Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Россияне к нам принесли войну

Скромный прораб

Рекомендовані повідомлення

9 хвилин тому, xPavelx сказав:

я розумію, що ви з колегою serg179 намагаэтесь поділити українців на "Захід і Схід", "Украіномовних та російскомовних". Це дуже добре видно, що ви категорично проти єдності українців.  Але досить вже, припинить. 

Ви самі себе ділите-ще донедавна Ви писали виключно нарєчьєм - що сталось зараз? Як довго Ви плануєте користуватись українською?

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

7 минут назад, serg179 сказал:

Ви самі себе ділите-ще донедавна Ви писали виключно нарєчьєм - що сталось зараз? Як довго Ви плануєте користуватись українською?

я володію трьома мовами: українською, англійською та російською і користуюся ними за потреби. 

Змінено користувачем xPavelx
  • Лайк 4
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

15 минут назад, xPavelx сказал:

я розумію, що ви з колегою serg179 намагаэтесь поділити українців на "Захід і Схід", "Украіномовних та російскомовних". Це дуже добре видно, що ви категорично проти єдності українців.  Але досить вже, припинить. 

За мене забули.Я майже 30 років розділяю: кажу - втратите мову, втратите країну.Білоруси в курсі ,якщо що.

  • Лайк 3
  • Дякую 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

8 хвилин тому, xPavelx сказав:

я володію трьома мовами: українською, англійською та російською і користуюся їми за потреби. 

Українською лише для поливання брудом українськомовних.

Писать на русском антиукраинские посты страшновато?

Это уже прогресс. Продолжайте.

Змінено користувачем Музей
  • Дякую 2
  • Хаха 3
  • Дізлайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

2 хвилини тому, xPavelx сказав:

я володію трьома мовами: українською, англійською та російською і користуюся їми за потреби. 

Тобто до недавна потреби користуватись українською на цьому форумі не було, а зараз, раптом, з'явилась🤣? А что случілось? 

Не смішіть , шановний, я вашого брата наскрізь бачу.

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Только что, bigsphinx2010 сказал:

Жирок рассосался)) На этот раз точно.Screenshot_20220406-132636.thumb.png.18760417e6b80367aef4d022aaf9cc02.png

мені здається що коли він вирішив померти вперше, то стандартна яма виявилась замалою, та ще скловати поки підвезли...

  • Лайк 2
  • Хаха 3
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

ЮбИлейнЫй кОнеЦерт.

Змінено користувачем Музей
  • Лайк 2
  • Хаха 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Говорили, что потерь нет, а тут целая рота ВДВ-шников "приземлилась".

Ставропольский край.

 

  • Лайк 10
  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

3 минуты назад, serg179 сказал:

 

Не смішіть , шановний, я вашого брата наскрізь бачу.

в мене немає брата. Дивно, що ви його бачите. 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

7 минут назад, serg179 сказал:

Ви ще не окрепли морально-відповідаєте мені то мовою, то нарєчьєм.

Я розумію, що питання про манкурта вам незручне. Тому не треба плутатись. Наше з вами спілкування, виключно, українською.

Там, где было сообщение на русском языке, так и должно было быть, осознанно. Но сообщение не имело конкретного адресата. То, что вы стали на него в стойку и стали размахивать словом "манкурт", не понимая, толком, что оно означает, ну, бывает. Человек слаб, хотелось щегольнуть и попал в свою же ловушку.

17 минут назад, serg179 сказал:

Плутаєтесь, шукаєте , не можете визначитись - а вже намагаєтесь розібратись в сортах манкуртів

Ні, я спостерігаю за вашим намаганням виплутатись с незручної, для вас, теми. Про манкурта вже казала, що не розкидуюсь  словом, бо дуже добре розумію, що воно таке.

Мала надію, що ви теж, але надія виявилась марною.

 

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

9 минут назад, OlegArh сказал:

Говорили, что потерь нет, а тут целая рота ВДВ-шников "приземлилась".

Ставропольский край.

 

велике поле відвели під них...

  • Лайк 3
  • Хаха 4
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Заходишь на форум и видишь срач; понимаешь - значит в стране что-то налаживается.

Потому что, когда все плохо - мы сильно сплачиваемся. 

Орки - наоборот.

Змінено користувачем vovova
  • Лайк 15
  • Хаха 9
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

16 хвилин тому, OlegArh сказав:

Говорили, что потерь нет, а тут целая рота ВДВ-шников "приземлилась".

Ставропольский край.

 

Біосміття - нє патєрі.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

2 часа назад, Игорь UA сказал:

Шикарная речь. Спичрайтеру респект. Так надо стараться  всегда. Что бы каждое выступление имело эффект бомбы.  Меньше говорить от себя , когда это происходит , мысли нашего президента  путаются и часто  мне , становится просто стыдно за результат.

 Сегодня Украина начала ломать шаблоны этой прогнившей коррумпированной дипломатии. Зеленский очень правильно делает что чио вводит новые стандарты в этом болоте и использует площадки с которых может донести правду о том что происходит до обычных людей европы и америки. Только они могут что-то изменить. Политики там сегодня почти все сидят на бутылках из под советского шампанского. А высшим пилотажем в дипломатии и до сих пор считается носить эту бутылку в жопе горлышком наружу, так типа незаметно..

  • Лайк 8
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

22 минуты назад, OlegArh сказал:

Говорили, что потерь нет, а тут целая рота ВДВ-шников "приземлилась".

Ставропольский край.

 

о, сколько  места   еще свободного  оставили ...до   кладбища ..ждут  вторую  роту  :)

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

22 минуты назад, OlegArh сказал:

Говорили, что потерь нет, а тут целая рота ВДВ-шников "приземлилась".

Ставропольский край.

 

Та... скільки їх там, неповний взвод(22-24шт), де інші прогульщики?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 час назад, ЧортПобьєрі сказал:

 Аеродром в Тирасполі активно готується для прийому рейсів і вантажу? Яким чином вони хочуть це зробити? Напряму через море? Над нашою територією?

Є два варіанти, якщо молдавани з румунами не пішли на якийсь "договорнячок", типу "гуманітарного коридора"(що малоймовірно, як на мене), то тільки через нашу територію.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

5 хвилин тому, Нестроитель сказав:

Та... скільки їх там, неповний взвод(22-24шт), де інші прогульщики?

Багато руского біосміття лишилось в українській землі.І маладая я я  нє узнаєт какой у парня біл канєц...

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

5 хвилин тому, Нестроитель сказав:

"гуманітарного коридора"(що малоймовірно, як на мене)

Могли домовитися за відмову росії бомбити Кишинів. Та й санкцій Молдова ніяких не вводила - продовжує дружити. Тому цілком може пропустити в знак дружби з рф. 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

2 минуты назад, serg179 сказал:

Багато руского біосміття лишилось в українській землі.І маладая я я  нє узнаєт какой у парня біл канєц...

Такий варіант зараховується, як поважна причина, щоб не було прогулу.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

12 минут назад, Нестроитель сказал:

Є два варіанти

Там розташована велика військова частина , ще за часів СРСР. С аеродромом і не тільки. Ще до війни запитувала ( було в кого), яка логістика, не відповіли. Але, як мантру, твердять, що там купка військових і все. Брешуть.

Змінено користувачем allanek
  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

2 минуты назад, MaksymS сказал:

Могли домовитися за відмову росії бомбити Кишинів. Та й санкцій Молдова ніяких не вводила - продовжує дружити. Тому цілком може пропустити в знак дружби з рф. 

Тоді, ще дозвіл Румунії потрібний.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

4 минуты назад, Нестроитель сказал:

Є два варіанти, якщо молдавани з румунами не пішли на якийсь "договорнячок", типу "гуманітарного коридора"(що малоймовірно, як на мене), то тільки через нашу територію.

Та да,Молдові , як і Грузії зараз доводиться не легко- і на юх не сісти і рибку з'їсти.

Думаю будуть намагатись через нас.Можливо великим типу "заблукавшим" ,"пасажирським" бортом.Із якимось оркестором чи доктором "лізою".

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • InSAn змінив заголовок на Россияне к нам принесли войну

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...