Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Россияне к нам принесли войну

Скромный прораб

Рекомендовані повідомлення

1 минуту назад, Бездомный сказал:

пацифіска-тимошонка  не вивела б з боксів жодної одиниці техніки - чи даремно всі свої прем'єрські каденції  вона з оскаженілим завзяттям системно знищувала ЗСУ ?

Може й так, але у неї був "кривавий пастор" "правою рукою". 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

8 хвилин тому, Вячеслав63 сказав:

Може й так, але у неї був "кривавий пастор" "правою рукою". 

На момент "кривавого пастора" він не був її правою рукою. Більш того їх погляди на відсіч фундаментально відрізнялись.

  • Лайк 5
  • Дякую 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Костянтин Машовець

5 мин.  · 

Командування одного з "елітних" з'єднань противника, яке діє на Придніпровському напрямку.. "обеспокоено" збільшенням кількості, так званих "500-х"... у підрозділах частини.

Якщо раніше, мова йшла про невеликі групи "відказників", по 5-7 чоловік, то останній випадок зразу із 25-ю російськими військовослужбовцями зі складу одного з підрозділів цього з'єднання, м'яко кажучи, їх трохи "шокував"...

Причому, командири тактичної ланки намагаються у своїх доповідях приховати реальну кількість "відказників"... позначаючи цих в\сл, як дезертирів (прагнучи, таким чином, зняти з себе службову відповідальність...).

Що характерно, таких в\сл заборонено повертати з передових позицій у розташування підрозділів в пунктах тимчасової дислокації (ПТД), щоб вони "... не разложили остальной личный состав"...

Ось декілька реальних цитат...

"... нам, бл*ть, не верят, что они в пятисотке (500), бл*ть, начальник штаба полка звонит мне, бл*ть и говорит: Там все готовы воевать и вся х*йня. Вот из этих пятисотых, которые я вам прислал в 7 часов, это все пятисотки, бл*ть, я их всех отбирал здесь, они мне в глаза тупо п*здели, да я лучше сяду, еб*ный в рот, проверчу вас на х*ю всех. Все дерзкие были, п*здатые, епт, всем по***, я лучше поеду домой, бля*ть, в тюрьму, бл*ть, чем пойду туда, нах*й..." (с)...

"... Короче, ещё раз, там начальник штаба говорит, что все п*здатые ребята готовы воевать. Все отказались здесь, тут бл*ть стояла нах*й арава 25 человек, из них они смело уверенно вышли и поржали над всеми, х*й им там показывали..." (с)

"... Да, а ночная, ночную группу отправим, мы с .... на 16, щас как только батарейки купим, все нормально будет, и отправляем.

- Понимаешь, если просто сейчас они в батальон вернутся, то сразу все будут 500-е.

- Та понятно..." (с)

Нагадую, мова їде про "еліту" російського вйська...

  • Лайк 6
  • Дякую 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

15 минут назад, Бездомный сказал:

Костянтин Машовець

Не можу змусити себе вірити людям біля корита ...

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

20 хвилин тому, Бездомный сказав:

Нагадую, мова їде про "еліту" російського вйська...

Не зрозуміло до чого тут це. Загалом очевидно що не так у них і багато цих 500х. Авдіївку хвилями штурмують, так і по всьому фронту. Тобто вони навіть не в обороні зараз.

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

6 часов назад, US7IGN сказал:

Не можу змусити себе вірити людям біля корита ...

 

500 - ті сербські добровольці  в 119-му гвардійському  парашютно-десантном полку- то не Машовець , а пригодований кацапами серб Деян Беріч

Спойлер

Сербский снайпер Деян Берич, воевавший на стороне так называемой "ДНР", записал видео, в котором рассказал об издевательствах над сербскими добровольцами в 119-м парашютно-десантном полку, воюющем против Украины. 

vk.com/id756615399?w=wall756615399_30399

Доброе утро друзья. Крайний ролик что опубликовал и будет крайний.

Вчера много времени провел в Главной Военной Прокуратуре и как и сказал в ролике я верю в закон и дальше всё в руках наших силовиков ,сейчас ещо больше верю в ето.

Так же сказал что враги используют етай ролик , так и есть. Но я не собираюсь им отвечать, ето же советую вам. Они будут ловит хайп неделю ,ну две и всё. Я не буду удалять ихни коментаре с странички . Надеюсь кому то понадобится в будущем.
 

просто процеси нагадують процеси у кацапському війську у 1917 - му .

але вони врахували минулий досвід , і за будь яку ціну не змішують 500-х  з загалом , а утилізують їх у будь який спосіб у м'ясних штурмах , як це робив "таваріщ сралін" 

Змінено користувачем Бездомный
  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

8 часов назад, loader сказал:

Не зрозуміло до чого тут це. Загалом очевидно що не так у них і багато цих 500х. Авдіївку хвилями штурмують, так і по всьому фронту. Тобто вони навіть не в обороні зараз.

у 1917 вони "впали" саме під час чергового  "м'ясного наступу" 

 

правда , висновки з  того краху , кацапи зробили ще під час другої світової - кожну м'ясну волну зточуть під нуль , а не відводять на ротацію

Змінено користувачем Бездомный
  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

17 минут назад, Бездомный сказал:

 

500 - ті сербські добровольці  - то не машовець 

  Показать контент

Сербский снайпер Деян Берич, воевавший на стороне так называемой "ДНР", записал видео, в котором рассказал об издевательствах над сербскими добровольцами в 119-м парашютно-десантном полку, воюющем против Украины. 

vk.com/id756615399?w=wall756615399_30399

просто процеси нагадують процеси у кацапському війську у 1917 - му .

але вони врахували минцулий досвід , і за будь яку ціну не змішують 500-х  з загалом , а утилізують їх у будь який спосіб у м'ясних штурмах , як це робив "таваріщ стралін" 

Я розумію твоє бажання вірити в недолугих кацапів та їх бажанням втікти, але реальність трохи інша...

  • Лайк 3
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

3 години тому, Потрошитель сказав:

Народ, вы окончательно упали в моих глазах

А хто бил поднят? 
Огласите весь список.

  • Хаха 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

44 хвилини тому, Бездомный сказав:

Костянтин Машовець

5 мин.  · 

Командування одного з "елітних" з'єднань противника, яке діє на Придніпровському напрямку.. "обеспокоено" збільшенням кількості, так званих "500-х"... у підрозділах частини.

Якщо раніше, мова йшла про невеликі групи "відказників", по 5-7 чоловік, то останній випадок зразу із 25-ю російськими військовослужбовцями зі складу одного з підрозділів цього з'єднання, м'яко кажучи, їх трохи "шокував"...

Причому, командири тактичної ланки намагаються у своїх доповідях приховати реальну кількість "відказників"... позначаючи цих в\сл, як дезертирів (прагнучи, таким чином, зняти з себе службову відповідальність...).

Що характерно, таких в\сл заборонено повертати з передових позицій у розташування підрозділів в пунктах тимчасової дислокації (ПТД), щоб вони "... не разложили остальной личный состав"...

Ось декілька реальних цитат...

"... нам, бл*ть, не верят, что они в пятисотке (500), бл*ть, начальник штаба полка звонит мне, бл*ть и говорит: Там все готовы воевать и вся х*йня. Вот из этих пятисотых, которые я вам прислал в 7 часов, это все пятисотки, бл*ть, я их всех отбирал здесь, они мне в глаза тупо п*здели, да я лучше сяду, еб*ный в рот, проверчу вас на х*ю всех. Все дерзкие были, п*здатые, епт, всем по***, я лучше поеду домой, бля*ть, в тюрьму, бл*ть, чем пойду туда, нах*й..." (с)...

"... Короче, ещё раз, там начальник штаба говорит, что все п*здатые ребята готовы воевать. Все отказались здесь, тут бл*ть стояла нах*й арава 25 человек, из них они смело уверенно вышли и поржали над всеми, х*й им там показывали..." (с)

"... Да, а ночная, ночную группу отправим, мы с .... на 16, щас как только батарейки купим, все нормально будет, и отправляем.

- Понимаешь, если просто сейчас они в батальон вернутся, то сразу все будут 500-е.

- Та понятно..." (с)

Нагадую, мова їде про "еліту" російського вйська...

Нема сенсу рахувати тільки одну сторону. Зважаючи на ехвективну мобілізацію, в нас таких буде не менше, я думаю.

  • Лайк 3
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

2 часа назад, Dmitriy_S сказал:

Нема сенсу рахувати тільки одну сторону. Зважаючи на ехвективну мобілізацію, в нас таких буде не менше, я думаю.

У нас наявна військово-політична диктатура в чистому вигляді. Залу#ний майже 2 роки "писав" дисертацію у "видатного" юриста Ківалова і займався з коучами з публічної риторики, а ОК "Півень" тим часом влаштовувало м'ясні штурми.
Саме через наявність диктатури і цензури відсутні повідомлення про те, що є сума "такси", щоб відпустили людолови, що ТЦКшників десь відпи@дили, що аж попали в реанімацію (і це не поодинокий випадок), що саме насильно мобілізовані здають локації і складів БК, і штабів, і особового складу. Але... обмеження диктатурою витоку інформації, переслідування людей за розголошення військової і державної таємниці дає можливість хоч якось контролювати цей процес. І то, вже декілька разів у ЗМІ просочилися повідомлення типу "насильно мобілізований офіцер коригував обстріли ворога..." Щось там патякали про путлєра, "загнаного в куток"? Ага-ага, "загнаний в куток пацюк - кусається"... А те, що загнаними в куток себе відчувають насильно мобілізовані це... ніщо? І всі мовчать про те, що випадків зради, відвертого саботажу, шкідництва і диверсій з їх сторони не просто сотні, а тисячі. Не всіх можна давити і ламати. Будь-яка людина має власне его. Будь-хто може зламатися за певних обставин. Це відомий факт. І буде мати повне моральне право обізлитися чи впасти в стан афекту і мстити не лише людоловам з ТЦК і командирам-неадекватам, а й державі і взагалі всім. Сифілітик ЧЛєнін правильно писав: "Держава - апарат насильства". Як має реагувати на вимоги вмирати за неї людина, котрій по завищених цінах продавали енергоносії, яка справно платила податки, яка на власні кровні купувала квартиру чи будувала будинок, яку пресували контролюючі органи, вимагаючи хабарі?
А оте рило з поросячими очками (залу#ний) спочатку ставить підпис під сумбурною PR статтею, яку йому накрапали сраколизи і в якій навидумували тези про "технологічний прорив" і сучасний "порох" за прикладом зі "зброєю помсти" у фашистів у 1944 році, а через декілька днів патякає про те, що потрібна піхота, а не люди з технічними спеціальностями.

Змінено користувачем Ranch
  • Лайк 8
  • Сумно 1
  • Дізлайк 5
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

21 минуту назад, Ranch сказал:

У нас наявна військово-політична диктатура в чистому вигляді. Залу#ний майже 2 роки "писав" дисертацію у "видатного" юриста Ківалова і займався з коучами з публічної риторики, а ОК "Півень" тим часом влаштовувало м'ясні штурми.
Саме через наявність диктатури відсутні повідомлення про те, що є сума "такси", щоб відпустили людолови, що ТЦКшників десь відпи@дили, що аж попали в реанімацію (і це не поодинокий випадок), що саме насильно мобілізовані здають локації і складів БК, і штабів, і особового складу. Але... обмеження диктатурою витоку інформації, переслідування людей за розголошення військової і державної таємниці дає можливість хоч якось контролювати цей процес. І то, вже декілька разів у ЗМІ просочилися повідомлення типу "насильно мобілізований офіцер коригував обстріли ворога..." Щось там патякали про путлєра, "загнаного в куток"? Ага-ага, "загнаний в куток пацюк - кусається"... А те, що загнаними в куток себе відчувають насильно мобілізовані це... ніщо? І всі мовчать про те, що випадків зради, відвертого саботажу, шкідництва і диверсій з їх сторони не просто сотні, а тисячі.
А оте рило з поросячими очками (залу#ний) спочатку ставить підпис під сумбурною PR статтею, яку йому накрапали сраколизи і в якій навидумували тези про "технологічний прорив" і сучасний "порох" за прикладом зі "зброєю помсти" у фашистів у 1944 році, а через декілька днів патякає про те, що потрібна піхота, а не люди з технічними спеціальностями.

Погодьтеся, невибагливе населення на це повністю заслуговує

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

3 минуты назад, US7IGN сказал:

Погодьтеся, невибагливе населення на це повністю заслуговує

А що означає "невибагливе"?
Отаке?

neolurk.org/wiki/95%_населения_—_идиоты

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

6 часов назад, Canton сказал:

Вчерашняя съемка, на всякий случай...

И шо? Шо ты тут странного увидел, шо на похорон приходят все кто знал?

а я увидел это

IMG_2520.thumb.jpeg.48cbf405ba78c48d8e4f178246131acd.jpeg

Бо кому-то очень весело даже там.

  • Лайк 2
  • Хаха 1
  • Дізлайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Дизлайк? :grin:

А шо такое, ржущий порохобот на подобном мероприятии это другое?

Ты кого-то хотел удивить тем, шо наверху все так тесно переплелось, шо нема кого и рубануть?

Аха, потому у нас никто никакой власти не доверяет и доверять не будет. (Кроме поціловувачів самізнаєтекого)

та не, то твой очередной наброс на вентилятор. Ни дня! ))

 

Змінено користувачем Фрай
  • Лайк 6
  • Хаха 1
  • Дізлайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

4.50

Кажуть проблем з мобілізацією.... Не може такого бути, мабуть брешуть.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

"Те, кто избрали эту власть , не имеют ни совести, ни смелости."

Змінено користувачем Vinsol2009
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

2 години тому, Ranch сказав:

У нас наявна військово-політична диктатура в чистому вигляді. Залу#ний майже 2 роки "писав" дисертацію у "видатного" юриста Ківалова і займався з коучами з публічної риторики, а ОК "Півень" тим часом влаштовувало м'ясні штурми.
Саме через наявність диктатури і цензури відсутні повідомлення про те, що є сума "такси", щоб відпустили людолови, що ТЦКшників десь відпи@дили, що аж попали в реанімацію (і це не поодинокий випадок), що саме насильно мобілізовані здають локації і складів БК, і штабів, і особового складу. Але... обмеження диктатурою витоку інформації, переслідування людей за розголошення військової і державної таємниці дає можливість хоч якось контролювати цей процес. І то, вже декілька разів у ЗМІ просочилися повідомлення типу "насильно мобілізований офіцер коригував обстріли ворога..." Щось там патякали про путлєра, "загнаного в куток"? Ага-ага, "загнаний в куток пацюк - кусається"... А те, що загнаними в куток себе відчувають насильно мобілізовані це... ніщо? І всі мовчать про те, що випадків зради, відвертого саботажу, шкідництва і диверсій з їх сторони не просто сотні, а тисячі. Не всіх можна давити і ламати. Будь-яка людина має власне его. Будь-хто може зламатися за певних обставин. Це відомий факт. І буде мати повне моральне право обізлитися чи впасти в стан афекту і мстити не лише людоловам з ТЦК і командирам-неадекватам, а й державі і взагалі всім. Сифілітик ЧЛєнін правильно писав: "Держава - апарат насильства". Як має реагувати на вимоги вмирати за неї людина, котрій по завищених цінах продавали енергоносії, яка справно платила податки, яка на власні кровні купувала квартиру чи будувала будинок, яку пресували контролюючі органи, вимагаючи хабарі?
А оте рило з поросячими очками (залу#ний) спочатку ставить підпис під сумбурною PR статтею, яку йому накрапали сраколизи і в якій навидумували тези про "технологічний прорив" і сучасний "порох" за прикладом зі "зброєю помсти" у фашистів у 1944 році, а через декілька днів патякає про те, що потрібна піхота, а не люди з технічними спеціальностями.

Жуть.

Як до сих пір втримуємо навалу ординців не зрозуміло.

 

  • Лайк 3
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

23 минуты назад, Юрий Киев сказал:

Жуть.

Як до сих пір втримуємо навалу ординців не зрозуміло.

 

Як-як - на здобутках попередників.

  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Прикордонники витягли з річки Тиса 26-річного айтівця з Сум, який ледь не загинув, долаючи кордон.

 

Він заплатив переправникам 5К доларів за інформацію про місце перетину кордону та гідрокостюм, однак через стрімку течію і спазм кінцівок не зміг вибратися з води))))

Ордєн йому 

20240110_183615.jpg

  • Хаха 7
  • Сумно 1
  • Дізлайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

«Слуги народу» відмовилися звільняти скандальну Мар’яну Безуглу

У Раді блокували трибуну, щоб не допустити розгляд постанови про звільнення Безуглої 

 

20 часов назад, SermenK сказал:

Головне, щоб коли на обрії замаячать вибори, якщо вони будуть звичайно, то щоб ОП не скотився до банальщини, типу Притула крав дрони, а Залужний писав смс-ки шойгу "жму руку обнімаю на роботино наступаю". 

 Будуть мар'янку тягати ОПешечка ще якийсь час, як бачимо, навіть деяким з форуму дуже заходить і хавають. Цікаво, хто далі буде накидувати лайно на Залужного, коли мар'янку таки випруть?

 

3 часа назад, Ranch сказал:

А оте рило з поросячими очками (залу#ний) ....

  • Лайк 1
  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

6 часов назад, Alvalk сказал:

Та знаю, знаю, суд Петром погано реформований, а діюча влада взагалі не при чому, в них не було часу думати стратегічно,  вони на великому будівництві пиляли зайняті були

Я ж про суд. Оставьте бедного Петра в покое. Вы его скоро так затаскаете, что сотрете так востребованную на рынке патину. А Вовку дрючьте. Только  пожестче, размашистей, по-гусарски (консультант Canton). Он,вон, что , гаденыш натворил!  

Змінено користувачем Propeller
  • Лайк 1
  • Хаха 8
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

33 хвилини тому, Юрий Киев сказав:

Прикордонники витягли з річки Тиса 26-річного айтівця з Сум, який ледь не загинув, долаючи кордон.

 

Він заплатив переправникам 5К доларів за інформацію про місце перетину кордону та гідрокостюм, однак через стрімку течію і спазм кінцівок не зміг вибратися з води))))

Ордєн йому 

20240110_183615.jpg

Із Карпат до Чернівців вертався вздовж румунського кордону берегом річки, яку можна пішки перейти. Вздовж нашого кордону колючка уся дірява, жодного прикордонника не бачив. На румунській стороні занедбана залізниця і приватні будиночки вздовж берега. Що за річечка не знаю.

  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

30 минут назад, SermenK сказал:

У Раді блокували трибуну, щоб не допустити розгляд постанови про звільнення Безуглої 

 

Вы что творите! Я бл.. кликаю чтобы насладиться толпой защитников из СН, а в итоге вижу только морду Гетманцева в окружении ваших симпатяжек :

image.png.a2288e3fb6281c6d07c8ebce70527451.png

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

36 минут назад, SermenK сказал:

«Слуги народу» відмовилися звільняти скандальну Мар’яну Безуглу



 

 

IMG_20240110_191511_582.jpg

  • Хаха 3
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...