. Місцеві сидять по хатам спостерігають з цікавістю за життям ссавців. Танки зупиняються, вилазить екіпаж, з двух танків зливають топливо в інших два і всі уїжджають. А 2 пустих танки стоять посеред села. Місцеві вибігли встромили в танки прапори України і чкурнула по хатам, сидять чекають. 

Повертаються перші два танки (видно топливо нарили) бачать 2 танки з українськими прапорами і давай їх розстрілювати. Розхєрачіли танки,  під‘їхали поняли що свої, розстроїлися. Місцеві давляться зо сміху тихенько.

2 танки, що лишилися на ходу, поїхали село об‘їжджати (видно загубилися). А там міст на 5 тон для легкових автомобілів. Заїжджає один танк і обвалю’ється міст, танк клює носом в річку тоне весь з екіпажем. Місцеві уже в голос ржуть. Лишився один танк. Їздив-їздив, найшов ров і перевернувся там. Виліз екіпаж штовхав штовхав, так і лишили той танк там валяться і пішли восвоясі.

Ось так село без єдиного вистрілу з двома лише прапорами України перемогли 4 танки російських окупантів»

  • Лайк 9
  • Хаха 3
  • Дізлайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

2 минуты назад, Вячеслав_В сказал:

Спілкувався з одним. Каже, "...Сі Цзіньпін міг би просто зателефонувати пуйлу, і всього цього жахіття не було. Це мстя Сі Цзіньпін'а за Мотор-Січ ..."

Я якось, навіть, розгубився - вважав людину "з головою". 

А где китайцы с Барабашово, куда делись?

  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

3 хвилини тому, Корнил сказав:

може байка, а може и не ))

Арестович вчера Фейгину рассказывал

Змінено користувачем vadimv
  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

17 хвилин тому, ШуRik сказав:

Але ж це не вболівальники з дудками, а обізяни зі зброєю і непередбачуваною поведінкою

Я не про поведінку писала, а про співвідношення кількості до території їх поширення.

  • Лайк 2
  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

6 хвилин тому, Вячеслав_В сказав:

Спілкувався з одним. Каже, "...Сі Цзіньпін міг би просто зателефонувати пуйлу, і всього цього жахіття не було. Це мстя Сі Цзіньпін'а за Мотор-Січ ..."

Я якось, навіть, розгубився - вважав людину "з головою". 

Чому ні?

Посади різні, а таракани в головах посадовців однакові.

  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Тільки що, Корнил сказав:

Виліз екіпаж штовхав штовхав, так і лишили той танк

Хай Бог милує, які вони тупі. Танк тон 40 важить, чим його штовхати? 🤣

Змінено користувачем Вячеслав_В
  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

4 минуты назад, Вячеслав_В сказал:

 🤣

 

4 минуты назад, Вячеслав_В сказал:

Хай Бог милує, які вони тупі. Танк тон 40 важить, чим його штовхати? 🤣

та шо з них взяти - довбойоби!

Змінено користувачем Корнил
  • Лайк 1
  • Хаха 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

9 часов назад, alyak сказал:

Мария Трофимова: сахара хватит на всех

В союзе тоже много чего выпускалось самостоятельно, без импорта. А как только санкции, так и дефицит, причем, всего. 

Это про россию

Змінено користувачем vovova
  • Лайк 3
  • Хаха 1
  • Дізлайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

33 хвилини тому, workover сказав:

А где китайцы с Барабашово, куда делись?

Там были вьетнамцы.

  • Лайк 3
  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

ума не приложу, за каким хером им Житомир? активность охуевающая...
это потому, что тут много евреев? 

Змінено користувачем iiigolkin
  • Лайк 3
  • Дякую 1
  • Хаха 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

21 час назад, porterlv сказал:

Без особливого досвіду і добрив, на власному городі можна отримати: картопля, морква, буряк, ріпка, петрушка, кріп, цибуля зелена, часник, салат, капуста різна, помідор, огірок, кабачок, гарбуз. З мінімальним досвідом - пшениця, гречка, овес, жито, кукурудза ітп.

З саду: яблука, сливки, порічки, смородина клубніка, грушки, вишняЮ, черешня ітп. Кури дають яйця і м'ясо.

В селах поки не втратили знання з утримання свиней і корів, крілів, гусей, качок. Можна зариблювати водойми. Що я забув?

мясо-молочні будуть в дифіциті, однак далего не всі жирували ними і до...

Тому, про які 7-8% ви шумите - я не знаю.

ну вот сколько-то картошки, морквы и буряка получится вырастить. и вот это и есть те 7-8% пшеницу и прочие зерновые с огорода собрать можно разве что на десяток буханок хлеба, и то в муку просто так не переработать. для какого-то осмысленного земледелия площади вроде огородов не подходят. поля не просто так сотнями и тысячами гектаров.

животноводство тоже хороший план, но только если вы УЖЕ в середине цикла, а не через пару месяцев возьмете молодняк, чтоб месяцев через 6-8 получить что-то

так что думать про огороды это несколько тупиково.

  • Лайк 1
  • Дякую 1
  • Дізлайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

2 минуты назад, Tamburello сказал:

ну вот сколько-то картошки, морквы и буряка получится вырастить. и вот это и есть те 7-8% пшеницу и прочие зерновые с огорода собрать можно разве что на десяток буханок хлеба, и то в муку просто так не переработать. для какого-то осмысленного земледелия площади вроде огородов не подходят. поля не просто так сотнями и тысячами гектаров.

животноводство тоже хороший план, но только если вы УЖЕ в середине цикла, а не через пару месяцев возьмете молодняк, чтоб месяцев через 6-8 получить что-то

так что думать про огороды это несколько тупиково.

Ок, если огород не выход, если животноводство не выход, о чем тогда можно думать, по вашему мнению? Для самообеспечения имею ввиду

Змінено користувачем Сарочка
  • Сумно 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

9 минут назад, iiigolkin сказал:

ума не приложу, за каким хером им Житомир? активность охуевающая...
это потому, что тут много евреев?

Чтобы обойти Киев с запада и потом отрезать с юга.

  • Лайк 1
  • Дякую 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • InSAn змінив заголовок на Россияне к нам принесли войну
  • FLASH зробив темі важливою
  • FLASH відкріпив та зробив звичайною темі

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...