Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Россияне к нам принесли войну

Скромный прораб

Рекомендовані повідомлення

2 години тому, Spiraea сказав:

Ой!

... святая невинность!! Німці прозріли...

Останні 20 років навіть діти знають, що Німеччина повністю орієнтована на Росію. БыдлоязичныЭ в Австрії та Німеччині ще з 2014-го зітхали, про «вєлікую імперію». «Мы им ресурсы, они нам технологии». Не сумніваюся, що Штати це все знають.

Тут стаття Світлани Мельник (дружини Посла Мельника). Вона регулярно публікує статті про діяльність нашого посла в Німеччині і не лише з початку війни, а з 2014-го року. 
Мельникам (Світлані ті Андрію) варто поставити пам‘ятник за їхню роботу. І це особиста заслуга без всяких перебільшень - Мельник видатний дипломат.

https://www.facebook.com/100008721072441/posts/2813417135625628/?d=n

  • Лайк 6
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 минуту назад, gidron69 сказал:

FP-VWDkXEAYLh2b.jpg

може це саме цей дементор і понищив там орків?

  • Хаха 4
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 минуту назад, Сергей_84 сказал:

ви все правильно  розумієте в тих розмовах, Максим регулярно приводить тезу, що "руский мир " там, де найбільше російськомовних.

Тому відео, яке було запощено не мною, наглядно показує, що деякі україномовні гниди значно гірші за орків, вони у воєнний час розкрадають таку необхідну для ЗСУ амуніцію. Гірші саме тому, що це ніж у спину!

  • Лайк 1
  • Сумно 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Насправді схема робоча. Ізраїль переконався - обміняв свою людину на якийсь будиночок. 

  • Конфуз 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

11 минут назад, XL.pro сказал:

Тому відео, яке було запощено не мною, наглядно показує, що деякі україномовні гниди значно гірші за орків, вони у воєнний час розкрадають таку необхідну для ЗСУ амуніцію. Гірші саме тому, що це ніж у спину!

про гнід навіть говорити не хочеться....якою б мовою вони не розмовляли.  Після фото з розкрадених квартир в Бучі, повністю розмародеренних багато хто це все списав на національну ознаку, типу "росіяни", що з них візьмеш. А я нещодавно натрапив на фото з вантажного терміналу Борисполя,який не був під окупацією, де не ступала нога російського військового (нижче на фото), а ще раніше було відео мародерства ТЦ в Маріуполі самими українцями.

Не від національності таке бл...о залежить, а суто від моральних принципів, і у багатьох представників нашого народу вони нічим не відрізняються від довбанутих сусідів.  

 

 

борисп1.jpg

борисп2.jpg

Змінено користувачем Сергей_84
  • Лайк 7
  • Сумно 3
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

15 хвилин тому, Сергей_84 сказав:

Максим регулярно приводить тезу, що "руский мир " там, де найбільше російськомовних

Так. В Ореста Лютого навіть пісня відповідна є. І чомусь той же Житомир, Луцьк чи Рівне москалі не захоплюють, хоча вони теж не далеко від кордону, але там немає стільки російської мови. І я ще раз наголошую, що я не звинувачую тих хто спілкується російською, їх вини немає. Просто ***ло приходить туди де є російська мова. А зважаючи на цю обставину вже нехай люди самі вирішують спілкуватися мовою, на яку йде ворог, чи ні. 

  • Лайк 7
  • Дізлайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

3 минуты назад, MaksymS сказал:

Так. В Ореста Лютого навіть пісня відповідна є. І чомусь той же Житомир, Луцьк чи Рівне москалі не захоплюють, хоча вони теж не далеко від кордону, але там немає стільки російської мови. І я ще раз наголошую, що я не звинувачую тих хто спілкується російською, їх вини немає. Просто ***ло приходить туди де є російська мова. А зважаючи на цю обставину вже нехай люди самі вирішують спілкуватися мовою, на яку йде ворог, чи ні. 

якби Львів був на Сході, то його б теж першим захоплювали і що найцікавіше, він би був переважно російськомовним.

І якби Харків раптоово став розмовляти українською на 95% це не завадило б його аналогічно знищувати і намагатись захопити. Суто географічні і історичні чинники

Змінено користувачем Сергей_84
  • Лайк 16
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

39 минут назад, AOZ1 сказал:

Ну у Англичан это в крови. Будеш в бункере сидеть, уважать не будут.  

саме тому аргентинці програли фолклендську війну... чомусь вирішили шо англійці засцуть...

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 хвилину тому, Сергей_84 сказав:

якби Львів був на Сході, то його б теж першим захоплювали і що найцікавіше, він би був переважно російськомовним.

Луцьк на півночі, біля російськомовної Білорусі. Чи він російськомовний? 

2 хвилини тому, Сергей_84 сказав:

Суто географічні і історичні чинники

А Луцьк, Житомир, Рівне вибиваються з цієї логіки. Бо до них з Білорусі рукою подати. Але ***ло туди не пішов, бо там немає російської мови й він не сподівався, що там його зустрічатимуть квітами. А от в Харкові, Чернігові, Сумах, Києві - очікував що російськомовні будуть квітами зустрічати. Але прорахувався. 

  • Лайк 4
  • Хаха 1
  • Сумно 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

37 хвилин тому, gidron69 сказав:

FP-VWDkXEAYLh2b.jpg

осталось ще пару побачити) Кулювлоб хтось бачив?

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

13 минут назад, MaksymS сказал:

Луцьк на півночі, біля російськомовної Білорусі. Чи він російськомовний? 

А Луцьк, Житомир, Рівне вибиваються з цієї логіки. Бо до них з Білорусі рукою подати. Але ***ло туди не пішов, бо там немає російської мови й він не сподівався, що там його зустрічатимуть квітами. А от в Харкові, Чернігові, Сумах, Києві - очікував що російськомовні будуть квітами зустрічати. Але прорахувався. 

Росія не могла собі дозволити на стільки широкомасштабне вторгнення , щоб охопити ще й Житомир, Рівне  і Луцьк. Максимум -це зайти в сторону Києва.

Знову ж таки суто географія...Але можете собі вважати інакше.

  • Лайк 4
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

24 хвилини тому, Сергей_84 сказав:

якби Львів був на Сході, то його б теж першим захоплювали і що найцікавіше, він би був переважно російськомовним.

І якби Харків раптоово став розмовляти українською на 95% це не завадило б його аналогічно знищувати і намагатись захопити. Суто географічні і історичні чинники

«Если бы да кабы» - не аргумент, а маячня корисного ідіота.
 

  • Лайк 2
  • Дізлайк 3
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 час назад, andrey_ka сказал:
1 час назад, XL.pro сказал:

мол кто перешёл на украинский, тот патриот.

Не патріот , а людина , яка поважає свою гідність і країну в якій живе.

Поэтому и звучит у такого мовника в минуты сильного душевного волнения что-то типа, «поехали, ... твою мать!», «...Лёша, ты слышишь меня? Товарыш полковнык, ...я не знаю как они нашли семью...»

Вот картинка для лохов:

image.thumb.jpeg.0255cd30c195d2f794c5e7485bb8a242.jpeg

Или эта

image.jpeg.72ea2d0bf98b74f5aaf831fe8faf1c03.jpeg
 

кстати, а хде же она сделана?
Судя по выражению лица в отбитом у врага командном пункте оккупантов?
Хм, вагонка? Где-то я ее уже видел?
Часом не в женском монастыре в Трускавце?

 

и такая она вся масса пиарщиков-изобличателей Ж-) 

  • Лайк 1
  • Дізлайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

29 минут назад, Сергей_84 сказал:

про гнід навіть говорити не хочеться....якою б мовою вони не розмовляли.  Після фото з розкрадених квартир в Бучі, повністю розмародеренних багато хто це все списав на національну ознаку, типу "росіяни", що з них візьмеш. А я нещодавно натрапив на фото з вантажного терміналу Борисполя,який не був під окупацією, де не ступала нога російського військового (нижче на фото), а ще раніше було відео мародерства ТЦ в Маріуполі самими українцями.

Не від національності таке бл...о залежить, а суто від моральних принципів, і у багатьох представників нашого народу вони нічим не відрізняються від довбанутих сусідів.  

 

 

борисп1.jpg

борисп2.jpg

Так корректней :

Не від національності таке бл...о залежить, а суто від моральних принципів, і у деяких представників нашого народу вони нічим не відрізняються від довбанутих сусідів.  

  • Лайк 4
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

7 минут назад, Фрай сказал:

 

Вот картинка для лохов:стати, а хде же она сделана?
Судя по выражению лица в отбитом у врага командном пункте оккупантов?
Хм, вагонка? Где-то я ее уже видел?
Часом не в женском монастыре в Трускавце?

 

Хаха, ви сміливо стали в ряд тих, хто перепостив всю цю історію? Серед них Коц, Шарій, Соловйов і ще всіляке лайно, що десь першими здобуло відеоматеріали.

Вітаю вас, ви стали корисним і...  в їхньому сценарії

  • Лайк 10
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

13 минут назад, Фрай сказал:

Поэтому и звучит у такого мовника в минуты сильного душевного волнения что-то типа, «поехали, ... твою мать!», «...Лёша, ты слышишь меня? Товарыш полковнык, ...я не знаю как они нашли семью...»

 

Виходить якщо ти розмовляєш українською, то вже не маєш права ні з ким говорити російською, бо назвуть псевдопатріотом? 

Це я так на майбутнє, вивчаю нові правила поводження в суспільстві.)))

Змінено користувачем Сергей_84
  • Лайк 2
  • Хаха 6
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

5 минут назад, Сергей_84 сказал:

Вітаю вас, ви стали корисним і...  в їхньому сценарії

Я вас не знаю и не читаю с вами тех кого вы назвали.

инфу надыбал у Иванова и Петрова, они у вас враги?
а видео постановка? 
аргументируйте или учите жену политинформации.

В отличии от вас с бляхера знаю с Троещины, еще до того как он стал берьозой и знаю якою мовою він спілкувався.

Змінено користувачем Фрай
  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

22 минуты назад, Фрай сказал:

Я вас не знаю и не читаю с вами тех кого вы назвали.

инфу надыбал у Иванова и Петрова, они у вас враги?
а видео постановка? 
аргументируйте или учите жену политинформации.

В отличии от вас с бляхера знаю с Троещины, еще до того как он стал берьозой.

Мені цей береза до одного як то кажуть місця, якось до нього ще з 2014 відносився з пересторогою і геть не слідкую за його діяльністю.. Суть не в цьому. Вчора хтось цю історію з моїх друзів на ФБ репостнув і я про неї почитав, подивився відео, стало цікаво і сформував свою власну думку.

По черзі:

1. Їде якийсь чувак на авто на Заході України. Його зупиняє поліція на дорозі, тут же набігають якісь чуваки без документів  з смартфонами і воєнком... Правда дивна ситуація?

2. Я так зрозумів цей чувачок вивіз свою сімю на Захід в чиюсь оселю.

3. І диво!! В цю невідому нікому оселю цього ж дня ввечері знову приходять якісь незрозумілі чоловіки, що не предявляють документи і знімають на відео , та інший воєнком і знову намагаються вручити  повістку, щоб ти явився в військомат цієї області, в якій ти тупо перебуваєш на вихідних і тут не живеш . Типу: "немає тобі чого пертись в Київ, сиди тут"

4. І в цей же день всі ті матеріали, які знімали ті незрозумілі чоловічки, разом з цією історією спливають в телеграмканалах російських шавок типу Шарія і Соловйова (того самого) і ще купки подібних.

І тут у мене виникає питання: що це за такий важливий чувачок, за яким спочатку поліція полює, а потім ще й приходять в приховане місце перебування сімї  незрозумілі люди без документів  і знімають це все на відео, що потім опиняється у наших "друзів-сусідів"? І хто та для чого  роздав команди поліції, воєнкомам витрачати ресурси на це лайно?

Змінено користувачем Сергей_84
  • Лайк 14
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

17 минут назад, Сергей_84 сказал:

Хаха, ви сміливо стали в ряд тих, хто перепостив всю цю історію? Серед них Коц, Шарій, Соловйов і ще всіляке лайно, що десь першими здобуло відеоматеріали.

Вітаю вас, ви стали корисним і...  в їхньому сценарії

Так что там с Березой??

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

2 часа назад, МаТраС сказал:

щиро віруюча людина. навряд ми такими будемо

про гнев он верно сказал, гнев сбивает прицел, тормозит движения, отнимает ловкость и туманит разум
в гневе нападают, но в гневе не выигрывают войн, если противник оказался стойким к этому и не потерял разума
а просто потому, что тогда защитник эффективен, а бешеная собака (свинособака) — нет.

рядом с гневом ходит страх
а это — верный проигрыш, так что туда лучше не падать
наши, слава Б-гу, злые но веселые, и это гарантия Победы.

  • Лайк 6
  • Дякую 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

19 хвилин тому, Фрай сказав:

а видео постановка? 

Нагадую. Політика заборонена. Відео постановка. А за розпалювання політичної ворожнечі не ображайтеся на бан. Я попереджав. 

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

25 минут назад, Фрай сказал:

знаю якою мовою він спілкувався.

До речі, я хоч і пишу українською і в публічних місцях та в сімї розмовляю українською ,  проте дуже багато приватних  розмов веду російською(точніше на мові мого співрозмовника). А в період до років 30 взагалі на 80% російською спілкувався. Про що це може говорити?  І чому це заборонено політичним діячам?

Це знову ж таки намагання зрозуміти логіку..

Змінено користувачем Сергей_84
  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • InSAn змінив заголовок на Россияне к нам принесли войну

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...