Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Россияне к нам принесли войну

Скромный прораб

Рекомендовані повідомлення

1 час назад, Корнил сказал:

а до чого це?..не він, не ви, не я не воюємо, але річ зараз не про нас..чувак в військових умовах влаштовує собі піар компанію для майбутніх виборів, навіть документальний фільм вспів про себе зняти..причому в той час, коли буквально в  лічених кілометрах від нього гинуть люди, це паскудство найвищого штибу..коли війна закінчиться  йому це обов'язково пригадають, запам'ятайте ці мої слова 

Может вы тогда последуете своему же совету , в прошлом посте ?

"Отправили бы его, с автоматом, в окоп на самый передок, что б меньше 3.14 здел... "

Змінено користувачем Игорь UA
  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Євросоюз передасть Україні 5700 сонячних панелей.


«Росія навмисно б'є по українській енергетичній інфраструктурі. Ми працюємо з Україною задля відновлення електропостачання, ремонтуючи і відновлюючи пошкоджену інфраструктуру, а також розвиваючи відновлювану енергетику», – президентка Єврокомісії Урсула фон дер Ляєн.

«Зараз я можу оголосити, що перша партія сонячних панелей невдовзі буде доставлена до України.

ENEL (найбільша італійська енергетична компанія. – Ред.) жертвує 5700 панелей Україні.

Сонячні панелі вироблені в Європі, в Катанії за підтримки Європейського фонду інновацій»,

ці панелі здатні покрити 11 тисяч квадратних метрів дахів громадських будівель, 

вони забезпечать електрикою школи, лікарні, пожежні частини – пояснила президентка Єврокомісії. 

zaxid.net/yevrosoyuz_peredast_ukrayini_5700_sonyachnih_paneley_n1559079


 

thumbnail-tw-20230131095551-6759.jpg

  • Лайк 4
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

38 хвилин тому, Игорь UA сказав:

Может вы тогда последуете своему же совету , в прошлом посте ?

"Отправили бы его, с автоматом, в окоп на самый передок, что б меньше 3.14 здел... "

 

  • Хаха 1
  • Дізлайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

В 02.03.2023 в 17:33, vadimv сказал:

У мене таке враження, що не до всіх ще дійшло, що Мрії більше немає і ніхто за це не поніс ніякого покарання.

Якраз тому, що карати прийшлось би когось з ОП. А це не на часі. В іншому випадку вже давно був би показовий суд

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

В 02.03.2023 в 19:02, AOZ1 сказал:

Старенькое

hromadske.ua/ru/posts/pervaia-lokalnaia

 

Феерично. Так как тот факт, что ты не воруешь, не гарантирует безопасность твоего кошелька, то почему бы и себе у кого-нибудь кошелек не вытянуть? Фееричная логика 

Змінено користувачем OlaR
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

В 02.03.2023 в 19:24, AOZ1 сказал:

А прочитати уважно?

Мы воевали за то, чтобы Приднестровье вернулось в Украину. В Украину оно не вернулось, но и к Румынии тоже не присоединилось… Romania mare (великой Румынии) не получилось. Во-вторых, защита украинского населения. Защитили? Защитили. Живут, имеют школы, церкви, кафедры в университете.

Русские школы, московская церковь, русская армия... Молодцы! Великолепно! Навоевали нам геморой. Уж лучше бы там были румынские школы и католическая церковь ...

  • Лайк 4
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

37 минут назад, Корнил сказал:

 

Может ваше негодование , священную , справедливую ненависть направите на орденоносцев  с байрактаршоу ? Или буковельское тро ? Но нет при@бались к солдатам , причем не тыловым.

  • Лайк 7
  • Дякую 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

В 03.03.2023 в 14:45, US7IGN сказал:

мабуть тому що ви розглядали альтернативи - КПІ-Польща. а якщо в якості альтернативи одразу давати UK-USA-PL, а КПІ взагалі виключити зі зрозумілих причин, то все стає набагато легше. також обрання на цьому етапі PL не виключає після бакалаврату, йти на магістра все ж таки в UK-US, що неможливо у разі вибору КПІ в принципі. логіка ні разу не українська, але що робити - коней чимось годувати треба :lol:

Не тре. :) Прекрасно після КПІ можна опинитись в магістратурі UK-USA. Я ось зовсім не розумію, а навіщо PL? 

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Поблизу авіабази “Гвардійське” в окупованому Криму 4 березня стався потужний вибух.

Про це повідомляють телеграм-канали з російської пропагандистської мережі.

За їхніми даними, силам ППО ЗС РФ вдалося збити безпілотник, що рухався в бік аеродрому.

Апарат впав на територію садового товариства, за кілька кілометрів від злітної смуги.

На місці падіння утворився величезний кратер глибиною суттєво більшою за зріст людини, про що свідчить фото.

Також пропагандисти публікують фото уламків БПЛА, що вибухнув. Росіяни ідентифікують рештки, як частини БПЛА Ту-141 “Стриж”.

mil.in.ua/uk/news/poblyzu-aviabazy-gvardijske-v-krymu-stavsya-potuzhnyj-vybuh/

Screenshot_7.jpg

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

2 часа назад, Корнил сказал:

 

Цікаво стало, хто ж такий цей Петров. Відкриваю вікіпедію: Володимир Володимирович Петров (нар. 20 листопада 1977, Дніпро) — чорний політтехнолог[2], продюсер, блогер, кандидат на посаду Президента України 2019 року.

Як цікаво виходить. Луценко під Бахмутом піаріться, падло,  щоб в політику повернутись, а цей Петров (кандидат в Президенти), поливаючий його брудом в теплій студії -  це поважна людина, достойна уваги. Я все правильно зрозумів?

  • Лайк 12
  • Дякую 5
  • Хаха 4
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 час назад, OlaR сказал:

Русские школы, московская церковь, русская армия... Молодцы! Великолепно! Навоевали нам геморой. Уж лучше бы там были румынские школы и католическая церковь ...

Румыны православные. Это был аргумент у противников перехода Молдавии на латиницу.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

8 хвилин тому, Alvalk сказав:

. Я все правильно зрозумів?

не хєра ви не зрозуміли, мене вже заїбало гавкаться з місцевою сектою порохоботів, час нас розсудить

Змінено користувачем Корнил
  • Лайк 4
  • Дякую 2
  • Хаха 1
  • Дізлайк 3
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

4 минуты назад, Корнил сказал:

не хєра ви не зрозуміли, мене вже заїбало гавкаться з місцевою сектою порохоботів, час нас розсудить

 

зображення_viber_2023-03-04_22-31-38-380.jpg

  • Лайк 1
  • Хаха 4
  • Сумно 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 минуту назад, Корнил сказал:

не хєра ви не зрозуміли

так, я реально не зрозумів, що ви хотіли довести, коли  запостили сюди гівнюка, який працював на яника і взагалі розповідав про себе як про продажного журналиста. 

  • Лайк 3
  • Дякую 2
  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

45 минут назад, Alvalk сказал:

 запостили сюди гівнюка, який працював на яника 

а міністром економіки у яника який гівнюк був, не нагадаєте ? :)

  • Лайк 3
  • Хаха 4
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

5 годин тому, Корнил сказав:

а до чого це?..не він, не ви, не я не воюємо, але річ зараз не про нас..чувак в військових умовах влаштовує собі піар компанію для майбутніх виборів, навіть документальний фільм вспів про себе зняти..причому в той час, коли буквально в  лічених кілометрах від нього гинуть люди, це паскудство найвищого штибу..коли війна закінчиться  йому це обов'язково пригадають, запам'ятайте ці мої слова 

Пригадають, проголосувавши за нього, 

бо це і є політика. Інакше вона не робиться, принаймі у нашій країні. 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 час назад, Alvalk сказал:

Як цікаво виходить. Луценко під Бахмутом піаріться, падло,  щоб в політику повернутись, а цей Петров (кандидат в Президенти), поливаючий його брудом в теплій студії -  це поважна людина, достойна уваги. Я все правильно зрозумів?

У даному відео Пєтров піарить Луценка, як би він того хотів чи не хотів. Це не Луценко обговорює Пєтрова, а зовсім навпаки. Тож не переймайтеся Пєтровим, він не об'єкт обговорення, це ви, що парадоксально, ось зараз туточки його робите персоною "достойної до уваги", звісно  в дуже дрібному масштабі нашого форуму. А вам воно тре?

Будь-яка згадка про політика то все піар, ну, окрім некрологу :grin:. І поливання брудом, то вже не так принципово як сам резонанс події. Завжди будуть прихильники і хейтери у неоднозначних подіях. Їм головне не утнуть щось таке, що кардинально не сподобається переважній більшості. Наприклад як втеча Овоча. Бо то буде майже останній хайп політика.

  • Лайк 1
  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

3 години тому, Корнил сказав:

 

Отличный аргумент восьмимесячной давности, передавайте привет этому мудачиле.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 час назад, Корнил сказал:

не хєра ви не зрозуміли, мене вже заїбало гавкаться з місцевою сектою порохоботів, час нас розсудить

Тяжко без упоротих зєлєбобіків "двоє із ларца"? Доречі. А де вони? В бані чи на пєрєдовій?)))

  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 годину тому, Корнил сказав:
1 годину тому, Alvalk сказав:

 

не хєра ви не зрозуміли

Шо таке? Аргументи скінчилися.... 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • InSAn змінив заголовок на Россияне к нам принесли войну

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...