Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Россияне к нам принесли войну

Скромный прораб

Рекомендовані повідомлення

20 хвилин тому, tort сказав:

У даному відео Пєтров піарить Луценка, як би він того хотів чи не хотів. Це не Луценко обговорює Пєтрова, а зовсім навпаки. Тож не переймайтеся Пєтровим, він не об'єкт обговорення, це ви, що парадоксально, ось зараз туточки його робите персоною "достойної до уваги", звісно  в дуже дрібному масштабі нашого форуму. А вам воно тре?

Будь-яка згадка про політика то все піар, ну, окрім некрологу :grin:. І поливання брудом, то вже не так принципово як сам резонанс події. Завжди будуть прихильники і хейтери у неоднозначних подіях. Їм головне не утнуть щось таке, що кардинально не сподобається переважній більшості. Наприклад як втеча Овоча. Бо то буде майже останній хайп політика.

Отакий піар підійде?

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 час назад, newbee2020 сказал:

а міністром економіки у яника який гівнюк був, не нагадаєте ? :)

Міша Подоляк теж на  овоча працював ?

 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

9 часов назад, Музей сказал:

Це, схоже, учень Лії Ахеджакової.

www.instagram.com/reel/CmykIQFLb2Z/?igshid=YmMyMTA2M2Y=

гомосексуал , який навчає гетеросексуальним  статевим стосункам - це феєрично:pozor:

головне - бабИ ведуться

Змінено користувачем Бездомный
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

9 хвилин тому, Бездомный сказав:

Міша Подоляк теж на  овоча працював ?

 

Помилка в реченні, останній знак.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Уже хтось знає хороші новини?
Що Бахмут не здали - читав.
Чи є щось більше?

Просто, коли через пост зустрічаю "зелебобіки" -
це вірна ознака, що раша знову десь капітально обісралася,
тому й запитую: де саме цього разу і в чому?

  • Лайк 3
  • Хаха 8
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

6 годин тому, Vinsol2009 сказав:

Отакий піар підійде?

Від випускника Московського військового інституту іноземних мов?

Вкрай не вистачає на форумі значка :pozor:

Змінено користувачем vadimv
  • Хаха 1
  • Дізлайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

5 часов назад, Vinsol2009 сказал:

Помилка в реченні, останній знак.

питання риторичне

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Дежавю .

Крокодил , 50-ті роки . 

 

Спойлер

z3XJwKsFIBY.jpg

 

Змінено користувачем Бездомный
  • Лайк 1
  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

2 години тому, iiigolkin сказав:

Уже хтось знає хороші новини?
Що Бахмут не здали - читав.
Чи є щось більше?

Просто, коли через пост зустрічаю "зелебобіки" -
це вірна ознака, що раша знову десь капітально обісралася,
тому й запитую: де саме цього разу і в чому?

Э від Латиніної. Бахмут вирішено здавати. Тому виводять ЗСУ і заводять ССО. Луценко здря ображався, він точно не спецпризначенець.

Но Росії шороху наводив якийсь нацист під керівництвом Буданова. Арестович назвав лише псевдо, а вона справжнє ім'я.

  • Лайк 1
  • Конфуз 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

7 хвилин тому, Vinsol2009 сказав:

Э від Латиніної. Бахмут вирішено здавати. Тому виводять ЗСУ і заводять ССО. Луценко здря ображався, він точно не спецпризначенець.

Но Росії шороху наводив якийсь нацист під керівництвом Буданова. Арестович назвав лише псевдо, а вона справжнє ім'я.

Мля. Я теж саме бачив, думав шо за херня.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

19 годин тому, 7351 сказав:

3 жовтня 2010 року Німеччина завершила виплату репарацій, передбачених Версальським договором 1919 року після Першої світової війни.

Майже сто років!

Ждали поки повмирають більша частина)

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

42 хвилини тому, vadimv сказав:

Від випускника Московського військового інституту іноземних мов?

Вкрай не вистачає на форумі значка :pozor:

А що там чутно за друга дитинства, що розвів щурятник  в  СБУ, чому досі не на лаві підсудних? Тільки не треба розповідати про досягнення клоуна, вже чули, як він прес-конференцію перетворив на грьобаний цирк.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

22 минуты назад, МаТраС сказал:

Ждали поки повмирають більша частина)

Репарации выплачивают государству а не гражданам.

  • Дякую 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

36 хвилин тому, DimaF сказав:

Репарации выплачивают государству а не гражданам.

Государства тоже бывает помирают.

  • Хаха 3
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Двоє українських пілотів вперше прибули до США для проходження оцінки навичок на бойових літаках, зокрема F-16, — про це повідомляє NBC.

За даними двох конгресменів та високопоставленого посадовця США, пілоти проходять оцінку на тренажерах у Тусоні, Арізона. Ще 10 пілотів відправлять до кінця місяця. 

Зусилля мають подвійну мету: покращити навички пілотів і оцінити, скільки часу може зайняти відповідна програма навчання.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Кацапи хочуть протриматися до Трампа ? 

 

«Еще до того, как я войду в Овальный кабинет, я улажу войну между Россией и Украиной», — предсказывает Трамп, добавляя, что «это не займет и одного дня».

Трамп заявил, что победа Украины гораздо важнее для Европы, нежели для США.

Бывший президент США утверждает, что в личном разговоре с Владимиром Путиным предупреждал его, что "Москва окажется под ударом" в том случае, если Россия захватит какую-либо страну.

Также Трамп высказался по Китаю:

"Я лишу Китай статуса наибольшего благоприятствования в торговле. Я реализую четырехлетний план по поэтапному отказу от всего китайского импорта товаров первой необходимости и обретению полной независимости от Китая. И я возложу на Китай финансовую ответственность за распространение китайского вируса по всему миру"

Дональд Трамп считает, что Вашингтон выделяет значительно больше средств на поддержку Киева, чем другие страны НАТО, хотя для этих государств исход конфликта на Украине важнее, чем для Соединенных Штатов.

Змінено користувачем Бездомный
  • Хаха 2
  • Сумно 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 час назад, Vinsol2009 сказал:

Луценко здря ображався, він точно не спецпризначенець.

Не треба підтирати йому. Капітан Юра сказав що це політичне рішення, значить політичне.

  • Хаха 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

3 години тому, iiigolkin сказав:

 

Просто, коли через пост зустрічаю "зелебобіки" -
 

до речі, а куди вони всі поділися?.. окрім Вови щось більш нікого не бачу..я розраховував на їх  підтримку, але їх як корова язиком злизала..порохоботи за свого корупційного експрокурора накинулися як зграя гієн, а від них ніякої підтримки, що лишній раз підтверджує мою думку про те що в ціх двох таборах мене не повинно бути ні за яких обставин  

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

11 хвилин тому, Корнил сказав:

до речі, а куди вони всі поділися?.. окрім Вови щось більш нікого не бачу..я розраховував на їх  підтримку, але їх як корова язиком злизала..порохоботи за свого корупційного експрокурора накинулися як зграя гієн, а від них ніякої підтримки, що лишній раз підтверджує мою думку про те що в ціх двох таборах мене не повинно бути ні за яких обставин  

Тож вихідний для всіх таборів )))

  • Хаха 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

24 минуты назад, anabioz сказал:

Тож вихідний для всіх таборів )))

всі бульбу саджають, нема коли до компу підійти :lol:

  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

4 часа назад, iiigolkin сказал:

Просто, коли через пост зустрічаю "зелебобіки" -

то ви просто не помітили, що "зелебобіки" були тут згадані у відповідь на "порохоботи". І сьогодні лише один раз, а все інше - у вашій уяві.

А ці дві групи, як відомо, не можуть існувати одна  без іншої.  Вони як інь і янь

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

44 минуты назад, Корнил сказал:

порохоботи за свого корупційного експрокурора накинулися як зграя гієн

о,  ви мене вже і в порохоботи записали, і Луценка мені в свої зарахували.

Я вам скажу, що призначення Луценка - це був такий самий іспанський сором, як і призначення Баканова.

Ніколи не був прихильником Луценка. Але поважаю всіх, кто зараз нас захищає.

Щодо піару, зараз час такий - піаряться всі. І Арестович, і Луценко, і Мадяр, і Карась. І навіть той гівнюк Петров теж.

Я не знаю, чому ви вирішили, що одним можна, а іншим ні. 

  • Лайк 8
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 час назад, Бездомный сказал:

Кацапи хочуть протриматися до Трампа ? 

 

«Еще до того, как я войду в Овальный кабинет, я улажу войну между Россией и Украиной», — предсказывает Трамп, добавляя, что «это не займет и одного дня».

Трамп заявил, что победа Украины гораздо важнее для Европы, нежели для США.

Бывший президент США утверждает, что в личном разговоре с Владимиром Путиным предупреждал его, что "Москва окажется под ударом" в том случае, если Россия захватит какую-либо страну.

Также Трамп высказался по Китаю:

"Я лишу Китай статуса наибольшего благоприятствования в торговле. Я реализую четырехлетний план по поэтапному отказу от всего китайского импорта товаров первой необходимости и обретению полной независимости от Китая. И я возложу на Китай финансовую ответственность за распространение китайского вируса по всему миру"

Дональд Трамп считает, что Вашингтон выделяет значительно больше средств на поддержку Киева, чем другие страны НАТО, хотя для этих государств исход конфликта на Украине важнее, чем для Соединенных Штатов.

Сраный дебил :(

И ведь реально может попасть в президенты

ua.korrespondent.net/world/4568276-trampa-pidtrymuie-bilshist-konservatoriv-ssha 

Цитата

Екс-президент США Дональд Трамп отримав на конференції консерваторів (CPAC) 62% підтримки в якості майбутнього висуванця від Республіканської партії на президентських виборах 2024 року, повідомляє Fox News.

 

Змінено користувачем igor_d70
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

6 минут назад, Alvalk сказал:

о,  ви мене вже і в порохоботи записали, і Луценка мені в свої зарахували.

Я вам скажу, що призначення Луценка - це був такий самий іспанський сором, як і призначення Баканова.

Ніколи не був прихильником Луценка. Але поважаю всіх, кто зараз нас захищає.

Щодо піару, зараз час такий - піаряться всі. І Арестович, і Луценко, і Мадяр, і Карась. І навіть той гівнюк Петров теж.

Я не знаю, чому ви вирішили, що одним можна, а іншим ні. 

И кстати. Никто никому не мешает пойти добровольцем на фронт и тоже снимать про себя пиарные видосики. Глядишь на следующих выборах и в президенты пробиться можно будет. На крайняк в депутаты. Но что то толп желающих попиариться не видать

  • Лайк 12
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Приватбанк тролить бидлоязичних. Хто перевіряв?

www.instagram.com/reel/CpM8qzFj1wC/?igshid=YmMyMTA2M2Y=

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • InSAn змінив заголовок на Россияне к нам принесли войну

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...